Jubiliejinė paroda "Vaikų šalis": pirmieji įspūdžiai FOTO

Šventiškai pasipuošusių vaikų eisena šiandien atidarė savo laukiamiausią parodą "Vaikų šalį". Tris dienas truksianti paroda šiemet vyksta dvidešimtąjį kartą. Jubiliejinėje parodoje dalyvauja daugiau kaip 120 įvairių verslo įmonių net iš penkių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Paroda „Vaikų šalis" prasidėjo žaisminga vaikų eisena

Pirmą kartą parodoje vyks paskaitų bei įvairių veiklų projektas „Sumanios mamos erdvė" (SME). Šios erdvės tikslas - parodyti, kokia kūrybinga, sąmoninga ir sumani gali tapti moteris, besilaukdama ar augindama mažamečius vaikus. Ji gali kurti verslą, rankdarbius, mokytis ir aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje.

„Sumanios mamos erdvėje" visą savaitgalį vyks paskaitos ir įvairūs užsiėmimai moterims. Daugiau nei dvidešimt lektorių, įvairių organizacijų ir verslo atstovių pasakos apie pačius įvairiausius mamų saviraiškos būdusbeir galimybes. Dar tiek pat smulkaus ir pradedančio verslo įmonių įkūrė „Amatų ir veiklų erdvę", kurioje mamos turi galimybę mokytis rankdarbių, panaudoti nereikalingus daiktus, perdirbti ar atnaujinti juos. Rytoj, šeštadienį, vyks Lietuvoje pirmą kartą organizuojami mokymai „Virtualių asistenčių akademija". Jie skirti moterims, norinčioms dirbti namuose", - apie „Sumanios mamos erdvę" pasakoja projekto sumanytoja ir organizatorė Birutė Jakučionytė.

TAIP PAT SUŽINOKITE:
Kokių staigmenų ir dovanų savo skaitytojams paruošė TAVO VAIKAS?

Pirmoji SME konferencijos pranešėja, vaikų darželio tinklo „Vaikystės sodas" ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja Austėja Landsbergienė sako, kad jai labai svarbu dalyvauti tokioje konferencijoje. „Aš noriu ir galiu kasdien kalbėti apie moteris, apie jų savirealizaciją, apie smurtą, naudojamą prieš jas, moterų bendrystę. Mes nuolat kalbame apie tai, kaip moterims pritapti vyrų pasaulyje, bet tas pasaulis yra ir moterų, ne tik vyrų. Moterys žingsnelis po žingsnelio turi mokytis tapti pasitikinčiomis, atverti savo kūrybines galias ir veikti tai, kas joms labiausiai patinka", - įsitikinusi A. Landsbergienė.

Tradicinį „Ropliukų konkursą" organizuojančios bendrovės „Nukas" marketingo skyriaus vadovė Edita Daunoravičienė pasakoja, kad „Ropliukų konkursas" buvo ir išlieka toks pat populiarus jau dešimt metų - norinčių dalyvauti visada yra daugiau, nei įmanoma sutalpinti. „Visą parodos gyvavimo laiką,& jau dvidešimtą kartą dalyvaujame parodoje - pristatome ekologišką kūdikių maistą „HiPP". Mes vertiname ilgalaikius santykius tiek su savo partneriais, tiek ir su klientais", - sako E. Daunoravičienė.

DELFI fotografo K.Čachovskio nuotraukų galerijoje - pirmos dienos parodos įspūdžiai.

Paroda vyks lapkričio 21-23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo". Šalia įsikurs mokytojams, švietimo specialistams, mokiniams ir jų tėvams skirta paroda „Mokykla".

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Vilniuje rengiamoje gėlių parodoje laukiami ir vaikai

Rugsėjo 29, 30 ir spalio 1 dienomis Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto fojė (Studentų g. 39, Vilnius) jau septintąjį kartą rengiama edukacinė kambarinių augalų paroda „Augalų labirintai".

Kodėl negalima gydytojui siūlyti dovanų? (3)

Sveikatos apsaugos ministerija prašo žmonių elgtis atsakingai ir jokiais atvejais nesiūlyti gydytojams ar kitiems medicinos darbuotojams dovanų, nes tai gali pakenkti gydytojui ir užtraukti jam baudžiamąją atsakomybę.

6 su gimdymais susiję pasaulio rekordai, kurie užgniaužia kvapą

Motinystės rekordų yra įvairių, o šiame straipsnyje pateikiame pačius žinomiausius. Jų tikrumą įrodo įrašai pasaulio Gineso rekordų knygoje.

Įkurti pramogų parką neįgaliems vaikams paskatino asmeninė patirtis

Graži iniciatyva, gimusi iš asmeninės patirties: pamatęs, kad augančiai neįgaliai dukteriai sunku surasti vaikiškų pramogų viešose vietose, tėtis įkūrė specializuotą pramogų parką neįgaliems vaikams.

Nuotrauka, iškalbingesnė už 1000 žodžių: žindyti yra svarbu (3)

Tai, kad mamos pienas pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas, žino, ko gero, kiekviena besilaukianti ar jau pagimdžiusi moteris. Nuotrauka, kuria šiomis dienomis dalijasi socialinių tinklų dalyviai, įrodo, kad motinos meilė savo kūdikiui ir noras išsaugoti jam mamos pieną yra beribiai.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija EMODŽI FILMAS

Ar kada susimąstėte, kas vyksta jūsų išmaniojo telefono viduje? Dabar mąstyti nebereikės – galėsite pamatyti savo akimis! Rugpjūčio 13 d. (sekmadienį) su TAVO VAIKO premjera į Lietuvos kino teatrus atkeliauja emocijų kupinas „Emodži filmas". Pamatykite pirmieji!

Tik pažiūrėkite, ką ši mama padaro iš senų vyro marškinių (29)

Tris vaikus auginanti auksarankė Stephanie Miller savo dukteris puošia taip, kaip niekas kitas pasaulyje. Savo rankomis ji joms kuria rūbus iš senų vyro marškinių

Vaiko su Dauno sindromu atliekama daina nepaliko abejingų

Dvidešimt penki milijonai peržiūrų. Tiek internautų pamatė devynerių metų berniuko atliekamą dainą, kuri negali palikti abejingų. Įsitikinkite patys.

Būrelių ir užimtumo mugėje - ir edukaciniai seminarai tėvams

Rugsėjo 3 d. Vilniuje, o rugsėjo 10 d. Kaune vyks unikalus projektas ir pirmoji Lietuvoje būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“. Čia vyksiantys edukaciniai seminarai tėvams, kūrybinės dirbtuvės, meninės veiklos, o taip pat ir įėjimas į renginį yra nemokami.

7 pramogos šeimoms su vaikais Vilniuje, apie kurias anksčiau galėjome tik pasvajoti (1)

Liepkalnis – Vilniaus miesto kalnas, kuris iki šiol buvo geriau žinomas žiemos sporto mėgėjams. Tačiau jau šią vasarą čia apstu pramogų visai šeimai: nuo pripučiamų pilių patiems mažiausiems iki elektrinių dviračių ar kalnų paspirtukų suaugusiems ar vyresniems vaikams.

Šiuos mažylių veidus žino visas pasaulis: o kaip jie atrodo šiandien (8)

Kai kurių vaikų veidus mes nuolat matome ekrane, ant mėgstamų produktų pakuočių ar žurnalų viršeliuose. O juk kaip smagu pamatyti, kas išauga iš šių žvaigždučių.

60 metų gimdyvė iš savo vyro tokio poelgio nesitikėjo (72)

Pranešimų apie tai, kad pirmojo vaiko moterys susilaukia ir perkopusios 50, ir 60 metų, pasitaiko neretai.

Jurgis Brūzga: „Mergaitės tėčiui – jėga“

Dviejų vaikų tėtis Jurgis Brūzga interviu žurnalui TAVO VAIKAS pasakojo apie tai, ką jam reiškia tėvystė.

Gedinti motina perspėja: niekada neleiskite svetimiems bučiuoti jūsų vaiko (44)

Jei esate aktyvus socialinių tinklų dalyvis, ko gero, jau pastebėjote šią tragišką vienos šeimos istoriją, kuria aktyviai dalijasi feisbuko lankytojai.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija RATAI 3

Kiečiausias lenktyninis automobilis Žaibas Makvynas grįžta! Pasiruoškite naujiems ir... dar greitesniems nuotykiams lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Ratai 3", kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera liepos 23 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!