Ką veikti: savaitgalio pasiūlymai šeimoms su vaikais

Svarstote, ką smagaus nuveikus su visa šeima? Kaip tik Jums turime kelis pasiūlymus!
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuo sporto renginių iki cirko artistų pasirodymų - visa tai tiks tiek pramogoms su pačiais mažiausiais šeimos nariais, tiek su šiek tiek ūgtelėjusiais - juk šeimos ryšiui amžius nesvarbu, svarbu - būvimas drauge.

Jauni, vyresni, dideli ar maži - visi esate laukiami ketvirtadienį vyksiančiame renginyje „Velo Orient", kuriame turėsite progą išbandyti savo jėgas orientaciniame žaidime dviračiais po Vilniaus centrą. Puiki proga (jeigu dar to nepadarėte) nupūsti dulkes nuo dviračio ir truputį pasimankštinti nardant po Vilniaus centrą ir ieškant tam tikrų objektų. Orientaciniame žaidime gausite nuorodas, pagal kurias radę reikiamą vietą, atsakysite į nesudėtingą klausimą, taip įrodydami jog esate čia, kur reikia. Taip teks pamankštinti ne tik kūną, bet ir protą! Šis pramoginis, o kartu ir kultūrinis renginys sukvies smagiai nusiteikusių, ratuotų žmonių grupę, kuri leisis į smagų nuotykį atrandant įdomias Vilniaus vietas.

Na, o nedraugaujantiems su dviračiais turime kitą pasiūlymą - kino teatre „Pasaka" pradedamas rodyti animacinis filmukas „Išvirkščias pasaulis", kuriame veikia ypatingi personažai - Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Šie mieli ir spalvingi emocijų žmogučiai yra įsikūrę mergaitės galvoje, kurioje, persikrausčius į naują miestą, kyla sąmyšis - jai nepatinka naujoji mokykla ir ją kankina senųjų draugų ilgesys. Taigi, kaip seksis šiems personažams susitvarkyti mažos mergaitės galvoje ir ar gali Nelaimė ir Baisulys padėti į pasaulį pažvelgti šviesesnėmis spalvomis - apsilankykite kine ir išvyskite visa tai savo akimis.

Visiems, kurie dar negirdėjo - cirkas atvyko į miestą! Klaipėdiečiai savo mažuosius galės supažindinti su šia pramoga vaikams ne tik iš televizoriaus ekranų, bet gyvai - apsilankyti cirko artistų pasirodymuose, kurie bus rengiami Klaipėdoje, prie lengvosios atletikos maniežo. Naujausioje programoje išvysite Poniuką Gošą, Lamą Pūkį, Asiliukę Alą, šuniukus, antytes ir ožkytes. O taip pat jus stebins (ir truputį pagąsdins) žonglieriai, ekvilibristai su kartimis, akrobatai, oro gimnastai ir fakyrai. Na žinoma - gerą nuotaką garantuos cirko klounai! Apsilankykite Amber cirko gastrolėse Jūsų mieste ir mėgaukitės šiltomis emocijomis.

Puiki žinia tėveliams, kurie turi dar tik vaikščioti pradedančius mažylius - juks jiems taip pats reikia dėmesio ir pramogų. Šokio spektaklis „Lopšelis"  kviečia užeiti į baltą kupolą, kuriame vaikai ir jų tėveliai iš karto įtraukiami į vaidinimą be žodžių, kur skulptūriniai objektai, garsai ir gražūs kostiumai sukuria stebuklingos patirties lauką. Spektaklį sukūrė šiuolaikinio šokio trupė iš Norvegijos „Dybwikdans", kuri tiki, jog žmonėms itin svarbu patirti aukštos kokybės meną dar vaikystėje ir ties tuo darbuojasi jau daugiau nei 15 metų. Spektaklis skirtas vaikams iki 3 metų ir užtruks vos 30 minučių, dėl to mažylis visąlaik bus susitelkęs į vykstantį veiksmą ir nuo to nepavargs. Spektaklis vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre, vienuoliktą ir ketvirtą valandą popiet.

Na, o kas nespėjote paėjusį sekmadienį sužinoti, vis tik kas užvis geriausia - šį sekmadienį turite antrą šansą! Į šį svarbiausią gyvenimo klausimą ir bandys atsakyti „Teatriuko" aktoriai teatralizuoto koncerto visai šeimai metu. Koncerte skambės apie penkiolika dainų, sukurtų pagal žymiausių lietuvių autorių eiles (J. Erlicko, R. Skučaitės, V. Palčinskaitės ir t.t.). Dainos, atliekamos „Teatriuko" aktorių Dalios Mikoliūnaitės ir Žilvino Ramanausko, bus paskanintos žaidimais, eilėraščiais, mįslėmis bei užduotimis vaikams ir tėveliams. Taigi tikrai nudžiuginsite savo mažuosius apsilankę šiame nuotaikingame, gyva muzika ir energija pulsuojančiame renginyje - jau šį sekmadienį, Piano.lt vasaros terasoje, Vilniuje.

Smagiausias laikas būna tuomet, kuomet jį praleidžiame su mylimais žmonėmis. O norint jį paversti ne tik smagiu, bet ir įsimintinu - kviečiame apsilankyti renginiuose, kuriuose netrūks įspūdžių, kuriuos norėsis vėl ir vėl išgyventi. Kur.lt  - už nepamirštamas akimirkas drauge!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neįtikėtina: iš labai arti nufilmavo, kaip mamos gimdoje juda kūdikis (1)

Visai gali būti, kad ateityje įprastas ultragarso tyrimo procedūras pakeis naujos kartos medicinos įranga, kuri leis gydytojams dar aiškiau matyti, kaip motinos gimdoje vystosi būsimasis vaikelis.

Idealus amžius gimdyti vaikus (1)

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (5)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.