Ką veikti: savaitgalio pasiūlymai šeimoms su vaikais

Svarstote, ką smagaus nuveikus su visa šeima? Kaip tik Jums turime kelis pasiūlymus!
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuo sporto renginių iki cirko artistų pasirodymų - visa tai tiks tiek pramogoms su pačiais mažiausiais šeimos nariais, tiek su šiek tiek ūgtelėjusiais - juk šeimos ryšiui amžius nesvarbu, svarbu - būvimas drauge.

Jauni, vyresni, dideli ar maži - visi esate laukiami ketvirtadienį vyksiančiame renginyje „Velo Orient", kuriame turėsite progą išbandyti savo jėgas orientaciniame žaidime dviračiais po Vilniaus centrą. Puiki proga (jeigu dar to nepadarėte) nupūsti dulkes nuo dviračio ir truputį pasimankštinti nardant po Vilniaus centrą ir ieškant tam tikrų objektų. Orientaciniame žaidime gausite nuorodas, pagal kurias radę reikiamą vietą, atsakysite į nesudėtingą klausimą, taip įrodydami jog esate čia, kur reikia. Taip teks pamankštinti ne tik kūną, bet ir protą! Šis pramoginis, o kartu ir kultūrinis renginys sukvies smagiai nusiteikusių, ratuotų žmonių grupę, kuri leisis į smagų nuotykį atrandant įdomias Vilniaus vietas.

Na, o nedraugaujantiems su dviračiais turime kitą pasiūlymą - kino teatre „Pasaka" pradedamas rodyti animacinis filmukas „Išvirkščias pasaulis", kuriame veikia ypatingi personažai - Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Šie mieli ir spalvingi emocijų žmogučiai yra įsikūrę mergaitės galvoje, kurioje, persikrausčius į naują miestą, kyla sąmyšis - jai nepatinka naujoji mokykla ir ją kankina senųjų draugų ilgesys. Taigi, kaip seksis šiems personažams susitvarkyti mažos mergaitės galvoje ir ar gali Nelaimė ir Baisulys padėti į pasaulį pažvelgti šviesesnėmis spalvomis - apsilankykite kine ir išvyskite visa tai savo akimis.

Visiems, kurie dar negirdėjo - cirkas atvyko į miestą! Klaipėdiečiai savo mažuosius galės supažindinti su šia pramoga vaikams ne tik iš televizoriaus ekranų, bet gyvai - apsilankyti cirko artistų pasirodymuose, kurie bus rengiami Klaipėdoje, prie lengvosios atletikos maniežo. Naujausioje programoje išvysite Poniuką Gošą, Lamą Pūkį, Asiliukę Alą, šuniukus, antytes ir ožkytes. O taip pat jus stebins (ir truputį pagąsdins) žonglieriai, ekvilibristai su kartimis, akrobatai, oro gimnastai ir fakyrai. Na žinoma - gerą nuotaką garantuos cirko klounai! Apsilankykite Amber cirko gastrolėse Jūsų mieste ir mėgaukitės šiltomis emocijomis.

Puiki žinia tėveliams, kurie turi dar tik vaikščioti pradedančius mažylius - juks jiems taip pats reikia dėmesio ir pramogų. Šokio spektaklis „Lopšelis"  kviečia užeiti į baltą kupolą, kuriame vaikai ir jų tėveliai iš karto įtraukiami į vaidinimą be žodžių, kur skulptūriniai objektai, garsai ir gražūs kostiumai sukuria stebuklingos patirties lauką. Spektaklį sukūrė šiuolaikinio šokio trupė iš Norvegijos „Dybwikdans", kuri tiki, jog žmonėms itin svarbu patirti aukštos kokybės meną dar vaikystėje ir ties tuo darbuojasi jau daugiau nei 15 metų. Spektaklis skirtas vaikams iki 3 metų ir užtruks vos 30 minučių, dėl to mažylis visąlaik bus susitelkęs į vykstantį veiksmą ir nuo to nepavargs. Spektaklis vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre, vienuoliktą ir ketvirtą valandą popiet.

Na, o kas nespėjote paėjusį sekmadienį sužinoti, vis tik kas užvis geriausia - šį sekmadienį turite antrą šansą! Į šį svarbiausią gyvenimo klausimą ir bandys atsakyti „Teatriuko" aktoriai teatralizuoto koncerto visai šeimai metu. Koncerte skambės apie penkiolika dainų, sukurtų pagal žymiausių lietuvių autorių eiles (J. Erlicko, R. Skučaitės, V. Palčinskaitės ir t.t.). Dainos, atliekamos „Teatriuko" aktorių Dalios Mikoliūnaitės ir Žilvino Ramanausko, bus paskanintos žaidimais, eilėraščiais, mįslėmis bei užduotimis vaikams ir tėveliams. Taigi tikrai nudžiuginsite savo mažuosius apsilankę šiame nuotaikingame, gyva muzika ir energija pulsuojančiame renginyje - jau šį sekmadienį, Piano.lt vasaros terasoje, Vilniuje.

Smagiausias laikas būna tuomet, kuomet jį praleidžiame su mylimais žmonėmis. O norint jį paversti ne tik smagiu, bet ir įsimintinu - kviečiame apsilankyti renginiuose, kuriuose netrūks įspūdžių, kuriuos norėsis vėl ir vėl išgyventi. Kur.lt  - už nepamirštamas akimirkas drauge!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Ar tikrai mokate išsirinkti kremą nuo saulės?

Kas sveikiau – kai apsaugos nuo saulės filtrai atspindi, ar kai sugeria saulės spindulius? O ar žinote, kodėl pamačius, kad kremo nuo saulės sudėtyje yra pažymėta „nano“, verta pagalvoti, ar jo tikrai norite? Ar apskritai esate tikri, kad rinkdamiesi kremą nuo saulės žinote visus svarbius kriterijus? Pagaliau, ar žinojote, kad telefone galite stebėti saulės indeksą ir pagal tai rinktis apsaugą?

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.