Kaip įdomiai su šeima praleisti savaitgalį

Tamsūs žiemos vakarai nebūtinai turi būti liūdni. Tuo labiau, kai namuose yra mažasis, vietoje nenustygstantis veikėjas, kuriam viskas įdomu ir viskas rūpi. Tad leiskitės į pasaulio pažinimą per renginius skirtus visai šeimai - taip kartu kurdami laimingos vaikystės prisiminimus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Renginių apžvalgą pradėsime nuo ketvirtadienį vykstančio renginio būsimiesiems tėveliams. Nemokama paskaita "Jo didenybė naujagimis" vyks KukuMuku restorane Vilniuje. Jos metu iš pirmų lūpų sužinosite viską, kas gali būti aktualu būsimoms mamytėms. Paskaitoje, kartu su akušere J. Staniuliene, mitybos specialiste L. Berniukevičiūte ir kineziterapeute E. Daunoravičiene bus aptariamos tokios temos: naujagimio fiziologija, higiena, odos priežiūra, apranga, miegas, žindymas, žindyvės mityba ir dar daug aktualių dalykų "šviežioms" mamytėms. Tad visiems, kam šios temos ypač aktualios, patartumėme paskubėti registruotis į paskaitą, nes vietos tirpsta!

Šeštadienį drauge su visa šeima leiskitės į pašėlusią, nutrūktgalvišką kelionę lėktuvu į tolimąją Pietų Ameriką, o gal Afriką, į Braziliją, o gal Islandiją, o gal dar bala žino kur... Svarbiausia, atvykite į Vilniaus teatrą "Lėlė", kuriame lauks istorija "Apie tai, kaip Kolka Pankinas skrido į Braziliją, o Marčius Nepankinas niekuo netikėjo, arba Ga-ra-rar". Be galo nuotaikingas spektaklis vaikams apie į kelionę išsiruošusius du itin skirtingus draugus - naivų svajoklį, apie "dangiškuosius migdolus" fantazuojantį Kolką Pankiną ir jo nepatiklų, niekuo netikintį bičiulį Marčių Nepankiną. Spektaklis nepaprastas ne tik savo humoru ir nuotaikingais personažais, bet ir skambančia stilinga muzika, įvairiausiais garsais bei ypatingu scenos apipavidalinimu. Apsilankykite šeštadienį šiame spektaklyje ir patirkite gražios vaikiškos svajonės ir tikrovės susidūrimą, ir nežinią, kuri iš jų stipresnė.

Šeimos restoranas Kukumuku ypatingas tuo, jog siūlo ne tik gardžias vaišes, bet čia pat veikia ir Kukumuku teatras bei žaidimų erdvės, o visi restorano svečiai, vykstant renginiui, tampa pasakos dalimi! O šį šeštadienį tiesiai į restorano erdvę iš pasakos nužengs Raudonkepuraitė! Ji ne tik papasakos pasaką apie save ir piktą vilką, bet ir pakvies vaikučius pasivaikščioti po pasakų pasaulį, išsipiešti veidukus ir sušokti linksmą šokį! Nuotaikingi pietūs su Raudonkepuraite jau šį šeštadienį!

Klaipėdos kultūros centre "Žvejų rūmai" šį sekmadienį aibes krės pati tikriausia raganiukė! Tiesa, ji dar visai jaunutė - tik 127-erių metukų ir užburti jai ne visuomet pavyksta... Be to, Valpurgijos naktį nenuorama raganiukė užsitraukė senųjų nemalonę ir per metus turės išpirkti savo kaltę - tapti gera ragana. O kaip jai seksis tai įgyvendinti, sužinosite jau šį sekmadienį apsilankę drauge su visa šeima nuotaikingame spektaklyje "Raganiukė".

Ar nėra Jūsų mažųjų užpuolusi klastingoji saldligės epidemija? Kuomet tik gulima lovose, tinginiaujama, nesinori dirbti... Būtent tokia epidemija užklupo be saiko smaližiaujančius Smaližijos gyventojus. Tačiau, kaip paaiškės, nuo šios ligos yra vienintelis vaistas, kuris išgelbės Smaližijos šalies karalių Medlaižį, jo dukrą - princesę Meilutę ir visą būrį spalvingų gyventojų. Daugiau apie stebuklingą vaistą išgirsite apilankę šį sekmadienį Klaipėdos dramos teatre, kuriame bus rodomas nuotaikingas bei pamokantis spektaklis "Nutikimai Smaližių šalyje".

Dar vienas Vilniaus teatro "Lėlė" šedevras - spektaklis "Daktaras Dolitlis". Šis spektaklis skirtas vaikams, tačiau jį puikiai supras ir tėveliai - juk visiems kartais taip nutinka, jog su žmonėmis, atrodo, būna sunkiau susikalbėti nei su gyvūnais. Su tuo susidūrė ir daktaras Dolitlis, kuris metė gydęs išlepusius ir nedėkingus savo miestelio žmones, o visą talentą ir širdį atidavė pagalbos ieškantiems gyvulėliams ir neliko nuviltas. Nuostabūs "Lėlės" teatro aktorių persikūnijimai, nostalgiški personažai bei žavinga istorija Jūsų šeimą džiugins jau šį sekmadienį.

Daugiau renginių mažiems ir dideliems rasite Kur.lt svetainėje. Atraskime drauge naujas vietas, aplankykime nematytus spektaklius, išgirskime geriausias dainas, o svarbiausia - leiskime laisvalaikį turiningai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Feisbuke plinta nematytas kiaušinių marginimo būdas

Artėjant Velykoms, vis dažniau susimąstome, kaip dažysime margučius. Šįkart pristatome Lietuvoje neįprastą būdą.

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.