Kaip įdomiai su šeima praleisti savaitgalį

Tamsūs žiemos vakarai nebūtinai turi būti liūdni. Tuo labiau, kai namuose yra mažasis, vietoje nenustygstantis veikėjas, kuriam viskas įdomu ir viskas rūpi. Tad leiskitės į pasaulio pažinimą per renginius skirtus visai šeimai - taip kartu kurdami laimingos vaikystės prisiminimus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Renginių apžvalgą pradėsime nuo ketvirtadienį vykstančio renginio būsimiesiems tėveliams. Nemokama paskaita "Jo didenybė naujagimis" vyks KukuMuku restorane Vilniuje. Jos metu iš pirmų lūpų sužinosite viską, kas gali būti aktualu būsimoms mamytėms. Paskaitoje, kartu su akušere J. Staniuliene, mitybos specialiste L. Berniukevičiūte ir kineziterapeute E. Daunoravičiene bus aptariamos tokios temos: naujagimio fiziologija, higiena, odos priežiūra, apranga, miegas, žindymas, žindyvės mityba ir dar daug aktualių dalykų "šviežioms" mamytėms. Tad visiems, kam šios temos ypač aktualios, patartumėme paskubėti registruotis į paskaitą, nes vietos tirpsta!

Šeštadienį drauge su visa šeima leiskitės į pašėlusią, nutrūktgalvišką kelionę lėktuvu į tolimąją Pietų Ameriką, o gal Afriką, į Braziliją, o gal Islandiją, o gal dar bala žino kur... Svarbiausia, atvykite į Vilniaus teatrą "Lėlė", kuriame lauks istorija "Apie tai, kaip Kolka Pankinas skrido į Braziliją, o Marčius Nepankinas niekuo netikėjo, arba Ga-ra-rar". Be galo nuotaikingas spektaklis vaikams apie į kelionę išsiruošusius du itin skirtingus draugus - naivų svajoklį, apie "dangiškuosius migdolus" fantazuojantį Kolką Pankiną ir jo nepatiklų, niekuo netikintį bičiulį Marčių Nepankiną. Spektaklis nepaprastas ne tik savo humoru ir nuotaikingais personažais, bet ir skambančia stilinga muzika, įvairiausiais garsais bei ypatingu scenos apipavidalinimu. Apsilankykite šeštadienį šiame spektaklyje ir patirkite gražios vaikiškos svajonės ir tikrovės susidūrimą, ir nežinią, kuri iš jų stipresnė.

Šeimos restoranas Kukumuku ypatingas tuo, jog siūlo ne tik gardžias vaišes, bet čia pat veikia ir Kukumuku teatras bei žaidimų erdvės, o visi restorano svečiai, vykstant renginiui, tampa pasakos dalimi! O šį šeštadienį tiesiai į restorano erdvę iš pasakos nužengs Raudonkepuraitė! Ji ne tik papasakos pasaką apie save ir piktą vilką, bet ir pakvies vaikučius pasivaikščioti po pasakų pasaulį, išsipiešti veidukus ir sušokti linksmą šokį! Nuotaikingi pietūs su Raudonkepuraite jau šį šeštadienį!

Klaipėdos kultūros centre "Žvejų rūmai" šį sekmadienį aibes krės pati tikriausia raganiukė! Tiesa, ji dar visai jaunutė - tik 127-erių metukų ir užburti jai ne visuomet pavyksta... Be to, Valpurgijos naktį nenuorama raganiukė užsitraukė senųjų nemalonę ir per metus turės išpirkti savo kaltę - tapti gera ragana. O kaip jai seksis tai įgyvendinti, sužinosite jau šį sekmadienį apsilankę drauge su visa šeima nuotaikingame spektaklyje "Raganiukė".

Ar nėra Jūsų mažųjų užpuolusi klastingoji saldligės epidemija? Kuomet tik gulima lovose, tinginiaujama, nesinori dirbti... Būtent tokia epidemija užklupo be saiko smaližiaujančius Smaližijos gyventojus. Tačiau, kaip paaiškės, nuo šios ligos yra vienintelis vaistas, kuris išgelbės Smaližijos šalies karalių Medlaižį, jo dukrą - princesę Meilutę ir visą būrį spalvingų gyventojų. Daugiau apie stebuklingą vaistą išgirsite apilankę šį sekmadienį Klaipėdos dramos teatre, kuriame bus rodomas nuotaikingas bei pamokantis spektaklis "Nutikimai Smaližių šalyje".

Dar vienas Vilniaus teatro "Lėlė" šedevras - spektaklis "Daktaras Dolitlis". Šis spektaklis skirtas vaikams, tačiau jį puikiai supras ir tėveliai - juk visiems kartais taip nutinka, jog su žmonėmis, atrodo, būna sunkiau susikalbėti nei su gyvūnais. Su tuo susidūrė ir daktaras Dolitlis, kuris metė gydęs išlepusius ir nedėkingus savo miestelio žmones, o visą talentą ir širdį atidavė pagalbos ieškantiems gyvulėliams ir neliko nuviltas. Nuostabūs "Lėlės" teatro aktorių persikūnijimai, nostalgiški personažai bei žavinga istorija Jūsų šeimą džiugins jau šį sekmadienį.

Daugiau renginių mažiems ir dideliems rasite Kur.lt svetainėje. Atraskime drauge naujas vietas, aplankykime nematytus spektaklius, išgirskime geriausias dainas, o svarbiausia - leiskime laisvalaikį turiningai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.