Kaip įdomiai su šeima praleisti savaitgalį

Tamsūs žiemos vakarai nebūtinai turi būti liūdni. Tuo labiau, kai namuose yra mažasis, vietoje nenustygstantis veikėjas, kuriam viskas įdomu ir viskas rūpi. Tad leiskitės į pasaulio pažinimą per renginius skirtus visai šeimai - taip kartu kurdami laimingos vaikystės prisiminimus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Renginių apžvalgą pradėsime nuo ketvirtadienį vykstančio renginio būsimiesiems tėveliams. Nemokama paskaita "Jo didenybė naujagimis" vyks KukuMuku restorane Vilniuje. Jos metu iš pirmų lūpų sužinosite viską, kas gali būti aktualu būsimoms mamytėms. Paskaitoje, kartu su akušere J. Staniuliene, mitybos specialiste L. Berniukevičiūte ir kineziterapeute E. Daunoravičiene bus aptariamos tokios temos: naujagimio fiziologija, higiena, odos priežiūra, apranga, miegas, žindymas, žindyvės mityba ir dar daug aktualių dalykų "šviežioms" mamytėms. Tad visiems, kam šios temos ypač aktualios, patartumėme paskubėti registruotis į paskaitą, nes vietos tirpsta!

Šeštadienį drauge su visa šeima leiskitės į pašėlusią, nutrūktgalvišką kelionę lėktuvu į tolimąją Pietų Ameriką, o gal Afriką, į Braziliją, o gal Islandiją, o gal dar bala žino kur... Svarbiausia, atvykite į Vilniaus teatrą "Lėlė", kuriame lauks istorija "Apie tai, kaip Kolka Pankinas skrido į Braziliją, o Marčius Nepankinas niekuo netikėjo, arba Ga-ra-rar". Be galo nuotaikingas spektaklis vaikams apie į kelionę išsiruošusius du itin skirtingus draugus - naivų svajoklį, apie "dangiškuosius migdolus" fantazuojantį Kolką Pankiną ir jo nepatiklų, niekuo netikintį bičiulį Marčių Nepankiną. Spektaklis nepaprastas ne tik savo humoru ir nuotaikingais personažais, bet ir skambančia stilinga muzika, įvairiausiais garsais bei ypatingu scenos apipavidalinimu. Apsilankykite šeštadienį šiame spektaklyje ir patirkite gražios vaikiškos svajonės ir tikrovės susidūrimą, ir nežinią, kuri iš jų stipresnė.

Šeimos restoranas Kukumuku ypatingas tuo, jog siūlo ne tik gardžias vaišes, bet čia pat veikia ir Kukumuku teatras bei žaidimų erdvės, o visi restorano svečiai, vykstant renginiui, tampa pasakos dalimi! O šį šeštadienį tiesiai į restorano erdvę iš pasakos nužengs Raudonkepuraitė! Ji ne tik papasakos pasaką apie save ir piktą vilką, bet ir pakvies vaikučius pasivaikščioti po pasakų pasaulį, išsipiešti veidukus ir sušokti linksmą šokį! Nuotaikingi pietūs su Raudonkepuraite jau šį šeštadienį!

Klaipėdos kultūros centre "Žvejų rūmai" šį sekmadienį aibes krės pati tikriausia raganiukė! Tiesa, ji dar visai jaunutė - tik 127-erių metukų ir užburti jai ne visuomet pavyksta... Be to, Valpurgijos naktį nenuorama raganiukė užsitraukė senųjų nemalonę ir per metus turės išpirkti savo kaltę - tapti gera ragana. O kaip jai seksis tai įgyvendinti, sužinosite jau šį sekmadienį apsilankę drauge su visa šeima nuotaikingame spektaklyje "Raganiukė".

Ar nėra Jūsų mažųjų užpuolusi klastingoji saldligės epidemija? Kuomet tik gulima lovose, tinginiaujama, nesinori dirbti... Būtent tokia epidemija užklupo be saiko smaližiaujančius Smaližijos gyventojus. Tačiau, kaip paaiškės, nuo šios ligos yra vienintelis vaistas, kuris išgelbės Smaližijos šalies karalių Medlaižį, jo dukrą - princesę Meilutę ir visą būrį spalvingų gyventojų. Daugiau apie stebuklingą vaistą išgirsite apilankę šį sekmadienį Klaipėdos dramos teatre, kuriame bus rodomas nuotaikingas bei pamokantis spektaklis "Nutikimai Smaližių šalyje".

Dar vienas Vilniaus teatro "Lėlė" šedevras - spektaklis "Daktaras Dolitlis". Šis spektaklis skirtas vaikams, tačiau jį puikiai supras ir tėveliai - juk visiems kartais taip nutinka, jog su žmonėmis, atrodo, būna sunkiau susikalbėti nei su gyvūnais. Su tuo susidūrė ir daktaras Dolitlis, kuris metė gydęs išlepusius ir nedėkingus savo miestelio žmones, o visą talentą ir širdį atidavė pagalbos ieškantiems gyvulėliams ir neliko nuviltas. Nuostabūs "Lėlės" teatro aktorių persikūnijimai, nostalgiški personažai bei žavinga istorija Jūsų šeimą džiugins jau šį sekmadienį.

Daugiau renginių mažiems ir dideliems rasite Kur.lt svetainėje. Atraskime drauge naujas vietas, aplankykime nematytus spektaklius, išgirskime geriausias dainas, o svarbiausia - leiskime laisvalaikį turiningai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Idealus amžius gimdyti vaikus

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (4)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.

Išskirtinis Stano interviu: „Gyvenimas dėl savęs ar vis dėlto trys vaikai?" (6)

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona augina tris vaikus.