Karina Krysko-Skambinė tapo gražuole undine (FOTO)

Pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmasGustavo nuotykiai“ spalį pasieks Lietuvos kino teatrus. Netikėtumų, išbandymų ir nuotaikingų istorijų kupiname filme netrūks televizijos laidos „Gustavo enciklopedija“ žiūrovams pažįstamų ir dar niekuomet neregėtų personažų. Viena naujų, specialiai „Gustavo nuotykiams“ sukurtų herojų – Undinėlė Karmen, kurią įkūnijo dainininkė Karina Krysko-Skambinė.
Karina Krysko-Skambinė
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kviečiame pasigrožėti nauja ir žavinga heroje bei pateikiame svarbią informaciją, su kuria susipažinti turėtų kiekvienas žiūrovas.

Undinėlės Karmen dosjė iš jos pačios lūpų:

Vardas: Karmen Kriauklaitė

Amžius: Metus galima suskaičiuoti, skaičiuojant mano žvynus.

Gyvenamoji vieta: „Titanikas“.

Mano šūkis: Gyvenimas gražus kaip aš pati!

Ką privalai apie mane žinoti: Aš žavinga, kaip ir visos undinėlės ir dar dainuojanti! Labai mėgstu savo darbą, savo prigimtį ir dievinu pasirodyti prieš publiką.

Bendra charakteristika: Labai graži ir labai gražiai, tiesiog užburiančiai dainuoja linksmindama svečius savo dainomis vandenyno gelmėse.

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė
© Organizatorių nuotr.

K.Krysko-Skambinė apie savąją heroję ir undines:

„Man undinėlės visada atrodė įdomūs, gražūs personažai, patiko mintis apie mergaitę su žuvies uodega. Vaikystėje gal ne tiek esu jų mačiusi, bet dabar dažniau tenka susidurti su undinėmis (juokiasi). Mačiau gražų miuziklą apie undinę, scenarijus buvo įdomus. Žinoma, dėl to, kad turiu sūnų, o ne dukrą, tik pati galiu tokius mergaitiškus filmukus pažiūrėti, o jam viskas patinka berniukiška – mašinytės ir kiti panašūs dalykai. Kita vertus, labai džiaugiuosi, kad mano personažas šviesus, o ir pats pavadinimas koks gražus, dailiai skamba! Undinėlė, o ne kokia žuvis.“

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė
© Organizatorių nuotr.

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija“ virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ anonsas:

http://youtu.be/S_obOip4h4E

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.