Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis

Nuo šiol vairuotojo pažymėjimu galės džiaugtis ir mažiausieji - prekybos ir laisvalaikio centre „Mega" šeštadienį atidaryta pirmoji vaikų vairavimo mokykla. Daugiau nei mėnesį 2 - 8 metų vaikai joje galės mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių, o žinias užtvirtins čia pat įrengtoje nemokamoje vairavimo trasoje, kur jų lauks vaikiški BMW automobiliai.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Nuo pat mažens vaikai tampa eismo dalyviais. Jie smalsiai stebi vairuojančius tėvus bei tai, kas vyksta kelyje. Pačiam atsisėsti už vairo - ne vieno mažylio svajonė. Todėl mažiesiems lankytojams įrengėme eismo mokyklėlę ir vairavimo trasą, kur šie įgys ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, išbandydami smagią nemokamą pramogą. Bus galima netgi įsigyti specialias vairuotojo teises su vaiko nuotrauka", - sako Rasa Vyšniauskienė, „Megą" valdančios bendrovės Baltic RED" rinkodaros vadovė.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.
Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Prieš patekdami į tikrovišką, pagal KET reikalavimus įrengtą vairavimo trasą su kelio ženklais, šviesoforais, sankryžomis ir perėjomis, vaikai turės išklausyti trumpą teorinį kursą. Specialiai paruošti instruktoriai teorinėje paskaitoje vaikus supažindins su pagrindiniais kelio ženklais, jų paskirtimi kelyje. Vienu metu paskaitos gali klausyti iki 10 vaikų.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

„Vairavimo trasa įrengta taip, kad joje susigaudytų ir dvejų metų vaikas, o aštuonmetis neturėtų kada nuobodžiauti. Iš viso trasoje stovi du šviesoforai ir 21 kelio ženklas, tarp jų 12 skirtingų - įspėjamųjų, pirmumo, draudžiamųjų, nukreipiamųjų ir kitų. Šiuos kelio ženklus teisingai išdėlioti padėjo Kauno apskrities policija, todėl ši trasa tai savotiškas šalies gatvių mini modelis", - pasakoja viena iš vairavimo mokyklos organizatorių Agnė Ališauskienė.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Mažieji vairuotojai trasoje turės galimybę stabtelėti prie perėjos, kur stoviniuos pėstieji, išbandyti vienpusio ir dvipusio eismo skirtumus, atkreipti dėmesį į šviesoforų spalvas bei išbandyti žiedinę sankryžą, kurioje dažnai klaidas daro net ir patyrę vairuotojai.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Eismo mokyklėlė ir vairavimo trasa PLC „Mega" centrinėje aikštėje veiks kiekvieną dieną nuo 12 iki 20 val. iki pat rugsėjo 5 dienos. 

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Nemokamoje vairavimo mokykloje vaikai galės išbandyti 8 paspiriamus BMW automobilius (BMW M3 GT2) ir 4 elektrines mašinėlės (BMW Z4). Vaikų vairavimo mokyklos dalyviai galės laimėti prizus, tarp kurių ir vaikiškas elektrinis automobilis BMW Z4. 

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.