Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis

Nuo šiol vairuotojo pažymėjimu galės džiaugtis ir mažiausieji - prekybos ir laisvalaikio centre „Mega" šeštadienį atidaryta pirmoji vaikų vairavimo mokykla. Daugiau nei mėnesį 2 - 8 metų vaikai joje galės mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių, o žinias užtvirtins čia pat įrengtoje nemokamoje vairavimo trasoje, kur jų lauks vaikiški BMW automobiliai.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Nuo pat mažens vaikai tampa eismo dalyviais. Jie smalsiai stebi vairuojančius tėvus bei tai, kas vyksta kelyje. Pačiam atsisėsti už vairo - ne vieno mažylio svajonė. Todėl mažiesiems lankytojams įrengėme eismo mokyklėlę ir vairavimo trasą, kur šie įgys ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, išbandydami smagią nemokamą pramogą. Bus galima netgi įsigyti specialias vairuotojo teises su vaiko nuotrauka", - sako Rasa Vyšniauskienė, „Megą" valdančios bendrovės Baltic RED" rinkodaros vadovė.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.
Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Prieš patekdami į tikrovišką, pagal KET reikalavimus įrengtą vairavimo trasą su kelio ženklais, šviesoforais, sankryžomis ir perėjomis, vaikai turės išklausyti trumpą teorinį kursą. Specialiai paruošti instruktoriai teorinėje paskaitoje vaikus supažindins su pagrindiniais kelio ženklais, jų paskirtimi kelyje. Vienu metu paskaitos gali klausyti iki 10 vaikų.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

„Vairavimo trasa įrengta taip, kad joje susigaudytų ir dvejų metų vaikas, o aštuonmetis neturėtų kada nuobodžiauti. Iš viso trasoje stovi du šviesoforai ir 21 kelio ženklas, tarp jų 12 skirtingų - įspėjamųjų, pirmumo, draudžiamųjų, nukreipiamųjų ir kitų. Šiuos kelio ženklus teisingai išdėlioti padėjo Kauno apskrities policija, todėl ši trasa tai savotiškas šalies gatvių mini modelis", - pasakoja viena iš vairavimo mokyklos organizatorių Agnė Ališauskienė.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Mažieji vairuotojai trasoje turės galimybę stabtelėti prie perėjos, kur stoviniuos pėstieji, išbandyti vienpusio ir dvipusio eismo skirtumus, atkreipti dėmesį į šviesoforų spalvas bei išbandyti žiedinę sankryžą, kurioje dažnai klaidas daro net ir patyrę vairuotojai.

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Eismo mokyklėlė ir vairavimo trasa PLC „Mega" centrinėje aikštėje veiks kiekvieną dieną nuo 12 iki 20 val. iki pat rugsėjo 5 dienos. 

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.

Nemokamoje vairavimo mokykloje vaikai galės išbandyti 8 paspiriamus BMW automobilius (BMW M3 GT2) ir 4 elektrines mašinėlės (BMW Z4). Vaikų vairavimo mokyklos dalyviai galės laimėti prizus, tarp kurių ir vaikiškas elektrinis automobilis BMW Z4. 

Kaune vaikų laukia nemokama pramoga, apie kurią svajoja daugelis
© Organizatorių nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!