Kokia jūs mama pagal Zodiaką?

 (8)
Ką jūsų gimimo mėnuo gali atskleisti apie jūsų motiniškus gebėjimus. Daugelis iš mūsų įpratę atsižvelgti į tai, ką mums sako žvaigždės: kai kurie net nepradeda dienos, neperskaitę naujausių prognozių. Kiti susipažinę su nauju žmogumi iškart klausia jo Zodiako ženklo. Ir net tokioje subtilioje ir sudėtingoje sferoje kaip vaikų auklėjimas, pasirodo, daug kas priklauso nuo to, po kokiu ženklu gimėte. Bet ar tai priimti rimtai, ar pažiūrėti su humoru – Jūsų pasirinkimas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Jūs – aktyvi motina, pasiruošusi visa galva panirti į motinystės džiaugsmus ir kupina ryžto pasiekti didžiausių aukštumų šioje srityje. Nieko nuostabaus – jus globoja karingasis Marsas, todėl prieš bet kokį įvykį Avinas ruošiasi kaip lemiamam mūšiui (kurį, be jokios abejonės, jis ketina laimėti). Jums motinystės patirtyje keisčiausia ir sudėtingiausia (ypač pirmus kelerius metus) – suvokti, kad jūsų vaikas visiškai nuo jūsų priklauso. Avinas vienas iš labiausiai save mylinčių ženklų, kuris meistriškai moka iškelti savo poreikius į pirmą planą. Todėl jums sunku visų pirma galvoti apie vaiką – tai pavyksta ne iškart. Ir nesvarbu, kaip stipriai jūs mylite savo atžalą, jūs visada ją priimsite kaip atskirą žmogų, o ne savo dalį.

Tiesą sakant, tai gana sveikas požiūris į auklėjimą. Ir nors jūs galite tikėtis pernelyg didelio vaiko savarankiškumo, jums puikiai pavyksta modeliuoti realybę, o tai vaikams labai naudinga. Jūs niekada nieko neprašysite leidimo būti savimi, ir jokiomis aplinkybėmis neaukosite savo interesų. Todėl iš jūsų vaikas gali mokytis mylėti ir priimti save.

Jautis

Jūs labai rimta motina: iš pradžių reikalai, o tik po to linksmybės. Kelias dienas iš eilės jūs galite būti griežtumo įsikūnijimas. Bet kai tik įsitikinsite, kad viskas vyksta pagal planą, iškart pavirsite kompanijos siela. Jūs laikotės savo įsitikinimų, o kai kuriais klausimais esate itin principinga – ir tai puikiai supranta jūsų namiškiai, todėl stengiasi be reikalo jums neprieštarauti. Jūs galite versti savo vaikus iki pilnametystės vaikščioti į sekmadieninę mokyklą, bet kartu be jokių papildomų klausimų išleisite paauglę dukrą „nakvoti pas draugę“ arba apskritai padovanosite jai per gimtadienį motorolerį.

Jaučiai taupūs, todėl puikiai moka planuoti šeimos biudžetą. Jūs puiki investuotoja ir tiksliai žinote, į kuriuos iš jūsų vaiko pomėgių verta investuoti. O jei į kažką investavote, reikalausite rezultatų. Savo vaikui jūs pasiruošusi būti tik aukščiausia dievybe – niekuo kitu, ir ne tik vaikystėje, bet ir visą gyvenimą. Motinystė suteikia stiprų impuslą jūsų kaip vadybininkės talentui: jus drąsiai galima vadinti generaline šeimos direktore. Ir net tos Jaučio ženklo mamos, kurios iki vėlumos užtrunka renginiuose, visada viską suspėja: ir užrašyti vaiką į geriausią mokyklą mieste, ir organizuoti vakarėlį penkisdešimčiai svečių atžalos gimtadienio proga. Kai reikalas susijęs su jūsų vaiko auklėjimu, jūs nesiblaškote, bet nusistatote prioritetus ir veikiate tiksliai kaip lazeris.

Dvyniai

Būti motina su milijonu veidų nelengva, bet ir nenuobodu. Mamos-Dvynės yra būtent tokios. Jūs visada verčiate artimuosius spėlioti, koks bus kitas jūsų žingsnis. Jūsų standartai ir įsivaizdavimas, kaip teisingai auklėti vaiką, gali keistis be perspėjimo – ir dargi kardinaliai. Jūs galite pusę dienos ieškoti recepto, kaip pagaminti natūralų hipoalerginį muilą vaiko maudymui, o po to spjauti į viską ir nueiti su juo į roko koncertą tvankiame klube arba pasivaikščioti su brangiausia atžala užterštame miesto centre. Pažvelkime tiesai į akis: jūs gana dažnai pati sau prieštaraujate, bet nieko negalite padaryti. Jei jūs visada laikytumėtės vienodų principų, tiesiog nebūtumėte lengvi ir permainingi Dvyniai.

Bet lengvabūdiškumas netrukdo Dvyniams būti jautriems. Jūsų ženklą globoja Merkurijus, bendravimo ir intelekto planeta, tad jūsų smegenys neišsijungia nė akimirkai. Jūs visai galite būti pati ekscentriškiausia motina savo rajone. Arba pati atkakliausia. Toks unikalus derinys ir yra jums būdingas motinystės stilius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.