Kokia jūs mama pagal Zodiaką?

 (8)
Ką jūsų gimimo mėnuo gali atskleisti apie jūsų motiniškus gebėjimus. Daugelis iš mūsų įpratę atsižvelgti į tai, ką mums sako žvaigždės: kai kurie net nepradeda dienos, neperskaitę naujausių prognozių. Kiti susipažinę su nauju žmogumi iškart klausia jo Zodiako ženklo. Ir net tokioje subtilioje ir sudėtingoje sferoje kaip vaikų auklėjimas, pasirodo, daug kas priklauso nuo to, po kokiu ženklu gimėte. Bet ar tai priimti rimtai, ar pažiūrėti su humoru – Jūsų pasirinkimas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Jūs – aktyvi motina, pasiruošusi visa galva panirti į motinystės džiaugsmus ir kupina ryžto pasiekti didžiausių aukštumų šioje srityje. Nieko nuostabaus – jus globoja karingasis Marsas, todėl prieš bet kokį įvykį Avinas ruošiasi kaip lemiamam mūšiui (kurį, be jokios abejonės, jis ketina laimėti). Jums motinystės patirtyje keisčiausia ir sudėtingiausia (ypač pirmus kelerius metus) – suvokti, kad jūsų vaikas visiškai nuo jūsų priklauso. Avinas vienas iš labiausiai save mylinčių ženklų, kuris meistriškai moka iškelti savo poreikius į pirmą planą. Todėl jums sunku visų pirma galvoti apie vaiką – tai pavyksta ne iškart. Ir nesvarbu, kaip stipriai jūs mylite savo atžalą, jūs visada ją priimsite kaip atskirą žmogų, o ne savo dalį.

Tiesą sakant, tai gana sveikas požiūris į auklėjimą. Ir nors jūs galite tikėtis pernelyg didelio vaiko savarankiškumo, jums puikiai pavyksta modeliuoti realybę, o tai vaikams labai naudinga. Jūs niekada nieko neprašysite leidimo būti savimi, ir jokiomis aplinkybėmis neaukosite savo interesų. Todėl iš jūsų vaikas gali mokytis mylėti ir priimti save.

Jautis

Jūs labai rimta motina: iš pradžių reikalai, o tik po to linksmybės. Kelias dienas iš eilės jūs galite būti griežtumo įsikūnijimas. Bet kai tik įsitikinsite, kad viskas vyksta pagal planą, iškart pavirsite kompanijos siela. Jūs laikotės savo įsitikinimų, o kai kuriais klausimais esate itin principinga – ir tai puikiai supranta jūsų namiškiai, todėl stengiasi be reikalo jums neprieštarauti. Jūs galite versti savo vaikus iki pilnametystės vaikščioti į sekmadieninę mokyklą, bet kartu be jokių papildomų klausimų išleisite paauglę dukrą „nakvoti pas draugę“ arba apskritai padovanosite jai per gimtadienį motorolerį.

Jaučiai taupūs, todėl puikiai moka planuoti šeimos biudžetą. Jūs puiki investuotoja ir tiksliai žinote, į kuriuos iš jūsų vaiko pomėgių verta investuoti. O jei į kažką investavote, reikalausite rezultatų. Savo vaikui jūs pasiruošusi būti tik aukščiausia dievybe – niekuo kitu, ir ne tik vaikystėje, bet ir visą gyvenimą. Motinystė suteikia stiprų impuslą jūsų kaip vadybininkės talentui: jus drąsiai galima vadinti generaline šeimos direktore. Ir net tos Jaučio ženklo mamos, kurios iki vėlumos užtrunka renginiuose, visada viską suspėja: ir užrašyti vaiką į geriausią mokyklą mieste, ir organizuoti vakarėlį penkisdešimčiai svečių atžalos gimtadienio proga. Kai reikalas susijęs su jūsų vaiko auklėjimu, jūs nesiblaškote, bet nusistatote prioritetus ir veikiate tiksliai kaip lazeris.

Dvyniai

Būti motina su milijonu veidų nelengva, bet ir nenuobodu. Mamos-Dvynės yra būtent tokios. Jūs visada verčiate artimuosius spėlioti, koks bus kitas jūsų žingsnis. Jūsų standartai ir įsivaizdavimas, kaip teisingai auklėti vaiką, gali keistis be perspėjimo – ir dargi kardinaliai. Jūs galite pusę dienos ieškoti recepto, kaip pagaminti natūralų hipoalerginį muilą vaiko maudymui, o po to spjauti į viską ir nueiti su juo į roko koncertą tvankiame klube arba pasivaikščioti su brangiausia atžala užterštame miesto centre. Pažvelkime tiesai į akis: jūs gana dažnai pati sau prieštaraujate, bet nieko negalite padaryti. Jei jūs visada laikytumėtės vienodų principų, tiesiog nebūtumėte lengvi ir permainingi Dvyniai.

Bet lengvabūdiškumas netrukdo Dvyniams būti jautriems. Jūsų ženklą globoja Merkurijus, bendravimo ir intelekto planeta, tad jūsų smegenys neišsijungia nė akimirkai. Jūs visai galite būti pati ekscentriškiausia motina savo rajone. Arba pati atkakliausia. Toks unikalus derinys ir yra jums būdingas motinystės stilius.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!