Kokia jūs mama pagal Zodiaką?

 (8)
Ką jūsų gimimo mėnuo gali atskleisti apie jūsų motiniškus gebėjimus. Daugelis iš mūsų įpratę atsižvelgti į tai, ką mums sako žvaigždės: kai kurie net nepradeda dienos, neperskaitę naujausių prognozių. Kiti susipažinę su nauju žmogumi iškart klausia jo Zodiako ženklo. Ir net tokioje subtilioje ir sudėtingoje sferoje kaip vaikų auklėjimas, pasirodo, daug kas priklauso nuo to, po kokiu ženklu gimėte. Bet ar tai priimti rimtai, ar pažiūrėti su humoru – Jūsų pasirinkimas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Jūs – aktyvi motina, pasiruošusi visa galva panirti į motinystės džiaugsmus ir kupina ryžto pasiekti didžiausių aukštumų šioje srityje. Nieko nuostabaus – jus globoja karingasis Marsas, todėl prieš bet kokį įvykį Avinas ruošiasi kaip lemiamam mūšiui (kurį, be jokios abejonės, jis ketina laimėti). Jums motinystės patirtyje keisčiausia ir sudėtingiausia (ypač pirmus kelerius metus) – suvokti, kad jūsų vaikas visiškai nuo jūsų priklauso. Avinas vienas iš labiausiai save mylinčių ženklų, kuris meistriškai moka iškelti savo poreikius į pirmą planą. Todėl jums sunku visų pirma galvoti apie vaiką – tai pavyksta ne iškart. Ir nesvarbu, kaip stipriai jūs mylite savo atžalą, jūs visada ją priimsite kaip atskirą žmogų, o ne savo dalį.

Tiesą sakant, tai gana sveikas požiūris į auklėjimą. Ir nors jūs galite tikėtis pernelyg didelio vaiko savarankiškumo, jums puikiai pavyksta modeliuoti realybę, o tai vaikams labai naudinga. Jūs niekada nieko neprašysite leidimo būti savimi, ir jokiomis aplinkybėmis neaukosite savo interesų. Todėl iš jūsų vaikas gali mokytis mylėti ir priimti save.

Jautis

Jūs labai rimta motina: iš pradžių reikalai, o tik po to linksmybės. Kelias dienas iš eilės jūs galite būti griežtumo įsikūnijimas. Bet kai tik įsitikinsite, kad viskas vyksta pagal planą, iškart pavirsite kompanijos siela. Jūs laikotės savo įsitikinimų, o kai kuriais klausimais esate itin principinga – ir tai puikiai supranta jūsų namiškiai, todėl stengiasi be reikalo jums neprieštarauti. Jūs galite versti savo vaikus iki pilnametystės vaikščioti į sekmadieninę mokyklą, bet kartu be jokių papildomų klausimų išleisite paauglę dukrą „nakvoti pas draugę“ arba apskritai padovanosite jai per gimtadienį motorolerį.

Jaučiai taupūs, todėl puikiai moka planuoti šeimos biudžetą. Jūs puiki investuotoja ir tiksliai žinote, į kuriuos iš jūsų vaiko pomėgių verta investuoti. O jei į kažką investavote, reikalausite rezultatų. Savo vaikui jūs pasiruošusi būti tik aukščiausia dievybe – niekuo kitu, ir ne tik vaikystėje, bet ir visą gyvenimą. Motinystė suteikia stiprų impuslą jūsų kaip vadybininkės talentui: jus drąsiai galima vadinti generaline šeimos direktore. Ir net tos Jaučio ženklo mamos, kurios iki vėlumos užtrunka renginiuose, visada viską suspėja: ir užrašyti vaiką į geriausią mokyklą mieste, ir organizuoti vakarėlį penkisdešimčiai svečių atžalos gimtadienio proga. Kai reikalas susijęs su jūsų vaiko auklėjimu, jūs nesiblaškote, bet nusistatote prioritetus ir veikiate tiksliai kaip lazeris.

Dvyniai

Būti motina su milijonu veidų nelengva, bet ir nenuobodu. Mamos-Dvynės yra būtent tokios. Jūs visada verčiate artimuosius spėlioti, koks bus kitas jūsų žingsnis. Jūsų standartai ir įsivaizdavimas, kaip teisingai auklėti vaiką, gali keistis be perspėjimo – ir dargi kardinaliai. Jūs galite pusę dienos ieškoti recepto, kaip pagaminti natūralų hipoalerginį muilą vaiko maudymui, o po to spjauti į viską ir nueiti su juo į roko koncertą tvankiame klube arba pasivaikščioti su brangiausia atžala užterštame miesto centre. Pažvelkime tiesai į akis: jūs gana dažnai pati sau prieštaraujate, bet nieko negalite padaryti. Jei jūs visada laikytumėtės vienodų principų, tiesiog nebūtumėte lengvi ir permainingi Dvyniai.

Bet lengvabūdiškumas netrukdo Dvyniams būti jautriems. Jūsų ženklą globoja Merkurijus, bendravimo ir intelekto planeta, tad jūsų smegenys neišsijungia nė akimirkai. Jūs visai galite būti pati ekscentriškiausia motina savo rajone. Arba pati atkakliausia. Toks unikalus derinys ir yra jums būdingas motinystės stilius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.

Daugiavaikėms kauniečių šeimoms – viešasis transportas už simbolinį mokestį

Tris ir daugiau vaikų auginančių šeimų atžalos Kauno mieste autobusais ir troleibusais važinėsis praktiškai nemokamai.