Kokia jūs mama pagal Zodiaką?

 (8)
Ką jūsų gimimo mėnuo gali atskleisti apie jūsų motiniškus gebėjimus. Daugelis iš mūsų įpratę atsižvelgti į tai, ką mums sako žvaigždės: kai kurie net nepradeda dienos, neperskaitę naujausių prognozių. Kiti susipažinę su nauju žmogumi iškart klausia jo Zodiako ženklo. Ir net tokioje subtilioje ir sudėtingoje sferoje kaip vaikų auklėjimas, pasirodo, daug kas priklauso nuo to, po kokiu ženklu gimėte. Bet ar tai priimti rimtai, ar pažiūrėti su humoru – Jūsų pasirinkimas.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Jūs – aktyvi motina, pasiruošusi visa galva panirti į motinystės džiaugsmus ir kupina ryžto pasiekti didžiausių aukštumų šioje srityje. Nieko nuostabaus – jus globoja karingasis Marsas, todėl prieš bet kokį įvykį Avinas ruošiasi kaip lemiamam mūšiui (kurį, be jokios abejonės, jis ketina laimėti). Jums motinystės patirtyje keisčiausia ir sudėtingiausia (ypač pirmus kelerius metus) – suvokti, kad jūsų vaikas visiškai nuo jūsų priklauso. Avinas vienas iš labiausiai save mylinčių ženklų, kuris meistriškai moka iškelti savo poreikius į pirmą planą. Todėl jums sunku visų pirma galvoti apie vaiką – tai pavyksta ne iškart. Ir nesvarbu, kaip stipriai jūs mylite savo atžalą, jūs visada ją priimsite kaip atskirą žmogų, o ne savo dalį.

Tiesą sakant, tai gana sveikas požiūris į auklėjimą. Ir nors jūs galite tikėtis pernelyg didelio vaiko savarankiškumo, jums puikiai pavyksta modeliuoti realybę, o tai vaikams labai naudinga. Jūs niekada nieko neprašysite leidimo būti savimi, ir jokiomis aplinkybėmis neaukosite savo interesų. Todėl iš jūsų vaikas gali mokytis mylėti ir priimti save.

Jautis

Jūs labai rimta motina: iš pradžių reikalai, o tik po to linksmybės. Kelias dienas iš eilės jūs galite būti griežtumo įsikūnijimas. Bet kai tik įsitikinsite, kad viskas vyksta pagal planą, iškart pavirsite kompanijos siela. Jūs laikotės savo įsitikinimų, o kai kuriais klausimais esate itin principinga – ir tai puikiai supranta jūsų namiškiai, todėl stengiasi be reikalo jums neprieštarauti. Jūs galite versti savo vaikus iki pilnametystės vaikščioti į sekmadieninę mokyklą, bet kartu be jokių papildomų klausimų išleisite paauglę dukrą „nakvoti pas draugę“ arba apskritai padovanosite jai per gimtadienį motorolerį.

Jaučiai taupūs, todėl puikiai moka planuoti šeimos biudžetą. Jūs puiki investuotoja ir tiksliai žinote, į kuriuos iš jūsų vaiko pomėgių verta investuoti. O jei į kažką investavote, reikalausite rezultatų. Savo vaikui jūs pasiruošusi būti tik aukščiausia dievybe – niekuo kitu, ir ne tik vaikystėje, bet ir visą gyvenimą. Motinystė suteikia stiprų impuslą jūsų kaip vadybininkės talentui: jus drąsiai galima vadinti generaline šeimos direktore. Ir net tos Jaučio ženklo mamos, kurios iki vėlumos užtrunka renginiuose, visada viską suspėja: ir užrašyti vaiką į geriausią mokyklą mieste, ir organizuoti vakarėlį penkisdešimčiai svečių atžalos gimtadienio proga. Kai reikalas susijęs su jūsų vaiko auklėjimu, jūs nesiblaškote, bet nusistatote prioritetus ir veikiate tiksliai kaip lazeris.

Dvyniai

Būti motina su milijonu veidų nelengva, bet ir nenuobodu. Mamos-Dvynės yra būtent tokios. Jūs visada verčiate artimuosius spėlioti, koks bus kitas jūsų žingsnis. Jūsų standartai ir įsivaizdavimas, kaip teisingai auklėti vaiką, gali keistis be perspėjimo – ir dargi kardinaliai. Jūs galite pusę dienos ieškoti recepto, kaip pagaminti natūralų hipoalerginį muilą vaiko maudymui, o po to spjauti į viską ir nueiti su juo į roko koncertą tvankiame klube arba pasivaikščioti su brangiausia atžala užterštame miesto centre. Pažvelkime tiesai į akis: jūs gana dažnai pati sau prieštaraujate, bet nieko negalite padaryti. Jei jūs visada laikytumėtės vienodų principų, tiesiog nebūtumėte lengvi ir permainingi Dvyniai.

Bet lengvabūdiškumas netrukdo Dvyniams būti jautriems. Jūsų ženklą globoja Merkurijus, bendravimo ir intelekto planeta, tad jūsų smegenys neišsijungia nė akimirkai. Jūs visai galite būti pati ekscentriškiausia motina savo rajone. Arba pati atkakliausia. Toks unikalus derinys ir yra jums būdingas motinystės stilius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.