Kūdikis, kurio ilgi plaukai nepalieka abejingų (FOTO)

 (10)
Paprastai naujagimiai pasigirti vešliais plaukais negali, tačiau Reubenui iš Australijos ši taisyklė negalioja. Vešlius ir ilgus plaukus turintis 3 mėnesių kūdikis jau nuo gimimo nustebino savo neįprasta šukuosena.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Anita Kim jau priprato prie išskirtinio dėmesio, kurio susilaukia jos sūnaus Reubeno Koono plaukai. Australė prisipažįsta, kad praeiviai dažnai šypsosi, matydami vešlius jos kūdikio plaukus, o kiti nesidrovi užkalbinti ir klausia, kokia jų paslaptis.

Kūdikis, kurio ilgi plaukai nepalieka abejingų <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
3 mėnesių Reubenas
© Vida Press

Anita sako, kad paslapties jokios nėra, pirmagimis Nathanas taip pat gimė su tamsių plaukų kupeta, tačiau jaunėlis Reubenas gimė su tokia šukuosena, kuri dar labiau nustebino ir tėvus, ir ligoninės personalą.

Kūdikis, kurio ilgi plaukai nepalieka abejingų <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Mama Anita su sūnumi
© Vida Press

Šiose nuotraukose, kuriose Anita pozuoja su sūnumi, jam yra lygiai 3 mėnesiai. Mažylį dėl pašiauštų plaukų artimieji praminė Elviu. „Daug mano draugių turi vaikučių, kurie sulaukę metų ar pusantrų dar būna pliki, o Reubenas nuo gimimo toks", - sako mama.

Kūdikis, kurio ilgi plaukai nepalieka abejingų <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
3 mėnesių Reubenas
© Vida Press

Kai kurie žmonės klausia Anitos, ar jai nėštumo metu negraužė rėmens. Nes Australijoje iš senų laikų atėjęs posakis, kad jei moterį nėštumo metu kankina rėmuo, tada vaikas gimsta su plaukučiais, o jei tokios problemos nėra, tada gimsta plikas.

Be abejo, tai tėra tik prietaras, neturintis jokio medicininio pagrindo.

Kūdikis, kurio ilgi plaukai nepalieka abejingų <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Mama Anita su 3 mėnesių Reubenu
© Vida Press

Ilgaplaukio kūdikio mama svarsto, kad jau laikas keliauti į kirpyklą ir nukirpti sūnaus puošmeną. Mat ilgi plaukai turi ir tam tikrų nepatogumų, viena iš jų - vaikas dažniau prakaituoja.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Apie nėštumą pranešė nuotrauka, kurią pamačius daugelis ėmė kvatoti

Socialiniai tinklai - puiki vieta pranešti draugams, giminaičiams ir tiesiog visiems kitiems apie nėštumą.

Kodėl negalima gydytojui siūlyti dovanų? (3)

Sveikatos apsaugos ministerija prašo žmonių elgtis atsakingai ir jokiais atvejais nesiūlyti gydytojams ar kitiems medicinos darbuotojams dovanų, nes tai gali pakenkti gydytojui ir užtraukti jam baudžiamąją atsakomybę.

6 su gimdymais susiję pasaulio rekordai, kurie užgniaužia kvapą

Motinystės rekordų yra įvairių, o šiame straipsnyje pateikiame pačius žinomiausius. Jų tikrumą įrodo įrašai pasaulio Gineso rekordų knygoje.

Įkurti pramogų parką neįgaliems vaikams paskatino asmeninė patirtis

Graži iniciatyva, gimusi iš asmeninės patirties: pamatęs, kad augančiai neįgaliai dukteriai sunku surasti vaikiškų pramogų viešose vietose, tėtis įkūrė specializuotą pramogų parką neįgaliems vaikams.

Nuotrauka, iškalbingesnė už 1000 žodžių: žindyti yra svarbu (3)

Tai, kad mamos pienas pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas, žino, ko gero, kiekviena besilaukianti ar jau pagimdžiusi moteris. Nuotrauka, kuria šiomis dienomis dalijasi socialinių tinklų dalyviai, įrodo, kad motinos meilė savo kūdikiui ir noras išsaugoti jam mamos pieną yra beribiai.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija EMODŽI FILMAS

Ar kada susimąstėte, kas vyksta jūsų išmaniojo telefono viduje? Dabar mąstyti nebereikės – galėsite pamatyti savo akimis! Rugpjūčio 13 d. (sekmadienį) su TAVO VAIKO premjera į Lietuvos kino teatrus atkeliauja emocijų kupinas „Emodži filmas". Pamatykite pirmieji!

Tik pažiūrėkite, ką ši mama padaro iš senų vyro marškinių (29)

Tris vaikus auginanti auksarankė Stephanie Miller savo dukteris puošia taip, kaip niekas kitas pasaulyje. Savo rankomis ji joms kuria rūbus iš senų vyro marškinių

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

Vaiko su Dauno sindromu atliekama daina nepaliko abejingų

Dvidešimt penki milijonai peržiūrų. Tiek internautų pamatė devynerių metų berniuko atliekamą dainą, kuri negali palikti abejingų. Įsitikinkite patys.

Būrelių ir užimtumo mugėje - ir edukaciniai seminarai tėvams

Rugsėjo 3 d. Vilniuje, o rugsėjo 10 d. Kaune vyks unikalus projektas ir pirmoji Lietuvoje būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“. Čia vyksiantys edukaciniai seminarai tėvams, kūrybinės dirbtuvės, meninės veiklos, o taip pat ir įėjimas į renginį yra nemokami.

7 pramogos šeimoms su vaikais Vilniuje, apie kurias anksčiau galėjome tik pasvajoti (1)

Liepkalnis – Vilniaus miesto kalnas, kuris iki šiol buvo geriau žinomas žiemos sporto mėgėjams. Tačiau jau šią vasarą čia apstu pramogų visai šeimai: nuo pripučiamų pilių patiems mažiausiems iki elektrinių dviračių ar kalnų paspirtukų suaugusiems ar vyresniems vaikams.

Šiuos mažylių veidus žino visas pasaulis: o kaip jie atrodo šiandien (8)

Kai kurių vaikų veidus mes nuolat matome ekrane, ant mėgstamų produktų pakuočių ar žurnalų viršeliuose. O juk kaip smagu pamatyti, kas išauga iš šių žvaigždučių.

60 metų gimdyvė iš savo vyro tokio poelgio nesitikėjo (72)

Pranešimų apie tai, kad pirmojo vaiko moterys susilaukia ir perkopusios 50, ir 60 metų, pasitaiko neretai.

Jurgis Brūzga: „Mergaitės tėčiui – jėga“

Dviejų vaikų tėtis Jurgis Brūzga interviu žurnalui TAVO VAIKAS pasakojo apie tai, ką jam reiškia tėvystė.

Gedinti motina perspėja: niekada neleiskite svetimiems bučiuoti jūsų vaiko (44)

Jei esate aktyvus socialinių tinklų dalyvis, ko gero, jau pastebėjote šią tragišką vienos šeimos istoriją, kuria aktyviai dalijasi feisbuko lankytojai.