Kur šiomis dienomis nueiti su šeima: įdomiausi renginiai

Šią, šventinę kovo savaitę, bus apstu renginių, skirtų mūsų šaliai tokios svarbios dienos minėjimui. Koncertai, spektakliai, jaukūs pasisėdėjimai ir diskusijos – rinktis bus iš ko.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Trečiadienį, kovo 11 d., Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, netruks šventinių renginių. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, bus pristatytas ypatingas spektaklis-žaidimas Gintaro šalies paslaptys". Įvairios pasakos, padavimai, mįslės, žaidimai, dainos ir nutikimai – visko tiek daug galės patirti ir maži, ir dideli.

Spektaklis skaniu pavadinimu Princesė ant žirnio arba laimė ir triufeliai", sukurtas pagal Hanso Kristijano Anderseno pasakų motyvus, pateikiamas šiuolaikiniams vaikams. Tai nebus gerai visiems žinomas pasakos atkūrimas, tai bus jos tęsinys – įdomus, pamokantis ir visiškai netikėtas (renginio organizatorius – Vilniaus kamerinis teatras)!

Na kokia gi šventė be Keistuolių ir jų spektaklio?! Spektaklis apie vaikystės pasaulį mažiems ir dideliems – „Kai aš mažas buvau". Keistuolių teatro aktoriai apie šį spektaklį pasakoja – „Kai užaugom, prisiminėm vaikystės išdaigas, nuotykius ir istorijas, pagal kurias galima būtų parašyti linksmą ir įdomią knygą. Bet mes ne rašytojai, tad nusprendėm geriau visa tai suvaidinti." (renginio organizatorius - Keistuolių teatras).

Kovo 14 d., šeštadienį, mielos, gražios, žaismingos Vilniaus lėlės kvies mažuosius į linksmą spektaklį „Bitė Maja" . Spektaklis pastatytas lyg namų sąlygomis - nėra įspūdingų efektų ar šviesų, tačiau viskas taip jauku ir sava, lyg stebėtum jį savo kambaryje. Kartu su Bite Maja - aktorė Elvyra Piškinaitė - žiūrovai keliaus miško takeliu, praskleis krūmų šakas, praskirs tankią žolę, dirstels pro gervuogių krūmelius ir samanas (renginio organizatorius – Vilniaus teatras „Lėlė").

Visi smalsuoliai, „kodėlčiukai" ir paslapčių mėgėjai būtinai turi praleisti šeštadienį, kovo 14 d., ekskursijoje „Požeminio Vilniaus paslaptys". Kokias gi paslaptis, istorijas, legendas ir net stebuklus slepia Vilniaus požemiai? Ekskursija vyks Lietuvos Panteone – Vilniaus Arkikatedros požemiuose.

Savaitgalį, kovo 14-15 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo", vyks konferencija „Atsakinga tėvystė". Šis renginys skirtas teisingiems, mąstantiems ir rūpestingiems tėvams. Savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis vieni žymiausių šio meto Lietuvos vaikų ir paauglių auklėjimo ir mokymo profesionalai.

Klaipėda šurmuliuos sekmadienį, kovo 15 d. – kultūros centre „Žvejų rūmai" režisierė Agnė Dilytė ir keli labai šaunūs muzikantai pristatys spektaklį „Dėdės Tito džiazas". Spektaklis įkvėptas ir pastatytas pagal nuotaikingą knygą „Oro duobė. Nelaisvėje". Bus ir ką pamatyti, ir ko paklausyti - ore tvyros daug linksmybių!

Visi šventiniai (ir ne tik) Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų renginiai pateikiami viename patogiame tinklalapyje Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.