Kur šiomis dienomis nueiti su šeima: įdomiausi renginiai

Šią, šventinę kovo savaitę, bus apstu renginių, skirtų mūsų šaliai tokios svarbios dienos minėjimui. Koncertai, spektakliai, jaukūs pasisėdėjimai ir diskusijos – rinktis bus iš ko.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Trečiadienį, kovo 11 d., Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, netruks šventinių renginių. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, bus pristatytas ypatingas spektaklis-žaidimas Gintaro šalies paslaptys". Įvairios pasakos, padavimai, mįslės, žaidimai, dainos ir nutikimai – visko tiek daug galės patirti ir maži, ir dideli.

Spektaklis skaniu pavadinimu Princesė ant žirnio arba laimė ir triufeliai", sukurtas pagal Hanso Kristijano Anderseno pasakų motyvus, pateikiamas šiuolaikiniams vaikams. Tai nebus gerai visiems žinomas pasakos atkūrimas, tai bus jos tęsinys – įdomus, pamokantis ir visiškai netikėtas (renginio organizatorius – Vilniaus kamerinis teatras)!

Na kokia gi šventė be Keistuolių ir jų spektaklio?! Spektaklis apie vaikystės pasaulį mažiems ir dideliems – „Kai aš mažas buvau". Keistuolių teatro aktoriai apie šį spektaklį pasakoja – „Kai užaugom, prisiminėm vaikystės išdaigas, nuotykius ir istorijas, pagal kurias galima būtų parašyti linksmą ir įdomią knygą. Bet mes ne rašytojai, tad nusprendėm geriau visa tai suvaidinti." (renginio organizatorius - Keistuolių teatras).

Kovo 14 d., šeštadienį, mielos, gražios, žaismingos Vilniaus lėlės kvies mažuosius į linksmą spektaklį „Bitė Maja" . Spektaklis pastatytas lyg namų sąlygomis - nėra įspūdingų efektų ar šviesų, tačiau viskas taip jauku ir sava, lyg stebėtum jį savo kambaryje. Kartu su Bite Maja - aktorė Elvyra Piškinaitė - žiūrovai keliaus miško takeliu, praskleis krūmų šakas, praskirs tankią žolę, dirstels pro gervuogių krūmelius ir samanas (renginio organizatorius – Vilniaus teatras „Lėlė").

Visi smalsuoliai, „kodėlčiukai" ir paslapčių mėgėjai būtinai turi praleisti šeštadienį, kovo 14 d., ekskursijoje „Požeminio Vilniaus paslaptys". Kokias gi paslaptis, istorijas, legendas ir net stebuklus slepia Vilniaus požemiai? Ekskursija vyks Lietuvos Panteone – Vilniaus Arkikatedros požemiuose.

Savaitgalį, kovo 14-15 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo", vyks konferencija „Atsakinga tėvystė". Šis renginys skirtas teisingiems, mąstantiems ir rūpestingiems tėvams. Savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis vieni žymiausių šio meto Lietuvos vaikų ir paauglių auklėjimo ir mokymo profesionalai.

Klaipėda šurmuliuos sekmadienį, kovo 15 d. – kultūros centre „Žvejų rūmai" režisierė Agnė Dilytė ir keli labai šaunūs muzikantai pristatys spektaklį „Dėdės Tito džiazas". Spektaklis įkvėptas ir pastatytas pagal nuotaikingą knygą „Oro duobė. Nelaisvėje". Bus ir ką pamatyti, ir ko paklausyti - ore tvyros daug linksmybių!

Visi šventiniai (ir ne tik) Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų renginiai pateikiami viename patogiame tinklalapyje Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (3)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.

Išskirtinis Stano interviu: „Gyvenimas dėl savęs ar vis dėlto trys vaikai?" (6)

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona augina tris vaikus.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO

Mes visi esame dalis to, kas buvo prieš mus. Su tokia nuostata į Lietuvos kino teatrus atkeliauja vaizdinga ir jaudinanti muzikinė animacinė pasaka KOKO: sausio 2, 3 ir 4 d. pasinaudokite proga šį filmą pamatyti pirmieji – per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas".