Lietuvos tėčius mokė pinti kasas dukrytėms

Jeigu paklaustume tėčių, koks sunkiausias darbas yra auginant dukrytes, ne vienas atsakytų, jog tai yra... kasų pynimas, o ir apskritai – mergaičių plaukų priežiūra.
© D. Kučys

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vilniuje esančio grožio salono „Studio M by Milita“ įkūrėja Milita Daikerytė suorganizavo unikalų Lietuvoje renginį "Tėvelio ir dukrelės dirbtuvės", į kurį pakvietė tėčius ir jų mažąsias princeses. Nors pirminė renginio idėja buvo išmokyti tėvelius daryti mergaitėms šukuosenas, pinti kasas, visgi svarbiausias šio renginio tikslas, kaip sako organizatorė, – tėčių ir dukterų bendras laikas drauge, tarpusavio ryšio stiprinimas ir kokybiško laiko skyrimas atžaloms.

Socialiniuose tinkluose vos paskelbus apie „Tėvelio ir dukrelės dirbtuves“, susidomėjimas pirmą kartą organizuojamu renginiu buvo didžiulis. Kaip mums sakė Milita Daikerytė, vietos į organizuojamą tėčių ir dukryčių popietę ištirpo per valandą. Iš viso buvo surinktos dvi grupės, kuriose dalyvavo 22 tėčiai ir 25 dukrytės. Kai kurie tėčiai atėjo su keliomis dukrytėmis, jų amžius svyravo nuo vienerių iki 11 metų.

Iš pradžių tėčiams labai trumpai buvo papasakota apie mergaičių plaukų priežiūros ypatumus, parodyti keli nesudėtingi plaukų pynimo būdai. Na, o tada laukė smagiausioji dalis - per 10 minučių tėčiai turėjo sukurti originalų plaukų įvaizdį savo mergaitėms. Milita Daikerytė juokauja, kad jos šukuosena tą dieną – du ragiukai – itin patiko mergaitėms, taigi, ne viena iš jų savo tėčio paprašė būtent tokios šukuosenos.

Lietuvos tėčius mokė pinti kasas dukrytėms
Milita Daikerytė
© D. Kučys

Tam, kad mažoms mergaitėms neprailgtų laikas, kol tėčiai mokėsi raityti joms šukuosenas, jos buvo apdovanotos balionais, galėjo piešti ar skanauti keksiukų. Ne visos mažylės ramiai sėdėjo kėdėse, tad išradingi tėčiai į pagalbą pasitelkė ir išmaniuosius telefonus bei planšetes.

Geros nuotaikos, smagių emocijų tądien salone buvo apstu. Visi atėjusieji gavo dovanų, išmoko mergaičių plaukų priežiūros paslapčių, o kas svarbiausia – sutvirtino tėčio ir dukters tarpusavio ryšį.

„Būtinai darysime panašius renginius ir ateityje. Prisipažinsiu, netikėjau, kad Lietuvos tėčiai tokie drąsūs, atviri naujovėms ir taip noriai dalyvaus "Tėvelio ir dukrelės dirbtuvėse“. Atmosfera buvo be galo jauki ir šilta“, – lūkesčius su kaupu pateisinusiu renginiu džiaugiasi Milita Daikerytė.

Renginio akimirkos – D. Kučio nuotraukų galerijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.