MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.
© Asmeninis archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau tryliktą kartą vykstanti MAMŲ MUGĖ šiais metais ypatinga – ji vyksta net 10 dienų ir dviem etapais. Pagrindinė mugė prasidėjo ketvirtadienį, kovo 22 dieną, o prieš savaitę vyko įžanginė mugė.

Šįkart dalyvių skaičius ir vėl rekordinis – daugiau kaip 1800 šeimų. Šiais metais MAMŲ MUGĖ turi naują šūkį – “Laisvi nuo daiktų”.

Mamų mugėje apsilankiusi Katažina Zvonkuvienė ne tik rado puikių daiktų savo dvynukams, bet ir paragino visus aukoti vaikų hospiso steigimui.

Trijų vaikų mama Beata Nicholson juokavo, mugės organizatorių nufilmuota prie kasos jau atsiskaitanti už pirkinius juokavo, kad išpirko pusę mugės.

Puse muges nuprikta! BEATA 🙄

A post shared by Mamu Muge (@mamumuge.lt) on Mar 21, 2018 at 2:24am PDT

Savo feisbuko paskyroje Beata vėliau pasidžiaugė, kad šios mugės laukė ir pirkinius suplanavo jau iš anksto. Kartu su Beata apsipirko ir jos sesuo Odeta Bložienė.

Mugėje pirkėjai dabar gali rinktis sau patinkančius ir reikalingus daiktus iš įspūdingos 150 000 prekių pasiūlos. Nuo kovo 22 d. net iš daugiau nei 10 000 žaislų, 100 000 vienetų drabužių, 15 000 porų batų, 5 000 kepurių, 150 vežimėlių ir daugiau nei 15 000 kitų daiktų (vežimėlių, baldų, prekių nėščiosioms, aksesuarų ir pan.). Pažymėtoms prekėms penktadienį taikoma 20 proc. nuolaida, o savaitgalį net 50 proc. Simbolinėmis kainomis įvertintus daiktus vaikams tuomet galima įsigyti dar pigiau.

Mugėje laukiama kiekviena šeima, įėjimas į mugę nemokamas. Pirkėjai kviečiami sutaupytus mugėje eurus prie kasų įmesti į aukų dėžutes, kuriose renkamos lėšos vaikų hospiso skyriaus statyboms.

Darbo laikas:

22 d. (10-12 val - 5 eur.) nuo 12 iki 20 val. Įėjimas nemokamas.
23 d. 10-18 val. Pažymėtoms prekėms -20 proc nuolaida. Įėjimas nemokamas.
24 d. 10-18 val. Pažymėtoms prekėms -50 proc nuolaida. Įėjimas nemokamas.
25 d. 9-13 val. Pažymėtoms prekėms -50 proc. nuolaida Įėjimas nemokamas.

Mamų mugėje - didžiausias vaikiškų prekių asortimentas: kūdikiams, vaikams, paaugliams. Čia rasite rūbų, batų, žaislų, knygų, dviračių, vežimėlių, autokėdučių, kepurių, patalynės, baldų, žaidimų ir dar daug kitų prekių. Yra ir prekių mamoms: rūbų, batų, aksesuarų nėščiosioms ir moterims.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.