Moteris „Facebook'e“ surado prieš 22 metus atiduotą dukrą (FOTO)

 (3)
Birželio 3 dieną amerikietė Vickie Wieberg savo „Facebook'o“ paskyroje patalpino laišką tą dieną prieš 22 metus gimusiai, bet atiduotai įvaikinti dukteriai. Laiškas labai greit plačiai pasklido ir nepraėjus nė porai savaičių Vickie sulaukė gerų naujienų.
Dukra ir mama
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vickie buvo vos 16 metų kai su metais vyresniu mokyklos meile Ashley Beckeriu susilaukė mergaitės. Deja, abu nusprendė ją atiduoti įvaikinti, nes abu dar lankė mokyklą ir patys jautėsi vaikais. Šį jų sprendimą palaikė ir abiejų tėvai. Tačiau, Vickie ir Ashley niekada nepamiršo savo mylėtos dukrytės. Visus tuos metus jie švęsdavo jos gimtadienį, kelis kartus nesėkmingai bandė ieškoti.

Mokyklos balandėlių keliai po poros metų išsiskyrė, jie įstojo mokytis, sukūrė šeimas. Tačiau susitarė dukters paieškas vykdyti kartu. Tam jie turėjo vos dvi nuotraukas. Viena daryta gimdymo namuose, kita kai mergaitei buvo 6 metai. Šią nuotrauką jie gavo per įvaikinimo agentūrą. Ashley tėvas sunkiai sirgdamas norėjo pamatyti savo pirmos anūkės nuotrauką. Tuo pačiu sužinojo, kad jų dukrelės vardas Mary ir ji gyvena Kanzase – gretimoje valstijoje.

Mary įsivaikino pora pati aštuonerius metus negalėjusi susilaukti vaikų. Įmotė Pam mergaitei pati parašė knygelę, kurioje pasakojama apie porą, kuri labai troško vaikų, bet jų negalėjo turėti, o vieną dieną įsivaikino gražią mergaitę. Šią istoriją ji dukrytei skaitė nuo trejų metų. Taip pamažu pratino prie žinios, kad ji yra įvaikinta. Įtėviai teigė niekada to neslėpę, nes matė, kad biologiniai tėvai mylėjo savo dukterį ir ją atidavė tik linkėdami gero. Mery savo kraitelyje turėjo biologinės mamos auksinį žiedelį ir biologinio tėčio vaikystės antklodėlę.

Kai Vickie laiškas paplito socialiniame tinkle, jį pamatė Pam pažįstama ir jai parodė. Pam pirma jį perskaitė, pasitarė su vyru ir, galiausiai, pasakė Mary. Netrukus jauna mergina susitiko su savo biologiniais tėvais. Dar po kelių dienų susitiko visi penki: Mary, biologiniai tėvai ir įtėviai. Netrukus Mary susipažino su savo broliais ir seserimis – Vickie vaikais ir Ashley vaikais.

Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
© Facebook nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).