Moteris „Facebook'e“ surado prieš 22 metus atiduotą dukrą (FOTO)

 (3)
Birželio 3 dieną amerikietė Vickie Wieberg savo „Facebook'o“ paskyroje patalpino laišką tą dieną prieš 22 metus gimusiai, bet atiduotai įvaikinti dukteriai. Laiškas labai greit plačiai pasklido ir nepraėjus nė porai savaičių Vickie sulaukė gerų naujienų.
Dukra ir mama
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vickie buvo vos 16 metų kai su metais vyresniu mokyklos meile Ashley Beckeriu susilaukė mergaitės. Deja, abu nusprendė ją atiduoti įvaikinti, nes abu dar lankė mokyklą ir patys jautėsi vaikais. Šį jų sprendimą palaikė ir abiejų tėvai. Tačiau, Vickie ir Ashley niekada nepamiršo savo mylėtos dukrytės. Visus tuos metus jie švęsdavo jos gimtadienį, kelis kartus nesėkmingai bandė ieškoti.

Mokyklos balandėlių keliai po poros metų išsiskyrė, jie įstojo mokytis, sukūrė šeimas. Tačiau susitarė dukters paieškas vykdyti kartu. Tam jie turėjo vos dvi nuotraukas. Viena daryta gimdymo namuose, kita kai mergaitei buvo 6 metai. Šią nuotrauką jie gavo per įvaikinimo agentūrą. Ashley tėvas sunkiai sirgdamas norėjo pamatyti savo pirmos anūkės nuotrauką. Tuo pačiu sužinojo, kad jų dukrelės vardas Mary ir ji gyvena Kanzase – gretimoje valstijoje.

Mary įsivaikino pora pati aštuonerius metus negalėjusi susilaukti vaikų. Įmotė Pam mergaitei pati parašė knygelę, kurioje pasakojama apie porą, kuri labai troško vaikų, bet jų negalėjo turėti, o vieną dieną įsivaikino gražią mergaitę. Šią istoriją ji dukrytei skaitė nuo trejų metų. Taip pamažu pratino prie žinios, kad ji yra įvaikinta. Įtėviai teigė niekada to neslėpę, nes matė, kad biologiniai tėvai mylėjo savo dukterį ir ją atidavė tik linkėdami gero. Mery savo kraitelyje turėjo biologinės mamos auksinį žiedelį ir biologinio tėčio vaikystės antklodėlę.

Kai Vickie laiškas paplito socialiniame tinkle, jį pamatė Pam pažįstama ir jai parodė. Pam pirma jį perskaitė, pasitarė su vyru ir, galiausiai, pasakė Mary. Netrukus jauna mergina susitiko su savo biologiniais tėvais. Dar po kelių dienų susitiko visi penki: Mary, biologiniai tėvai ir įtėviai. Netrukus Mary susipažino su savo broliais ir seserimis – Vickie vaikais ir Ashley vaikais.

Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
© Facebook nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Guoda Pečiulytė-Špokienė atvira: „Motinystė daugiaspalvė" (1)

Žurnalistų Guodos Pečiulytės-Špokienės (32 m.) ir Edvardo Špoko (39 m.) sūnui Teodorui – dar tik trys mėnesiai, bet jis daug naujų spalvų įnešė į jų gyvenimą.

Kaune atidarytas didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras (24)

Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega" duris atverė įspūdingas edukacinis pramogų centras „CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams". Tikimasi, kad daugybės specialistų ilgiau nei metus kurtas ir daugiau nei 1 mln. eurų investicijų kainavęs projektas taps traukos centru ne tik visos Lietuvos šeimoms, bet ir auginantiems vaikus kaimyninėse šalyse.

Rūkančio mažylio nuotrauka šokiravo pasaulį: kaip jam sekasi šiandien (9)

Pamenate 2 metų vaiką, kuris buvo užkietėjęs rūkalius ir per dieną surūkydavo po keliasdešimt cigarečių? Šiandien mažylio gyvenimas gerokai pasikeitęs. Laimė, į gerąją pusę.

Vilniečiai dalyvavo renginyje "Mes už šeimą" (1)

Gegužės 14-ąją, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, Vilniuje vyko eisena bei renginys „MES už ŠEIMĄ".

Vaiko pagrobimas iš žaidimų aikštelės: socialinis eksperimentas (13)

Šį socialinį eksperimentą socialiniuose tinkluose paskutinėmis dienomis peržiūrėjo milijonai žmonių.

Tiek būsimų mamų vienoje vietoje pamatyti galima tik kartą per metus (12)

Šiandien Vilniaus Rotušėje vyko būsimų mamyčių šventė. Kiekviena dalyvė gavo skulptoriaus Vaido Ramoškos sukurtą mažąjį Vilniaus angelą, kurį pašventino kunigas Ričardas Doveika.

Jaunos mamos išpažintis ir dvi kardinaliai skirtingos motinystės nuotraukos (21)

Pogimdyminės depresijos paliestos moterys apie tai kalba nenoriai. Vis dar gajus mitas, kad tai yra kažkas gėdingo ir „nenormalaus“.

Moteris įsidėjo spiralę nuo nėštumo ir... (14)

Šis straipsnio pavadinimas gali turėti du tęsinius: „... ir buvo rami, kad saugiai kontroliuoja nėštumo planavimą“ arba „... ir tada nutiko kai kas labai netikėto“. Kaip manote, kuris variantas jai nutiko? Taip, jūs atspėjote.

Nepatikėsite, kas viena kitai yra šios dvi mergaitės (3)

Jeigu reiktų išrinkti daugiausiai dėmesio sulaukiančius dvynius, Ilinojuje (JAV) gyvenančios dvynės seserys Kalani ir Jarani galėtų pretenduoti į aukštą vietą. Mergaitės, nors yra dvynės, yra skirtingos odos spalvos ir dėl to sulaukia neeilinio dėmesio.

Mirčiai pasmerktą vaiką ryžosi gimdyti dėl kilnios priežasties (11)

Jeigu esate atidus portalo TavoVaikas.lt skaitytojas, ko gero, pamenate istoriją apie vyrą, kurio nufotografuota mylima žmona tapo socialinių tinklų sensacija. Nėščios ir miegančios moters nuotrauka slėpė liūdną paslaptį - pora pasiryžo susilaukti vaikelio žinodama, kad jis netrukus mirs.

Būsima mamytė Serena Williams mados pokylyje nepasikuklino

Pasaulinio garso tenisininkė Serena Williams nuo karjeros pradžios garsėja ekstravagantišku stiliumi. Ką tik praūžusiame Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto vakare būsima mamytė dar kartelį pademonstravo įsimintiną įvaizdį.

Erica Jennings-Didžiulis: „Motinystės iš knygų neišmoksi" (2)

Dainininkė Erica Jennings-Didžiulis (36 m.) su vyru Jurgiu Didžiuliu (37 m.), atlikėju, dainų ir muzikos autoriumi, augina du sūnus – Praną Emilijų (9 m.) ir Antaną Algimantą (7 m.). Birželį gims dar vienas šeimos narys, visi laukia mergaitės.

Nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Garsios besilaukiančios moterys – apie svarbiausią gyvenimo įvykį (2)

Būsimų mamų šventėje šiemet – ypač daug besilaukiančių garsių moterų. „Šie metai kaip niekad derlingi", – šypsosi renginio, kuris vyks gegužės 9 d. 15 val. Vilniaus Rotušėje, organizatoriai.

Pasaulinio garso fotomenininkė Lietuvoje pristato jautriausią savo parodą

Visame pasaulyje garsi fotomenininkė ir vaikų teisių ambasadorė Anne Geddes pirmą kartą Lietuvoje eksponuoja savo parodą.