Moteris „Facebook'e“ surado prieš 22 metus atiduotą dukrą (FOTO)

 (3)
Birželio 3 dieną amerikietė Vickie Wieberg savo „Facebook'o“ paskyroje patalpino laišką tą dieną prieš 22 metus gimusiai, bet atiduotai įvaikinti dukteriai. Laiškas labai greit plačiai pasklido ir nepraėjus nė porai savaičių Vickie sulaukė gerų naujienų.
Dukra ir mama
© Fotolia nuotr.

Vickie buvo vos 16 metų kai su metais vyresniu mokyklos meile Ashley Beckeriu susilaukė mergaitės. Deja, abu nusprendė ją atiduoti įvaikinti, nes abu dar lankė mokyklą ir patys jautėsi vaikais. Šį jų sprendimą palaikė ir abiejų tėvai. Tačiau, Vickie ir Ashley niekada nepamiršo savo mylėtos dukrytės. Visus tuos metus jie švęsdavo jos gimtadienį, kelis kartus nesėkmingai bandė ieškoti.

Mokyklos balandėlių keliai po poros metų išsiskyrė, jie įstojo mokytis, sukūrė šeimas. Tačiau susitarė dukters paieškas vykdyti kartu. Tam jie turėjo vos dvi nuotraukas. Viena daryta gimdymo namuose, kita kai mergaitei buvo 6 metai. Šią nuotrauką jie gavo per įvaikinimo agentūrą. Ashley tėvas sunkiai sirgdamas norėjo pamatyti savo pirmos anūkės nuotrauką. Tuo pačiu sužinojo, kad jų dukrelės vardas Mary ir ji gyvena Kanzase – gretimoje valstijoje.

Mary įsivaikino pora pati aštuonerius metus negalėjusi susilaukti vaikų. Įmotė Pam mergaitei pati parašė knygelę, kurioje pasakojama apie porą, kuri labai troško vaikų, bet jų negalėjo turėti, o vieną dieną įsivaikino gražią mergaitę. Šią istoriją ji dukrytei skaitė nuo trejų metų. Taip pamažu pratino prie žinios, kad ji yra įvaikinta. Įtėviai teigė niekada to neslėpę, nes matė, kad biologiniai tėvai mylėjo savo dukterį ir ją atidavė tik linkėdami gero. Mery savo kraitelyje turėjo biologinės mamos auksinį žiedelį ir biologinio tėčio vaikystės antklodėlę.

Kai Vickie laiškas paplito socialiniame tinkle, jį pamatė Pam pažįstama ir jai parodė. Pam pirma jį perskaitė, pasitarė su vyru ir, galiausiai, pasakė Mary. Netrukus jauna mergina susitiko su savo biologiniais tėvais. Dar po kelių dienų susitiko visi penki: Mary, biologiniai tėvai ir įtėviai. Netrukus Mary susipažino su savo broliais ir seserimis – Vickie vaikais ir Ashley vaikais.

Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
© Facebook nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip (78)

Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.

Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati (22)

Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.

Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo (2)

Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.

Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos (3)

Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.

Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos (10)

Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.

Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį

Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.

Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę (22)

Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.

Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų (11)

Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.

Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins

Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.

Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI

Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?

Kaip nustebinti mylimą žmogų artėjant Valentino dienai

Atsikąskite gabalėlį meilės... Ne, tai ne kokio nors prabangaus šokolado reklama, nors tekste yra kalbama ir apie jį. Apie asmeniškai skirtą būtent jam ar jai. Pamažu artėjant vienai romantiškiausių metų švenčių – Valentino dienai, pats laikas pagalvoti, kuo nustebinsite savo mylimą žmogų.

Išdrįso parodyti, kaip iš tiesų atrodo moters kūnas po gimdymo (24)

Žinomos moterys, susilaukusios vaikų, neretai jau kelios dienos po gimdymo atrodo taip tobulai, kad kyla klausimas, kaip joms tai pavyksta?

IŠBANDYTA: senas arbatinukas akimirksniu ima blizgėti (41)

Tinklaraštį rašančios mamos Zitos pasidalijimas, kaip greitai ir nebrangiai išvalyti apkalkėjusį arbatinuką.