Moteris „Facebook'e“ surado prieš 22 metus atiduotą dukrą (FOTO)

 (3)
Birželio 3 dieną amerikietė Vickie Wieberg savo „Facebook'o“ paskyroje patalpino laišką tą dieną prieš 22 metus gimusiai, bet atiduotai įvaikinti dukteriai. Laiškas labai greit plačiai pasklido ir nepraėjus nė porai savaičių Vickie sulaukė gerų naujienų.
Dukra ir mama
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vickie buvo vos 16 metų kai su metais vyresniu mokyklos meile Ashley Beckeriu susilaukė mergaitės. Deja, abu nusprendė ją atiduoti įvaikinti, nes abu dar lankė mokyklą ir patys jautėsi vaikais. Šį jų sprendimą palaikė ir abiejų tėvai. Tačiau, Vickie ir Ashley niekada nepamiršo savo mylėtos dukrytės. Visus tuos metus jie švęsdavo jos gimtadienį, kelis kartus nesėkmingai bandė ieškoti.

Mokyklos balandėlių keliai po poros metų išsiskyrė, jie įstojo mokytis, sukūrė šeimas. Tačiau susitarė dukters paieškas vykdyti kartu. Tam jie turėjo vos dvi nuotraukas. Viena daryta gimdymo namuose, kita kai mergaitei buvo 6 metai. Šią nuotrauką jie gavo per įvaikinimo agentūrą. Ashley tėvas sunkiai sirgdamas norėjo pamatyti savo pirmos anūkės nuotrauką. Tuo pačiu sužinojo, kad jų dukrelės vardas Mary ir ji gyvena Kanzase – gretimoje valstijoje.

Mary įsivaikino pora pati aštuonerius metus negalėjusi susilaukti vaikų. Įmotė Pam mergaitei pati parašė knygelę, kurioje pasakojama apie porą, kuri labai troško vaikų, bet jų negalėjo turėti, o vieną dieną įsivaikino gražią mergaitę. Šią istoriją ji dukrytei skaitė nuo trejų metų. Taip pamažu pratino prie žinios, kad ji yra įvaikinta. Įtėviai teigė niekada to neslėpę, nes matė, kad biologiniai tėvai mylėjo savo dukterį ir ją atidavė tik linkėdami gero. Mery savo kraitelyje turėjo biologinės mamos auksinį žiedelį ir biologinio tėčio vaikystės antklodėlę.

Kai Vickie laiškas paplito socialiniame tinkle, jį pamatė Pam pažįstama ir jai parodė. Pam pirma jį perskaitė, pasitarė su vyru ir, galiausiai, pasakė Mary. Netrukus jauna mergina susitiko su savo biologiniais tėvais. Dar po kelių dienų susitiko visi penki: Mary, biologiniai tėvai ir įtėviai. Netrukus Mary susipažino su savo broliais ir seserimis – Vickie vaikais ir Ashley vaikais.

Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
Vickie Wieberg patalpintas laiškas ir nuotrauka su naujagime
© Facebook nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.

Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" – draugiška šeimai ir aplinkai

Šį savaitgalį „Gariūnų" verslo parke šurmuliuoja tradicinė „Mamų mugė". Tai vienas laukiamiausių vaikus auginančių šeimų renginių, kuris vyksta jau 12-ą kartą.

Pirmą kartą „Mamų mugės" duris pravėrusi Beata Nicholson buvo nustebinta (8)

Kiek kainuoja naujos ir kokybiškos vaikiškos prekės, žino kiekviena mažylius auginanti šeima. Rūbai, kuriuos vaikas greitai išauga, žaislai, kurių namuose neretai prisikaupia dėžės, gerokai patuština šeimų pinigines. Galbūt todėl du kartus per metus Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" visada sulaukia milžiniško jaunų tėvų dėmesio ir tampa vienu laukiamiausiu sezono įvykiu.

Nėščiosioms gydytojai prieš kelis šimtus metų patardavo tai, nuo ko šiandien plaukai šiaušiasi (7)

Kokių rekomendacijų nėščiosios sulaukdavo iš gydytojų maždaug prieš 150 metų ar dar seniau? Į dabartinius – sveikai maitintis, saikingai judėti, nevartoti alkoholio – jie anaiptol nelabai panašūs...

Parodoje „Esu Mama!" – dėmesys būsimiems ir esamiems tėveliams

Jau šį savaitgalį Kauno „Žalgirio" arenoje pirmą kartą vyks paroda „Esu mama", kuri į bendrą erdvę sukvies visus būsimus ir esamus tėvelius su jų mažyliais.

Sugrįžtanti MAMŲ MUGĖ kviečia šeimas gyventi ekologiškai ir taupiai

Išaugti drabužėliai, pabodę žaislai, per mažos kėdutės – ką su jais daryti? Šis klausimas nuolatos persekioja daugelį tėvelių, auginančių mažamečius vaikus.

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Mamų sostine norintis tapti Kaunas kviečia į parodą būsimiems ir esamiems tėvams

Kaunas kviečia visus į pirmąją Lietuvoje tokio dydžio bei koncepto parodą „Esu Mama!"

Ši nuotrauka slepia tragišką paslaptį (8)

Naujagimė mergaitė guli ant savo mamos ir tėčio pečių. Ant pastarųjų ištatuiruota po vieną sparną. Ši nuotrauka sparčiai plinta socialiniuose tinkluose ir slepia savyje vieną graudžią paslaptį.

Dainininkė Baiba: „Gims baltų vaikas“

Rugsėjo mėnesio žurnalo TAVO VAIKAS viešnia - pirmojo vaikelio besilaukianti dainininkė Baiba.

Kaip iš tiesų jaučiasi vaikas pilve, kai nėščioji patiria stresą

Kokia yra nėščiosios emocijų įtaka vaisiui, svarsto psichologė Karolina Gurkienė.

Vilniuje rengiamoje gėlių parodoje laukiami ir vaikai

Rugsėjo 29, 30 ir spalio 1 dienomis Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto fojė (Studentų g. 39, Vilnius) jau septintąjį kartą rengiama edukacinė kambarinių augalų paroda „Augalų labirintai".

Kodėl negalima gydytojui siūlyti dovanų? (4)

Sveikatos apsaugos ministerija prašo žmonių elgtis atsakingai ir jokiais atvejais nesiūlyti gydytojams ar kitiems medicinos darbuotojams dovanų, nes tai gali pakenkti gydytojui ir užtraukti jam baudžiamąją atsakomybę.

6 su gimdymais susiję pasaulio rekordai, kurie užgniaužia kvapą

Motinystės rekordų yra įvairių, o šiame straipsnyje pateikiame pačius žinomiausius. Jų tikrumą įrodo įrašai pasaulio Gineso rekordų knygoje.

Įkurti pramogų parką neįgaliems vaikams paskatino asmeninė patirtis

Graži iniciatyva, gimusi iš asmeninės patirties: pamatęs, kad augančiai neįgaliai dukteriai sunku surasti vaikiškų pramogų viešose vietose, tėtis įkūrė specializuotą pramogų parką neįgaliems vaikams.