Motina tyčiojosi iš vaiko feisbuke

 (15)
Perspėjame, kad jautrius žmones šie vaizdai gali šokiruoti. Neįtikėtino žiaurumo istorija, šią savaitę nutikusi Filipinuose. Viena mama pririšo savo nuogai išrengtą sūnų prie pavadžio ir jį laikė lyg šunį. Po to pakišo jam dubenį su šuns ėdalu. Bejėgis vaikas buvo fotografuojamas, o nuotraukas moteris paskelbė socialiniame tinkle "Facebook". Tai sukėlė didžiulį žmonių pasipiktinimą!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Socialiniame tinkle „Facebook" kiekvieną dieną publikuojama tūkstančiai, o gal ir milijonai vaikų nuotraukų. Dauguma jų - mieli vaizdai su vaikais. Tačiau šią savaitę socialinio tinklo lankytojus sukrėtė žiaurūs vaizdai iš Filipinų. Motina tyčiojosi iš sūnaus, žiauriai su juo elgėsi, o po to pati savo padarytas nuotraukas patalpino viešai.

Nuotraukose matyti nuogai išrengtas berniukas, kuris ant kaklo pririštas pavadžiu. Prieš berniuką padėtas dubuo, iš kurio paprastai ėda šunys. Neaišku, ko siekė tokias bejėgio vaiko išnaudojimo nuotraukas padariusi ir paviešinusi moteris. Tačiau šis protu nesuvokiamas elgesys sulaukė didžiulės neigiamos reakcijos.

Motina tyčiojosi iš vaiko <em>feisbuke</em>
© Vida Press

Kaip praneša britų "Daily Mail", pirma sureagavo žinoma žmogaus teisių gynėja Lurleen Hilliard iš Škotijos, atstovaujanti organizaciją "Nolonger Victims". Kaip ji sakė žiniasklaidai, pamačius tokias nuotraukas šį pirmadienį internete, jai iš pykčio užvirė kraujas. "Jeigu paviešinus tokias nuotraukas nebūtume sureagavę tinkamai, tada žmonėms būtume pasiuntę žinią, kad toks žiaurus elgesys su vaikais, pasityčiojimas yra leistinas", - sakė ji.

Motina tyčiojosi iš vaiko <em>feisbuke</em>
© Vida Press

 Lurleen Hilliard pirmiausia susisiekė su kolegomis iš JAV, šie kreipėsi į žmogaus teises ginančias organizacijas Filipinuose, kad surastų moterį ir išsiaiškintų visas aplinkybes.

Motina tyčiojosi iš vaiko <em>feisbuke</em>
© Vida Press

Jau antradienį paaiškėjo žiauriosios motinos tapatybė. Kaip sakė šiuo įvykiu toliau besidominti Lurleen Hilliard, yra informacijos, kad šio vaiko tėtis yra valstybės pareigūnas, todėl gali būti kliūčių, kad moteris būtų patraukta atsakomybėn ir gautų tai, ko nusipelnė. Tačiau žmogaus teisių gynėja nežada pasiduoti ir kovos toliau. Pasak jos, jokie tėvai negali taip elgtis su vaiku bei talpinti nuotraukų į internetą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).