Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.
© Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmą kartą organizuojama konferencija yra svarbi šios misijos dalis, skirta visoms moterims, besidominčioms sąmoninga motinyste, norinčioms sėkmingai pastoti, siekiančioms puoselėti visapusišką sveikatą, darną ir laimę savo šeimoje. Vilniuje renginys simboliškai įvyks per mamos dieną.

Projekto misija – supažindinti moteris su naujausiomis sveikatingumo metodikomis ir asmeninio tobulėjimo sprendimais, padėsiančiais sėkmingai planuoti šeimos pagausėjimą, kurti tvirtus ir darnius poros tarpusavio santykius ir visokeriopai realizuoti savo moterišką prigimtį šeimoje ir už jos ribų. Konferencijoje „Sveika ir Laiminga Mama" savo žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinsis du pasaulinio pripažinimo sulaukę pranešėjai. Norvegų mokslininkas, daugiau nei 200 gydymo centrų tinklo „Health Optimizing" įkūrėjas, Thomas Aksnes, kuris kalbės apie moters fizinę ir emocinę sveikatą bei visapusišką asmeninę savirealizaciją ir emocinio intelekto lavinimo instruktorė, asmeninio augimo mokymų centrų „SoulACTION" ir „Moters Magijos Mokykla" įkūrėja, knygų „Moters Magijos Mokykla", „Amžinas Medaus Mėnuo" autorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė.

Kaip moteriai sėkmingai pastoti, išnešioti sveiką kūdikį ir džiaugtis laiminga motinyste? Kaip puoselėti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą ir darną šeimoje? Ką iš tiesų moteriai reiškia būti laiminga mama? Šie klausimai yra aktualūs visoms mamoms – į juos išsamiai bus atsakyta konferencijos „Sveika ir Laiminga Mama" metu.

Thomas Aksnes dar vadinamas naujosios kartos medicinos paradigmos genijumi, Vilniuje pristatys dar niekur negirdėtus, daugelį metų trukusių vaisingumo tyrimų rezultatus. Pasak jo, priežastis, dėl kurios moteris negali pastoti, paprastai nebūna viena, todėl ir sprendimai privalo būti visuminiai, nukreipti į priežastis, o ne į pasekmes bei apimantys įvairias gyvenimo sritis. „Daugiau nei devyniasdešimčia procentų atvejų moteriai išties nėra sunku pastoti, nes prigimčių lygmenyje jos kūnas tam ir sutvertas – nėštumas yra visiškai natūrali būsena. Tačiau moters kūnas labai išmintingas: jei mėginant pastoti vis nesiseka natūraliai užmegzti gyvybės, tai aiškus signalas, jog iki tol moteris dar turi sudaryti nėštumui tinkamas fizines ir emocines sąlygas", – teigia mokslininkas.

Thomas Aksnes supažindins su unikalia vaisingumo metodika. Jau daugeliui šeimų visame pasaulyje tampančia natūralia alternatyva dirbtinio apvaisinimo procesui. Bus kalbama apie realius problemų sprendimo būdus ir prevencines priemones. Mokslininkas taip pat pristatys savo asmeninių genetikos tyrimų rezultatus ir pateiks svarios informacijos apie tiesioginę moters įtaką kūdikio genetikai nėštumo metu.

Antroji renginio dalis bus skirta moters emocinei būsenai ir visapusiškai moteriškai savirealizacijai. Emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė pasakos, jog laiminga motinystė – tai ne tik puiki mamos ir kūdikio sveikata, bet ir santykių kokybė su vyru, vaikais ir artimaisiais. Andrė pasidalins sukauptomis praktinėmis žiniomis apie moterišką prigimtį, jos atsiskleidimą santykiuose, šeimoje ir visuomenėje. Į poros tarpusavio santykius bus kviečiama pažvelgti kaip į visai naują dimensiją, kurioje meilė – tai suartinanti, gydanti ir kurianti jėga. Bus gausu praktinių patarimų, kaip moteris ir vyras gali padėti vienas kitam atsiskleisti jų poros santykiuose.

Jau 12 metų moteris konsultuojanti santykių klausimais lektorė, mokanti jas savirealizacijos paslapčių pasidalins esminėmis taisyklėmis ir metodais, kaip motinystę paversti džiugia, harmoninga ir laiminga patirtimi. Juk laiminga mama – tai pirmiausia laiminga moteris!

Šio unikalaus projekto idėja gimė Lietuvoje, tačiau jau numatomas pasaulinis turas kituose didžiuosiuose Europos ir pasaulio miestuose: Rygoje, Londone, Osle, Limoje ir kt.

Konferencija „Sveika ir Laiminga Mama" įvyks gegužės 6 dieną, Vilnius „Compensa" koncertų salėje. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia: https://www.mamosdiena.lt/ .

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.