Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.
© Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmą kartą organizuojama konferencija yra svarbi šios misijos dalis, skirta visoms moterims, besidominčioms sąmoninga motinyste, norinčioms sėkmingai pastoti, siekiančioms puoselėti visapusišką sveikatą, darną ir laimę savo šeimoje. Vilniuje renginys simboliškai įvyks per mamos dieną.

Projekto misija – supažindinti moteris su naujausiomis sveikatingumo metodikomis ir asmeninio tobulėjimo sprendimais, padėsiančiais sėkmingai planuoti šeimos pagausėjimą, kurti tvirtus ir darnius poros tarpusavio santykius ir visokeriopai realizuoti savo moterišką prigimtį šeimoje ir už jos ribų. Konferencijoje „Sveika ir Laiminga Mama" savo žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinsis du pasaulinio pripažinimo sulaukę pranešėjai. Norvegų mokslininkas, daugiau nei 200 gydymo centrų tinklo „Health Optimizing" įkūrėjas, Thomas Aksnes, kuris kalbės apie moters fizinę ir emocinę sveikatą bei visapusišką asmeninę savirealizaciją ir emocinio intelekto lavinimo instruktorė, asmeninio augimo mokymų centrų „SoulACTION" ir „Moters Magijos Mokykla" įkūrėja, knygų „Moters Magijos Mokykla", „Amžinas Medaus Mėnuo" autorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė.

Kaip moteriai sėkmingai pastoti, išnešioti sveiką kūdikį ir džiaugtis laiminga motinyste? Kaip puoselėti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą ir darną šeimoje? Ką iš tiesų moteriai reiškia būti laiminga mama? Šie klausimai yra aktualūs visoms mamoms – į juos išsamiai bus atsakyta konferencijos „Sveika ir Laiminga Mama" metu.

Thomas Aksnes dar vadinamas naujosios kartos medicinos paradigmos genijumi, Vilniuje pristatys dar niekur negirdėtus, daugelį metų trukusių vaisingumo tyrimų rezultatus. Pasak jo, priežastis, dėl kurios moteris negali pastoti, paprastai nebūna viena, todėl ir sprendimai privalo būti visuminiai, nukreipti į priežastis, o ne į pasekmes bei apimantys įvairias gyvenimo sritis. „Daugiau nei devyniasdešimčia procentų atvejų moteriai išties nėra sunku pastoti, nes prigimčių lygmenyje jos kūnas tam ir sutvertas – nėštumas yra visiškai natūrali būsena. Tačiau moters kūnas labai išmintingas: jei mėginant pastoti vis nesiseka natūraliai užmegzti gyvybės, tai aiškus signalas, jog iki tol moteris dar turi sudaryti nėštumui tinkamas fizines ir emocines sąlygas", – teigia mokslininkas.

Thomas Aksnes supažindins su unikalia vaisingumo metodika. Jau daugeliui šeimų visame pasaulyje tampančia natūralia alternatyva dirbtinio apvaisinimo procesui. Bus kalbama apie realius problemų sprendimo būdus ir prevencines priemones. Mokslininkas taip pat pristatys savo asmeninių genetikos tyrimų rezultatus ir pateiks svarios informacijos apie tiesioginę moters įtaką kūdikio genetikai nėštumo metu.

Antroji renginio dalis bus skirta moters emocinei būsenai ir visapusiškai moteriškai savirealizacijai. Emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė pasakos, jog laiminga motinystė – tai ne tik puiki mamos ir kūdikio sveikata, bet ir santykių kokybė su vyru, vaikais ir artimaisiais. Andrė pasidalins sukauptomis praktinėmis žiniomis apie moterišką prigimtį, jos atsiskleidimą santykiuose, šeimoje ir visuomenėje. Į poros tarpusavio santykius bus kviečiama pažvelgti kaip į visai naują dimensiją, kurioje meilė – tai suartinanti, gydanti ir kurianti jėga. Bus gausu praktinių patarimų, kaip moteris ir vyras gali padėti vienas kitam atsiskleisti jų poros santykiuose.

Jau 12 metų moteris konsultuojanti santykių klausimais lektorė, mokanti jas savirealizacijos paslapčių pasidalins esminėmis taisyklėmis ir metodais, kaip motinystę paversti džiugia, harmoninga ir laiminga patirtimi. Juk laiminga mama – tai pirmiausia laiminga moteris!

Šio unikalaus projekto idėja gimė Lietuvoje, tačiau jau numatomas pasaulinis turas kituose didžiuosiuose Europos ir pasaulio miestuose: Rygoje, Londone, Osle, Limoje ir kt.

Konferencija „Sveika ir Laiminga Mama" įvyks gegužės 6 dieną, Vilnius „Compensa" koncertų salėje. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia: https://www.mamosdiena.lt/ .

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.