Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.
© Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmą kartą organizuojama konferencija yra svarbi šios misijos dalis, skirta visoms moterims, besidominčioms sąmoninga motinyste, norinčioms sėkmingai pastoti, siekiančioms puoselėti visapusišką sveikatą, darną ir laimę savo šeimoje. Vilniuje renginys simboliškai įvyks per mamos dieną.

Projekto misija – supažindinti moteris su naujausiomis sveikatingumo metodikomis ir asmeninio tobulėjimo sprendimais, padėsiančiais sėkmingai planuoti šeimos pagausėjimą, kurti tvirtus ir darnius poros tarpusavio santykius ir visokeriopai realizuoti savo moterišką prigimtį šeimoje ir už jos ribų. Konferencijoje „Sveika ir Laiminga Mama" savo žiniomis ir sukaupta patirtimi dalinsis du pasaulinio pripažinimo sulaukę pranešėjai. Norvegų mokslininkas, daugiau nei 200 gydymo centrų tinklo „Health Optimizing" įkūrėjas, Thomas Aksnes, kuris kalbės apie moters fizinę ir emocinę sveikatą bei visapusišką asmeninę savirealizaciją ir emocinio intelekto lavinimo instruktorė, asmeninio augimo mokymų centrų „SoulACTION" ir „Moters Magijos Mokykla" įkūrėja, knygų „Moters Magijos Mokykla", „Amžinas Medaus Mėnuo" autorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė.

Kaip moteriai sėkmingai pastoti, išnešioti sveiką kūdikį ir džiaugtis laiminga motinyste? Kaip puoselėti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą ir darną šeimoje? Ką iš tiesų moteriai reiškia būti laiminga mama? Šie klausimai yra aktualūs visoms mamoms – į juos išsamiai bus atsakyta konferencijos „Sveika ir Laiminga Mama" metu.

Thomas Aksnes dar vadinamas naujosios kartos medicinos paradigmos genijumi, Vilniuje pristatys dar niekur negirdėtus, daugelį metų trukusių vaisingumo tyrimų rezultatus. Pasak jo, priežastis, dėl kurios moteris negali pastoti, paprastai nebūna viena, todėl ir sprendimai privalo būti visuminiai, nukreipti į priežastis, o ne į pasekmes bei apimantys įvairias gyvenimo sritis. „Daugiau nei devyniasdešimčia procentų atvejų moteriai išties nėra sunku pastoti, nes prigimčių lygmenyje jos kūnas tam ir sutvertas – nėštumas yra visiškai natūrali būsena. Tačiau moters kūnas labai išmintingas: jei mėginant pastoti vis nesiseka natūraliai užmegzti gyvybės, tai aiškus signalas, jog iki tol moteris dar turi sudaryti nėštumui tinkamas fizines ir emocines sąlygas", – teigia mokslininkas.

Thomas Aksnes supažindins su unikalia vaisingumo metodika. Jau daugeliui šeimų visame pasaulyje tampančia natūralia alternatyva dirbtinio apvaisinimo procesui. Bus kalbama apie realius problemų sprendimo būdus ir prevencines priemones. Mokslininkas taip pat pristatys savo asmeninių genetikos tyrimų rezultatus ir pateiks svarios informacijos apie tiesioginę moters įtaką kūdikio genetikai nėštumo metu.

Antroji renginio dalis bus skirta moters emocinei būsenai ir visapusiškai moteriškai savirealizacijai. Emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė AMIYA Pabarčiūtė pasakos, jog laiminga motinystė – tai ne tik puiki mamos ir kūdikio sveikata, bet ir santykių kokybė su vyru, vaikais ir artimaisiais. Andrė pasidalins sukauptomis praktinėmis žiniomis apie moterišką prigimtį, jos atsiskleidimą santykiuose, šeimoje ir visuomenėje. Į poros tarpusavio santykius bus kviečiama pažvelgti kaip į visai naują dimensiją, kurioje meilė – tai suartinanti, gydanti ir kurianti jėga. Bus gausu praktinių patarimų, kaip moteris ir vyras gali padėti vienas kitam atsiskleisti jų poros santykiuose.

Jau 12 metų moteris konsultuojanti santykių klausimais lektorė, mokanti jas savirealizacijos paslapčių pasidalins esminėmis taisyklėmis ir metodais, kaip motinystę paversti džiugia, harmoninga ir laiminga patirtimi. Juk laiminga mama – tai pirmiausia laiminga moteris!

Šio unikalaus projekto idėja gimė Lietuvoje, tačiau jau numatomas pasaulinis turas kituose didžiuosiuose Europos ir pasaulio miestuose: Rygoje, Londone, Osle, Limoje ir kt.

Konferencija „Sveika ir Laiminga Mama" įvyks gegužės 6 dieną, Vilnius „Compensa" koncertų salėje. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia: https://www.mamosdiena.lt/ .

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Feisbuke plinta nematytas kiaušinių marginimo būdas

Artėjant Velykoms, vis dažniau susimąstome, kaip dažysime margučius. Šįkart pristatome Lietuvoje neįprastą būdą.

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.