Neįtikėtina: per 4 metus pagimdė 3 dvynukų poras

 (7)
Susilaukti dvynių visada yra dvigubas džiaugsmas ir dviguba atsakomybė. Kai vienoje šeimoje gimsta dvi dvynukų poros, tai atrodo tarsi stebuklas. Kai vienoje šeimoje gimsta trys dvynukų poros – tai jau yra stebuklas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Izraelyje gyvenanti šeima šiomis dienomis tapo žiniasklaidos sensacija. Effat Ammash vienoje ligoninėje pagimdė dvynukus – berniuką Hamdaną ir dukrytę Zahvą. Nuostabu yra tai, kad tai trečioji šeimos dvynukų pora – namuose bėgioja ketverių ir trejų metų dvynukių poros.

TAIP PAT SKAITYKITE:
60 metų sulaukusi moteris pagimdė dvynukus
Garsi aktorė per Oskarų teikimus nusitraukė pieno dukrytei

Hamdanas – vienintelis broliukas tarp penkių sesučių. Kai prieš ketverius metus Effat su vyru Saidu susilaukė pirmųjų dvynukių mergaičių, niekas nesistebėjo – pasitaiko.

Praėjus metams moteris vėl susiruošė gimdyti. Ir vėl gimė dvynukės. Mergaitės.

Trečią kartą pastojusi Effat negalvojo, kad vėl ištrauks laimingą loterijos bilietą, tačiau jai vėl gimė dvynukai. Tik šįkart – berniukas ir mergaitė.

Visų šių vaikų pora susilaukė natūraliai, be jokio vaisingumo gydymo. Gimdymą priėmęs gydytojas žiniasklaidai komentavo, jog toks įvykis yra be galo retas, jo tikimybė vos 1 iš 5 milijonų.

<span style="color: #ff0000;">Neįtikėtina:</span> per 4 metus pagimdė 3 dvynukų poras
© Vida Press

Šeima gyvena nedideliame Jisr az - Zarka miestelyje Izraelyje. 130 kvadratinių metrų jų namuose liūdna niekada nebūna – visos sesės dvynės yra labai aktyvios ir triukšmingos mergaitės. Bent jau taip tvirtina tėvai.

26 metų Effat vaikus augina viena, jos vyras visą dieną dirba. Tačiau kaip sako, grįžęs namo, visas jėgas atiduoda vaikams – ir maitina, ir žaidžia, ir nešioja. Paklausti apie ateitį, vyras ir žmona sako, kad kol kas vaikų daugiau neplanuoja. Užtenka esamų, kurie šeimai atsieina ne taip jau ir pigiai. 

Tiesa, Saidas sako, kad nesako griežto „Ne", gal ateityje, po 5 ar 6 metų jie dar sugrįš prie minties apie šeimos pagausėjimą. Jei moteris pagimdytų ir ketvirtą ketvertuką iš eilės, ji jau pretenduotų į pasaulio rekordą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Gimdymas su nuskausminimu ar be: įdomiausi mamų argumentai

Kalbant šia tema mamų nuomonės išsiskiria kardinaliai: vienos pasisako tik už, kitos – prieš bet kokią intervenciją, o trečios lieka neutralios – nelygu, kokia situacija. Paskaitykime mamų nuomones ir argumentus!

Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Kauno Rotušė nušvis purpurine spalva

Šiandien, lapkričio 17 d., visas pasaulis mini pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Kaune šios dienos minėjimus jau 5 metus iš eilės organizuoja asociacija „Padedu augti", kuri visus kauniečius bei miesto svečius kviečia pasigrožėti 5-tąjį kartą purpurine spalva sužibsiančia Kauno Rotuše bei prisidėti prie palaikymo akcijos.

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis" sužavėjo pirmuosius mažuosius gerbėjus

Sekmadienį sostinės „Siemens" arenoje įvyko pirmasis miuziklo „Kakės Makės gimtadienis" parodymas. Visi bilietai į premjerą Vilniuje buvo parduoti.

10 mėnesių kūdikis sveria 28 kilogramus: gydytojai baiminasi dėl jo gyvybės (4)

10 mėnesių berniukas iš Meksikos Luis Manuel Gonzales, kaip ir visi jo bendraamžiai, mokosi tarti pirmuosius žodžius ir aktyviai domisi jį supančiu pasauliu. Tačiau Luis tai padaryti yra sunkiau, negu kitiems kūdikiams, mat jis sveria neįtikėtinai daug - net 28 kilogramus.

Įvardijo populiariausią mergaitės vardą visame pasaulyje (20)

Vardų mados egzistuoja visame pasaulyje, Lietuva - ne išimtis. Paskelbtasis populiariausias mergaitės vardas visame pasaulyje yra gana populiarus ir mūsų šalyje.

Istorinėje Aleksandro Vasiljevo parodoje - vaikų aprangos ir gyvenimo būdo įdomybės

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje pristatyta paroda „Vaikų pasaulis. XVIII–XX a.“, kurioje kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas kviečia pamatyti niekada anksčiau Lietuvos publikai nerodytus įvairių laikotarpių vaikiškus drabužius, aksesuarus, žaislus bei namų apyvokos daiktus.

Alkoholio poveikis būsimo vaiko sveikatai

Alkoholis (etanolis, etilo alkoholis) yra legaliai vartojama medžiaga, kuri priklauso teratogenams. Teratogenas – bet koks egzogeninis veiksnys (cheminis, biologinis ar fizinis), kuris, veikdamas embrioną ir vaisių, sutrikdo normalią raidą ir lemia anomalijų atsiradimą.

9,5 min. atgauti pusiausvyrą po bemiegės nakties

Mama, mes tave suprantame. Nuovargis - baisus dalykas, o toks nuovargis, kurį patiria mama, yra didesnis nei bet kuris kitas.

Būsimi ir esami tėvai kviečiami į nemokamas paskaitas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Jei vaikas gimė 2017 metais, jo stipriosios savybės bus šios

Jeigu mažylis gimė tarp 2017 metų sausio 28 dienos ir 2018 metų vasario 15, jį pagal kinų kalendorių globoja Ugninis raudonas Gaidys.

Kviečiame į nemokamas paskaitas būsimoms mamytėms

Kūdikio, ypač pirmojo, besilaukiančioms mamoms kyla begalė klausimų apie nėščiųjų mitybą, higieną, taip pat, kaip pasiruošti sklandžiam gimdymui bei prižiūrėti naujagimį.

Kaip gimdo karališkose šeimose ir kokias tradicijas sulaužė princesė Diana bei Kate Middleton (2)

Nuo civilizacijos pradžios karališkasis pasaulis visada buvo ypatingas, išaukštintas, kupinas paslapčių ir net, kaip buvo manoma, dieviškosios galios. Taigi nieko keisto, kad vaiko gimimas karališkoje šeimoje visais laikais buvo ypatingas įvykis.

Šimtai vaikų Kaune varžėsi dėl baisiausio Helovino kostiumo (FOTO) (57)

Mažuosius vampyrus, zombius, monstrus ir raganas šį savaitgalį subūrė Šmėklinės.

Įsižiūrėkite į šį kūdikį – ar pastebite kažką neįprasto? (6)

Sunku patikėti, bet tai tiesa. Taip, tai ne tikras kūdikis, o nerealiai tikroviškas robotas – kūdikis, kuris kvėpuoja, seilėjasi bei mirksi.

Kakė Makė pristato naują dainą ir dovaną tūkstančiui vaikų (4)

Miuziklas „Kakės Makės gimdadienis” jau visai greitai džiugins vaikus, na, o kol kas yra dvi geros naujienos.