Neįtikėtina: per 4 metus pagimdė 3 dvynukų poras

 (7)
Susilaukti dvynių visada yra dvigubas džiaugsmas ir dviguba atsakomybė. Kai vienoje šeimoje gimsta dvi dvynukų poros, tai atrodo tarsi stebuklas. Kai vienoje šeimoje gimsta trys dvynukų poros – tai jau yra stebuklas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Izraelyje gyvenanti šeima šiomis dienomis tapo žiniasklaidos sensacija. Effat Ammash vienoje ligoninėje pagimdė dvynukus – berniuką Hamdaną ir dukrytę Zahvą. Nuostabu yra tai, kad tai trečioji šeimos dvynukų pora – namuose bėgioja ketverių ir trejų metų dvynukių poros.

TAIP PAT SKAITYKITE:
60 metų sulaukusi moteris pagimdė dvynukus
Garsi aktorė per Oskarų teikimus nusitraukė pieno dukrytei

Hamdanas – vienintelis broliukas tarp penkių sesučių. Kai prieš ketverius metus Effat su vyru Saidu susilaukė pirmųjų dvynukių mergaičių, niekas nesistebėjo – pasitaiko.

Praėjus metams moteris vėl susiruošė gimdyti. Ir vėl gimė dvynukės. Mergaitės.

Trečią kartą pastojusi Effat negalvojo, kad vėl ištrauks laimingą loterijos bilietą, tačiau jai vėl gimė dvynukai. Tik šįkart – berniukas ir mergaitė.

Visų šių vaikų pora susilaukė natūraliai, be jokio vaisingumo gydymo. Gimdymą priėmęs gydytojas žiniasklaidai komentavo, jog toks įvykis yra be galo retas, jo tikimybė vos 1 iš 5 milijonų.

<span style="color: #ff0000;">Neįtikėtina:</span> per 4 metus pagimdė 3 dvynukų poras
© Vida Press

Šeima gyvena nedideliame Jisr az - Zarka miestelyje Izraelyje. 130 kvadratinių metrų jų namuose liūdna niekada nebūna – visos sesės dvynės yra labai aktyvios ir triukšmingos mergaitės. Bent jau taip tvirtina tėvai.

26 metų Effat vaikus augina viena, jos vyras visą dieną dirba. Tačiau kaip sako, grįžęs namo, visas jėgas atiduoda vaikams – ir maitina, ir žaidžia, ir nešioja. Paklausti apie ateitį, vyras ir žmona sako, kad kol kas vaikų daugiau neplanuoja. Užtenka esamų, kurie šeimai atsieina ne taip jau ir pigiai. 

Tiesa, Saidas sako, kad nesako griežto „Ne", gal ateityje, po 5 ar 6 metų jie dar sugrįš prie minties apie šeimos pagausėjimą. Jei moteris pagimdytų ir ketvirtą ketvertuką iš eilės, ji jau pretenduotų į pasaulio rekordą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nufilmavo retą procedūrą, kaip gydytojas rankomis apsuka vaikelį gimdoje (2)

Kai vaikas mamos gimdoje yra įsitaisęs sėdmenine pirmeiga, gydytojai pirmiausia svarsto cezario pjūvio operacijos galimybę.

Neįtikėtina: iš labai arti nufilmavo, kaip mamos gimdoje juda kūdikis (2)

Visai gali būti, kad ateityje įprastas ultragarso tyrimo procedūras pakeis naujos kartos medicinos įranga, kuri leis gydytojams dar aiškiau matyti, kaip motinos gimdoje vystosi būsimasis vaikelis.

Idealus amžius gimdyti vaikus (4)

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (5)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?