Nufilmavo dvynius gimdoje: nepatikėsite, ką jie ten išdarinėja

Šiuolaikinė medicina ir naujausios technologijos šiandien leidžia tėvams ne tik sužinoti būsimųjų vaikų būklę mamos gimdoje, bet ir pamatyti, ką jie gimdoje veikia realiu laiku.
Asociatyvi nuotrauka
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Medikai pabrėžia, kad ultragarso tyrimas nėščiajai turi būti atliekamas tada, kai yra poreikis. Paprastai, jei nėštumas sklandus, pakanka vos kelių ultragarso tyrimų. Tačiau jei nėštumas yra komplikuotas ir yra medicininių priežasčių, ultragarso tyrimas yra skiriamas tiek kartų, kiek medikai mano esą reikalinga.

3D ir 4D ultragarso tyrimo metu galima gana aiškiai matyti būsimųjų vaikučių veido kontūrus. Kol gydytojas atlieka tyrimą, ekrane būsimieji tėvai gali stebėti savo atžalą. Neretai jos mosuoja rankomis, čiulpia nykštį ar kumštį, o išskirtiniais atvejais netgi pamojuoja į ekraną.

Šiomis dienomis socialiniuose tinkluose itin aktyviai aptariamas vienas ultragarso tyrimas, kuris buvo atliktas JAV Filadelfijoje esančioje klinikoje. Ultragarso metu įamžinta akimirka nustebino ne tik būsimuosius tėvus, bet ir ten dirbusius medikus.

Carissa Gill su savo partneriu laukiasi dvynukių mergaičių. Jau yra išrinkusi joms ir vardus - Isabella ir Callie. Į kliniką, kuri atlieka 3D ir 4D ultragarso tyrimą, pora atėjo 25 nėštumo savaitę. Tyrimo metu buvo užfiksuota tikrai neįprasta akimirka - gimdoje gyvenančios dvynės tarsi pasibučiavo.

En el día Internacional del beso vamos a contar la historia de éstas dos niñas que ya es viral. 😍 Carissa Gill, embarazada de 25 semanas, y su pareja, Rady, fueron a la clínica Fetal Vision Imaging para experimentar la experiencia de las ecografías en 4D: El resultado, sin embargo, fue sorprendente y no por la calidad de la imagen. En esta ocasión, fue la acción de las dos gemelas lo que llamó la atención, ya que la imagen capta el momento donde se están dando un beso. Un momento bonito y para recordar: "El embarazo es una cosa bonita qué capturar, especialmente cuando llegan momentos como estos", ha declarado la madre a Fox29, dónde también ha revelado los nombres de las niñas: Isabelle y Callie. #FetalVision @fetalvision #KissingTwins #KissDay #DiaInternacionalDelBeso

A post shared by Renová Tu Sonrisa (@renovatu.sonrisa) on Apr 13, 2017 at 9:54am PDT

Klinikos instagramo paskyroje publikuota minėtoji ultragarso tyrimo nuotrauka.

Gydytojas John Hamburg, kuris ir atliko minėtąjį tyrimą, "The Huffington Post" sakė, kad per savo praktiką panašų vaizdą matė pirmą kartą, o ultragarso tyrimų jis yra atlikęs daugiau kaip 15 000 kartų.

Būsimieji tėvai, komentuodami nuotrauką, džiaugėsi, kad jų mergaitės net gimdoje jau yra geros draugės. Jie tikisi, kad tokios bus ir gimusios.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.