Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas

 (38)
Ši nuotrauka pastarąją savaitę buvo viena labiausiai aptarinėjamų žiniasklaidoje. Automobilyje nuo narkotikų apsvaigusius suaugusiuosius bei galinėje sėdynėje sėdintį vaiką nufotografavo policijos pareigūnai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ohajo valstijoje (JAV) nutikęs savaitgalio incidentas privertė susimąstyti daugelį žmonių. Tai viena išraiškingiausių ir tuo pačiu kraupiausių fotografijų apie narkotikų vartojimo pasekmes ir žalą: perdozavę ir be sąmonės automobilyje sėdintys suaugusieji bei jų vaikas ant galinės automobilio sėdynės.

Netrukus paaiškėjo, kad tai 4 metų berniukas, kuris važiavo automobiliu su savo 50 metų močiute Rhonda Pasek bei jos draugu 47 metų James Lee Acord. Nusipirkę heroino ir čia pat jį suvartoję, suaugusieji „nulūžo“.

Automobilio kėdutėje ant galinės sėdynės sėdintis vaikas laukė, kol jie atsigaus. Būtent tokią akimirką juos ir nufotografavo automobilį aptikę policininkai. Šiems įtarimą sukėlė keistai važiuojantis automobilis. Kai jie jį sustabdė, bekalbant vairuotojas ir šalia buvusi jo sugyventinė tiesiog „atsijungė“ ir į nieką nereagavo.

Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
© Vida Press

Paaiškėjo, kad keturmečio berniuko močiutė vos prieš šešias savaites buvo gavusi teisę į jo globą. Apie tai, kad ji vartoja narkotikus, nebuvo žinoma, todėl berniuko auklėjimas buvo patikėtas jai.

Tačiau dabar ji laukia teismo kalėjime, o berniuko globa patikėta tetai ir dėdei Pietų Karolinoje.

Paaiškėjo, kad keturmetis turi trejų metų brolį, kurio taip pat neaugina biologiniai tėvai. Pastariesiems trūksta socialinių įgūdžių ir noro gyventi padorų gyvenimą.

Socialiniuose tinkluose paviešinę šias nuotraukas, policijos pareigūnais sulaukė ir kritikos, kad elgiasi neetiškai, nes galima lengvai atspėti vaiko tapatybę. Tačiau jie tokius kaltinimus neigia, sakydami, kad narkotikai jų valstijoje yra milžiniška problema, su kuria reikia kovoti visomis priemonėmis.

Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
© Vida Press

„Daily Mail“ surado ir berniuko motiną – 25 metų Revą McCullough, kuri matė šią savo keturmečio sūnaus nuotrauką ir pasak jos, verkė dėl to kelias dienas. Automobilyje nufotografuota jos sūnaus tėčio motina, senelė iš vaiko tėvo pusės. Moteris kalbėjo, kad narkotikų nevartoja jau kuris laikas ir norėtų susigrąžinti sūnų.

Reva pasakojo, kad sūnaus globą prarado 2012 metais praėjus keliems mėnesiams po jo gimimo, nes tada buvo priklausoma nuo narkotikų.

Nuotraukoje įamžintas berniukas ir trimetis jo brolis yra Revos ir Rhondos Pasek sūnaus vaikai. Dabar jie nepalaiko ryšių. Be to, Reva susilaukė ir trečio vaiko jau nuo kito vyro.

Ši istorija sulaukė didžiulio dėmesio ne tik JAV, bet ir Europoje. Pareigūnai, komentuojantys šį įvykį sako, kad berniukas nuo mažų dienų kaip lėlė buvo perduodamas auginti tai vieniems, tai kitiems giminaičiams. Dabar jis pas tetą – automobilyje buvusios savo močiutės seserį. Tačiau ir tai gali būti laikina stotelė.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

9 neįtikėtini faktai apie motinos pieną (1)

Motinos pienas, nors gausiai tyrinėjamas mokslininkų, vis dar turi paslapčių. Pavyzdžiui, kodėl berniuką maitinančios motinos piene yra 25 proc. daugiau kalorijų nei maitinančios mergaitę? Kodėl pieno sudėtis kinta keičiantis maitinimo laikui?

Viešumoje žindžiusi ir piktos reakcijos sulaukusi mama pasielgė netikėtai (32)

Žindymas viešai – dažnai aptarinėjama tema, kuria diskutuoti mėgsta vaikų susilaukusios mamos.

Rimantas Kėvalas: „Žinokite, kad vaikai nesirgti negali, ir tai - ne pasaulio pabaiga“ (2)

„Kodėl mano vaikas serga?", - tokį klausimą Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas, vaikų ligų gydytojas, prof. dr. Rimantas Kėvalas išgirsta be galo dažnai.

Gimdymas su nuskausminimu ar be: įdomiausi mamų argumentai (13)

Kalbant šia tema mamų nuomonės išsiskiria kardinaliai: vienos pasisako tik už, kitos – prieš bet kokią intervenciją, o trečios lieka neutralios – nelygu, kokia situacija. Paskaitykime mamų nuomones ir argumentus!

Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Kauno Rotušė nušvis purpurine spalva

Šiandien, lapkričio 17 d., visas pasaulis mini pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Kaune šios dienos minėjimus jau 5 metus iš eilės organizuoja asociacija „Padedu augti", kuri visus kauniečius bei miesto svečius kviečia pasigrožėti 5-tąjį kartą purpurine spalva sužibsiančia Kauno Rotuše bei prisidėti prie palaikymo akcijos.

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis" sužavėjo pirmuosius mažuosius gerbėjus

Sekmadienį sostinės „Siemens" arenoje įvyko pirmasis miuziklo „Kakės Makės gimtadienis" parodymas. Visi bilietai į premjerą Vilniuje buvo parduoti.

10 mėnesių kūdikis sveria 28 kilogramus: gydytojai baiminasi dėl jo gyvybės (4)

10 mėnesių berniukas iš Meksikos Luis Manuel Gonzales, kaip ir visi jo bendraamžiai, mokosi tarti pirmuosius žodžius ir aktyviai domisi jį supančiu pasauliu. Tačiau Luis tai padaryti yra sunkiau, negu kitiems kūdikiams, mat jis sveria neįtikėtinai daug - net 28 kilogramus.

Įvardijo populiariausią mergaitės vardą visame pasaulyje (20)

Vardų mados egzistuoja visame pasaulyje, Lietuva - ne išimtis. Paskelbtasis populiariausias mergaitės vardas visame pasaulyje yra gana populiarus ir mūsų šalyje.

Istorinėje Aleksandro Vasiljevo parodoje - vaikų aprangos ir gyvenimo būdo įdomybės

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje pristatyta paroda „Vaikų pasaulis. XVIII–XX a.“, kurioje kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas kviečia pamatyti niekada anksčiau Lietuvos publikai nerodytus įvairių laikotarpių vaikiškus drabužius, aksesuarus, žaislus bei namų apyvokos daiktus.

Alkoholio poveikis būsimo vaiko sveikatai

Alkoholis (etanolis, etilo alkoholis) yra legaliai vartojama medžiaga, kuri priklauso teratogenams. Teratogenas – bet koks egzogeninis veiksnys (cheminis, biologinis ar fizinis), kuris, veikdamas embrioną ir vaisių, sutrikdo normalią raidą ir lemia anomalijų atsiradimą.

9,5 min. atgauti pusiausvyrą po bemiegės nakties

Mama, mes tave suprantame. Nuovargis - baisus dalykas, o toks nuovargis, kurį patiria mama, yra didesnis nei bet kuris kitas.

Būsimi ir esami tėvai kviečiami į nemokamas paskaitas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Jei vaikas gimė 2017 metais, jo stipriosios savybės bus šios

Jeigu mažylis gimė tarp 2017 metų sausio 28 dienos ir 2018 metų vasario 15, jį pagal kinų kalendorių globoja Ugninis raudonas Gaidys.

Kviečiame į nemokamas paskaitas būsimoms mamytėms

Kūdikio, ypač pirmojo, besilaukiančioms mamoms kyla begalė klausimų apie nėščiųjų mitybą, higieną, taip pat, kaip pasiruošti sklandžiam gimdymui bei prižiūrėti naujagimį.

Kaip gimdo karališkose šeimose ir kokias tradicijas sulaužė princesė Diana bei Kate Middleton (2)

Nuo civilizacijos pradžios karališkasis pasaulis visada buvo ypatingas, išaukštintas, kupinas paslapčių ir net, kaip buvo manoma, dieviškosios galios. Taigi nieko keisto, kad vaiko gimimas karališkoje šeimoje visais laikais buvo ypatingas įvykis.