Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas

 (38)
Ši nuotrauka pastarąją savaitę buvo viena labiausiai aptarinėjamų žiniasklaidoje. Automobilyje nuo narkotikų apsvaigusius suaugusiuosius bei galinėje sėdynėje sėdintį vaiką nufotografavo policijos pareigūnai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ohajo valstijoje (JAV) nutikęs savaitgalio incidentas privertė susimąstyti daugelį žmonių. Tai viena išraiškingiausių ir tuo pačiu kraupiausių fotografijų apie narkotikų vartojimo pasekmes ir žalą: perdozavę ir be sąmonės automobilyje sėdintys suaugusieji bei jų vaikas ant galinės automobilio sėdynės.

Netrukus paaiškėjo, kad tai 4 metų berniukas, kuris važiavo automobiliu su savo 50 metų močiute Rhonda Pasek bei jos draugu 47 metų James Lee Acord. Nusipirkę heroino ir čia pat jį suvartoję, suaugusieji „nulūžo“.

Automobilio kėdutėje ant galinės sėdynės sėdintis vaikas laukė, kol jie atsigaus. Būtent tokią akimirką juos ir nufotografavo automobilį aptikę policininkai. Šiems įtarimą sukėlė keistai važiuojantis automobilis. Kai jie jį sustabdė, bekalbant vairuotojas ir šalia buvusi jo sugyventinė tiesiog „atsijungė“ ir į nieką nereagavo.

Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
© Vida Press

Paaiškėjo, kad keturmečio berniuko močiutė vos prieš šešias savaites buvo gavusi teisę į jo globą. Apie tai, kad ji vartoja narkotikus, nebuvo žinoma, todėl berniuko auklėjimas buvo patikėtas jai.

Tačiau dabar ji laukia teismo kalėjime, o berniuko globa patikėta tetai ir dėdei Pietų Karolinoje.

Paaiškėjo, kad keturmetis turi trejų metų brolį, kurio taip pat neaugina biologiniai tėvai. Pastariesiems trūksta socialinių įgūdžių ir noro gyventi padorų gyvenimą.

Socialiniuose tinkluose paviešinę šias nuotraukas, policijos pareigūnais sulaukė ir kritikos, kad elgiasi neetiškai, nes galima lengvai atspėti vaiko tapatybę. Tačiau jie tokius kaltinimus neigia, sakydami, kad narkotikai jų valstijoje yra milžiniška problema, su kuria reikia kovoti visomis priemonėmis.

Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
© Vida Press

„Daily Mail“ surado ir berniuko motiną – 25 metų Revą McCullough, kuri matė šią savo keturmečio sūnaus nuotrauką ir pasak jos, verkė dėl to kelias dienas. Automobilyje nufotografuota jos sūnaus tėčio motina, senelė iš vaiko tėvo pusės. Moteris kalbėjo, kad narkotikų nevartoja jau kuris laikas ir norėtų susigrąžinti sūnų.

Reva pasakojo, kad sūnaus globą prarado 2012 metais praėjus keliems mėnesiams po jo gimimo, nes tada buvo priklausoma nuo narkotikų.

Nuotraukoje įamžintas berniukas ir trimetis jo brolis yra Revos ir Rhondos Pasek sūnaus vaikai. Dabar jie nepalaiko ryšių. Be to, Reva susilaukė ir trečio vaiko jau nuo kito vyro.

Ši istorija sulaukė didžiulio dėmesio ne tik JAV, bet ir Europoje. Pareigūnai, komentuojantys šį įvykį sako, kad berniukas nuo mažų dienų kaip lėlė buvo perduodamas auginti tai vieniems, tai kitiems giminaičiams. Dabar jis pas tetą – automobilyje buvusios savo močiutės seserį. Tačiau ir tai gali būti laikina stotelė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (3)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.

Išskirtinis Stano interviu: „Gyvenimas dėl savęs ar vis dėlto trys vaikai?" (6)

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona augina tris vaikus.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO

Mes visi esame dalis to, kas buvo prieš mus. Su tokia nuostata į Lietuvos kino teatrus atkeliauja vaizdinga ir jaudinanti muzikinė animacinė pasaka KOKO: sausio 2, 3 ir 4 d. pasinaudokite proga šį filmą pamatyti pirmieji – per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas".