Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas

 (38)
Ši nuotrauka pastarąją savaitę buvo viena labiausiai aptarinėjamų žiniasklaidoje. Automobilyje nuo narkotikų apsvaigusius suaugusiuosius bei galinėje sėdynėje sėdintį vaiką nufotografavo policijos pareigūnai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ohajo valstijoje (JAV) nutikęs savaitgalio incidentas privertė susimąstyti daugelį žmonių. Tai viena išraiškingiausių ir tuo pačiu kraupiausių fotografijų apie narkotikų vartojimo pasekmes ir žalą: perdozavę ir be sąmonės automobilyje sėdintys suaugusieji bei jų vaikas ant galinės automobilio sėdynės.

Netrukus paaiškėjo, kad tai 4 metų berniukas, kuris važiavo automobiliu su savo 50 metų močiute Rhonda Pasek bei jos draugu 47 metų James Lee Acord. Nusipirkę heroino ir čia pat jį suvartoję, suaugusieji „nulūžo“.

Automobilio kėdutėje ant galinės sėdynės sėdintis vaikas laukė, kol jie atsigaus. Būtent tokią akimirką juos ir nufotografavo automobilį aptikę policininkai. Šiems įtarimą sukėlė keistai važiuojantis automobilis. Kai jie jį sustabdė, bekalbant vairuotojas ir šalia buvusi jo sugyventinė tiesiog „atsijungė“ ir į nieką nereagavo.

Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
© Vida Press

Paaiškėjo, kad keturmečio berniuko močiutė vos prieš šešias savaites buvo gavusi teisę į jo globą. Apie tai, kad ji vartoja narkotikus, nebuvo žinoma, todėl berniuko auklėjimas buvo patikėtas jai.

Tačiau dabar ji laukia teismo kalėjime, o berniuko globa patikėta tetai ir dėdei Pietų Karolinoje.

Paaiškėjo, kad keturmetis turi trejų metų brolį, kurio taip pat neaugina biologiniai tėvai. Pastariesiems trūksta socialinių įgūdžių ir noro gyventi padorų gyvenimą.

Socialiniuose tinkluose paviešinę šias nuotraukas, policijos pareigūnais sulaukė ir kritikos, kad elgiasi neetiškai, nes galima lengvai atspėti vaiko tapatybę. Tačiau jie tokius kaltinimus neigia, sakydami, kad narkotikai jų valstijoje yra milžiniška problema, su kuria reikia kovoti visomis priemonėmis.

Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
© Vida Press

„Daily Mail“ surado ir berniuko motiną – 25 metų Revą McCullough, kuri matė šią savo keturmečio sūnaus nuotrauką ir pasak jos, verkė dėl to kelias dienas. Automobilyje nufotografuota jos sūnaus tėčio motina, senelė iš vaiko tėvo pusės. Moteris kalbėjo, kad narkotikų nevartoja jau kuris laikas ir norėtų susigrąžinti sūnų.

Reva pasakojo, kad sūnaus globą prarado 2012 metais praėjus keliems mėnesiams po jo gimimo, nes tada buvo priklausoma nuo narkotikų.

Nuotraukoje įamžintas berniukas ir trimetis jo brolis yra Revos ir Rhondos Pasek sūnaus vaikai. Dabar jie nepalaiko ryšių. Be to, Reva susilaukė ir trečio vaiko jau nuo kito vyro.

Ši istorija sulaukė didžiulio dėmesio ne tik JAV, bet ir Europoje. Pareigūnai, komentuojantys šį įvykį sako, kad berniukas nuo mažų dienų kaip lėlė buvo perduodamas auginti tai vieniems, tai kitiems giminaičiams. Dabar jis pas tetą – automobilyje buvusios savo močiutės seserį. Tačiau ir tai gali būti laikina stotelė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.