Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas

 (6)
Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas nėštumas ir kiekvienas gimdymas keičia moters kūną. Keturių vaikų mama iš Australijos Mel Watts tą žino kuo puikiausiai.

Savo instagramo paskyroje publikavusi atvirą savo kūno nuotrauką, Mel ragina moteris priimti save tokias, kokios jos yra. Ir su strijomis, ir su po nėštumo likusiu apvalesniu pilvuku.

Taip, kai publikuoji nuotrauką socialiniame tinkle, gali pasirinkti filtrą, kuris paslėps tam tikrus trūkumus. Bet ar tai išspręs problemą? Tikrai ne, atvirauja daugiavaikė moteris.

Mel prisipažįsta, kad turi sveikus ir mylinčius vaikus, namus, artimuosius. Visgi ji labai ilgai nesijautė laiminga, nes bjaurėjosi savo kūnu, kuris su kiekvienu gimdymu vis kito.

Keturių vaikų mama žino, kad jos kūnas yra vertas pagarbos, nes padovanojo keturis stebuklus – vaikus, visgi jai sunku buvo priimti tai, ką ji kasdien matė veidrodyje.

Moteris prisipažįsta, kad laikui bėgant situacija negerėjo, o atvirkščiai, jai metant svorį, pilvas tik dar labiau išryškėjo.

Kiekvieną dieną moteris kovojo su savimi dėl to, kad sugebėtų priimti tai, ką turi ir kaip atrodo, ir jaustų sielos ramybę.

Mel šiandien jau gali drąsiai pasakyti – vaiką pagimdžiusi mama gali didžiuotis savo kūnu, kuris išnešiojo naują gyvybę. Ir ne tik tai. Mamos užduotis – parodyti vaikui, kad nereikia gėdytis savo kūno netobulumų. Tai svarbu, kad formuotųsi teisinga vaiko savivertė ir savo kūno vertinimas.

„Mylėkite save“, – sako drąsioji Mel, kurios atviras poelgis sulaukė didelio palaikymo ir palaikančių internautų komentarų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.