Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.
© Pudra photography nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau šį sekmadienį visi būsimi ir esami tėveliai kviečiami apsilankyti „Mamų sostinėje" Kaune, „Žalgirio" arenoje kur pirmą kartą vyks paroda „Esu mama!".

Renginys ne tik suvienys Lietuvos šeimas, padės atsakyti į visus mamytėms bei tėčiams rūpimus klausimus, bet ir pakvies pasidalyti gerumu su kitais.

Pirmoji „Esu mama!" paroda lankytojus paskatins prisidėti prie gražios socialinės akcijos - padėti nepasiturinčioms Lietuvos šeimoms. „Bendradarbiaudami su „Ištiesk pagalbos ranką" organizacija sieksime atkreipti lankytojų dėmesį į skurstančias Lietuvos šeimas. Kiekvienas namie turime daugybę nebenaudojamų daiktų, vis dar tinkamų vilkėti, tačiau nebenešiojamų drabužių, atsibodusių žaislų. Visa tai, kas mums nebereikalinga ar nebeteikia džiaugsmo gali padaryti laimingais kitus, tad nuoširdžiai kviečiame lankytojus pasidalinti gerumu ir prisidėti prie šios gražios socialinės iniciatyvos. Tikiu, kad visi kartu mes galime nuveikti išties daug ir šitaip pradžiuginti vargingai gyvenančias Lietuvos šeimas!", - mintimis dalijosi renginio organizatorė, dizainerė ir UAB „Inži Group" vadovė Ingrida Rutkauskaitė - Naujokė.

Renginio organizatorė taip pat sieks atkreipti lankytojų dėmesį į opią problemą - neigiamą visuomenės požiūrį į maitinančias mamas. „Neseniai etiketo specialistas Arminas Lydeka viešai pareiškė, kad žindymas - neetiškas elgesys ir yra tolygus tuštinimuisi, tad tai daryti reikėtų aplinkiniams nepastebimoje vietoje. Šis jo pasisakymas atskleidė, kad šitaip manančių žmonių mūsų aplinkoje netrūksta. Tačiau ką turi daryti mamytė, kurios vaikas nori valgyti, o šalia nėra specialiai tam paruoštos erdvės? Slėptis? Tikrai ne! Mes turime edukuoti visuomenę apie tai, parodyti, kad čia nėra nieko gėdingo. Dėl šios priežasties maitinančioms mamytėms paruošime specialią erdvę, kurioje bus įrengtas vystymo stalas ir sėdmaišiai žindymui, kad kiekviena mamytė galėtų patogiai pamaitinti savo mažylį".

Kauno miesto meras ir parodos „Esu mama!" globėjas Visvaldas Matijošaitis 2017-uosius metus paskelbė vaikų gerovės, globos ir įvaikinimo metais tad renginio lankytojai bus kviečiami ne tik aukoti skurstančioms Lietuvos šeimoms, bet ir pasidalyti savo meile, rūpesčiu bei šiluma su tėvelių neturinčiais vaikučiais pasiimant juos globoti. Apie vaikų globos ir įvaikinimo galimybes supažindins Vaikų gerovės centro „Pastogė" atstovai.

Renginys „Esu mama" vyks jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 d. 10 – 18 val. Kauno „Žalgirio" arenoje. Visą dieną lankytojai galės klausytis nemokamų seminarų, dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose bei įsigyti vaikučiams bei šeimoms skirtų stilingų daiktų, drabužių ir aksesuarų. Nuoširdžiai laukiami visi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.