Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.
© Pudra photography nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau šį sekmadienį visi būsimi ir esami tėveliai kviečiami apsilankyti „Mamų sostinėje" Kaune, „Žalgirio" arenoje kur pirmą kartą vyks paroda „Esu mama!".

Renginys ne tik suvienys Lietuvos šeimas, padės atsakyti į visus mamytėms bei tėčiams rūpimus klausimus, bet ir pakvies pasidalyti gerumu su kitais.

Pirmoji „Esu mama!" paroda lankytojus paskatins prisidėti prie gražios socialinės akcijos - padėti nepasiturinčioms Lietuvos šeimoms. „Bendradarbiaudami su „Ištiesk pagalbos ranką" organizacija sieksime atkreipti lankytojų dėmesį į skurstančias Lietuvos šeimas. Kiekvienas namie turime daugybę nebenaudojamų daiktų, vis dar tinkamų vilkėti, tačiau nebenešiojamų drabužių, atsibodusių žaislų. Visa tai, kas mums nebereikalinga ar nebeteikia džiaugsmo gali padaryti laimingais kitus, tad nuoširdžiai kviečiame lankytojus pasidalinti gerumu ir prisidėti prie šios gražios socialinės iniciatyvos. Tikiu, kad visi kartu mes galime nuveikti išties daug ir šitaip pradžiuginti vargingai gyvenančias Lietuvos šeimas!", - mintimis dalijosi renginio organizatorė, dizainerė ir UAB „Inži Group" vadovė Ingrida Rutkauskaitė - Naujokė.

Renginio organizatorė taip pat sieks atkreipti lankytojų dėmesį į opią problemą - neigiamą visuomenės požiūrį į maitinančias mamas. „Neseniai etiketo specialistas Arminas Lydeka viešai pareiškė, kad žindymas - neetiškas elgesys ir yra tolygus tuštinimuisi, tad tai daryti reikėtų aplinkiniams nepastebimoje vietoje. Šis jo pasisakymas atskleidė, kad šitaip manančių žmonių mūsų aplinkoje netrūksta. Tačiau ką turi daryti mamytė, kurios vaikas nori valgyti, o šalia nėra specialiai tam paruoštos erdvės? Slėptis? Tikrai ne! Mes turime edukuoti visuomenę apie tai, parodyti, kad čia nėra nieko gėdingo. Dėl šios priežasties maitinančioms mamytėms paruošime specialią erdvę, kurioje bus įrengtas vystymo stalas ir sėdmaišiai žindymui, kad kiekviena mamytė galėtų patogiai pamaitinti savo mažylį".

Kauno miesto meras ir parodos „Esu mama!" globėjas Visvaldas Matijošaitis 2017-uosius metus paskelbė vaikų gerovės, globos ir įvaikinimo metais tad renginio lankytojai bus kviečiami ne tik aukoti skurstančioms Lietuvos šeimoms, bet ir pasidalyti savo meile, rūpesčiu bei šiluma su tėvelių neturinčiais vaikučiais pasiimant juos globoti. Apie vaikų globos ir įvaikinimo galimybes supažindins Vaikų gerovės centro „Pastogė" atstovai.

Renginys „Esu mama" vyks jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 d. 10 – 18 val. Kauno „Žalgirio" arenoje. Visą dieną lankytojai galės klausytis nemokamų seminarų, dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose bei įsigyti vaikučiams bei šeimoms skirtų stilingų daiktų, drabužių ir aksesuarų. Nuoširdžiai laukiami visi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.