Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS

 (5)
Balandžio 14 d. prasidedanti sezoninė Mamų mugė vyksta jau devintą kartą. Į didesnį nei 5 tūkst kv. m. plotą Vilniuje, Gariūnų verslo parke, keli tūkstančiai visos Lietuvos šeimų pristato išaugtus vaikiškus, nėščiųjų, moteriškus daiktus.
© DELFI / Domantas Pipas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien, pirmąją Mamų mugės dieną, pirmiausia galėjo apsipirkti mugėje talkinusios mamos ir tėčiai savanoriai.

Nuo pietų Gariūnuose vykstančią mugę užplūdo nėščiosios bei visos Mamų mugės dalyvės - šeimos, kurios mugėje parduoda nereikalingus daiktus.

Nuo balandžio 14 dienos mugė bus atvira visoms norinčioms šeimoms. Ketvirtadienio rytą laukiami įsigijusieji į mugę bilietą (jį, beje, galima rasti naujausiame, balandžio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale), o vėliau visi norintys galės ateiti apsipirkti nemokamai.

Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS
© DELFI / Domantas Pipas

Kaip sakė pirmąją mugės dieną užkalbinta Sandra, jai apie Mamų mugę papasakojo vaikelį auginanti draugė. Pati Sandra laukiasi 31 nėštumo savaitę ir Mamų mugėje rinkosi pirmąjį kraitelį būsimam mažyliui. "Kiek spėjau pamatyti, pasirinkimas didelis. Į pirkinių krepšį jau įsidėjau pientraukį bei rūbelių sūneliui. Dar tik neseniai atėjau, tai tikiuosi, kad neskubėdama susirinksiu beveik viską, ko reikia gimdymui ir pirmiesiems mėnesiams", - sakė pirmą kartą mugėje apsilankiusi mama.

Jolanta į mugę ateina trečią kartą. Kaip sakė dviejų vaikų mama, ji pati į mugę pateikė vos kelis daiktus, nes turi sesę, auginančią mažesnius vaikus, tad viskas atitenka jai, tačiau įsigyti daiktų čia pati skuba su mielu noru. "Pirmiausia nuėjau prie vaikiškų knygų stendo ir išrinkau knygų, enciklopedijų bei stalo žaidimų abiems savo vaikams. Dabar eisiu pasidairyti į batų ir rūbų skyrių".

Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS
© DELFI / Domantas Pipas

Mamų mugė – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų (iki 14 m.) ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir įsigyti savo vaikams tinkamų. Šįkart mugėje bus galima rasti ir išskirtinės kokybės moteriškų daiktų skirtų pačioms mamoms. Mugė unikali tuo, kad kiekvienas daiktas turi turėti iš anksto namuose paruoštas etiketes, tad pardavėjai gali procesą stebėti savo kompiuterių ekranuose.

Mugės dalyviai yra kviečiami aukoti ir paremti pirmojo Lietuvoje hospiso vaikams, kuris bus kuriamas šalia pal. Mykolo Sopočkos slaugos namų suaugusiems, steigimą.

Pirmieji fotoįspūdžiai iš Mamų mugės:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.