Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS

 (5)
Balandžio 14 d. prasidedanti sezoninė Mamų mugė vyksta jau devintą kartą. Į didesnį nei 5 tūkst kv. m. plotą Vilniuje, Gariūnų verslo parke, keli tūkstančiai visos Lietuvos šeimų pristato išaugtus vaikiškus, nėščiųjų, moteriškus daiktus.
© DELFI / Domantas Pipas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien, pirmąją Mamų mugės dieną, pirmiausia galėjo apsipirkti mugėje talkinusios mamos ir tėčiai savanoriai.

Nuo pietų Gariūnuose vykstančią mugę užplūdo nėščiosios bei visos Mamų mugės dalyvės - šeimos, kurios mugėje parduoda nereikalingus daiktus.

Nuo balandžio 14 dienos mugė bus atvira visoms norinčioms šeimoms. Ketvirtadienio rytą laukiami įsigijusieji į mugę bilietą (jį, beje, galima rasti naujausiame, balandžio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale), o vėliau visi norintys galės ateiti apsipirkti nemokamai.

Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS
© DELFI / Domantas Pipas

Kaip sakė pirmąją mugės dieną užkalbinta Sandra, jai apie Mamų mugę papasakojo vaikelį auginanti draugė. Pati Sandra laukiasi 31 nėštumo savaitę ir Mamų mugėje rinkosi pirmąjį kraitelį būsimam mažyliui. "Kiek spėjau pamatyti, pasirinkimas didelis. Į pirkinių krepšį jau įsidėjau pientraukį bei rūbelių sūneliui. Dar tik neseniai atėjau, tai tikiuosi, kad neskubėdama susirinksiu beveik viską, ko reikia gimdymui ir pirmiesiems mėnesiams", - sakė pirmą kartą mugėje apsilankiusi mama.

Jolanta į mugę ateina trečią kartą. Kaip sakė dviejų vaikų mama, ji pati į mugę pateikė vos kelis daiktus, nes turi sesę, auginančią mažesnius vaikus, tad viskas atitenka jai, tačiau įsigyti daiktų čia pati skuba su mielu noru. "Pirmiausia nuėjau prie vaikiškų knygų stendo ir išrinkau knygų, enciklopedijų bei stalo žaidimų abiems savo vaikams. Dabar eisiu pasidairyti į batų ir rūbų skyrių".

Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS
© DELFI / Domantas Pipas

Mamų mugė – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų (iki 14 m.) ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir įsigyti savo vaikams tinkamų. Šįkart mugėje bus galima rasti ir išskirtinės kokybės moteriškų daiktų skirtų pačioms mamoms. Mugė unikali tuo, kad kiekvienas daiktas turi turėti iš anksto namuose paruoštas etiketes, tad pardavėjai gali procesą stebėti savo kompiuterių ekranuose.

Mugės dalyviai yra kviečiami aukoti ir paremti pirmojo Lietuvoje hospiso vaikams, kuris bus kuriamas šalia pal. Mykolo Sopočkos slaugos namų suaugusiems, steigimą.

Pirmieji fotoįspūdžiai iš Mamų mugės:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.

Daugiavaikėms kauniečių šeimoms – viešasis transportas už simbolinį mokestį

Tris ir daugiau vaikų auginančių šeimų atžalos Kauno mieste autobusais ir troleibusais važinėsis praktiškai nemokamai.