Po cezario pjūvio moteris pilve kai ką rado

 (13)
Vidutiniškai kas penktas, o kai kuriose šalyse net kas ketvirtas gimdymas baigiamas cezario pjūvio operacija. Atrodytų, tai yra gydytojų kasdienybė, tačiau vis dar pasitaiko „ekstra" situacijų operacijos metu.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip rašo Daily mail, tai turėjo būti gražiausia moters gyvenimo diena: šių metų balandžio 24 dieną jordanietė Hanan Mahmoud Abdul Karim tapo mama. Privačioje ligoninėje jai buvo atlikta cezario pjūvio operacija. Viskas vyko sklandžiai, todėl ilgai netrukus jauna mama su 4,8 kg sveriančiu naujagimiu iš ligoninės galėjo keliauti namo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Toks gimdymas būna kartą iš 50 milijonų: gimė ypatingos trynukės
Kaip telefonu padaryta nuotrauka išgelbėjo vaikui gyvybę

36 -erių metų moteris grįžusi namo motinyste ilgai nepasidžiaugė. Jai ėmė stipriai skaudėti pilvo srityje. Jausmas buvo toks, tarsi jos pilve kažkas... vibruoja. Artimieji gimdyvę nugabeno į ligoninę, kurioje ji gimdė, tačiau čia medikai buvo bejėgiai padėti ir išsiuntė ją į kitą, valstybinę, ligoninę.

Čia buvo nuspręsta atlikti rentgeno tyrimą, kuris parodė, jog pilve iš tiesų yra svetimkūnis. Tai - mobilusis telefonas.

Hanan buvo nedelsiant operuota ir iš jos pilvo išimtas telefonas, kurį ten paliko cezario pjūvio operaciją atlikęs išsiblaškęs gydytojas. Beje, tai buvo brangus išmanusis telefonas. Moteriai operacija pavyko, tačiau dėl patirto streso ir moralinės žalos ji žada kreiptis į teismą ir pareikalauti atsakomybės iš aplaidaus mediko.

Ši istorija, kuri atrodo sunkiai įtikėtina, tačiau visiškai tikra, galbūt ir nebūtų taip plačiai nuskambėjusi po visą pasaulį, jei ne vietos politikai. Apie šį įvykį jie informavo Jordanijos parlamentą, kilo didelė diskusija ir net buvo kalbama apie tam tikrų sveikatos politiką atstovaujančių politikų atsistatydinimą. Esą panašios istorijos stipriai diskredituoja sveikatos apsaugos sistemą, visą šalį, todėl kaltieji turi būti nubausti.

Apie tai, kad operacijų metu pasitaiko atvejų, kai paciento kūne paliekami nereikalingi daiktai ar įrankiai, informuojama ne kartą. Panašių atvejų yra buvę ir Lietuvoje, tiesa, tąkart tai nebuvo cezario pjūvio operacijos, kaip minimu atveju.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.