Po cezario pjūvio moteris pilve kai ką rado

 (13)
Vidutiniškai kas penktas, o kai kuriose šalyse net kas ketvirtas gimdymas baigiamas cezario pjūvio operacija. Atrodytų, tai yra gydytojų kasdienybė, tačiau vis dar pasitaiko „ekstra" situacijų operacijos metu.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip rašo Daily mail, tai turėjo būti gražiausia moters gyvenimo diena: šių metų balandžio 24 dieną jordanietė Hanan Mahmoud Abdul Karim tapo mama. Privačioje ligoninėje jai buvo atlikta cezario pjūvio operacija. Viskas vyko sklandžiai, todėl ilgai netrukus jauna mama su 4,8 kg sveriančiu naujagimiu iš ligoninės galėjo keliauti namo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Toks gimdymas būna kartą iš 50 milijonų: gimė ypatingos trynukės
Kaip telefonu padaryta nuotrauka išgelbėjo vaikui gyvybę

36 -erių metų moteris grįžusi namo motinyste ilgai nepasidžiaugė. Jai ėmė stipriai skaudėti pilvo srityje. Jausmas buvo toks, tarsi jos pilve kažkas... vibruoja. Artimieji gimdyvę nugabeno į ligoninę, kurioje ji gimdė, tačiau čia medikai buvo bejėgiai padėti ir išsiuntė ją į kitą, valstybinę, ligoninę.

Čia buvo nuspręsta atlikti rentgeno tyrimą, kuris parodė, jog pilve iš tiesų yra svetimkūnis. Tai - mobilusis telefonas.

Hanan buvo nedelsiant operuota ir iš jos pilvo išimtas telefonas, kurį ten paliko cezario pjūvio operaciją atlikęs išsiblaškęs gydytojas. Beje, tai buvo brangus išmanusis telefonas. Moteriai operacija pavyko, tačiau dėl patirto streso ir moralinės žalos ji žada kreiptis į teismą ir pareikalauti atsakomybės iš aplaidaus mediko.

Ši istorija, kuri atrodo sunkiai įtikėtina, tačiau visiškai tikra, galbūt ir nebūtų taip plačiai nuskambėjusi po visą pasaulį, jei ne vietos politikai. Apie šį įvykį jie informavo Jordanijos parlamentą, kilo didelė diskusija ir net buvo kalbama apie tam tikrų sveikatos politiką atstovaujančių politikų atsistatydinimą. Esą panašios istorijos stipriai diskredituoja sveikatos apsaugos sistemą, visą šalį, todėl kaltieji turi būti nubausti.

Apie tai, kad operacijų metu pasitaiko atvejų, kai paciento kūne paliekami nereikalingi daiktai ar įrankiai, informuojama ne kartą. Panašių atvejų yra buvę ir Lietuvoje, tiesa, tąkart tai nebuvo cezario pjūvio operacijos, kaip minimu atveju.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.