Po gimdymo pabudo iš komos: istorija, kuri sujaudins

Neįtikėtina istorija nutiko Floridoje (JAV). Spalio 15 dieną nėščioji Jenny Quiles pateko į avariją, kurios metu buvo sužeista ir nugrimzdo į komą. Tai, kas vyko po to, nustebino ir patyrusius medikus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

33 nėštumo savaitę Jenny (36) ėjo pas savo gydytoją, kuris prižiūrėjo visą jos nėštumą. Buvo numatyta eilinė nėštumo patikra. Deja, tikslo moteris nepasiekė. Kelyje ją kliudė vilkikas, neleistinai atlikęs posūkį degant raudonam šviesoforo signalui.

Sunkiausiai buvo sužalotos moters smegenys, o mažiausiai nukentėjo pilvo sritis. Jenny nugrimzdo į komą. Kai sunkiai sužalota būsimoji mama buvo atvežta į ligoninę, medikams iškilo dilema, ką daryti tokiu atveju. Moteris buvo komoje, o jos pilvelyje augo nauja gyvybė, kuriai iki numatyto gimdymo termino dar buvo likę beveik du mėnesiai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nėštumo metu nutinka neįtikėtinų dalykų, pavyzdžiui...
Steigiamas darželis, kokio Lietuvoje dar nebuvo

Dvi savaites moteris išbuvo komoje, kol vieną dieną medikai pastebėjo, jog prasidėjo stiprūs gimdos  susitraukimai. Medikai, po ilgų pasitarimų, priėmė sprendimą gelbėti vaikučio gyvybę ir atliko moteriai cezario pjūvį, kurio metu gimė naujagimė. Iš karto po gimdymo Jenny pabudo iš komos!

Mažylei tėtis suteikė Angel Noemi vardą, norėdamas, kad angelai rūpintųsi šia mažyle ir jos mama. Ji šiuo metu yra intensyviosios terapijos skyriuje, nes gimė per anksti ir jai reikia medikų priežiūros. Tiesa, vaikų ligoninės atstovai sako, kad mergaitė yra stabilios būklės ir jaučiasi gerai. Net labai gerai, žinant, kad ji gimė neišnešiota, o jos tikroji gimimo data turėjo būti gruodžio pradžioje. Deja, jos mamos būklė kol kas nėra gera. Nors ji jau nebe komoje, dėl daugybės sužalojimų grėsmė jos gyvybei išlieka. Kol kas moteris nejudina nei kojų, nei rankų, nekalba, tačiau tai, kad reaguoja į aplinką, patvirtina užsimerkdama arba atsimerkdama.

Nors ši istorija kol kas dar neturi laimingos pabaigos, tai, kas nutiko gimdymo metu, yra tikras stebuklas. Dvi savaites išbuvusi komoje, moteris pabunda tada, kai užgimsta jos vaikelis!

Kad tai yra iš tiesų neeilinis įvykis medikų darbe, patvirtina ir Jenny gydanti gydytoja Jennifer Gilby. Ji džiaugiasi, kad pavyko išgelbėti naujagimę, jai belieka augti ir sustiprėti. Medikė tikisi, kad mergaitės motina taip pat pasveiks.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir lapkričio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.