Po gimdymo pabudo iš komos: istorija, kuri sujaudins

Neįtikėtina istorija nutiko Floridoje (JAV). Spalio 15 dieną nėščioji Jenny Quiles pateko į avariją, kurios metu buvo sužeista ir nugrimzdo į komą. Tai, kas vyko po to, nustebino ir patyrusius medikus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

33 nėštumo savaitę Jenny (36) ėjo pas savo gydytoją, kuris prižiūrėjo visą jos nėštumą. Buvo numatyta eilinė nėštumo patikra. Deja, tikslo moteris nepasiekė. Kelyje ją kliudė vilkikas, neleistinai atlikęs posūkį degant raudonam šviesoforo signalui.

Sunkiausiai buvo sužalotos moters smegenys, o mažiausiai nukentėjo pilvo sritis. Jenny nugrimzdo į komą. Kai sunkiai sužalota būsimoji mama buvo atvežta į ligoninę, medikams iškilo dilema, ką daryti tokiu atveju. Moteris buvo komoje, o jos pilvelyje augo nauja gyvybė, kuriai iki numatyto gimdymo termino dar buvo likę beveik du mėnesiai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nėštumo metu nutinka neįtikėtinų dalykų, pavyzdžiui...
Steigiamas darželis, kokio Lietuvoje dar nebuvo

Dvi savaites moteris išbuvo komoje, kol vieną dieną medikai pastebėjo, jog prasidėjo stiprūs gimdos  susitraukimai. Medikai, po ilgų pasitarimų, priėmė sprendimą gelbėti vaikučio gyvybę ir atliko moteriai cezario pjūvį, kurio metu gimė naujagimė. Iš karto po gimdymo Jenny pabudo iš komos!

Mažylei tėtis suteikė Angel Noemi vardą, norėdamas, kad angelai rūpintųsi šia mažyle ir jos mama. Ji šiuo metu yra intensyviosios terapijos skyriuje, nes gimė per anksti ir jai reikia medikų priežiūros. Tiesa, vaikų ligoninės atstovai sako, kad mergaitė yra stabilios būklės ir jaučiasi gerai. Net labai gerai, žinant, kad ji gimė neišnešiota, o jos tikroji gimimo data turėjo būti gruodžio pradžioje. Deja, jos mamos būklė kol kas nėra gera. Nors ji jau nebe komoje, dėl daugybės sužalojimų grėsmė jos gyvybei išlieka. Kol kas moteris nejudina nei kojų, nei rankų, nekalba, tačiau tai, kad reaguoja į aplinką, patvirtina užsimerkdama arba atsimerkdama.

Nors ši istorija kol kas dar neturi laimingos pabaigos, tai, kas nutiko gimdymo metu, yra tikras stebuklas. Dvi savaites išbuvusi komoje, moteris pabunda tada, kai užgimsta jos vaikelis!

Kad tai yra iš tiesų neeilinis įvykis medikų darbe, patvirtina ir Jenny gydanti gydytoja Jennifer Gilby. Ji džiaugiasi, kad pavyko išgelbėti naujagimę, jai belieka augti ir sustiprėti. Medikė tikisi, kad mergaitės motina taip pat pasveiks.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir lapkričio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (12)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!

Pirmasis vaikų literatūros festivalis kvies vaikus pamėgti knygą

Gruodžio 9 –10 dienomis Vilniaus mokytojų namuose įvyks pirmas šalyje vaikų ir jaunimo literatūrai skirtas festivalis „Vaikų Kalėdų sala", kurio simboliu tapo žaismingas krabas, ant nugaros nešantis knygą.

Įspūdžiai iš parodos VAIKŲ ŠALIS

Parodoje „Vaikų šalis“ šiemet prisistato per 150 dalyvių ir vyks apie 60 įvairaus amžiaus vaikams skirtų renginių.

Savaitgalio planas visai šeimai: nuo robotų iki specialistų paskaitų apie vaikų sveikatą bei lavinimą

Visiems, kuriems kyla klausimas, ką lietingą lapkričio savaitgalį nuveikti su visa šeima, kaip laiką praleisti ne tik įdomiai, bet ir prasmingai, šį savaitgalį nebereikės sukti galvos.