Renginiai šeimoms su vaikais: kur nueiti ir ką pamatyti

Smagus laisvalaikis drauge su visa šeima tikrai pasiekiamas - tereikia išsirinkti veiklą, kurioje nenuobodžiautumėte nei Jūs, nei Jūsų mažylis. Tam puikiai tiks spektaklis ar koncertas visai šeimai ir pamatysite - kelios valandos, praleistos drauge, daro tikrus stebuklus!
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Trečiadienį po darbų neskubėkite į namus - drauge su mažaisiais apsilankykite Kauno menininkų namuose. Čia jums koncertą dovanos Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos jaunųjų talentų konkurso „Žvaigždutės Lietuvai“ atlikėjai. Koncertas skirtas Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, tad tai puiki proga paminėti šią artėjančią šventę ir taip supažindinti mažuosius su Lietuvos istorija. Koncerte dalyvaus fortepijono, smuiko, fleitos, solinio dainavimo specialybių mokiniai – kviečiame apsilankyti drauge su visa šeima ir palaikyti mažuosius talentus.

Šį ketvirtadienį Stebuklingoje Kukumuku šalyje šventė! O į ją atvykti žada tokie herojai kaip - Žmogus Voras, Pepė Ilgakojinė, Meškiukas Rudnosiukas, Mikimauzas ir kiti. O ypatingai laukiami svečiai yra mažieji Kukumuku lankytojai! Tad tėveliai, jeigu dar svarstote kuo pradžiuginti savo atžalas – tebūnie tai Kukumuku 2-asis gimtadienis, kuriame šventės svečius džiugins gyvas Eglės Jurgaitytės koncertas, linksmiausi šokiai, mylimi pasakų ir filmukų herojai bei gardumynų stalas.

Nors žiema dar nesibaigė, o tik apgaulingai trumpam atsitraukė, pavasariui vis vien reikia ruoštis. Ir ypač reikia padėti ruoštis tiems, kam tai sunku padaryti – pelėdžiukams! Šį penktadienį visi gamtos mylėtojai su šeimomis laukiami Lampėdžių miško parke, kur jau penktus metus iš eilės bus keliami inkilai, skirti pelėdoms. Kartu galime sukurti naujus namus ne vienai pelėdų šeimai! Beje, tai puiki proga ne tik padaryti gerą darbą, bet ir pabūti gamtoje drauge su visa šeima.

Mes žinome, ką veiks maži ir dideli geros nuotaikos gaudytojai šį šeštadienį. O gi linksminsis Klaipėdos koncertų salėje drauge su “Tele bim-bam” kompanija! Koncerte visai šeimai susitiks kelios 25-ąjį gimtadienį švenčiančios grupės “Tele bim-bam” daininikų kartos, o Neringa Čereškevičienė pristatys naująją pasakų knygą “O kas gi liko ?“, kurią su autorės autografu, iš jos pačios rankų žiūrovai galės įsigyti po koncerto. Nuostabios emocijos, nepamirštamos dainelės ir švytintys mažųjų veidai dar ilgai primins apie šį koncertą, tad apsilankykite ir pasisemkite geros energijos!

Sekmadienį Keistuolių teatras kviečia į muzikinį spektaklį vaikams “Laimingasis Hansas”. Ir kodėl gi jis toks laimingas, klausiate Jūs? Ir Jūs būtumėte laimingi, jeigu senis vardu Mukudzanis būtų išpranašavęs, kad vieną dieną vesite karalaitę, paveldėsite pusę karalystės ir tapsite karaliumi. Keistuolių, pagal Brolių Grimų pasakas, pastatytas spektaklis kupinas nuotykių, pokštų ir labai geros energijos. Apsilankykite spektaklyje su visa šeima ir leiskitės kartu su Laiminguoju Hansu klajoti po pasaulį.

Daugiau renginių pasiūlymų visai šeimai rasite Kur.lt svetainėje. Kur.lt – už Jūsų turiningą laisvalaikį mieste!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.