Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne

 (5)
Žurnalui „Tavo vaikas" prisipažįsta netrukus gimdysianti žinoma moteris, kurios pirmasis nėštumas baigėsi nesėkmingai – ji prarado dvynukus.
© Fotografės Nendrės

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Tačiau kai apie tai pasipasakojome, gavau labai daug moterų, patyrusių tą patį, laiškų. Jos rašo, kad mūsų istorija suteikė joms stiprybę ir viltį. Pastojau praėjus vos trims mėnesiams po operacijos. Skaitydamos apie mus, moterys tiki, kad ir joms viskas bus gerai. Taip ir bus!" - yra įsitikinusi Rimantė.

Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne
© Žurnalas "Tavo vaikas"

„Lapkričio mėnesio žurnalas „Tavo vaikas" išskirtinis savo atviromis istorijomis, - sako vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė. - Šį mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pakalbino ir dvi šeimas, auginančias keturis vaikučius. Bet tai nėra įprasti atvejai. Viena jų du kartus sulaukė dvynukų, kita vienu metu - ketvertuko. Tėvų pasakojimas, kas sunkiausia auginant keturis vaikus, priblokš ne vieną žurnalo skaitytoją (redaktorės Vaivos Grigaitienės str. „Du kartus - po du")".

Viena Kalifornijos universiteto (JAV) profesorė viešai pareiškė, kad tėvai turėtų liautis bučiavę savo vaikus į lūpas. Atsakymą, ką apie tai mano mūsų specialistai, rasite str. „Ar bučiuoti savo vaiką?"

Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Ką daryti, jei vaikas nenori migdytis? Kokie raminimo pratimai jam gali padėti prieš miegą, aiškinasi žurnalo redaktorė Eglė Čepavičienė (str. „Raminimo pratimai").

Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Tema - mamai. Str. „Nugaros skausmui - NE" atskleis, kaip saugoti nugarą, kol mažylis - „rankinukas".

Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Tema - šeimai. Str. „Kai neįtinka vyras". Kaip problemą sprendžia dvi žinomos šeimos ir, žinoma, specialisto komentaras.

Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Viršelyje - 1 m. 3 mėn. Herkus (fotografės Nendrės nuotr.)

Rimantė Kulvinskytė: ilgai galvojome, kalbėti garsiai apie tai ar ne
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Mama Erika: „Herkus - nuostabus vaikas, labai energingas, bendraujantis, gatvėje jis visiems šypsosi ir jam visi šypsosi. Turi sesutę, 3,5 m. Elzę. Nors gimė 3,5 kg, nors apetitu nesiskundžia, tačiau yra labai smulkutis.

Galbūt dėl tos didelės energijos naktimis jis miega blogai. Tik savaitę nutraukiau maitinimą krūtimi naktimis, žiūrėsiu, gal ims geriau miegoti."

Šįkart fotosesija vyko Trakuose. Herkų pavyko įkalbinti nusifotografuoti tik įdavus į rankas plaktuką. Vyrukui ši veikla labai patiko, o rezultatą įvertinkite jūs, mielieji skaitytojai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.

Daugiavaikėms kauniečių šeimoms – viešasis transportas už simbolinį mokestį

Tris ir daugiau vaikų auginančių šeimų atžalos Kauno mieste autobusais ir troleibusais važinėsis praktiškai nemokamai.

Feisbuke plinta nematytas kiaušinių marginimo būdas (2)

Artėjant Velykoms, vis dažniau susimąstome, kaip dažysime margučius. Šįkart pristatome Lietuvoje neįprastą būdą.

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.