Savaitgalio renginiai turintiems vaikų

Žinome, artėja šventės ir darbų - nors vežimu vežk, tačiau vis vien reikia skirti laiko sau ir savo šeimai. Taigi prisėskite pailsėti ir užmeskite akį šios savaitės pasiūlymus Jums ir Jūsų mažiesiems.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, o ar pažįsta kas nors žąsinėlį Viljamą ir skruzdę Martą? Keistuolių teatras plečia savo legendinių personažų šeimą ir priima naujus pasakų gyventojus, kurie labai nori susidraugauti su vaikais. Muzikiniame spektaklyje "Pyp pyp!" žąsinėlis Vilis ieškos naujų draugų ir kaip jam tai seksis, pamatysite jau šį trečiadienį Keistuolių teatre Vilniuje. Spektaklis, kupinas nuotykių ir netikėtumų, nepaliks abejingų ir į muzikinę kelionę pakvies tiek mažus, tiek didelius. Apsilankykite spektaklyje, jeigu ne šiandien, tuomet kitą kartą, juolab - tai premjerinis renginys, kuris bus rodomas kasdien visą gruodį.

Nebūna blogo oro - būna tik netinkama apranga - vadovaudamiesi šiuo išmintingu posakiu, apsirengiam šilčiau ir leidžiamės į šventinę ekskursiją "Kartą prieš Kalėdas". Ekskursija bus įdomi įvairaus amžiaus žmonėms. Jos metu sužinosite, kas yra nutikę Vilniuje žiemos švenčių laikotarpiu, kur vykdavo prašmatniausi šventiniai karnavalai, kada pas mus atkeliavo pirmoji Kalėdų eglutė, kur Vilniuje gyvena angelai ir dar daug kitų įdomių dalykų. Beje, vaikams iki 10 metų ekskursija nemokama, tad registruokitės su visa šeima ir leiskitės šį šeštadienį paklaidžioti po kalėdinį Vilnių.

Artėjant Kalėdoms, mūsų teatrai pradeda džiuginti gražiais šventiniais spektakliais. Kaip tik šį šeštadienį pakviesime apsilankyti Raganiukės teatre ir stebėti vieną pamokančią istoriją apie Piktąjį Grinčą, kuris, kaip pasirodys, iš tiesų buvo geras padarėlis, tik jo širdelė buvo maža. Spektaklyje "Kaip Grinčas Kalėdas Vogė" tai pat išvysite lietuviškąjį Riterį Patrakėlį bei tikriausią Kalėdų Senelį. Beje, tėveliai, ateidami į kalėdinį spektaklį atsineškite dovanėlę (būtinai užrašykite vaiko vardą ir pavardę, amžių) ir paduokite teatro administracijos darbuotojui prieš spektaklį. Įsivaizduojate, kaip nustebs ir apsidžiaugs Jūsų mažasis gavęs dovanėlę iš tikrų tikriausio Kalėdų Senelio? Graži pamokanti istorija su laiminga pabaiga jau šį šeštadienį Raganiukės teatre Vilniuje.

Mažųjų akys jau įpratę prie įvairiausių kalėdinių puošmenų, girliandų gausos, įvairiaspalvių lempučių šviesų, o tėvialiams, turbūt, kyla nostalgiški jausmai, prisiminus pas senelę papuoštą kvepiančią žaliaskarę su keliais, visus metus kruopščiai saugotais žaisliukais. Šią savaitę Kauno Rotušėje prasidėjusi senųjų Kalėdų eglutės žaisliukų paroda ne tik pažadins tėvelių vaikystės prisiminimus, bet ir bus puiki proga supažindinti savo mažuosius su kitokiomis eglučių puošmenomis ir Kalėdų simboliais. Parodoje eksponuojama daugiau nei 160 vnt. žaisliukų, kokiais miestiečiai puošdavo savo šventinę eglutę nuo XX a. pradžios iki 9-o dešimtmečio. Tad, užsukę pasigrožėti Kauno eglute, būtinai apsilankykite ir šalia esančioje Rotušėje bei pasigrožėkite tiek metų saugotais ir tiek daug eglučių mačiusiais žaisliukais.

Daugiau renginių sau ir savo mažiesiems rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje - atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neplanuotas vėlyvas nėštumas: kaip nuvyti šalin juodas mintis (9)

Vaikas jau užaugintas, gyvenimas teka sava vaga, ir štai - netikėta žinia apie nėštumą. Keturiasdešimtmetį peržengusi moteris ima natūraliai abejoti, kas dabar bus, ar susitvarkys ji su naujais gyvenimo iššūkiais?

Lietuvoje naujagimiams palankių ligoninių padaugėjo dvigubai skelbiame sąrašą

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad mūsų šalyje daugėja naujagimiams palankių ligoninių. Iki šiol jų buvo 8, o dabar patvirtinta net 16.

Vaikas nuėjo į tualetą, po minutės tėtis išvydo kai ką neįprasto (4)

Pavargę vaikai gali užmigti visur - prie pietų stalo, supdamiesi ant supamojo arkliuko ar važinėdami vaikštynėje.

Piešimas lavina ne tik vaiko kūrybiškumą

Anot meno terapeutų, piešimas yra svarbus procesas bet kuriame vaikų amžiuje ir tėvai gali paskatinti mažuosius menininkus imtis popieriaus bei spalvų. Juo labiau kad dabar puiki proga dalyvauti ir smagiame konkurse – „Mano herojus 2017“.

Spektaklio kūrėjai kviečia tėvus rūpintis vaikų psichine sveikata nuo mažų dienų

Startuoja sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos globojamas meno ir kultūros projektas – spektaklis „Arbatinukai", kuriame nemokamai kviečiami dalyvauti mažiausieji žiūrovai su savo tėveliais.

Nuotrauka iš gimdymo atėmė žadą ne vienam

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti miela ką tik gimusio žmogučio nuotrauka, tačiau pažvelgus į antrą planą gali kilti mintis, kad gal kiek per mažai laiko praėjo nuo mažylio gimimo, kad jis pasirodytų socialinėje žiniasklaidoje.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė žaislų pasaka MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS

Tiesiai iš žaislų lentynų į kino sales atvyksta mėgstamiausi mažųjų princesių herojai! Sekmadienį, spalio 1 d. per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – ryškiaspalvė lietuviškai dubliuota animacija: MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS. Pamatykite pirmieji!

Skaudi nelaimė trynukų šeimoje: rytą du broliukai tiesiog nepabudo (8)

Šiandien žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama tragiškam įvykiui nedideliame Bridžento mieste Pietų Velse. Čia augo penkių mėnesių trynukai broliai, iš kurių du vieną rytą tiesiog nebeprabudo.

Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.

Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" – draugiška šeimai ir aplinkai

Šį savaitgalį „Gariūnų" verslo parke šurmuliuoja tradicinė „Mamų mugė". Tai vienas laukiamiausių vaikus auginančių šeimų renginių, kuris vyksta jau 12-ą kartą.

Pirmą kartą „Mamų mugės" duris pravėrusi Beata Nicholson buvo nustebinta (8)

Kiek kainuoja naujos ir kokybiškos vaikiškos prekės, žino kiekviena mažylius auginanti šeima. Rūbai, kuriuos vaikas greitai išauga, žaislai, kurių namuose neretai prisikaupia dėžės, gerokai patuština šeimų pinigines. Galbūt todėl du kartus per metus Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" visada sulaukia milžiniško jaunų tėvų dėmesio ir tampa vienu laukiamiausiu sezono įvykiu.

Parodoje „Esu Mama!" – dėmesys būsimiems ir esamiems tėveliams

Jau šį savaitgalį Kauno „Žalgirio" arenoje pirmą kartą vyks paroda „Esu mama", kuri į bendrą erdvę sukvies visus būsimus ir esamus tėvelius su jų mažyliais.

Sugrįžtanti MAMŲ MUGĖ kviečia šeimas gyventi ekologiškai ir taupiai

Išaugti drabužėliai, pabodę žaislai, per mažos kėdutės – ką su jais daryti? Šis klausimas nuolatos persekioja daugelį tėvelių, auginančių mažamečius vaikus.

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Mamų sostine norintis tapti Kaunas kviečia į parodą būsimiems ir esamiems tėvams

Kaunas kviečia visus į pirmąją Lietuvoje tokio dydžio bei koncepto parodą „Esu Mama!"