Savaitgalio renginiai turintiems vaikų

Žinome, artėja šventės ir darbų - nors vežimu vežk, tačiau vis vien reikia skirti laiko sau ir savo šeimai. Taigi prisėskite pailsėti ir užmeskite akį šios savaitės pasiūlymus Jums ir Jūsų mažiesiems.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, o ar pažįsta kas nors žąsinėlį Viljamą ir skruzdę Martą? Keistuolių teatras plečia savo legendinių personažų šeimą ir priima naujus pasakų gyventojus, kurie labai nori susidraugauti su vaikais. Muzikiniame spektaklyje "Pyp pyp!" žąsinėlis Vilis ieškos naujų draugų ir kaip jam tai seksis, pamatysite jau šį trečiadienį Keistuolių teatre Vilniuje. Spektaklis, kupinas nuotykių ir netikėtumų, nepaliks abejingų ir į muzikinę kelionę pakvies tiek mažus, tiek didelius. Apsilankykite spektaklyje, jeigu ne šiandien, tuomet kitą kartą, juolab - tai premjerinis renginys, kuris bus rodomas kasdien visą gruodį.

Nebūna blogo oro - būna tik netinkama apranga - vadovaudamiesi šiuo išmintingu posakiu, apsirengiam šilčiau ir leidžiamės į šventinę ekskursiją "Kartą prieš Kalėdas". Ekskursija bus įdomi įvairaus amžiaus žmonėms. Jos metu sužinosite, kas yra nutikę Vilniuje žiemos švenčių laikotarpiu, kur vykdavo prašmatniausi šventiniai karnavalai, kada pas mus atkeliavo pirmoji Kalėdų eglutė, kur Vilniuje gyvena angelai ir dar daug kitų įdomių dalykų. Beje, vaikams iki 10 metų ekskursija nemokama, tad registruokitės su visa šeima ir leiskitės šį šeštadienį paklaidžioti po kalėdinį Vilnių.

Artėjant Kalėdoms, mūsų teatrai pradeda džiuginti gražiais šventiniais spektakliais. Kaip tik šį šeštadienį pakviesime apsilankyti Raganiukės teatre ir stebėti vieną pamokančią istoriją apie Piktąjį Grinčą, kuris, kaip pasirodys, iš tiesų buvo geras padarėlis, tik jo širdelė buvo maža. Spektaklyje "Kaip Grinčas Kalėdas Vogė" tai pat išvysite lietuviškąjį Riterį Patrakėlį bei tikriausią Kalėdų Senelį. Beje, tėveliai, ateidami į kalėdinį spektaklį atsineškite dovanėlę (būtinai užrašykite vaiko vardą ir pavardę, amžių) ir paduokite teatro administracijos darbuotojui prieš spektaklį. Įsivaizduojate, kaip nustebs ir apsidžiaugs Jūsų mažasis gavęs dovanėlę iš tikrų tikriausio Kalėdų Senelio? Graži pamokanti istorija su laiminga pabaiga jau šį šeštadienį Raganiukės teatre Vilniuje.

Mažųjų akys jau įpratę prie įvairiausių kalėdinių puošmenų, girliandų gausos, įvairiaspalvių lempučių šviesų, o tėvialiams, turbūt, kyla nostalgiški jausmai, prisiminus pas senelę papuoštą kvepiančią žaliaskarę su keliais, visus metus kruopščiai saugotais žaisliukais. Šią savaitę Kauno Rotušėje prasidėjusi senųjų Kalėdų eglutės žaisliukų paroda ne tik pažadins tėvelių vaikystės prisiminimus, bet ir bus puiki proga supažindinti savo mažuosius su kitokiomis eglučių puošmenomis ir Kalėdų simboliais. Parodoje eksponuojama daugiau nei 160 vnt. žaisliukų, kokiais miestiečiai puošdavo savo šventinę eglutę nuo XX a. pradžios iki 9-o dešimtmečio. Tad, užsukę pasigrožėti Kauno eglute, būtinai apsilankykite ir šalia esančioje Rotušėje bei pasigrožėkite tiek metų saugotais ir tiek daug eglučių mačiusiais žaisliukais.

Daugiau renginių sau ir savo mažiesiems rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje - atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.