Savaitgalio renginiai turintiems vaikų

Žinome, artėja šventės ir darbų - nors vežimu vežk, tačiau vis vien reikia skirti laiko sau ir savo šeimai. Taigi prisėskite pailsėti ir užmeskite akį šios savaitės pasiūlymus Jums ir Jūsų mažiesiems.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, o ar pažįsta kas nors žąsinėlį Viljamą ir skruzdę Martą? Keistuolių teatras plečia savo legendinių personažų šeimą ir priima naujus pasakų gyventojus, kurie labai nori susidraugauti su vaikais. Muzikiniame spektaklyje "Pyp pyp!" žąsinėlis Vilis ieškos naujų draugų ir kaip jam tai seksis, pamatysite jau šį trečiadienį Keistuolių teatre Vilniuje. Spektaklis, kupinas nuotykių ir netikėtumų, nepaliks abejingų ir į muzikinę kelionę pakvies tiek mažus, tiek didelius. Apsilankykite spektaklyje, jeigu ne šiandien, tuomet kitą kartą, juolab - tai premjerinis renginys, kuris bus rodomas kasdien visą gruodį.

Nebūna blogo oro - būna tik netinkama apranga - vadovaudamiesi šiuo išmintingu posakiu, apsirengiam šilčiau ir leidžiamės į šventinę ekskursiją "Kartą prieš Kalėdas". Ekskursija bus įdomi įvairaus amžiaus žmonėms. Jos metu sužinosite, kas yra nutikę Vilniuje žiemos švenčių laikotarpiu, kur vykdavo prašmatniausi šventiniai karnavalai, kada pas mus atkeliavo pirmoji Kalėdų eglutė, kur Vilniuje gyvena angelai ir dar daug kitų įdomių dalykų. Beje, vaikams iki 10 metų ekskursija nemokama, tad registruokitės su visa šeima ir leiskitės šį šeštadienį paklaidžioti po kalėdinį Vilnių.

Artėjant Kalėdoms, mūsų teatrai pradeda džiuginti gražiais šventiniais spektakliais. Kaip tik šį šeštadienį pakviesime apsilankyti Raganiukės teatre ir stebėti vieną pamokančią istoriją apie Piktąjį Grinčą, kuris, kaip pasirodys, iš tiesų buvo geras padarėlis, tik jo širdelė buvo maža. Spektaklyje "Kaip Grinčas Kalėdas Vogė" tai pat išvysite lietuviškąjį Riterį Patrakėlį bei tikriausią Kalėdų Senelį. Beje, tėveliai, ateidami į kalėdinį spektaklį atsineškite dovanėlę (būtinai užrašykite vaiko vardą ir pavardę, amžių) ir paduokite teatro administracijos darbuotojui prieš spektaklį. Įsivaizduojate, kaip nustebs ir apsidžiaugs Jūsų mažasis gavęs dovanėlę iš tikrų tikriausio Kalėdų Senelio? Graži pamokanti istorija su laiminga pabaiga jau šį šeštadienį Raganiukės teatre Vilniuje.

Mažųjų akys jau įpratę prie įvairiausių kalėdinių puošmenų, girliandų gausos, įvairiaspalvių lempučių šviesų, o tėvialiams, turbūt, kyla nostalgiški jausmai, prisiminus pas senelę papuoštą kvepiančią žaliaskarę su keliais, visus metus kruopščiai saugotais žaisliukais. Šią savaitę Kauno Rotušėje prasidėjusi senųjų Kalėdų eglutės žaisliukų paroda ne tik pažadins tėvelių vaikystės prisiminimus, bet ir bus puiki proga supažindinti savo mažuosius su kitokiomis eglučių puošmenomis ir Kalėdų simboliais. Parodoje eksponuojama daugiau nei 160 vnt. žaisliukų, kokiais miestiečiai puošdavo savo šventinę eglutę nuo XX a. pradžios iki 9-o dešimtmečio. Tad, užsukę pasigrožėti Kauno eglute, būtinai apsilankykite ir šalia esančioje Rotušėje bei pasigrožėkite tiek metų saugotais ir tiek daug eglučių mačiusiais žaisliukais.

Daugiau renginių sau ir savo mažiesiems rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje - atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!