Savaitgalio renginiai vaikams

Savaitgalis - šeimai! Bent trumpam atidėkite visus darbus ir darbelius į šalį ir skirkite laiko savo mylimiems žmonėms. Renginiai mieste laukia Jūsų su visa šeima - išsirinkite kur ir kada, ir leiskitės į įsimintiną nuotykį!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Penktadienį kviečiame apsilankyti restorane visai šeimai - "Kukumuku". Ši vieta ypatinga tuo, jog siūlo ne tik gardžias vaišes, bet čia pat veikia ir Kukumuku teatras bei žaidimų erdvės, o visi restorano svečiai, vykstant renginiui, tampa pasakos dalimi! Šį penktadienį vaikus savo naująja programa džiugins burtininkas Merlinas. Magiškų burtų ir pokštų žinovas gali ne tik paslaptingai suvalgyti balioną, išsinarplioti iš sudėtingų mazgų, pradanginti daiktus, bet ir įžiebti stebuklingą švieselę pačių vaikučių rankose. Apsilankykite su mažaisiais renginyje ir pamatykite tai savo akimis!

Šeštadienį kviečiame apsilankyti spektaklyje, kuris pamokys, kaip įveikti visas baimes ir nesėkmes. Spektaklis „Zita - pelytė" - tai žaismingas pasakojimas apie niekaip neužmiegančios mergaitės Zitos kelionę į pramanytą pasaulį, kuriame visos baimės gimsta dėl paties bijojimo. O baimę geriausia išgydo draugystė arba meilė. Pamokanti istorija, žaismingi personažai ir gyvai atliekamos dainelės įtrauks į veiksmą mažuosius salės žiūrovus ir savaitgalį pavers maža švente. Tad, tėveliai, suskubkite įsigyti bilietus į jau šį šeštadienį vyksiantį spektaklį House of Puglu teatre Vilniuje.

O šį šeštadienį į restoraną Vilniuje "Kukumuku" žada atplaukti tikras piratų laivas su apsukriąja Karibų pirate Džeke, kuri pakvies visus vaikučius leistis į nepaprastą nuotykį ieškant paslaptingojo Kukumuku lobio. Paieškose laukia daugybė užduočių, kurių įgyvendinimui reikės drąsos ir vikrumo - tad pirmyn, mažieji piratai, į šeštadieninį nuotykį! Tėveliai, primename, jog renginys nemokamas, tad paskubėkite rezervuoti staliukus!

Sekmadienį kviečiame nukeliauti į Panamą - ten kur auga patys skaniausi bananai! O keliausime kartu su Meškiu ir Tigru, kurie, kaip paaiškės, nelabai ir žino, kur ta išsvajotoji Panama... Tačiau pažadame - bus daug kasdieniškų ir nekasdieniškų nuotykių, ir netikėtų skrydžių, ir netikėtų atradimų, bet svarbiausia - bus du geri draugai, koja kojon kartu žengiantys į svajonę! Spektaklis "Panama labai graži" jau šį šeštadienį Kultūros centre Klaipėdoje "Žvejų rūmai".

Manėte, kad Dostojevskis ir vaikai yra negretinami dalykai? Šį sekmadienį įsitikinsite, kad jie dar ir kaip gali būti drauge! Spektaklis "Dostojevskis vaikams" sukurtas pagal rusų rašytovo Fiodoro Dostojevskio romanus bei jo dienoraštį. Skirtingų kūrinių ištraukas vienija jose veikiantys vaikai bei bendražmogiškos temos, aktualios ir šių dienų žmogui, nesvarbu, jam penkeri ar penkiasdešimt: atsakomybė prieš mylimą žmogų, riba tarp meilės ir neapykantos, ambicijų ir norų atsižadėjimas vardan kito, garbė, orumas, meilė artimajam. Spektaklio režisierius sako, jog Fiodoras Dostojevskis pasitikėjo vaikais ir tikėjo, kad jie pajėgūs suprasti sudėtingus jo kūrinius, todėl ir jis nori atvirai ir be triukų su vaikais kalbėti svarbiomis temomis. Spektaklis jau šį sekmadienį Vilniaus mažajame teatre.

Daugiau renginių pasiūlymų visai šeimai rasite Kur.lt svetainėje. Kur.lt - už prasmingą laisvalaikį drauge!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Savaitgalio planas visai šeimai: nuo robotų iki specialistų paskaitų apie vaikų sveikatą bei lavinimą

Visiems, kuriems kyla klausimas, ką lietingą lapkričio savaitgalį nuveikti su visa šeima, kaip laiką praleisti ne tik įdomiai, bet ir prasmingai, šį savaitgalį nebereikės sukti galvos.

9 neįtikėtini faktai apie motinos pieną (2)

Motinos pienas, nors gausiai tyrinėjamas mokslininkų, vis dar turi paslapčių. Pavyzdžiui, kodėl berniuką maitinančios motinos piene yra 25 proc. daugiau kalorijų nei maitinančios mergaitę? Kodėl pieno sudėtis kinta keičiantis maitinimo laikui?

Viešumoje žindžiusi ir piktos reakcijos sulaukusi mama pasielgė netikėtai (44)

Žindymas viešai – dažnai aptarinėjama tema, kuria diskutuoti mėgsta vaikų susilaukusios mamos.

Rimantas Kėvalas: „Žinokite, kad vaikai nesirgti negali, ir tai - ne pasaulio pabaiga“ (2)

„Kodėl mano vaikas serga?", - tokį klausimą Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas, vaikų ligų gydytojas, prof. dr. Rimantas Kėvalas išgirsta be galo dažnai.

Gimdymas su nuskausminimu ar be: įdomiausi mamų argumentai (18)

Kalbant šia tema mamų nuomonės išsiskiria kardinaliai: vienos pasisako tik už, kitos – prieš bet kokią intervenciją, o trečios lieka neutralios – nelygu, kokia situacija. Paskaitykime mamų nuomones ir argumentus!

Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Kauno Rotušė nušvis purpurine spalva

Šiandien, lapkričio 17 d., visas pasaulis mini pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Kaune šios dienos minėjimus jau 5 metus iš eilės organizuoja asociacija „Padedu augti", kuri visus kauniečius bei miesto svečius kviečia pasigrožėti 5-tąjį kartą purpurine spalva sužibsiančia Kauno Rotuše bei prisidėti prie palaikymo akcijos.

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis" sužavėjo pirmuosius mažuosius gerbėjus

Sekmadienį sostinės „Siemens" arenoje įvyko pirmasis miuziklo „Kakės Makės gimtadienis" parodymas. Visi bilietai į premjerą Vilniuje buvo parduoti.

10 mėnesių kūdikis sveria 28 kilogramus: gydytojai baiminasi dėl jo gyvybės (4)

10 mėnesių berniukas iš Meksikos Luis Manuel Gonzales, kaip ir visi jo bendraamžiai, mokosi tarti pirmuosius žodžius ir aktyviai domisi jį supančiu pasauliu. Tačiau Luis tai padaryti yra sunkiau, negu kitiems kūdikiams, mat jis sveria neįtikėtinai daug - net 28 kilogramus.

Įvardijo populiariausią mergaitės vardą visame pasaulyje (20)

Vardų mados egzistuoja visame pasaulyje, Lietuva - ne išimtis. Paskelbtasis populiariausias mergaitės vardas visame pasaulyje yra gana populiarus ir mūsų šalyje.

Istorinėje Aleksandro Vasiljevo parodoje - vaikų aprangos ir gyvenimo būdo įdomybės

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje pristatyta paroda „Vaikų pasaulis. XVIII–XX a.“, kurioje kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas kviečia pamatyti niekada anksčiau Lietuvos publikai nerodytus įvairių laikotarpių vaikiškus drabužius, aksesuarus, žaislus bei namų apyvokos daiktus.

Alkoholio poveikis būsimo vaiko sveikatai

Alkoholis (etanolis, etilo alkoholis) yra legaliai vartojama medžiaga, kuri priklauso teratogenams. Teratogenas – bet koks egzogeninis veiksnys (cheminis, biologinis ar fizinis), kuris, veikdamas embrioną ir vaisių, sutrikdo normalią raidą ir lemia anomalijų atsiradimą.

9,5 min. atgauti pusiausvyrą po bemiegės nakties

Mama, mes tave suprantame. Nuovargis - baisus dalykas, o toks nuovargis, kurį patiria mama, yra didesnis nei bet kuris kitas.

Būsimi ir esami tėvai kviečiami į nemokamas paskaitas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Jei vaikas gimė 2017 metais, jo stipriosios savybės bus šios

Jeigu mažylis gimė tarp 2017 metų sausio 28 dienos ir 2018 metų vasario 15, jį pagal kinų kalendorių globoja Ugninis raudonas Gaidys.

Kviečiame į nemokamas paskaitas būsimoms mamytėms

Kūdikio, ypač pirmojo, besilaukiančioms mamoms kyla begalė klausimų apie nėščiųjų mitybą, higieną, taip pat, kaip pasiruošti sklandžiam gimdymui bei prižiūrėti naujagimį.