Savaitgalio renginiai vaikams

Savaitgalis - šeimai! Bent trumpam atidėkite visus darbus ir darbelius į šalį ir skirkite laiko savo mylimiems žmonėms. Renginiai mieste laukia Jūsų su visa šeima - išsirinkite kur ir kada, ir leiskitės į įsimintiną nuotykį!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Penktadienį kviečiame apsilankyti restorane visai šeimai - "Kukumuku". Ši vieta ypatinga tuo, jog siūlo ne tik gardžias vaišes, bet čia pat veikia ir Kukumuku teatras bei žaidimų erdvės, o visi restorano svečiai, vykstant renginiui, tampa pasakos dalimi! Šį penktadienį vaikus savo naująja programa džiugins burtininkas Merlinas. Magiškų burtų ir pokštų žinovas gali ne tik paslaptingai suvalgyti balioną, išsinarplioti iš sudėtingų mazgų, pradanginti daiktus, bet ir įžiebti stebuklingą švieselę pačių vaikučių rankose. Apsilankykite su mažaisiais renginyje ir pamatykite tai savo akimis!

Šeštadienį kviečiame apsilankyti spektaklyje, kuris pamokys, kaip įveikti visas baimes ir nesėkmes. Spektaklis „Zita - pelytė" - tai žaismingas pasakojimas apie niekaip neužmiegančios mergaitės Zitos kelionę į pramanytą pasaulį, kuriame visos baimės gimsta dėl paties bijojimo. O baimę geriausia išgydo draugystė arba meilė. Pamokanti istorija, žaismingi personažai ir gyvai atliekamos dainelės įtrauks į veiksmą mažuosius salės žiūrovus ir savaitgalį pavers maža švente. Tad, tėveliai, suskubkite įsigyti bilietus į jau šį šeštadienį vyksiantį spektaklį House of Puglu teatre Vilniuje.

O šį šeštadienį į restoraną Vilniuje "Kukumuku" žada atplaukti tikras piratų laivas su apsukriąja Karibų pirate Džeke, kuri pakvies visus vaikučius leistis į nepaprastą nuotykį ieškant paslaptingojo Kukumuku lobio. Paieškose laukia daugybė užduočių, kurių įgyvendinimui reikės drąsos ir vikrumo - tad pirmyn, mažieji piratai, į šeštadieninį nuotykį! Tėveliai, primename, jog renginys nemokamas, tad paskubėkite rezervuoti staliukus!

Sekmadienį kviečiame nukeliauti į Panamą - ten kur auga patys skaniausi bananai! O keliausime kartu su Meškiu ir Tigru, kurie, kaip paaiškės, nelabai ir žino, kur ta išsvajotoji Panama... Tačiau pažadame - bus daug kasdieniškų ir nekasdieniškų nuotykių, ir netikėtų skrydžių, ir netikėtų atradimų, bet svarbiausia - bus du geri draugai, koja kojon kartu žengiantys į svajonę! Spektaklis "Panama labai graži" jau šį šeštadienį Kultūros centre Klaipėdoje "Žvejų rūmai".

Manėte, kad Dostojevskis ir vaikai yra negretinami dalykai? Šį sekmadienį įsitikinsite, kad jie dar ir kaip gali būti drauge! Spektaklis "Dostojevskis vaikams" sukurtas pagal rusų rašytovo Fiodoro Dostojevskio romanus bei jo dienoraštį. Skirtingų kūrinių ištraukas vienija jose veikiantys vaikai bei bendražmogiškos temos, aktualios ir šių dienų žmogui, nesvarbu, jam penkeri ar penkiasdešimt: atsakomybė prieš mylimą žmogų, riba tarp meilės ir neapykantos, ambicijų ir norų atsižadėjimas vardan kito, garbė, orumas, meilė artimajam. Spektaklio režisierius sako, jog Fiodoras Dostojevskis pasitikėjo vaikais ir tikėjo, kad jie pajėgūs suprasti sudėtingus jo kūrinius, todėl ir jis nori atvirai ir be triukų su vaikais kalbėti svarbiomis temomis. Spektaklis jau šį sekmadienį Vilniaus mažajame teatre.

Daugiau renginių pasiūlymų visai šeimai rasite Kur.lt svetainėje. Kur.lt - už prasmingą laisvalaikį drauge!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.