Savaitgalio renginiai vaikams

Savaitgalis - šeimai! Bent trumpam atidėkite visus darbus ir darbelius į šalį ir skirkite laiko savo mylimiems žmonėms. Renginiai mieste laukia Jūsų su visa šeima - išsirinkite kur ir kada, ir leiskitės į įsimintiną nuotykį!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Penktadienį kviečiame apsilankyti restorane visai šeimai - "Kukumuku". Ši vieta ypatinga tuo, jog siūlo ne tik gardžias vaišes, bet čia pat veikia ir Kukumuku teatras bei žaidimų erdvės, o visi restorano svečiai, vykstant renginiui, tampa pasakos dalimi! Šį penktadienį vaikus savo naująja programa džiugins burtininkas Merlinas. Magiškų burtų ir pokštų žinovas gali ne tik paslaptingai suvalgyti balioną, išsinarplioti iš sudėtingų mazgų, pradanginti daiktus, bet ir įžiebti stebuklingą švieselę pačių vaikučių rankose. Apsilankykite su mažaisiais renginyje ir pamatykite tai savo akimis!

Šeštadienį kviečiame apsilankyti spektaklyje, kuris pamokys, kaip įveikti visas baimes ir nesėkmes. Spektaklis „Zita - pelytė" - tai žaismingas pasakojimas apie niekaip neužmiegančios mergaitės Zitos kelionę į pramanytą pasaulį, kuriame visos baimės gimsta dėl paties bijojimo. O baimę geriausia išgydo draugystė arba meilė. Pamokanti istorija, žaismingi personažai ir gyvai atliekamos dainelės įtrauks į veiksmą mažuosius salės žiūrovus ir savaitgalį pavers maža švente. Tad, tėveliai, suskubkite įsigyti bilietus į jau šį šeštadienį vyksiantį spektaklį House of Puglu teatre Vilniuje.

O šį šeštadienį į restoraną Vilniuje "Kukumuku" žada atplaukti tikras piratų laivas su apsukriąja Karibų pirate Džeke, kuri pakvies visus vaikučius leistis į nepaprastą nuotykį ieškant paslaptingojo Kukumuku lobio. Paieškose laukia daugybė užduočių, kurių įgyvendinimui reikės drąsos ir vikrumo - tad pirmyn, mažieji piratai, į šeštadieninį nuotykį! Tėveliai, primename, jog renginys nemokamas, tad paskubėkite rezervuoti staliukus!

Sekmadienį kviečiame nukeliauti į Panamą - ten kur auga patys skaniausi bananai! O keliausime kartu su Meškiu ir Tigru, kurie, kaip paaiškės, nelabai ir žino, kur ta išsvajotoji Panama... Tačiau pažadame - bus daug kasdieniškų ir nekasdieniškų nuotykių, ir netikėtų skrydžių, ir netikėtų atradimų, bet svarbiausia - bus du geri draugai, koja kojon kartu žengiantys į svajonę! Spektaklis "Panama labai graži" jau šį šeštadienį Kultūros centre Klaipėdoje "Žvejų rūmai".

Manėte, kad Dostojevskis ir vaikai yra negretinami dalykai? Šį sekmadienį įsitikinsite, kad jie dar ir kaip gali būti drauge! Spektaklis "Dostojevskis vaikams" sukurtas pagal rusų rašytovo Fiodoro Dostojevskio romanus bei jo dienoraštį. Skirtingų kūrinių ištraukas vienija jose veikiantys vaikai bei bendražmogiškos temos, aktualios ir šių dienų žmogui, nesvarbu, jam penkeri ar penkiasdešimt: atsakomybė prieš mylimą žmogų, riba tarp meilės ir neapykantos, ambicijų ir norų atsižadėjimas vardan kito, garbė, orumas, meilė artimajam. Spektaklio režisierius sako, jog Fiodoras Dostojevskis pasitikėjo vaikais ir tikėjo, kad jie pajėgūs suprasti sudėtingus jo kūrinius, todėl ir jis nori atvirai ir be triukų su vaikais kalbėti svarbiomis temomis. Spektaklis jau šį sekmadienį Vilniaus mažajame teatre.

Daugiau renginių pasiūlymų visai šeimai rasite Kur.lt svetainėje. Kur.lt - už prasmingą laisvalaikį drauge!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nufilmavo retą procedūrą, kaip gydytojas rankomis apsuka vaikelį gimdoje (2)

Kai vaikas mamos gimdoje yra įsitaisęs sėdmenine pirmeiga, gydytojai pirmiausia svarsto cezario pjūvio operacijos galimybę.

Neįtikėtina: iš labai arti nufilmavo, kaip mamos gimdoje juda kūdikis (2)

Visai gali būti, kad ateityje įprastas ultragarso tyrimo procedūras pakeis naujos kartos medicinos įranga, kuri leis gydytojams dar aiškiau matyti, kaip motinos gimdoje vystosi būsimasis vaikelis.

Idealus amžius gimdyti vaikus (4)

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (5)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?