Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą (FOTO)

 (56)
Kodėl ši žindanti mama sukėlė diskusijų audrą? Ji tenorėjo padaryti gerą darbą ir savo pavyzdžiu įkvėpti kitas mamas. Tuo tarpu sulaukė kritikos ir piktų komentarų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vienas mažylis prie vienos krūties, kitas - prie kitos. Atrodytų, nėra labai retas vaizdelis. Daug dvynių ar pametinukų mamų įsigudrina vienu metu pažindyti du vaikučius.

Tačiau ši vienintelė nuotrauka sukėlė diskusijų audrą internete. Šią žindančių vaikučių nuotrauką pastarosiomis dienomis matė, ko gero, daugelis socialinių tinklų lankytojų.

Jessica Anne Colletti žindo du berniukus, iš kurių tik vienas yra jos sūnus – 16 mėnesių Lucianas. Antrasis - draugės sūnelis Mateo, jam – 18 mėnesių. 26 metų amerikietė iš Pensilvanijos mano, kad tai visiškai normalu, todėl daug nedvejodama Pasaulinės žindymo savaitės proga pati patalpino šią nuotrauką socialiniuose tinkluose.

Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© Vida Press

Mamos pienu vaikučius maitinanti Colletti savo draugės sūneliui aukle tapo, kai jam suėjo 5 mėnesiai. Kaip sako moteris, ji nuo pat pradžių žindė abu vaikučius, jokių problemų ar diskusijų dėl to nekilo. Atvirkščiai, jos draugė buvo sužavėta Jessicos gerumu ir mielai pasinaudojo jos pasiūlymu. 

Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© Vida Press

Abu vaikučius Jessica žindo daugiau kaip metus.

Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© Vida Press

Abu berniukus Jessica vadiba „pieno broliais“, o Mateo mama yra laiminga turėdama tokią gerą ir ištikimą draugę. 

Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Abu vaikučius Jessica vadina „pieno broliukais“.
© Vida Press

Net jei daugeliui atrodo kitaip, motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui ir mažam vaikui. Net jei pati pagimdžiusi motina negali žindyti, kitos moters pienas yra geresnė alternatyva, negu pieno mišinys. Tokią poziciją yra išsakiusi PSO, šios nuomonės laikosi ir Jessica Anne, kuri tikisi, kad jos pavyzdys paskatins moteris nebijoti žindyti, o kartais, jei reikia - tapti žindymo donorėmis kitiems vaikučiams.

Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Sulaukusi nemažai kritikos, Jessica nepakeitė savo nuomonės ir tikina, kad žindys abu vaikučius ir toliau.
© Vida Press
Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Jessica Anne Colletti su vyru ir sūneliu.
© Vida Press

Šis įvykis paskatino prisiminti 2009 -uosius metus, kuomet aktorė Selma Hayek, lankydamasi Siera Leonėje, ten pažindė vieną svetimą kūdikį. Tuo metu ji buvo savo dukrytę Valentiną žindanti mama, turėjo pieno, tad pamačiusi, kad juodaodis kūdikis nori valgyti, pasiūlė jam savo krūtį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).