Šeimų šventėje - linksmybės nuo ryto iki vakaro

Prieš kelerius metus atliktas UNICEF tyrimas skelbė, kad Lietuvoje tėvai savo vaikams per parą skyrė vidutiniškai 7 minutes dėmesio. 2014 metai paskelbti Šeimų metais, o gegužės 31 dieną Harmony parke (Vazgaikiemyje, Prienų r.) vyks radijo stoties „Žinių radijas" organizuojama Šeimų šventė. Joje kartu su artimiausiais žmonėmis bus galima dalyvauti 30-tyje skirtingų veiklų ir pramogų. Nemokamai.
© Shutterstock nuotr.

Šiuolaikiniame informacinių technologijų pasaulyje, kai vis daugiau laiko skiriame socialiniams tinklams nei gyvam bendravimui, veikla kartu su šeimos nariais tampa tokia reta. Tad per edukacines ir žaismingas Šeimų šventės pramogas bus galima vienas kitam dovanoti tai, kas brangiausia - savo laiką ir dėmesį.

Vienas pagrindinių šventės atributų - gėrį nešantys aitvarai, taigi specialiose dirbtuvėse bus galima pasigaminti pačius gražiausius bei aukščiausiai kylančius aitvarus, kuriuos į dangų paleisti padės profesionalai.

Šių metų šventėje daug dėmesio bus skiriama vaikams - jų švietimui, ugdymui, lavinimui ir pramogoms. Mažieji šventės dalyviai galės stebėti ir aktyviai dalyvauti Giliukų ir kitų personažų spektakliuose, kurti žaisliukus bei mokytis origami lankstymo meno.

Šeimų šventės dalyviams pasirodys kinologai su šunimis, o vienas geriausių visų laikų futbolininkų Edgaras Jankauskas ves futbolo treniruotę. Profesionalus treneris Laimontas Rakauskas pasakos apie populiarėjančio šiaurietiško ėjimo ypatumus. Dviračiai, plaukimas, badmintonas, pilatesas, kalanetika ir joga - visus šiuos profesionalių trenerių vedamus užsiėmimus galės išbandyti į šventę atvykusios šeimos.

Šventės metu vyks krepšinio turnyras 3x3, kurio nugalėtojai galės susigrumti su žinomais Lietuvos krepšininkais. Rungtyniauti nusiteikusiems azartiškiems šventės dalyviams bus atviri stalo žaidimų turnyrai.

Kol tėveliai bendraus su draugais, mažųjų lauks jų itin mėgiami batutai, vandens kamuoliai ir kitos pramogos. Veiks mažasis nuotykių parkas, kur vaikai galės išbandyti jėgas laipiodami įvairiomis virvių trasomis, o patyrę skautai pamokys, kaip rišti mazgus, įkurti laužą ar pasistatyti palapinę.

Be to, šventės dalyvių lauks jodinėjimas, šachmatų turnyras, braziliško šokio capoeira pamokos, kūrybinės dirbtuvės ir kitos pramogos.

Visų pramogų metu scenoje dainuos ir šoks įvairūs kolektyvai, o nuo 15 val. į sceną žengs žymūs Lietuvos atlikėjai - Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Merūnas, Šorena, Vaida Genytė, Aistė Pilvelytė, choras Božolė ir kiti.

Šeimų šventės pradžia - 11 val. Įėjimas ir pramogos - nemokami. Visa šventės programa ir registracija www.seimusvente.lt.

Šeimų šventę organizuoja radijo stotis „Žinių radijas“, šventę globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Pagrindinis renginio iniciatorius – šeimų ir bendruomenių tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą skatinantys ir remiantys „Senukai“. 

Renginio informaciniai rėmėjai – LNK televizija, informacinis portalas delfi.lt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip (78)

Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.

Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati (22)

Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.

Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo (2)

Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.

Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos (3)

Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.

Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos (10)

Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.

Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį

Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.

Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę (22)

Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.

Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų (11)

Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.

Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins

Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.

Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI

Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?

Kaip nustebinti mylimą žmogų artėjant Valentino dienai

Atsikąskite gabalėlį meilės... Ne, tai ne kokio nors prabangaus šokolado reklama, nors tekste yra kalbama ir apie jį. Apie asmeniškai skirtą būtent jam ar jai. Pamažu artėjant vienai romantiškiausių metų švenčių – Valentino dienai, pats laikas pagalvoti, kuo nustebinsite savo mylimą žmogų.

Išdrįso parodyti, kaip iš tiesų atrodo moters kūnas po gimdymo (24)

Žinomos moterys, susilaukusios vaikų, neretai jau kelios dienos po gimdymo atrodo taip tobulai, kad kyla klausimas, kaip joms tai pavyksta?

IŠBANDYTA: senas arbatinukas akimirksniu ima blizgėti (41)

Tinklaraštį rašančios mamos Zitos pasidalijimas, kaip greitai ir nebrangiai išvalyti apkalkėjusį arbatinuką.