Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi

 (35)
Sielvarto apimta motina išleidžia tūkstančius eurų, pirkdama žaislus ir rūbus prieš dvejus metus mirusiam sūnui. Laikas neužgydė Sabrinos McKenna'os (34) sielos žaizdų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš dvejus metus mirusiam sūnui perka žaislus ir švenčia jo gimtadienius

Moteris sako, kad žaislų pirkimas, mirusio sūnaus gimtadienių šventimas padeda jai apmalšyti prieš dvejus metus patirtą skausmą.

Tąkart moteris laukėsi pirmagimio vaiko. Po daugybės metų bandymų tapti mama, 31 metų Sabrina pagaliau pastojo. Tai jai prilygo stebuklui.

20 savaitę moteris sužinojo būsimo vaiko lytį – sūnus. Jau nuo tada ėmė įrenginėti sūnui kambarį, puošė jį ir būsimam sūnui išrinko vardą – Jamie.

Deja, kai nėštumui buvo 32 savaitės, ultragarso tyrimą daręs gydytojas konstatavo, kad vaikučio širdis nebeplaka. Vaikelis įsčiose jau buvo miręs. Vėliau paaiškės ir mirties priežastis – placentos neveiksnumas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 vaikų mama atvirai: motinystė man – kaip budizmas
Astrologė atskleidžia, kokie vardai neša sėkmę, o kokių geriau neduoti

Sabrina negalėjo tuo patikėti, ir kai jai buvo „pažadintas" gimdymas, ji slapčia vylėsi, kad vaikutis gims gyvas, o medikai klysta. Moteris tikėjosi, kad pagimdys ir išgirs sūnaus verksmą. Deja. Po 12 valandų trukusio gimdymo sūnaus balso ji neišgirdo. Verkė iš skausmo pati, kai jai į rankas davė atsisveikinimui jau mirusį vaikelį.

Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
© Vida Press

Sabrinai leido vienai nakčiai pasiimti sūnelį į namus, vėliau jį palaidojo. Tada paniro į neviltį ir depresiją.

Atrado ramybę tarp sūnui skirtų žaislų

Moteris sako, kad jai niekas neteikė džiaugsmo, tik tomis minutėmis, kai sėdėdavo sūnui įrengtame kambaryje, tarp jo žaislų ir daiktų, atgaudavo sielos ramybę. Dėl nesutarimų po kurio laiko ji išsiskyrė su ilgamečiu partneriu, mirusio sūnelio tėčiu. Vis daugiau laiko Sabrina praleisdavo sūnaus kambaryje.

Tada vieną dieną ji nusprendė nueiti į žaislų parduotuvę nupirkti žaisliuką savo mirusiam vaikeliui. Kai parsinešė namo ir įdėjo į lentyną, ji pajuto džiaugsmą. Vizitai į parduotuvę vis dažnėjo ir mirusio sūnelio kambarys bei kapas buvo nukrauti įvairiausiais  žaislais.

Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
© Vida Press

Moteris švenčia ir prieš dvejus metus mirusio sūnaus gimtadienius – pirmąją ir antrąjį. Ji pasikviesdavo į namus linksmų personažų, svečių, kurie ateidami atnešdavo dovanų jos mirusiam vaikui. Net Kalėdų senelis aplankė mirusį sūnelį kapuose su maišu dovanų.

Sabrinos šeima ir artimi draugai palaiko ją, tačiau yra daugybė nesuprantančių ir smerkiančių. Ypač tada, kai ji pradėjo šias nuotraukas viešinti internete. „Pamiršk", „Gyvenk toliau", „Kokia keistuolė". Tai buvo švelniausi epitetai, kuriais moterį vadino internautai.

Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
© Vida Press

„Aš darau tai, kas sumažina man skausmą, ir niekas neturi teisė manęs smerkti", - sako Sabrina. Po sūnaus mirties ji nepajėgė dirbti, tad dabar gauna pašalpas, kurių didžioji dalis skiriama Jamie žaislams ir daiktams. Moteris sako, kad ateityje, kai pasimirš skausmas ir ji bus stipresnė, visus šiuos daiktus atiduos labdarai. O tiems, kurie iš jos šaiposi, moteris niekada nelinki patirti to, ką patyrė ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.