Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi

 (35)
Sielvarto apimta motina išleidžia tūkstančius eurų, pirkdama žaislus ir rūbus prieš dvejus metus mirusiam sūnui. Laikas neužgydė Sabrinos McKenna'os (34) sielos žaizdų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš dvejus metus mirusiam sūnui perka žaislus ir švenčia jo gimtadienius

Moteris sako, kad žaislų pirkimas, mirusio sūnaus gimtadienių šventimas padeda jai apmalšyti prieš dvejus metus patirtą skausmą.

Tąkart moteris laukėsi pirmagimio vaiko. Po daugybės metų bandymų tapti mama, 31 metų Sabrina pagaliau pastojo. Tai jai prilygo stebuklui.

20 savaitę moteris sužinojo būsimo vaiko lytį – sūnus. Jau nuo tada ėmė įrenginėti sūnui kambarį, puošė jį ir būsimam sūnui išrinko vardą – Jamie.

Deja, kai nėštumui buvo 32 savaitės, ultragarso tyrimą daręs gydytojas konstatavo, kad vaikučio širdis nebeplaka. Vaikelis įsčiose jau buvo miręs. Vėliau paaiškės ir mirties priežastis – placentos neveiksnumas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 vaikų mama atvirai: motinystė man – kaip budizmas
Astrologė atskleidžia, kokie vardai neša sėkmę, o kokių geriau neduoti

Sabrina negalėjo tuo patikėti, ir kai jai buvo „pažadintas" gimdymas, ji slapčia vylėsi, kad vaikutis gims gyvas, o medikai klysta. Moteris tikėjosi, kad pagimdys ir išgirs sūnaus verksmą. Deja. Po 12 valandų trukusio gimdymo sūnaus balso ji neišgirdo. Verkė iš skausmo pati, kai jai į rankas davė atsisveikinimui jau mirusį vaikelį.

Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
© Vida Press

Sabrinai leido vienai nakčiai pasiimti sūnelį į namus, vėliau jį palaidojo. Tada paniro į neviltį ir depresiją.

Atrado ramybę tarp sūnui skirtų žaislų

Moteris sako, kad jai niekas neteikė džiaugsmo, tik tomis minutėmis, kai sėdėdavo sūnui įrengtame kambaryje, tarp jo žaislų ir daiktų, atgaudavo sielos ramybę. Dėl nesutarimų po kurio laiko ji išsiskyrė su ilgamečiu partneriu, mirusio sūnelio tėčiu. Vis daugiau laiko Sabrina praleisdavo sūnaus kambaryje.

Tada vieną dieną ji nusprendė nueiti į žaislų parduotuvę nupirkti žaisliuką savo mirusiam vaikeliui. Kai parsinešė namo ir įdėjo į lentyną, ji pajuto džiaugsmą. Vizitai į parduotuvę vis dažnėjo ir mirusio sūnelio kambarys bei kapas buvo nukrauti įvairiausiais  žaislais.

Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
© Vida Press

Moteris švenčia ir prieš dvejus metus mirusio sūnaus gimtadienius – pirmąją ir antrąjį. Ji pasikviesdavo į namus linksmų personažų, svečių, kurie ateidami atnešdavo dovanų jos mirusiam vaikui. Net Kalėdų senelis aplankė mirusį sūnelį kapuose su maišu dovanų.

Sabrinos šeima ir artimi draugai palaiko ją, tačiau yra daugybė nesuprantančių ir smerkiančių. Ypač tada, kai ji pradėjo šias nuotraukas viešinti internete. „Pamiršk", „Gyvenk toliau", „Kokia keistuolė". Tai buvo švelniausi epitetai, kuriais moterį vadino internautai.

Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
© Vida Press

„Aš darau tai, kas sumažina man skausmą, ir niekas neturi teisė manęs smerkti", - sako Sabrina. Po sūnaus mirties ji nepajėgė dirbti, tad dabar gauna pašalpas, kurių didžioji dalis skiriama Jamie žaislams ir daiktams. Moteris sako, kad ateityje, kai pasimirš skausmas ir ji bus stipresnė, visus šiuos daiktus atiduos labdarai. O tiems, kurie iš jos šaiposi, moteris niekada nelinki patirti to, ką patyrė ji.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (12)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!

Pirmasis vaikų literatūros festivalis kvies vaikus pamėgti knygą

Gruodžio 9 –10 dienomis Vilniaus mokytojų namuose įvyks pirmas šalyje vaikų ir jaunimo literatūrai skirtas festivalis „Vaikų Kalėdų sala", kurio simboliu tapo žaismingas krabas, ant nugaros nešantis knygą.

Įspūdžiai iš parodos VAIKŲ ŠALIS

Parodoje „Vaikų šalis“ šiemet prisistato per 150 dalyvių ir vyks apie 60 įvairaus amžiaus vaikams skirtų renginių.

Savaitgalio planas visai šeimai: nuo robotų iki specialistų paskaitų apie vaikų sveikatą bei lavinimą

Visiems, kuriems kyla klausimas, ką lietingą lapkričio savaitgalį nuveikti su visa šeima, kaip laiką praleisti ne tik įdomiai, bet ir prasmingai, šį savaitgalį nebereikės sukti galvos.