Šokiravo skelbimas internete: parduodamas kūdikis

 (3)
Aiškėja daugiau detalių mįslingoje istorijoje apie interneto svetainėje parduodamą kūdikį.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš kelias dienas tarptautinėje interneto skelbimų platformoje pasirodė šokiruojantis skelbimas apie parduodamą kūdikį.

40 dienų vaikas, vardu Maria, kaina – 5000 eurų. Toks prierašas buvo šalia mažos mergaitės nuotraukos, kuri dailiai aprengta gulėjo kėdutėje. Skelbime taip pat nurodyta jo patalpinimo data bei vieta.

Internautai labai greitai sureagavo į tokį skelbimą, kaip netinkamą, ir jis viešai pasiekiamas buvo vos 30 minučių. Skelbimų portalas panaikino skelbimą, policija ėmėsi tyrimo, o internautai aktyviai spėliojo – ar taip gali būti? Negi iš tiesų tėvai parduoda kūdikį? O gal tai tėra neskoningas pokštas ar kažkieno kerštas nieko nenutuokiančiai šeimai?

Kaip informuoja Vokietijos žiniasklaida, Duisburgo miesto policija tuoj pat ėmė sekti šios istorijos pėdomis. Nedelsiant buvo išsiaiškinta, iš kokio kompiuterio buvo patalpintas skelbimas. Pareigūnai nuvyko į minėtą butą.

Čia apsistojusi buvo pabėgėlių šeima. Ji Vokietijoje gyveno vienerius metus, o mažoji Maria - vienintelis jų šeimos vaikas.

Pierre Du Bois, Ebay atstovas, džiaugėsi operatyviu policijos darbu ir tuo, kad skelbime nurodytas vaikas yra gyvas bei sveikas.

Skelbimas iš tiesų buvo patalpintas iš aukščiau paminėtos šeimos IP adreso. Tačiau policija aiškinasi, ar tai padarė Marios tėvai. Mat per laisvą interneto prieigą, prisijungti prie kompiuterio galėjo ir kiti namo gyventojai ir net kaimynai.

Mergaite šiuo metu rūpinasi socialinės tarnybos, toliau aiškinamasi incidento detalės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.