Stebuklinga akimirka: gimsta rankomis susikibusios naujagimės FOTO

 (4)
Gimdymas visada yra didis įvykis - ir šeimai, kuri pasitinka į pasaulį ateinantį mažylį, ir medikams, kurie tampa šio stebuklo liudininkais. Tačiau istorija, kurią dabar papasakosime yra dar ypatingesnė. Bet apie viską - nuo pradžių...
© AP/Scanpix

Gimdymo namai. Operacinė. Tyla. Susikaupimas. Čia atliekamas cezario pjūvis. 33 nėštumo savaitė, moteris nešioja dvynukus.

Atrodytų, tokia eilinė darbo diena vienos Ohajo (JAV) ligoninės medikams netikėtai tapo ypatinga. Neabejojame, kad ją ilgai prisimins visi, šią dieną dirbusieji. Nuotraukos iš operacinės šiandien žaibo greičiu apskriejo kone visą pasaulį ir nepaliko abejingų.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ekstremalus gimdymas ore: gimė sveikos dvynukės
Kaip "Facebook" išjuokta dviejų vaikų mama atsikratė 51 kg

Tą akimirką, kai gydytojai cezario pjūvio operacijos metu iš gimdos ėmė abi naujagimes, jos buvo... susikabinusios rankomis. Ypatinga akimirka!

Taip gimė mažosios Jenna ir Jillian, kurių mama Sarah Thistlethwaite buvo operuojama gegužės 9 -ąją dieną. Kaip žinia, JAV ir daugelyje Europos šalių gegužės antrąjį sekmadienį yra švenčiama Motinos diena, todėl toks ypatingas dvynių gimimas matematikos mokytoja dirbančiai moteriai tapo neįkainojama dovana.

<span style="color: #ff0000;">Stebuklinga akimirka:</span> gimsta rankomis susikibusios naujagimės <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Laiminga mama ką tik po operacijos pirmą kartą pamato savo dvynukes
© AP/Scanpix

Identiškos dvynės turėjo vieną placentą ir  vandenmaišį, taigi, jos visą nėštumą buvo labai arti viena kitos. Toks nėštumas priskiriamas rizikos grupei, todėl paskutinius du mėnesius nėščioji praleido ligoninėje, gulėdama lovoje, kur medikai labai atidžiai stebėjo, kaip vystosi dvynės. 33 nėštumo savaitę buvo priimtas sprendimas operuoti Sarah. Taip į pasaulį atėjo rankytėmis susikibusios jos dukrytės.

Per anksti gimusios mažylės svėrė panašiai: Jenna - apie 1,9 kg, o Jillian - apie 1,7 kg. Nepaisant to, kad mažylės pasaulį išvydo per anksti, jų būklė, pasak medikų, yra pakankamai stabili ir gera.

Ohajo valstijoje gyvenanti šeima jau turi 15 mėnesių sūnų. Tiesa, jis turės palaukti, kol į namus parvažiuos sesutės - neišnešiotos naujagimės turi priaugti svorio ir sustiprėti, tik tada jas medikai išrašys į namus. 

Nuotrauką, kaip gimimo akimirką dvynės susikabinę rankutėmis, galima pamatyti ligoninės puslapyje štai čia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip (78)

Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.

Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati (22)

Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.

Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo (2)

Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.

Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos (3)

Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.

Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos (10)

Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.

Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį

Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.

Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę (22)

Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.

Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų (11)

Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.

Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins

Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.

Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI

Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?

Kaip nustebinti mylimą žmogų artėjant Valentino dienai

Atsikąskite gabalėlį meilės... Ne, tai ne kokio nors prabangaus šokolado reklama, nors tekste yra kalbama ir apie jį. Apie asmeniškai skirtą būtent jam ar jai. Pamažu artėjant vienai romantiškiausių metų švenčių – Valentino dienai, pats laikas pagalvoti, kuo nustebinsite savo mylimą žmogų.

Išdrįso parodyti, kaip iš tiesų atrodo moters kūnas po gimdymo (24)

Žinomos moterys, susilaukusios vaikų, neretai jau kelios dienos po gimdymo atrodo taip tobulai, kad kyla klausimas, kaip joms tai pavyksta?

IŠBANDYTA: senas arbatinukas akimirksniu ima blizgėti (41)

Tinklaraštį rašančios mamos Zitos pasidalijimas, kaip greitai ir nebrangiai išvalyti apkalkėjusį arbatinuką.