Reklama

Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė

 (1)
Kai pagalvoji, kad medvilnės plantacijose, kurios užima vos 2,5 proc. visoje planetoje esančios dirbamos žemės, sunaudojama daugiau nei ketvirtadalis visų pasaulio pesticidų, per kūną nueina šiurpas. Juk medvilnė – vis dar populiariausia gaminių sudėtis.
© Gamintojo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tuo tarpu, pesticidai ne tik neigiamai veikia žmogaus nervų sistemą, skatina alergijas, bet ir silpnina imunitetą, sutrikdo hormonų pusiausvyrą, sukelia vėžį. Išeitis viena – namuose naudoti kuo daugiau organinės medvilnės.

Kas yra organinė medvilnė?

Tradiciškai auginant medvilnę naudojamas milžiniškas kiekis vandens ir dar daugiau chemikalų. Organinė medvilnė auginama natūraliai, nenaudojant cheminių trąšų (jos keičiamos nekenksmingais mišiniais, tarkime, pipirų ir česnakų mišiniu). Ji auga ilgiau, tačiau užaugusi idealiai tinka kūdikiams, tiems žmonėms, kurių oda jautri, alergiškiems žmonėms ir, aišku, visiems, kurie vertina kokybę, tausoja aplinką ir save.

Norėdamas gauti organinės tekstilės sertifikatą, gamintojas turi nueiti ilgą kelią, o produktas – atitikti labai daug įvairių kriterijų. Šiuo metu vos 0,7 proc. planetos medvilnės yra organinė.

Didėjant ekologiniam sąmoningumui, nereikia ir sakyti, kad dėl tokio mažo procento „švarios“ medvilnės nerimaujama, nes tai reiškia, kad dauguma medvilnės, kuria rengiamės ir kurią naudojame kasdien, kenkia mūsų ir mūsų vaikų sveikatai.

Vaikų oda penktadaliu plonesnė, o jos apsauginė funkcija yra gerokai silpnesnė nei suaugusiųjų. Dėl šių savybių vaikų oda yra labiau pažeidžiama ir linkusi sausėti, jautriau reaguoja į bet kokius dirgiklius. Dažnai tėvai, išgirdę apie vaiko alergiją, peržiūrinėja jo valgiaraštį, bando riboti produktų, galinčių sukelti alergiją, vartojimą, tačiau pamiršta apie jaukų ir šiltą chalatą ar rankšluostį, į kurį susupa iš vonios nešamą kūdikėlį.

Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė
© Gamintojo nuotr.

Pokyčius lemia tinkamas pasirinkimas

Taigi, ilgai puoselėtos ir augintos medvilnės produkciją gaminti turi galimybę tik itin aukštus standartus sau keliančios kompanijos. Viena tokių - „HAMAM“. Šis prekinis ženklas yra kokybės simbolis, kurio gaminiais prekiaujama tokiose pasaulinio garso parduotuvės, kaip „Harrods“, Londone, „Le Bon Marche“ parduotuvė Paryžiuje, „KaDeWe“ Berlyne, Penktojoje aveniu Niujorke ir dar trijuose šimtuose prestižinių prekybos vietų penkiuose žemynuose.

Šį prekinį ženklą jau spėjo įvertinti ir pamėgti žmonės, kurie rūpinasi aplinka ir savo bei savo artimųjų sveikata ir tie, kurie vertina gyvenimo kokybę.

Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė
© Gamintojo nuotr.

Svarbios net menkiausios smulkmenos

Kompanija pripažinimą planetoje gavo ne tik dėl itin kokybiškų gaminių, tačiau ir atidumo smulkmenoms. Šio gamintojo vonios tekstilės gaminiai turi unikalią antibakterinę sistemą. Rankšluosčių ir kitos produkcijos antibakterinė apsauga išlieka net ir po daugelio skalbimų. Noras viską padaryti tobulai neleidžia sustoti. Vonios tekstilės gamintojas „Hamam” produkciją pakuoja į sandarias antibakterines pakuotes. Todėl Jūsų namus gaminiai pasiekia niekieno nepaliesti.

Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė
© Gamintojo nuotr.

Natūralumas – gyvenimo filosofija

El. parduotuvės www.naminukas.lt pardavimų vadovė Gintarė Montvilienė negaili komplimentų šio gamintojo rankšluosčiams.

„Šiuo metu Vilniuje galima rasti garsiausią paplūdimių, jachtų, SPA ir namų rankšluosčių kolekciją. Organinės medvilnės sertifikatą turinti kolekcija „Galata“ idealiai tinka kūdikiams, kvėpavimo takų ligomis sergantiems ir jautrią odą turintiems žmonėms. Iš šios medvilnės yra gaminami ne tik skirtingų dydžių rankšluosčiai, bet šlepetės, chalatai mamytėms ir tėveliams.“, – sakė G. Montvilienė, privertusi į kasdienį rankšluostį pažvelgti kitomis akimis, ir pridūrė, kad tai, kas arčiausiai kūno ir širdies, dažniausiai pamirštama, tačiau veltui.

Užsakymo nr.: PT_72211308

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.