Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę

 (22)
Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors žindymas ir yra natūralus procesas, kartas nuo karto visuomenėje kyla diskusijų apie žindymą viešumoje. Viena pusė tvirtina, jog valgymas (žindymas) tai yra natūralus fiziologinis vaiko poreikis, kiti sako, kad tai asmeniškas veiksmas, kurio neturėtų matyti svetimos akys.

Kaip ten bebūtų, žvelgiant į fotografės Ivette Ivens nuotraukas akivaizdu – žindymas yra be galo gražus ir netgi sakralus veiksmas. Fotografė, kuri specializuojasi nėštumo, šeimos ir žindymo fotografavime, yra išleidusi žindymo nuotraukų albumą „Breastfeeding Goddesses“.

Jos darbus galima apžiūrėti ir instagramo paskyroje @ivetteivens.

Hawaii Goddess 💚

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Jan 8, 2017 at 10:19pm PST

Almighty Mommy 💜

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Dec 12, 2016 at 1:51pm PST

Mother's arms.

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Dec 9, 2016 at 12:16pm PST

It was a beautiful day.

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Dec 4, 2016 at 6:01pm PST

This beautiful mama says: "Modeling for famed photographer Ivette Ivens' book Breastfeeding Goddesses was quite the remarkable experience. We went to Rainbow Beach here on #Chicago's South Shore. The beach was empty, I got naked, and the lifeguard on duty kept rowing his boat near us only maco-ing (a Trini term for being in someone else's business) since he didn't have anything else to do. Eleven was being a strong-willed, 22-month-new #Scorpio, but like a true professional #model, I held the tension and remembered to #smize so that for the few moments the baby would actually #latch, Ivette would be able to get the shot. And get the shots she did. These photos continue to be shared around the globe; every day another friend tags me to our image and likeness being shared on another page or online publication. To this day, I don't know who made our photos into a #meme, but my #Leo #Rising will take all the love and adoration I can get. Cheers to national #breastfeedingweek! You can find Ivette Ivens' gorgeous large hardcover book, Breastfeeding Goddesses, at her website www.IvetteIvens.com (check the link in her bio). You can also find mama and baby jewelry at crystalpyramidroom.com"

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Aug 5, 2016 at 9:11pm PDT

I'm not big on commercial holidays. I don't like buying unnecessary things for people just because you HAVE to on a certain occasion and I don't get that magical holiday spirit when stores change decorations. But recently I started digging the "awareness week" type of celebration. Bringing attention to one matter at a time. This week is World Breastfeeding Week and I couldn't be more excited! A year ago I released a first photo book celebrating breastfeeding #BreastfeedingGoddesses. The Goddess in this picture, @jessicascottinmotion, became one of my main muses. Jumping back to celebrations, I also believe in Birthdays! I LOVE to make important people in my life feel special. Today is Jessica's birthday and I want everyone to show her some love! She deserves it! Happy Birthday, Jessica! Happy World Breastfeeding Week, all mamas around the world!!! <3

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Aug 3, 2016 at 1:24pm PDT

What do you mean there's only two?!

A photo posted by Forest Fairy ✨ (@ivetteivens) on Mar 21, 2016 at 9:03pm PDT

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

ATVIRAI: kokią kontracepciją po gimdymo renkasi lietuvės (6)

Šiais laikais, kai yra daugybė kontracepcijos priemonių, tikriausiai ne taip lengva nuspręsti, kurią rinktis. O ir tinka visoms ne kiekviena. Pasikalbėjus su mamomis paaiškėjo – į naujoves dauguma dar žiūri atsargiai.

Vilniuje rengiamoje gėlių parodoje laukiami ir vaikai

Rugsėjo 29, 30 ir spalio 1 dienomis Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto fojė (Studentų g. 39, Vilnius) jau septintąjį kartą rengiama edukacinė kambarinių augalų paroda „Augalų labirintai".

Kodėl negalima gydytojui siūlyti dovanų? (3)

Sveikatos apsaugos ministerija prašo žmonių elgtis atsakingai ir jokiais atvejais nesiūlyti gydytojams ar kitiems medicinos darbuotojams dovanų, nes tai gali pakenkti gydytojui ir užtraukti jam baudžiamąją atsakomybę.

6 su gimdymais susiję pasaulio rekordai, kurie užgniaužia kvapą

Motinystės rekordų yra įvairių, o šiame straipsnyje pateikiame pačius žinomiausius. Jų tikrumą įrodo įrašai pasaulio Gineso rekordų knygoje.

Įkurti pramogų parką neįgaliems vaikams paskatino asmeninė patirtis

Graži iniciatyva, gimusi iš asmeninės patirties: pamatęs, kad augančiai neįgaliai dukteriai sunku surasti vaikiškų pramogų viešose vietose, tėtis įkūrė specializuotą pramogų parką neįgaliems vaikams.

Nuotrauka, iškalbingesnė už 1000 žodžių: žindyti yra svarbu (3)

Tai, kad mamos pienas pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas, žino, ko gero, kiekviena besilaukianti ar jau pagimdžiusi moteris. Nuotrauka, kuria šiomis dienomis dalijasi socialinių tinklų dalyviai, įrodo, kad motinos meilė savo kūdikiui ir noras išsaugoti jam mamos pieną yra beribiai.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija EMODŽI FILMAS

Ar kada susimąstėte, kas vyksta jūsų išmaniojo telefono viduje? Dabar mąstyti nebereikės – galėsite pamatyti savo akimis! Rugpjūčio 13 d. (sekmadienį) su TAVO VAIKO premjera į Lietuvos kino teatrus atkeliauja emocijų kupinas „Emodži filmas". Pamatykite pirmieji!

Tik pažiūrėkite, ką ši mama padaro iš senų vyro marškinių (29)

Tris vaikus auginanti auksarankė Stephanie Miller savo dukteris puošia taip, kaip niekas kitas pasaulyje. Savo rankomis ji joms kuria rūbus iš senų vyro marškinių

Vaiko su Dauno sindromu atliekama daina nepaliko abejingų

Dvidešimt penki milijonai peržiūrų. Tiek internautų pamatė devynerių metų berniuko atliekamą dainą, kuri negali palikti abejingų. Įsitikinkite patys.

Būrelių ir užimtumo mugėje - ir edukaciniai seminarai tėvams

Rugsėjo 3 d. Vilniuje, o rugsėjo 10 d. Kaune vyks unikalus projektas ir pirmoji Lietuvoje būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“. Čia vyksiantys edukaciniai seminarai tėvams, kūrybinės dirbtuvės, meninės veiklos, o taip pat ir įėjimas į renginį yra nemokami.

7 pramogos šeimoms su vaikais Vilniuje, apie kurias anksčiau galėjome tik pasvajoti (1)

Liepkalnis – Vilniaus miesto kalnas, kuris iki šiol buvo geriau žinomas žiemos sporto mėgėjams. Tačiau jau šią vasarą čia apstu pramogų visai šeimai: nuo pripučiamų pilių patiems mažiausiems iki elektrinių dviračių ar kalnų paspirtukų suaugusiems ar vyresniems vaikams.

Šiuos mažylių veidus žino visas pasaulis: o kaip jie atrodo šiandien (8)

Kai kurių vaikų veidus mes nuolat matome ekrane, ant mėgstamų produktų pakuočių ar žurnalų viršeliuose. O juk kaip smagu pamatyti, kas išauga iš šių žvaigždučių.

60 metų gimdyvė iš savo vyro tokio poelgio nesitikėjo (72)

Pranešimų apie tai, kad pirmojo vaiko moterys susilaukia ir perkopusios 50, ir 60 metų, pasitaiko neretai.

Jurgis Brūzga: „Mergaitės tėčiui – jėga“

Dviejų vaikų tėtis Jurgis Brūzga interviu žurnalui TAVO VAIKAS pasakojo apie tai, ką jam reiškia tėvystė.

Gedinti motina perspėja: niekada neleiskite svetimiems bučiuoti jūsų vaiko (44)

Jei esate aktyvus socialinių tinklų dalyvis, ko gero, jau pastebėjote šią tragišką vienos šeimos istoriją, kuria aktyviai dalijasi feisbuko lankytojai.