TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO

Mes visi esame dalis to, kas buvo prieš mus. Su tokia nuostata į Lietuvos kino teatrus atkeliauja vaizdinga ir jaudinanti muzikinė animacinė pasaka KOKO: sausio 2, 3 ir 4 d. pasinaudokite proga šį filmą pamatyti pirmieji – per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas".
© Forum Cinemas nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Meksikoje ir kitose centrinės Amerikos šalyse kasmet švenčiama Mirusiųjų šventė. Ir ji nėra liūdna, anaiptol – linksma ir spalvinga! Būtent jos tradicijos tapo pagrindu kuriant naują kino studijos „Pixar" animacinį šedevrą – filmą „Koko".

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

Jo kūrėjai – tokiais įsimintinais animaciniais darbais kaip „Monstrų biuras", „Žuviukas Nemo", „Žaislų istorija 3" išgarsėjęs „Oskaro" laureatas režisierius Lee Unkrichas ir kuriant „Monstrų universitetą" bei „Gerąjį dinozaurą" pasižymėjęs scenaristas Adrianas Molina – net kelis kartus važiavo į Meksiką tam, kad geriau suprastų Mirusiųjų šventės ištakas, pažintų tradicijas, suprastų spalvų ir formų simboliką. Pasak Lee Unkricho, kuo labiau gilindavosi į Mirusiųjų šventės esmę, tuo labiau jį ta šventė intrigavo ir masino.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.
TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

Šios pažinties rezultatas – animacinis filmas „Koko" – pasakoja apie dvylikametį berniuką Migelį, kuris negali atsispirti kerinčiai muzikos magijai. Jis svajoja tapti garsiu muzikantu ir dainininku, kaip ir jo dievukas Ernesto de la Kruzas. Bet Migelio šeima griežtai draudžia jam domėtis muzika. Ir jis niekaip nesupranta, kodėl? Kartą atėjęs aplankyti Ernesto de la Kruzo kapo Migelis drauge su šunimi Dante stebuklingu būdu patenka į... mirusiųjų pasaulį. Ir jis nėra toks baisus kaip gali pasirodyti.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

Juolab ten jis susitinka su savo pažįstamais ir nepažįstamais giminaičiais, susipažįsta su dvasiniu palydovu ir apsisprendžia susirasti de la Kruzą tam, kad gautų palaiminimą grąžinti muziką savo šeimai.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

Bet ar pavyks Migeliui viską suspėti ir laiku grįžti į gyvųjų pasaulį?

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

Jaudinanti animacinė muzikinė nuotykių istorija „Koko" pasakoja apie gyvenimą ir mirtį, šeimą ir tuos šeimos narius, kurių mes jau nepamename, bet visi jie yra mūsų giminės dalis.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

„Koko" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera pirmosiomis Naųjųjų 2018 metų dienomis: sausio 2, 3 ir 4 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas". Filmas dubliuotas lietuviškai! Nepraleiskite progos pamatyti „Koko" pirmieji!

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO
© Forum Cinemas nuotr.

TAVO VAIKO premjera vyks sausio 2, 3 ir 4 d.:

- 10.25 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis"

- 12.00 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis"

-10.35 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis)

- 12.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis)

- 13.30 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis)

- 12.50 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas" (Babilonas)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neįtikėtina: iš labai arti nufilmavo, kaip mamos gimdoje juda kūdikis (1)

Visai gali būti, kad ateityje įprastas ultragarso tyrimo procedūras pakeis naujos kartos medicinos įranga, kuri leis gydytojams dar aiškiau matyti, kaip motinos gimdoje vystosi būsimasis vaikelis.

Idealus amžius gimdyti vaikus (1)

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (5)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.