TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!
Animacinis filmas "Dagas iš Akmens amžiaus"
© ACME film

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kurdamas tokius plastelininius šedevrus kaip „Viščiukų maištas" ir „Volisas ir Gromitas: kiškiolakio prakeiksmas" iš kolegų patirties pasisėmęs režisierius ir animatorius Nickas Parkas nusprendė, kad laikas susukti filmą be niekieno pagalbos. Taip gimė „Dagas iš akmens amžiaus" – pirmas solinis režisūrinis Nicko Parko projektas, pasakojantis labai juokingą istoriją apie dviejų skirtingų pasaulių susidūrimą.

Seniai seniai, kai žemėje lakstė dinozaurai, mamutai ir kitokios nesąmonės, jau minėtieji mūsų pro-pro-pro-pro-protėviai gaminosi ginklus iš akmens ir medžiojo triušius. Na, bent jau viena gentis taip darė. Gimtoji Dago gentis. Pats Dagas buvo šiek tiek keistas vaikinas. Jam, pavyzdžiui, kildavo klausimai apie tai, kodėl medžiojami tik triušiai, o ne didesni gyvūnai. Mėsos juk būtų daugiau?

Tačiau vieną dieną juos užgriuvo kur kas didesnės bėdos. Dago gentį su savo sėbrais ir pavaldiniais užpuolė kažkoks iki tol nematytas pasikėlęs tipas ir pompastiškai paskelbė apie Akmens amžiaus pabaigą ir Bronzos amžiaus pradžią. Nespėjęs išsiaiškinti, kas, po perkūnais, yra toji bronza, Dagas su gentainiais buvo paimtas į nelaisvę ir nugabentas į pagrobėjo miestą. O ten jau prasidėjo tokie stebuklai, kokių nei Dagas, nei jo bičiuliai net sapnuose neregėjo. Bet kam tie stebuklai reikalingi, kai jokios laisvės nėra.

Todėl narsuolis urvinis Dagas kartu su savo geriausiu draugu šernu Honobu ir drąsia geltonplauke Bronzos amžiaus maištininke Guna suvienija urvinių genties jėgas tam, kad iškarštų kailį pasikėlusiam savimylai lordui Nutui plasteliniškai žiaurioje kovoje tarp Akmens ir Bronzos amžiaus žmonių.

Linksmas ir nuotaikingas filmas „Dagas iš akmens amžiaus" dubliuotas lietuviškai! Urvinius įgarsino: Andrius Žiurauskas, Giedrius Arbačiauskas, Liubomiras Laucevičius, Daiva Lebeliūnaitė, Vytautas Rašimas, Ridas Žirgulis, Saulius Čiučelis, Jovita Balčiūnaitė, Edita Zizaitė, Darius Krapikas, Remigijus Endriukaitis.

Nepraleiskite progos „Dagą iš akmens amžiaus " pamatyti pirmieji! TAVO VAIKO premjera vyks vasario 4 d. (sekmadienį):

13.45 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis"

13.25 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis“

11.45 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis)

13.10 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis)

14.10 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas" (Akropolis)

12.25 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas" (Babilonas)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.