Tikra istorija: 7 kūdikius nešiojanti nėščioji atsisakė siūlomo aborto

 (3)
Lindsey ir Steve Justice per savo penkerius metus trunkančią santuoką patyrė ir šilto, ir šalto. Paskutiniųjų metų įvykiai buvo ypač skaudūs šiems amerikiečiams: pora laukėsi septynių vaikų iš karto ir visus juos vieną po kito palaidojo. Visi jie mirė vienas paskui kitą - vienas vaikelis mirė dar gyvendamas mamos gimdoje, visi kiti šeši - iš karto po gimimo.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Šiaurės Karolinoje (JAV) gyvenant pora, beje, praeityje abu profesionaliai sportavę, skaudžiai išgyvena netektis, tačiau tvirtina, kad neatsisako minties dar susilaukti vaikučių. Jie augina dvi dukrytes: 4 metų Hannah ir dvimetę Hope. 

Apie tai, ką patyrė, jie viešai prabilo ne iš karto, o tik šiomis dienomis, kai nuo tragedijos praėjo vieneri metai. „Paviešindami savo istoriją norime pasakyti panašioje situacijoje atsidūrusiems tėvams, kad jūs nesate vieni, kad reikia apie tai kalbėti, dalintis savo netekties skausmu, kad jis sumažėtų", - sako jie.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip namuose pasigaminti veiksmingų priemonių nuo peršalimo
Praradau vaiką per vieną vakarą

Kaip rašo „Daily mail", sulaukusi 30 metų Lindsey nusprendė, kad yra pasiruošusi dar kartą tapti mama. Tačiau pastoti natūraliu būdu jiems su vyru nepavyko, ji ėmė vartoti hormoninius vaistus, kurie padidina galimybę susilaukti vaikų. Bėgo mėnuo, po to - kitas, tačiau nėštumo testas vis buvo neigiamas. Tai, kad pagaliau pastojo, moteris sužinojo savo vyro Steve'o, buvusio Nacionalinės futbolo lygos žaidėjo, gimtadienio dieną. 30 -metį švenčiančiam sutuoktiniui tai buvo ypatinga dovana.

Ultragarsinio tyrimo metu gydytojas konstatavo, kad pora laukiasi šešetuko. Dar po kelių savaičių, kitos apžiūros metu gydytojas pamatė ir 7-ąjį embrioną. Vyras su žmona buvo labai laimingi sužinoję šią žinią, nors iš skeptiškai nusiteikusių gydytojų ir sužinojo, jog tikimybė, kad toks daugiavaisis nėštumas baigsis teigiamai, yra minimali. Arba jos beveik išvis nėra.

Tam, kad nėštumas tęstųsi, medikai tėvams pasiūlė tokią išeitį: tris nešiojamus embrionussunaikinti", tam, kad likę vaisiai gimdoje turėtų šansų užaugti ir gimti.

Religinga šeima atmetė tokio dalinio aborto galimybę ir nusprendė išsaugoti  visus 7 embrionus. 12 nėštumo savaitę moteris prarado pirmąjį vaikelį. Berniuką, kuriam suteikė vardą Issac.

Tėvai sužinojo, kad visi likę vaikeliai yra vienos lyties - mergaitės. Tačiau pasidžiaugti šia žinia jie nespėjo.

21 nėštumo savaitę prasidėjo sąrėmiai, kurių medikai nesugebėjo sustabdyti. Viena paskui kitą gimė visos likusios 6 mergaitės, kurios buvo per mažos, kad išgyventų.

Maždaug per dvi valandas visos jos užgeso ant Lindsey rankų, pora prarado visas savo per anksti gimusias dukrytes. „Būčiau viską atidavusi mainais už tai, kad mano vaikučiai būtų išgyvenę. Aš taip norėjau būti jų mama. Tačiau toks buvo Dievo sprendimas", - sakė moteris.

Dabar, praėjus metams nuo praradimo, angeliukais tapusius vaikučius jiems teprimena nuotraukos. Spalio 18 -ąją šeima su pačiais artimiausiais žmonėmis susirinko į pamaldas, kuriose prisiminė trumpai gyvenusius savo mažylius. Šeima svajoja apie šeimos pagausėjimą ir planuoja arba pasitelkti į pagalbą pagalbinį apvaisinimą, arba įvaikinti vaiką.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.