Vilniuje prasideda MAMŲ MUGĖ (FOTO)

 (8)
Pavasarį ir vasarą vykstanti MAMŲ MUGĖ - vienas laukiamiausių jaunų šeimų renginių. Čia galima ne tik parduoti nebenaudojamus vaiko daiktus, bet ir taupiai apsipirkti.
© DELFI / Andrius Ufartas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

"Mamų mugė" – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų (iki 14 m.) ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir įsigyti savo vaikams tinkamų.

Masinis socialinis renginys „Mamų mugė“ vyksta jau vienuoliktą kartą. Dėl ypač didelio asortimento ir gerų kainų bei galimybės aprengti vaiką nuo galvos iki kojų išleidžiant minimalią pinigų sumą, į mugę kaskart suplūsta dešimtys tūkstančių pirkėjų.

Mugė vyksta verslo parke „Gariūnai“ kovo 23-26 d. Šiandien mugė atvira šeimoms, pristačiusioms daiktus į mugę, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms.

Šioje mugėje galima rinktis net iš 150 280 vnt. įvairiausių daiktų. 10 065 žaislų, 56 821 drabužių mergaitėms, 38 483 drabužių berniukams, 13588 porų batų, 4563 kepurių ir 20482 kitų daiktų. Mamų mugė - tai didžiausia vaikiškų prekių pasiūla vienoje vietoje ir tuo pačiu didžiausia tų prekių įvairiovė.

Mugėje laukiama kiekviena Lietuvos šeima, įėjimas nemokamas. Tik ankstyviausi pirkėjai ketvirtadienį nuo 10 iki 12 val. pateks įsigiję bilietą, už kurį visa suma skiriama vaikų hospisui. Vėliau mugė dirbs kiekvieną dieną iki pat sekmadienio 14 val. Mamų mugės darbo laikas skelbiamas www.mamumuge.lt.

Du kartus per metus rengiama „Mamų mugė" yra unikali proga jauniems tėvams apsipirkti patogiai, greitai ir pigiai. Sezoniniai rūbai, batai, žaislai, kūdikių priežiūros priemonės, knygos ir kiti naudingi daiktai – į "Mamų mugę" atėję mamos ir tėčiai tikrai neišeina tuščiomis.

Vilniuje prasideda MAMŲ MUGĖ <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© DELFI / Andrius Ufartas

„Mamų mugės" sumanytoja J.B. Jauniškienė prieš prasidedant mugei sakė: „Itin džiugu tai, kad kasmet vis labiau auga ne tik pati mugė, bet ir jos dalyvių socialinė atsakomybė – beveik dešimt procentų visų dalyvių dalį savo pelno skiria vaikų hospisui, kitokiems socialiniams projektams".

Atvykstantiems pravers žinoti svarbiausius dalykus apie renginį, tad mugės mamos pataria, kaip sumaniai apsipirkti visam sezonui:

1. Sudarykite pirkinių sąrašą.

2. Išsimatuokite vaiko ūgį, apimtis, rankytės, kojytės, pėdos ilgį, galvos apimtį. Atsineškite siuvėjo metrą – bus patogiau matuoti rūbus, batus.

3. Atvykite sau patogiu laiku, neskubėkite – mugė dirba nuo ryto iki vakaro.

4. Vaikus palikite prižiūrėti seneliams ar auklei, mugės minioje jie gali pasimesti, greitai pavargti.

5. Vyro paprašykite pabūti vairuotoju, geriausia, jei atvežęs į mugę, paliktų jus ramiai apsipirkti bent kelioms valandoms. Taip negaišite ieškodami vietos automobiliui!

6. Vykstant į mugę galima atvežti daiktų labdarai (paliksite specialioje vietoje prie įėjimo), padarysite gerą darbą!

7. Gerą darbą darysite ir tiesiog pirkdama – dalyviai dalį savo pelno skiria vaikų hospiso steigimui. Mugėje dalyvauja 10 ugdymo įstaigų iš Vilniaus ir Trakų, kurios visą uždarbį skirs vaikų hospisui!

8. Apsirenkite, apsiaukite patogiai ir lengvai. Mugės plotas – milžiniškas!

9. Rekomenduojame turėti didelius krepšius pirkiniams, pirkinių vežimėlius su ratukais. Mugėje esančių krepšių kiekis ribotas!

10. Jei išsirinkote didelių gabaritų prekes (vežimėlį, dviratuką, vonelę ir pan.), galite jas palikti saugykloje (bet ne ilgiau nei 2 valandas).

11. Tikrink ir PIRK! Mugėje esančiame Patikros skyriuje patikrinkite žaislų, įvairių elektrinių prietaisų veikimą, dėlionių ir žaidimų komplektaciją.

12. Laikykitės tvarkos. Persigalvojus dėl daiktą pirkimo, padėkite į jo vietą. Visi esantys mugėje jums padėkos!

13. Turėkite smulkių kupiūrų, ypač pirmąją dieną.

14. Mugėje galima atsiskaityti ir kortele.

15. Jei perkate iki 15 prekių, eikite į express kasą. Yra kasos: nėščiosioms, tėveliams su vaikais iki 3m., neįgaliesiems. Tiesiog įdėmiai pažiūrėkite, prie kokios kasos stoti!

16. Pirkimo kvitą ir grąžą atidžiai patikrinkite prie kasos. Prekės nekeičiamos, atgal nepriimamos.

17. Pilna telefono baterija leis pasidalinti nuotraukomis ir įspūdžiais, su puikiais pirkiniais fotografuokitės prie Mamų mugės foto sienelės ir dalinkitės jomis soc. tinkluose!

18. Apsilankykite mugėje SAVAITGALĮ! Visą savaitgalį pažymėtos prekės parduodamos su 50 arba 20 procentų nuolaidomis.

Vilniuje prasideda MAMŲ MUGĖ <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
© DELFI / Andrius Ufartas

Faktai:

Pavasario „Mamų mugė" Vilniuje vyksta kovo 23 -26 dienomis.

Kovo 23 dieną nuo 10-12 val. vyks pirmenybinis apsipirkimas su bilietais. Nuo 12 iki 20 val. – atviras apsipirkimas visiems norintiems.

Kovo 24 dieną atviras apsipirkimas visiems nuo 10 iki 18 valandos.

Kovo 25 dieną atviras apsipirkimas (-20 proc. arba -50 proc. pažymėtoms prekėms) nuo 10 iki 18 val.

Kovo 26 dieną atviras apsipirkimas (-20 proc. arba -50 proc. pažymėtoms prekėms) nuo 10 iki 14 val.

Mugė vyksta verslo parke „Gariūnai".

2017 metais mugė vyks tik Vilniuje.

Rudens – žiemos sezono mugė planuojama rugsėjo 21-24 d.

Pirmosios dienos įspūdžiai – Delfi fotografo A. Ufarto akimis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.