Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
www.tavovaikas.lt /
Nuotrauka: Shutterstock nuotr.
2013 m. rugpjūčio 07 d. 09:10

Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.

Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Živilė Vaškytė-Lubienė: svajoju, kad uždraustų rūkyti prie vaikų
1 metų 7 mėnesių Fridą auginanti žurnalistė Živilė Vaškytė- Lubienė (33) pasakoja apie savo mėgstamą pasivaikščiojimų su dukryte maršrutą.
Jaudinanti fotosesija atskleidžia įvaikintos ir pagimdytos dukterų ryšį
Jaudinantis fotografės pasakojimas apie dvi dukrytes – biologinę bei įvaikintąją. Nors ir skirtingos odos spalvos, abi mergaites sieja didžiulis tarpusavio ryšys, kurį mama įtaigiai perteikia nuotraukose.
Globos namuose augantis vaikas nuolatos savęs klausia: „Kodėl tėvai mane paliko? Gal buvau negražus, o gal negeras?” Tai neteisinga. Nė vienas vaikas neturi augti be žmonių, kuriuos galėtų vadinti savo tėvais. Ar galime padėti šiems vaikams? Tikrai taip, nes bendromis jėgomis ši užduotis įmanoma.
Globa: misija įmanoma
5 dovanos, kurias gauname ten, kur visai nesitikime
Kai kalbame apie globą ir įvaikinimą, akcentuojame dovaną ir naujas galimybes vaikui – augti šeimoje, gauti pilnavertį auklėjimą, išsilavinimą, tėvų dėmesį. Tačiau šįkart norime kalbėti apie dovanas, kurias galime gauti mes patys.
Motinystė, kai tau 20 ir 40 metų: kada užaugs laimingesni vaikai
Ką daryti norint būti laimingo vaiko mama? Tam neabejotinai įtakos turi mamos asmenybės branda.
Nors dažnai galime išgirsti, kad šių dienų vaikai – nevaldoma ir nekontroliuojama karta, kuriems trūksta griežto tėvų žodžio, tačiau daugelis psichologų vieningai sutaria, kad ankstyvoje vaikystėje šeimoje patirtas artumas, švelnumas bei meilumas yra labai svarbūs vėlesniam asmenybės susiformavimui.
Kas rūpi pagimdžiusioms: 4 jaunų mamų paatviravimai
5 dalykai, kurie padės jūsų šeimai tapti laimingesnei
Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.
Kaip išlikti įsimylėjusiems, kai susilauki vaikų
„Dabar svarbiausia – vaikas, o romantika palauks“, – kartais sako vaikų susilaukę tėvai. Siūlome 10 patarimų, kuriems nereikia didelių investicijų ar daug laiko. Laikantis jų, poros tarpusavio santykiai tikrai pagerės.
TavoVaiko portale skyrelyje „Klausk psichologo" į jums rūpimus klausimus atsako patyrę individualiosios psichologijos konsultantai. Klausimus galima pateikti anonimiškai, todėl galite drąsiai klausti pačių jautriausių ir jums rūpimiausių dalykų. Šiandien publikuojame du naujausius klausimus bei atsakymus.
2 intymūs klausimai psichologei, kuriuos nedrąsu ištarti garsiai
Patarimai, kaip po gimdymo nepamesti galvos
Po gimdymo, ypač, jei tai pirmas vaikelis, pirmaisiais mėnesiais nelengva išlikti ramiai ir racionaliai. Tačiau pabandyti verta. Siūlome keletą patarimų, kurie padės išlikti ramioms ir lengviau apsiprasti su naujomis mamos pareigomis.
Mama atvirai: vieną vaiką myliu labiau už kitą <span style="color: #ff0000;"><sup>(psichologės komentaras)</sup></span>
Ar įmanoma vienoda meilės visiems vaikams? Kaip pasiekti, kad mažiau mylimas vaikas to nepajaustų? Kaip mamos meilė gali atsiliepti „mylimukui"?
Dviejų vaikučių mama Vitalija artėjant Motinos dienai susimąstė – ką jai davė motinystė? O gal ji ką nors prarado? Publikuojame itin atviras ir jaudinančias moters mintis.
<span style="color: #ff0000;">IŠPAŽINTIS:</span> pagimdžius nutiko tai, ko neplanuoja niekas
10 dovanų Motinos dienai, kurių nereiks pirkti <span style="color: #ff0000;"><sup>(FOTO)</sup></span>
Ne kartą esame kalbėję apie tai, kad vaikams labiausiai reikia tėvų dėmesio ir meilės, o ne perkamų brangių daiktų ir dovanų. Tą pačią tiesą norime priminti ir artėjančios Motinos dienos proga – mamoms reikia ne brangių dovanų, o dėmesio ir meilės.
Kaip tapimas tėvais gali paveikti poros santykius?
Kūdikio gimimas dažniausiai yra vienas iš labiausiai laukiamų ir atnešančių džiaugsmą įvykių šeimos gyvenime. Kartu tai yra vienas iš labiausiai visą šeimos gyvenimą pakeičiančių įvykių.
Artėjanti Motinos diena – viena gražiausių švenčių, kuriai ruošiasi ir dovanų mamoms ieško tiek vaikai, tiek suaugę.
Kokia dovana labiausiai nudžiugintų Motinos dienos proga
Jauna mama ryžosi iššūkiui – eksperimento rezultatai nustebino
Maniau, kad savaitė be cukraus prilygs nemenkam žygdarbiui – iššūkis, pareikalausiantis papildomų pastangų sprendžiant dėl kasdienio maisto raciono, ir geležinės valios, bandant atsispirti vyro vakarais skanaujamiems saldainiams, ar tam saldžios kavos puodeliui, mažajam užmigus! Bet buvo paprasta, net labai.
N-18: kaip susilaukus vaikų neprarasti aistros
Pozityviosios tėvystės lektorės Vaivos Juškienės pamąstymai apie seksą šeimoje, kuri susilaukia vaikų.
Ieva ir Rolandas – iš pirmo žvilgsnio ne ta pora, kurią tiktų apibūdinti žodžiais "santuoka, "šeimyninė idilė", „kūdikis“ ar „jauki kasdienybė“. Juk dažnam tai – vis dar antonimai linksmo, nuotykių kupino gyvenimo, tikrai netinkantys dainininkės ir radijo bei TV laidų vedėjo šeimai.
Ieva Mackevičienė: mamos niekada nenustoja galvoti apie savo vaikus
Mamos meilė neturi ribų: istorija, sujaudinusi pasaulį <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
„Jis yra gražiausias kūdikis pasaulyje. Jis – nuostabus“, – apie savo be nosies gimusį sūnelį kalba jo mama.
Daugiavaikė atskleidžia savo laimės receptą
Kas yra tikroji laimė šiame gyvenime, ką daryti ar nedaryti, kad būtum laimingas – apie tai, kaip, beje, ir apie maistą, šiandien rašo ir kalba turbūt visi, kurie netingi. Apie laimę būti mama, kalba, žinoma, mamos. Kiekviena turi savo „receptą".
Diena, prasidėjusi kaip ir visos kitos, metukų dukryte besidžiaugiančiai Baukių šeimai atnešė didžiulę nelaimę. Mergaitei staiga pakilo aukšta temperatūra, prasidėjo traukuliai, o atvykus į ligoninę laukė kelios paros kankinančios nežinomybės. Po to - gąsdinanti diagnozė ir beprotiškas mėnuo reanimacijoje, po kurio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.
Klastinga dukters liga nepalaužė: įkūrė centrą ir padeda kitiems
Interviu apie laimę su 4 vaikų mama, kuri Lietuvai dovanojo unikalų renginį
Tyrimai rodo, kad būti mama laimės požiūriu yra tas pats, kas kasdien eiti į darbą, t. y. kasdien „dirbdama" mama moteris patiria panašų laimės jausmą, kokį patiria ir labai pareiginga tarnautoja. Laimės projektas - nauja žurnalo „Tavo vaikas" rubrika. Kas mamą daro laimingą, šįkart teiraujamės „Mamų mugės" įkūrėjos Jurgos Barboros Jauniškienės.
MAMŲ MUGĖ: paprastas būdas uždirbti šeimai solidžią pinigų sumą
Pavasarinis spintų tvarkymas ir pirkiniai naujam sezonui – tikras galvos skausmas? Mamos, kurios jau dalyvavo „Mamų mugėje", mano kitaip: tai apsimoka! Išaugtus vaikų drabužius ar nebenaudojamus daiktus jos pristato į didžiausią sezoninę vaikų ir nėščiųjų prekių komiso mugę, kurioje pačioms prekiauti nereikia. Į šio pavasario „Mamų mugę" daiktus jau rengiasi nešti daugiau kaip 2000 šeimų. Kas skatina jas sugrįžti?
Už lango dar buvo žiema, o trijų vaikų, Hanos (8 m.), Matijaus (3 m.) ir Masajaus (3 mėn.), mamos Eskedar Maštavičienės (30 m.) virtuvėlėje – mažytė šilta Afrika.
Lietuvoje gyvenanti etiopė – atvirai apie meilę, ašaras ir tris vaikus
Be pagražinimų: 10 faktų apie svorio metimą
Gimus kūdikiui, svarbiausi tampa jo poreikiai, ypač jei tai pirmasis vaikelis ir viskas, kas susiję su jo priežiūra, yra nauja ir nepatirta. Pamažu, kai naujo gyvenimo ritmas nusistovi, moterys prisimena ir save. Tada joms ir kyla daug klausimų apie savo kūną: ar jis bus toks, kaip buvęs? Kada bus? Kodėl nedingsta nereikalingi kilogramai?
TESTAS: kokie esate tėvai
Tėvų įtaka auginant mažus vaikus yra neįkainojama – jie pirmieji ir svarbiausieji mokytojai.
Ilgai lauktas mažylis gimė. Sveikas, gražus. Tačiau džiaugsmą temdo nepaaiškinamas liūdesys, nusivylimas ir nerimas. „Kas man?" – klausia savęs moteris, ir atsakymo neturi. Kaip atpažinti pogimdyminę depresiją ir laiku padėti?
Gimė vaikas, o džiaugsmo nėra
Jurgitos šeimos drama: trys persileidimai ir du per anksti gimę vaikai
Jurgitos ir Eimanto Papirčių šeimos istorija nėra paprasta: tam, kad jų namuose apsigyventų vaikučiai Arnas ir Gerda, jie turėjo įdėti nemažai pastangų ir patirti daug skaudžių išbandymų. Istorija, kurią pasakoja mama Jurgita.
Mamos ir tėčiai Vilniuje dvi dienas mokėsi būti geresniais tėvais
Vilniuje prasidėjo dvi dienas truksianti konferencija tėvams „Atsakinga tėvystė“. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje konferencijoje žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi ir progresyviausi šio meto Lietuvos vaikų ir paauglių auklėjimo ir mokymo profesionalai.
Tėvai, o tiksliau dažniausiai mamos, lygina savo vaikus su kitų mamų vaikais. Lygina pačiais įvairiausiais rakursas ir kampais: aukštesnis, storesnis, lieknesnis, greitesnis, gudresnis, kruopštesnis drąsesnis, draugiškesnis, meniškesnis, logiškesnis, dainingas, išmintingas... Maža to, lygina net tokius dalykus kaip kada apsivertė, atsisėdo, užsiaugino dantį, pradėjo ropoti, vaikščioti, kalbėti, skaičiuoti, skaityti ir t.t. ir t.t.
Kai moteris tampa mama, nutinka vienas įdomus dalykas
Finansiškai nepriklausoma mama – mitas ar teisybė?
Motinystė apima visas moters gyvenimo sritis. Ji pakeičia požiūrį į save, šeimą, draugus ir supantį pasaulį.
Ragina nesidrovėti žindyti viešai ir įamžinti tai nuotraukose
Asmenukių (angl. selfie) mada pamažu slopsta, tačiau socialiniuose tinkluose tarp jaunų mamų plinta nauja mada - fotografavimasis žindant (angl. brelfie).
Ar įmanoma verslą nuo...iki... sukurti per kelis mėnesius? Ar įmanoma verslo sėkme laikyti gerą nuotaiką ir šypsenas, kurias jis suteikia žmonėms? Ar įmanoma būti energinga įmonės vadove, mylinčia žmona ir kūdikį žindančia kūdikio mama? Mūsų atsakymas – TAIP. Ir tuoj sužinosite, kodėl.
Vilnietė sukūrė verslą, kurio misija – dovanoti gerą nuotaiką mamoms
Garsi aktorė per Oskarų teikimus nusitraukė pieno kūdikiui
Vis daugiau įžymių mamų fotografuojasi žindydamos savo kūdikį, o nuotraukas leidžia publikuoti žurnalams arba viešina facebook'e. Tai tapo net savotiška mada. Tačiau aktorė Scarlett Johansson nustebino dar labiau.
Agnė Jagelavičiūtė – atvirai apie gimdymą, bemieges naktis ir nėščiųjų seksualumą
Susitikimo su mama tapusia garsia stiliste Agne Jagelavičiūte-Volkiene (34 m.) truputį bijojau. Įžūli, grubi, tiesmuka – toks šios moters įvaizdis.
Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti? Pripažinkime – tėvystė ir motinystė yra nuolatinis darbas, jis iš esmės keičia sutuoktinių santykius. Kita vertus, santuoka – pamatas, ant kurio kuriama šeima. Jei jūsų santuoka tvirta, visa šeima bus stipri, gyvenimas bus taikus, jūs būsite geresni tėvai ir galiausiai turėsite daugiau džiaugsmo gyvenime.
Kaip išsaugoti vyro ir moters meilę tapus tėvais
Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui?
Gimus kūdikiui gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau. Vaikai atneša daug džiaugsmo ir atradimų, tačiau taip pat šio to reikia atsisakyti. Paklaustos mamos prisipažįsta, ko joms labiausiai trūksta atsiradus pirmagimiui.
Dramos atomazga: neišnešiotukas grįžta namo
Iki gimdymo dar buvo likę kone trys mėnesiai, kai sužadėtiniai iš Didžiosios Britanijos atskrido į JAV keletą dienų praleisti Niujorke. Čia vaikštinėjant po miestą, netikėtai nubėgo vaisiaus vandenys ir į pasaulį gerokai anksčiau laiko pasibeldė poros pirmagimis.
Šiomis dienomis žiniasklaidos priemones apskriejo informacija apie galimai didėjančią aktorių Brado Pitto ir Angelinos Jolie šeimą. Pranešama, jog garsioji pora netrukus įsivaikins dar vieną vaiką. Tai bus ketvirtasis įvaikis ir septintasis vaikas šeimoje.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas įsivaikina dar vieną vaiką?
Psichologė: vaiko žodis šeimoje neturi būti lemiamas
„Savo vaikams noriu būti draugas", - sako man daugiavaikis tėtis, kurį vaikai vadina... tiesiog Linu. Vardais lyg draugus jo vaikai šaukia mamą, močiutę, tetas ir dėdes. Stebiu tokią šiuolaikišką šeimą ir bandau įsivaizduoti, kaip ji atrodo vaikui. Ar „pametę" formalumus „nepametame" ir tradicinių vaidmenų, ar vaikui vis dar aišku, kas yra tokios gaujos vadas. O gal vado... net ir nereikia?
Nuomonė: <em><span style="color: #ff0000;">supermamos</span></em> neegzistuoja!
Tinklaraštį „Mamos rašo“ su bendramintėmis rašanti mama Eglė dalijasi savo pamąstymais apie supermamas. Eglė sako: „Išlaisvinkime mamas iš supermamų įvaizdžio. Jos neegzistuoja!“
Įprasta apie vaikelio laukimą kalbėti tarsi apie stebuklą – mamos pasakoja, kokios jos jausdavosi ypatingos ir koks džiugus buvo vaikučio laukimas. Tačiau ne vienai nėštumas realybėje būna tikras išbandymas – kelis mėnesius be atvangos pykina, tinsta kojos, auga svoris, o paskutiniais mėnesiais sunku judėti. Kelios gerai žinomos moterys taip pat nesidžiaugė savo nėštumu ir to neslėpė.
Garsios moterys, kurioms nėštumas buvo kančia
Agnė Jagelavičiūtė-Volkienė: noriu apie jį pasakoti!
Baigiantis sausiui pasirodo naujas žurnalo „Tavo vaikas" numeris (2015, Nr.2). Jo temas pristato vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
15 priesakų norintiems užauginti laimingus vaikus
Klysti yra žmogiška, atsiprašyti – taip pat. Jūsų dėmesiui – patarimų mamoms ir tėčiams, kurie padės jiems būti geresniais tėvais.
Nėštumo laikotarpiu priaugti kilogramai - ne tragedija. Tuo įsitikinusi prieš pusmetį antrosios atžalos susilaukusi komunikacijos įmonės bendraturtė Agnė Grigaliūnienė, mananti, kad jos šaldytuve galima aptikti nuodėmių.
A. Grigaliūnienė: per nėštumą priaugti kilogramai – ne tragedija
Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
Sielvarto apimta motina išleidžia tūkstančius eurų, pirkdama žaislus ir rūbus prieš dvejus metus mirusiam sūnui. Laikas neužgydė Sabrinos McKenna'os (34) sielos žaizdų.
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui
Alos Pugačiovos (65) ir Maksimo Galkino (38) dvynukai - daugiausiai dėmesio Rusijoje sulaukiantys vaikai. Dainininkė ir populiarusis TV laidų vedėjas saugo juos nuo viešumo, ir tai jiems visai neblogai pavyksta. Visgi kartais Ala Pugačiova ar Maksimas Galkinas pasidalina tėvystės džiaugsmais su savo gerbėjais.
Dviejų vaikų mama Dovilė Ščebedienė imasi verslo, apie kurį Lietuvoje iki šiol neteko girdėti. Ji pati kuria ir parduoda žindymo (maitinimo) papuošalus, skirtus mažus vaikučius auginančioms moterims. Kviečiame iš arčiau susipažinti su Dovile ir jos kūryba.
Dviejų vaikų mama imasi Lietuvoje neįprasto verslo <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?
<span style="color: #ff0000;">Kalėdos emigracijoje:</span> 4 vaikų mama Birutė turi dovanų mums
Aktyvi socialinių projektų ir renginių organizatorė Birutė Jakučionytė su keturiais vaikais po skyrybų persikėlė gyventi iš Lietuvos į Londoną. Kaip sekasi pritapti naujoje šalyje, Birutė pasakoja savo nepagražintuose dienoraščiuose portale TavoVaikas.lt.
Trys mamos, rašančios tinklaraštį „Mamos rašo", atsako į tuos pačius klausimus apie tapimą ir buvimą mama.
10 klausimų apie <em>mamystę</em> trijų, dviejų ir vieno vaiko mamoms
Intymiausi klausimai apie seksą, kurie rūpi, bet nedrįstame paklausti <sup style="color: #ff0000;">(interviu su psichologe)</sup>
Sakoma, kad vienas kitą mylintys ir rodantys švelnumą tėvai šildo ne tik vienas kitą, bet ir savo vaikus. Įdomu, kiek intymumo gali matyti vaikai? Kada reikia uždaryti duris nuo smalsių akių? Konsultuoja vaikų ir tėvų santykių psichologė Ramunė Želionienė.
Filmai apie tėvystę, kuriuos žiūrėdami kvatosite už pilvų susiėmę
Auginti vaikus tikrai nėra lengva – tai pripažins bet kuri mama ar tėtis. Gimus pirmagimiui šeimos gyvenimas pasikeičia visam laikui. Tačiau tėvystė ne tik bemiegės naktys ir amžini rūpesčiai, bet ir begalinė meilė bei daugybė juoko. Kartais ir pro ašaras. Atrinkome penkias komedijas, kurias pažiūrėjus pasidarys lengviau – ne jūsų vienų atžala naują sofą papuošė miltų ir vandens mišiniu ar kol miegojote nukirpo jums plaukus.
Dauguma žmonių, paklausti apie įsivaikinimą, susigūžia arba užjaučia tėvų netekusius vaikus. Tačiau retas kuris pasako, kad norėčiau ir galėčiau įsivaikinti vaiką, kuris glaudžiasi kūdikių ar vaikų globos namuose. Galbūt giliai širdyje neturintys vaikų tėvai norėtų įsivaikinti, bet nedrįsta žengti pirmo žingsnio. Lina Vaičiuvienė iš Šiaulių rajono Naisių miestelio šiemet išdrįso įgyvendinti savo svajonę. Moteris tikisi, kad jos nuoširdus pasakojimas įkvėps geriems darbams.
Iki ašarų jautri šiaulietės išpažintis, kodėl ji ryžosi įsivaikinti mergaitę
<span style="color: #ff0000;">Skandalas:</span> viešbutyje išjuokta žindanti mama sulaukė didelio palaikymo <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Kūdikius žindančios moterys surengė masinę maitinimo krūtimi akciją, taip pasisakydamos už savo teises. Prie „Claridge" viešbučio Londone šį savaitgalį moterys masiškai maitino kūdikius krūtimi, protestuodamos prieš incidentą, per kurį viešbučio restorane krūtimi maitinančiai moteriai buvo liepta prisidengti.
Kūdikį auginanti mama ryžosi įdomiam eksperimentui
Beveik metukų sūnų auginanti tinklaraštininkė Laura ryžosi nekasdieniam eksperimentui: praleisti savaitę su kūdikiu ant rankų apsiavus... aukštakulnius. Skaitom, kaip jai sekėsi.
Po gimdymo atrodyti taip, lyg ką tik būtumėte nužengusi nuo podiumo, galima. Jei savo kompiuteryje turite „Photoshop" programą ir mokate ja naudotis. O kaip moteris atrodo ir jaučiasi pirmomis valandomis ir dienomis po gimdymo iš tiesų - mūsų parengtoje trumpoje apžvalgoje.
Kaip iš tiesų atrodo ir jaučiasi moteris po gimdymo
Kokios labai svarbios taisyklės prie stalo laikosi Ericos Jennings šeima
Mus konsultuojantys gydytojai vaikų vegetarinę mitybą vertina atsargiai - visgi mažyliams reikia įvairių maisto produktų, kad jų mityba būtų visavertė ir subalansuota. Ypač šiuo svarbiu periodu, kai jie auga ir formuojasi jų valgymo įpročiai. Bet ką daryti, jei mažylis alergiškas mėsai, kiaušiniams ir organizmas tiesiog nepriima vienų ar kitų produktų?
6 skirtingi mamų tipai: sužinokite, kuriam priklausote jūs
Kokia mama jūs esate? Atlaidi ir pernelyg nesijaudinanti dėl to, kad vaikas jau antrą kartą per savaitę valgo bulvių traškučių? O gal lankotės tik ekologiškų prekių parduotuvėje ir jūsų šeima nepamena limonado skonio? Jūsų dėmesiui - šeši skirtingi mamų tipai. Į kurį panašiausia esate jūs?
Kartais ir pro sukąstus dantis, bet visi tėvai tvirtina: vaikai - didžiausias jų gyvenimo džiaugsmas. Ir dažniausiai jie atžalų neturinčius draugus ragina kuo skubiau kviesti gandrus. Nes tik vaikai – ne karjera ir ne turtai - tikroji laimė.
Kas yra laimingesni: turintys vaikų ar neturintys?