Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

 (10)
Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.
Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
© Shutterstock nuotr.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Mamos kertelė

Kaip auginant vaiką rasti nors truputį laiko sau (2)

Ne kiekvienas visuomenėje žmogus pripažins, kad mama, kuri galvoja apie save, yra pavyzdinga.

Viktorija Prokofjeva: pagimdžiusi iškart pasakiau: „Daugiau jokių vaikų...“ (7)

Atvirai prisipažįsta žinoma vedybų planuotoja žurnalui „Tavo vaikas".

Vienas būdas jausti didesnį malonumą lovoje (4)

Kaip išsaugoti romantiką gimus vaikams ir pratęsti intymių santykių malonumą po gimdymo? Šis klausimas svarbus visoms vaikelio susilaukusioms poroms.

NUOMONĖ: motinystės atostogos Lietuvoje – per ilgos ar per trumpos? (47)

5 vaikai - tokio didumo šeimai vargu ar pasiryžčiau. Juo labiau, jei kiekvienam susigyvenimui su naujai į pasaulį atėjusiu žmogučiu būtų įmanoma skirti vos po 16 laisvų savaičių.

5 įpročiai, kurie palengvina buvimą mama ir tėčiu

Auginti vaikus yra vienas sunkiausių žmogaus uždavinių. Santykių kokybė ir auklėjimo efektyvumas stipriai priklauso nuo tėvų gyvenimo būdo, jų įpročių. Jūsų dėmesiui – penki įpročiai, kurie palengvina tėvystę ir motinystę bei suteikia daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Dvynių mamai įkyrėjo aplinkinių dėmesys ir ji kai ką sugalvojo (FOTO) (30)

Niekam ne paslaptis, kad dvynukai ar trynukai sulaukia daugiau aplinkinių dėmesio, negu vienas vaikas. Viena mama, kuriai įkyrėjo nuolatiniai aplinkinių klausimai, pasielgė labai netradiciškai.

7 blogos motinos požymiai: pasitikrinkite, ar tokia nesate (33)

Apie tai, kokias savybes turi gera mama, esame kalbėję ne sykį. O kokią mamą galima pavadinti bloga? Jūsų dėmesiui – 7 netikusios mamos bruožai.

Daivos išpažintis: negalėjo pastoti, įsivaikino, o tada įvyko stebuklas (23)

Daivai kelerius metus gydytojai aiškino, kad juodu su vyru natūraliai vaikų sulaukti negalės. Moteris, susitaikiusi su likimu, ryžosi ne brangioms dirbtinio apvaisinimo procedūroms, o įvaikinimui. Po kelerių metų gimė jųdviejų su vyru sūnus.

Ar savo kūnu nepatenkinta moteris gali užauginti laimingus vaikus?

Dviejų dukterų mamos ir tinklaraštininkės Dalios Babkovos pamąstymai apie meilę savo kūnui. Kaip neperduoti vaikams turimų kompleksų, kaip auginti sveikas ir savimi pasitikinčias asmenybes?

Kaip apsaugoti odą per karščius?

Ilgąjį savaitgalį laukia tikras išbandymas veido ir kūno odai. Sinoptikai žada pirmąjį karščiausią savaitgalį šią vasarą, kai termometro stulpeliai kils aukščiau 30 laipsnių Celcijaus. Karštis, tiesioginiai saulės spinduliai ir sausas oras vasarą yra pagrindiniai sveikos odos priešai.

Kaip geriausia atostogauti: su ar be vaikų? (10)

Atostogų laukiama visada, net jei nėra suplanuotų ilgų kelionių į šiltuosius kraštus. Tačiau kaip geriau pasiilsėti - palikus vaikus pas senelius, ar visai šeimai kartu? Štai ką atsako penkios apklaustos mamos.

Rasa: močiutė slapta pakrikštijo mano vaiką (+kunigo komentaras) (133)

Vieniems reikia didelių, puošnių, labai baltų ir net sidabruotų krikštynų, kitiems užtenka kuklių, jaukių, puoštų lininėmis suknutėmis ir lauko gėlėmis. Tačiau ir vieni, ir kiti jas įsivaizduoja kaip šventę.

Vaiką su Dauno sindromu auginančios mamos atviras laiškas mums visiems (75)

Internete žaibiškai išplito dukterį su Dauno sindromu auginančios mamos patarimai, ko nesakyti tokį vaiką auginančiai mamai.

ATMINTINĖ: ko nereikia laikyti šaldytuve

Esame įpratę, kad produktus, kurių neketiname suvalgyti šiandien, dedame į šaldytuvą, kad ilgiau išsilaikytų švieži. Bet nepamirškite, kad kai kurie produktai - jei ir nesuges - bet laikomi šaldytuve praras ar pakeis skonį.

Nėštumą patyrusių moterų smegenys pasikeičia negrįžtamai (80)

Nėštumas palieka žymes moters kūne – pasikeičia krūtys, pilvas, klubai, atsiranda strijų. Vaiką pagimdžiusi moteris niekada nebeatrodys taip pat, kaip iki nėštumo. Bet ar pasikeičia ir mūsų smegenys?