Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
www.tavovaikas.lt /
Nuotrauka: Shutterstock nuotr.
2013 m. rugpjūčio 07 d. 09:10

Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.

PARAŠYKITE SAVO KOMENTARĄ
Yra 10 komentarų
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Kaip gimę vaikai pakeičia poros seksualinį gyvenimą <sup style="color: #ff0000;">interviu su seksologu</sup>
Pradėjus lauktis mažylio, o ypač jam gimus namus užplūsta begalinė laimė ir džiaugsmas. Užtat miegamajame, išspyręs iki tol viešpatavusią aistrą, apsigyvena nuobodulys. Kaip jo atsikratyti? Straipsnio konsultantas - gydytojas psichoterapeutas seksologas Viktoras Šapurovas.
4 klaidos, kurias daro lieknėjančios mamos
Ši informacija skirta šviežiai iškeptoms mamoms, kurios šalia motinystės džiaugsmo sprendžia ir dar vieną dilemą: kaip susigrąžinti prieš nėštumą buvusias formas?
Motinystė - vienas prasmingiausių gyvenimo laikotarpių, į moters kasdienybę atnešantis nemažai džiugių ir jaudinančių pokyčių. Tačiau JAV atlikto tyrimo metu, apklausus 3 tūkstančius mamų, paaiškėjo, kad net 31% moterų motinystės džiaugsmus temdo nerimas dėl pasikeitusių kūno formų ir įkyrios mintys apie dar neišbandytas „sugrįžimo į gražią formą" priemones.
Mamytės figūros priežiūra: kada ir kaip pradėti
Fitneso trenerė: po gimdymo reikia atrodyti štai taip! <span style="color: #ff0000;"><sup>FOTO</sup></span>
Lea-Ann Ellison iš JAV žiniasklaidos dėmesio centre buvo 2013 metų rugsėjį. Tuomet paskutinį mėnesį nėščia moteris surengė provokuojančią fotosesiją, kurioje kilnojo sunkumus.
Paprasti būdai parodyti vaikams meilę ir padaryti juos laimingesniais
"Mylėkite vaikus, ir viskas bus gerai", - dažnai girdime sakant tokį patarimą. Tačiau kas iš tiesų yra toji meilę ir kaip ją parodyti vaikui? Apkabinti, bučiuoti, sakyti, kad myli? Šiame straipsnyje apžvelgsime paprastus būdus, kaip kasdienybėje parodyti vaikams, kad juos iš tiesų  mylite.
Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą pradėjo skiepyti Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.
Kaip po gimdymo atsikratyti nereikalingų kilogramų <sup style="color: #ff0000;">5 mamų patirtis</sup>
Kaip lietuviai saugosi nuo "netyčiuko"?
Kadaise gajūs mitai, jog šiuolaikinė kontracepcija didina svorį ar sukelia vėžį, žlunga. Kas populiariausia Lietuvoje, besisaugojant „netyčiuko"?
Taip jūsų kūnas jausis iš karto po gimdymo
Gimus kūdikiui moters kūnas vėl keičiasi. Sužinokime, kokie fiziniai pokyčiai būdingi moterims po devynių nėštumo mėnesių.
Kokia būsite mama? Kaip priimsite naujieną apie nėštumą ir kas jums bus svarbiausia auginant mažylį? Į šiuos klausimus atsako nėštumo ir gimdymo horoskopas 12 Zodiako ženklų.
Gimdymo ir nėštumo <span style="color: #ff0000;">HOROSKOPAS</span>
Atviras pokalbis su 3 vaikų mama: kaip po gimdymo pamilti netobulą kūną
„Kaip jautiesi?" - kūdikio susilaukusios moters to klausia visi. „Esu be galo laiminga, juk turiu savo stebuklą!" - taip atsako visos mamytės. Ir tik reta išdrįsta būti atvira iki galo: „Bet man nepatinka mano naujas kūnas."
10 dalykų, kuriuos sužinojau tik tapusi mama
Gimus vaikui, pasaulis pasikeičia. Gatvės prisipildo nėščiųjų, jaunų mamų su vežimėliais, o prekybos centruose mėgstamiausiomis tampa vaikiškų prekių parduotuvės. Supranti, kad didžiausia vertybė yra ne atostogos su draugų kompanija kalnuose, o vienatvė vonioje su mėgstama knyga rankoje. Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.
Būti mama ir tėčiu - tai ne tik didelis džiaugsmas, bet ir didelė atsakomybė. Nuovargis, stresas, nežinomybė ir baimė neretai kiša koją, ir pasitaiko dienų, kai nuotaika subjūra, kai norisi aprėkti kiekvieną pasipainiojusį po kojomis, savo vaiką - taip pat.
Ką daryti, kai vaikas išveda iš kantrybės <sup style="color: #ff0000;">33 patarimai</sup>
Atvirai apie tai, kas yra sunkiausia būnant mama
Šį klausimą uždavę portalo TavoVaikas.lt bičiulėms, sulaukėme daugiau kaip pustrečio šimto atsakymų. Ačiū visoms už išsakytas mintis!
10 mamų atvirauja, kaip pasikeitė jų santykiai su vyrais po gimdymo
Rengdami šią apklausą, iš karto perspėjome mamas, kad ji bus anoniminė, nerašysime nei jų, nei vaikų vardų, kad jos nebūtų atpažintos. Tačiau net ir esant tokioms sąlygoms, ne visos mūsų portalo TavoVaikas.lt bičiulės norėjo apie tai kalbėti. „Ai, ką čia daug apie tai kalbėti, ir taip viskas aišku", - sakė jos.
Dalis moterų po gimdymo patiria įvairių rūpesčių: prasideda šlapimo nelaikymas, sumažėja lytinis jautrumas. Nespręsdamos šių problemų moterys laikui bėgant užsidaro savyje, apsimesdamos, kad viskas yra gerai. Tačiau daugelis jų nežino, kad dubens dugno raumenų pratimai gali padėti susitvarkyti su kylančiomis problemomis ir turėti tvirtus dubens dugno raumenis.
3 pratimai po gimdymo, kurie reikalingi kiekvienai moteriai
Psichologės patarimai, kaip pagerinti santykius su anyta
Su vyro mama ir savo vaikų močiute norėtųsi bendrauti tarsi su vyresne drauge, su kuria mielai išgertum kavos, pasijuoktum iš mažylių išdaigų, o ašaringą minutę - ir pasiguostum. Tačiau neretai būna, marčios ir anytos santykiai nesiklosto. Vienam mūšiui nurimus netrukus įsiplieskia kitas, tad karas trunka dešimtmečius. Kaip pasiekti paliaubas? Konsultuoja psichologė Edita Kuogienė.
13 psichologės patarimų, kurie padės geriau suprasti vyrą
Kaip efektyviai bendrauti su vyru, kad poroje vyrautų darna ir supratimas, pataria psichologė.
Yra dalykų, kurie nėštumo, gimdymo metu ir po jo palieka ne pačius gražiausius prisiminimus. Apie juos dažnai nepasakojame net artimiausioms draugėms. Kokie tai dalykai?
13 dalykų, kurių pagimdžiusios nesako net savo draugėms
Kada negalima vartoti kontraceptinių tablečių <span style="color: #ff0000;"><sup>pataria gydytojas</sup></span>
Koks yra hormoninių kontraceptinių tablečių nepageidaujamas poveikis? Ar visoms jos tinka? Į šiuos ir kitus klausimus atsako gydytojas ginekologas medicinos mokslų daktaras Genadijus Kravčenka.
10 santuokos klaidų, kurias darė mūsų tėvai
"Kai aš užaugsiu, taip tikrai nedarysiu", - kertam lažybų, kad panašius žodžius, žvelgdami į savi tėvų šeimą, nors kartą gyvenime esate pasakę ir jūs. Kaip nekartoti istorijos ir sustiprinti tarpusavio santykius bei santuoką?
Šeimoje perteikiamos ir puoselėjamos tėvams bei vaikams brangiausios žmogiškosios vertybės. Todėl nusprendėme surinkti geriausių filmų apie šeimą dešimtuką. Tokie filmai geriems darbams įkvėps ir mažus, ir didelius.
TOP 10 filmų apie šeimos vertybes, kurie suvirpins širdį
Gydytojas apie kontraceptikus ir tai, ką reikia žinoti 30-metėms
Kada pradėti vartoti kontraceptines tabletes? Kam jos tinka ir ar jos saugios? Konsultuoja gydytojas ginekologas medicinos mokslų daktaras Genadijus Kravčenka.
<span style="color: #ff0000;">Neįtikėtinas video:</span> moteris šoka operacinėje prieš pašalinant jai abi krūtis
Debora Cohan (44) šoka skambant Beyonce dainai. Sakysite, kas čia tokio? Taip, jei ne keistos aplinkybės - moteris yra operacinėje, kur jai tuoj bus pašalintos abi krūtys.
Prasmingam savaitgalio praleidimui rekomenduojame 10 filmų apie motinystę, kuriuos verta pamatyti kiekvienai moteriai.
TOP 10 filmų apie motinystę, kuriuos verta pamatyti
Kaip meditacija gali padėti jauniems tėvams?
Pirmieji kūdikio metai - išbandymas kiekvienai šeimai. Ypač pirmieji mėnesiai, kai kūdikis neturi aiškaus ritmo, mamai trūksta motinystės įgūdžių, o siautėjantys hormonai dirba „juodą darbą". Todėl daugelį aplanko panašios mintys: „Esu bloga mama", „Nebenoriu nieko matyti", „Viskas, nebegaliu..."
Prieš kurį laiką publikavę straipsnį "7 frazės, kurių nesakykite jaunai mamai", sulaukėme didelio atgarsio ir daug jūsų komentarų. Pasirodo, žeidžiančių ir erzinančių aplinkinių pastabų yra gerokai daugiau, negu septynios. Tęsiame jums aktualią temą.
30 frazių, kurios suerzina jaunas mamas
Kokias lengvatas Lietuvoje turi dirbantys tėvai?
Karjeros ir šeimos suderinamumas suprantamas kaip darbuotojo siekis subalansuoti visas savo gyvenimo sritis taip, kad būtų maksimaliai išnaudotos visos asmeninės galimybės.
7 frazės, kurių verčiau nesakykite jaunai mamai
Yra tam tikrų dalykų, kuriuos geriau nutylėti, kalbant su neseniai mamyte tapusia drauge ar giminaite. Kokių frazių geriau vengti?
Iki spalio 24 d. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo pagerinti sveikatą - numesk svorio laikydamasis būtent Tau pritaikytos dietos. Sukurti savo dietą gali www.nordenhealth.com - pirmiesiems 50 norinčiųjų šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (patiems tereikia sumokėti registracijos mokestį 37 Lt).
Išskirtinis interviu: jauna mamytė numeta 9 kg iškart po gimdymo
Mokomės taupyti: 7 patarimai kiekvienai šeimai
Vienos didžiausių išlaidų šeimoje - maistui. Deja, neretai kai kurie produktai taip ir neparagauti keliauja į šiukšlių dėžę. Ką galime padaryti kasdien, kad maisto atliekų būtų kuo mažiau ir mes sutaupytume pinigų?
25 priežastys turėti daugiau vaikų
Kaip manote, kodėl šeimos ryžtasi turėti ne vieną, o du ir daugiau vaikų? Mums irgi buvo smalsu, todėl prieš mėnesį TavoVaikas.lt portale paskelbėme tokį konkursą.
Ar bandėte kada nors ieškotis būsto, turėdami mažų vaikų? Tinklaraštį „Miesto mamos“ rašančios mamos sutiko pasidalinti savo šviežia patirtimi. O mes, tai perskaitę, nustebome: „Negi dar būna taip?“
Mama: netikėjau, kad net pasiūlius didesnę kainą būsto mums neišnuomos
Gyvenu su homoseksualiu vyru tik dėl mūsų vaikų
Skaitytoja nusprendė parašyti savo istoriją, tikėdama, kad išsikalbėjus jai palengvės. Išklausykime moterį, kuri visai neseniai sužinojo, kad vyras jai neištikimas. Su kitu vyru.
Paaiškėjo, kiek vaikų turinčios mamos patiria didžiausią stresą
Kaip manote, kokios mamos patiria daugiausia streso? Turinčios vieną vaiką? O gal keturis? Atsakymas į šį klausimą paaiškėjo po vakar pristatyto tyrimo.
Nėra tokios moters, kuri būtų "tipiška" mama. Visos mamos skirtingos, kaip skiriasi ir mūsų vaikai. Bet dauguma motinų labiausiai apsidžiaugtų kai ką išgirdusios.
Penkios frazės, kurias norėtų išgirsti kiekviena mama
Tiesa ir mitai apie seksą po gimdymo
Ar tiesa, kad po gimdymo intymūs santykiai kitokio skonio? Kodėl kai kurioms moterims baisu atsiduoti aistrai? Ką daryti, kai vaikutis užklumpa besimylinčius savo tėvus? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė ir gydytoja akušerė genetikė ginekologė Ingrida Kravčenkienė.
Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.
Kaip tapus mama ir pasikeitus gyvenimui iš esmės, išsaugoti santykius su vaikų neturinčiomis draugėmis? Pradėję narplioti šią temą TavoVaikas.lt portale prieš kelias dienas nesitikėjome, kad sulauksime tokio ažiotažo.
Kaip tapus mama išsaugoti santykius su vaikų neturinčiomis draugėmis?
Ką aš norėčiau pasakyti vaikų neturinčioms draugėms <sup><span style="color: #ff0000;">skaitytojos nuomonė</span></sup>
Vakar publikavę straipsnį „Ką tau nori pasakyti vaikų neturinti draugė", sulaukėme ir atsako.
Kodėl vaikui nereikia tobulos mamos ir supertėčio
Nesate tobula mama? Manote, kad galėtumėte būti geresniu tėčiu? Sveikiname! Esate tai, ko ir reikia jūsų vaikui.
Mūsų portalui parašiusi jauna mama tvirtina, kad Lietuvoje jaučiamas nenormaliai didelis spaudimas žindyti vaiką. Ji to daryti negalėjusi, todėl priekaištų ir komentarų neatlaikiusi net susirgo pogimdymine depresija.
Ar Lietuvoje žindymo kultas tikrai per didelis? <sup style="color: #ff0000;">skaitytojos išpažintis</sup>
Kaip nesigėdyti netobulo kūno po gimdymo? <sup><span style="color: #ff0000;">FOTO</span></sup>
Nukaręs pilvukas,strijų išvagota oda - pripažinkime, kad neretai kūnas po gimdymo neprimena tobulo.
Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?
Gimus mažyliui moteris spinduliuoja laime, bet... neretai bijo prieiti prie veidrodžio. Šią laimės akimirką veidrodis tampa panašus į priešą: veide - nuovargis, iki tol susižavėjimą kėlęs apvalutis pilvelis dabar it koks maišas, svarstyklės rodo ne tai, ką norėtume matyti, o ryte ir vėl tenka rengtis tuos pačius nėščiosios drabužėlius... Nusprendžiate pasigražinti, tačiau vos atsisėdusi kirpėjos kėdėje išgirstate: "Kada turite gimdyti?". Taigi, amžinas klausimas: kaip suplonėti pagimdžiusiai?
<span style="color: #ff0000;">5 būdai,</span> kaip sulieknėti po gimdymo
<span style="color: #ff0000;">5 patarimai</span> kiekvienai dirbančiai mamai
Dirbantys tėvai skiriasi nuo bevaikių kolegų. Jie neužtrunka darbe, turi „papildomų“ vėjaraupių atostogų ir pasiilgsta vaikų. Kad tokie skirtumai nepagadintų atmosferos darbe, tereikia laikytis penkių paprastų žaidimo taisyklių.
Norint numesti svorio po gimdymo badauti nereikia
Vaikas auga lyg ant mielių. Vyras iš paskutinių stengiasi padėti namuose. Atrodo, viskas einasi, lyg sviestu patepta. Bet yra vienas „bet". Tai prieškambaryje kabantis veidrodis, į kurį pažvelgus kaskart sudiegia: „Kada gi pagaliau dings priaugti kilogramai?" Kaip taisyklingai maitintis po gimdymo, ką daryti su papildomais kilogramais, klausiame gydytojos dietologės Aušros Jauniškytės.
Ilgai lauktas mažylis gimė. Sveikas, gražus. Tačiau džiaugsmą temdo nepaaiškinamas liūdesys, nusivylimas ir nerimas. „Kas man?“ - klausia savęs moteris, ir atsakymo neturi.
Kaip atpažinti pogimdyminę depresiją ir laiku padėti
Tamsioji motinystės pusė: nepatogumai po gimdymo
Gimdymas reikalauja labai didelių fizinių ir psichologinių jėgų. Todėl nenuostabu, kad reikia nemažai laiko organizmui atsistatyti. Apie kūno priežiūrą po gimdymo kalbamės su gydytoja akušere ginekologe Agne Meškaite.