Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
www.tavovaikas.lt /
Nuotrauka: Shutterstock nuotr.
2013 m. rugpjūčio 07 d. 09:10

Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.

Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Kaip apsaugoti odą per karščius?
Ilgąjį savaitgalį laukia tikras išbandymas veido ir kūno odai. Sinoptikai žada pirmąjį karščiausią savaitgalį šią vasarą, kai termometro stulpeliai kils aukščiau 30 laipsnių Celcijaus. Karštis, tiesioginiai saulės spinduliai ir sausas oras vasarą yra pagrindiniai sveikos odos priešai.
Vaiką su Dauno sindromu auginančios mamos atviras laiškas mums visiems
Internete žaibiškai išplito dukterį su Dauno sindromu auginančios mamos patarimai, ko nesakyti tokį vaiką auginančiai mamai.
Esame įpratę, kad produktus, kurių neketiname suvalgyti šiandien, dedame į šaldytuvą, kad ilgiau išsilaikytų švieži. Bet nepamirškite, kad kai kurie produktai - jei ir nesuges - bet laikomi šaldytuve praras ar pakeis skonį.
ATMINTINĖ: ko nereikia laikyti šaldytuve
Nėštumą patyrusių moterų smegenys pasikeičia negrįžtamai
Nėštumas palieka žymes moters kūne – pasikeičia krūtys, pilvas, klubai, atsiranda strijų. Vaiką pagimdžiusi moteris niekada nebeatrodys taip pat, kaip iki nėštumo. Bet ar pasikeičia ir mūsų smegenys?
Pirmasis K.Middleton pasirodymas viešumoje po gimdymo <sup style="color: #ff0000;">(Papildyta+FOTO)</sup>
Šiandien Didžiojoje Britanijoje vyksta iškilmės, skirtos Karalienės Elžbietos II gimtadieniui. Jose be kitų karališkosios šeimos narių pirmą kartą po gimdymo viešai pasirodė Kate Middleton.
Kilnus poelgis: dviejų vaikų mama iš JAV motinos pieno bankui dovanojo 110 litrų savo pieno.
Moteris pritraukė 110 litrų savo pieno ir pasielgė kilniai
Gydytoja: kada tinkamiausias amžius gimdyti ir kiek vaikų susilaukti sveikiausia
Gimdymas – stresas moters organizmui. Kiek reikia laiko, kad organizmas atgautų jėgas? Kada gimdyti dar kartą? Ar turi įtakos moters amžius? Konsultuoja akušerė genetikė ginekologė Ingrida Kravčenkienė.
Gimę vaikai koreguoja žinomų šeimų įpročius
Šitame pokyčių pasaulyje viena nuostata jau seniai nesikeičia: vaikas lauke turi praleisti mažiausiai vieną ar dvi valandas kasdien. Todėl žiema ar vasara - mamos į lauką eina pavyzdingai, kaip į darbą. Ar turi mėgstamą maršrutą?
Ką svarbu žinoti vaikelio susilaukusioms poroms apie intymius tarpusavio santykius? 10 dažniausiai rūpimų klausimų ir 10 atsakymų į juos.
10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti
Kas trukdo vienišoms mamytėms užmegzti naujus santykius
Gimus vaikui tėvų pasaulis verčiasi aukštyn kojomis ir ne visos poros šį iššūkį sugeba įveikti kartu. Vienišų mamų apklausa išsiaiškino, kaip joms sekasi užmegzti naujus santykius ir kaip keičiasi santykių kūrimas turint vaikelį. Respondenčių teigimu, gimus vaikui vyrų dėmesio nesumažėjo, tačiau jos pačios pradėjo kur kas atsakingiau rinktis partnerius.
Įdomiausi faktai apie Lietuvos vaikus
Birželio 1-oji - tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga Lietuvos statistikos departamentas skelbia pranešimą apie Lietuvos vaikus.
Sakoma, kad anūkai – tikrasis senelių turtas ir džiaugsmas. Jei tai tiesa, seneliai Ruth ir Leo yra kone milijonieriai. Jie patys užaugino 12 vaikų, o dabar sulaukė šimtojo anūko!
Šis anūkas seneliams ypač ypatingas: sužinokite, kodėl
Aistė Smilgevičiūtė: mamos, neskubėkite gyventi
„Manau, svarbiausia turėti mintį, viziją ir norą išmokti gaminti namuose, o tada viskas įvyks savaime – taip, manau, buvo ir man. Taip bus ir jums! O kitas patarimas - neskubėti gyventi... Jei tik leidžia galimybės kuo ilgiau pabūti su savo vaikučiu, tai tikrai neskubėkit grįžt į darbus, pasidžiaukit savo mažyliais, pasidžiaukit motinyste“, – pataria dainininkė, trijų sūnų – Rapolo, 14 m., Ugniaus, 10 m. ir Eivydo, 3 m. mama Aistė Smilgevičiūtė.
Globa: misija įmanoma
Globos namuose augantis vaikas nuolatos savęs klausia: „Kodėl tėvai mane paliko? Gal buvau negražus, o gal negeras?” Tai neteisinga. Nė vienas vaikas neturi augti be žmonių, kuriuos galėtų vadinti savo tėvais. Ar galime padėti šiems vaikams? Tikrai taip, nes bendromis jėgomis ši užduotis įmanoma.
Kai kalbame apie globą ir įvaikinimą, akcentuojame dovaną ir naujas galimybes vaikui – augti šeimoje, gauti pilnavertį auklėjimą, išsilavinimą, tėvų dėmesį. Tačiau šįkart norime kalbėti apie dovanas, kurias galime gauti mes patys.
5 dovanos, kurias gauname ten, kur visai nesitikime
Neeilinis poelgis: kas atsitiko, kai pravirko studentės kūdikis
Profesorius iš Jeruzalės Sydney Engelberg nesutrinka, kai jo paskaitos metu auditorijoje ima verkti kūdikis. Jis neliepia studentei išeiti už durų, o pats paima į rankas mažylį, kuris susidomėjęs nuščiūva.
5 dalykai, kurie padės jūsų šeimai tapti laimingesnei
Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.
Tavovaikas.lt portalo redakcija gavo moters laišką, kuri norėjo likti anonime. Gerbiame šį norą, todėl vardo ir miesto neskelbiame.
Skaitytojos išpažintis: negaliu susilaukti vaikų ir svajoju apie įsivaikinimą
5 patarimai jaunoms mamoms, kurios ką tik grįžo į darbus
Dirbantys tėvai skiriasi nuo bevaikių kolegų. Jie neužtrunka darbe, turi „papildomų" vėjaraupių atostogų ir pasiilgsta vaikų. Kad tokie skirtumai nepagadintų atmosferos darbe, tereikia laikytis penkių paprastų žaidimo taisyklių.
Patarimai, kaip po gimdymo nepamesti galvos
Po gimdymo, ypač, jei tai pirmas vaikelis, pirmaisiais mėnesiais nelengva išlikti ramiai ir racionaliai. Tačiau pabandyti verta. Siūlome keletą patarimų, kurie padės išlikti ramioms ir lengviau apsiprasti su naujomis mamos pareigomis.
Planuoti nėštumą ar ne? Psichologė ir LSMU lektorė, VšĮ Krizinio nėštumo centras savanorė dr. Giedrė Širvinskienė sako, kad gebėjimas priimti gyvybę susijęs su požiūriu į vaiką apskritai. „Svarbu yra planuoti tiek, kiek galime, kiek tai nuo mūsų priklauso“, – sako straipsnio konsultantė.
Kuo <em>netyčiukai</em> vaikai skiriasi nuo kruopščiai suplanuotų?
Psichologė: ar jūsų santykiai su mama išties nuoširdūs ir šilti?
Motinos dienos proga psichologė Aurelija Ananjevaitė dalijasi įžvalgomis, kas padeda suartėti artimiems žmonėms, kurie dėl kažkokių priežasčių jaučiasi atitolę vienas nuo kito.
10 dovanų Motinos dienai, kurių nereiks pirkti <span style="color: #ff0000;"><sup>(FOTO)</sup></span>
Ne kartą esame kalbėję apie tai, kad vaikams labiausiai reikia tėvų dėmesio ir meilės, o ne perkamų brangių daiktų ir dovanų. Tą pačią tiesą norime priminti ir artėjančios Motinos dienos proga – mamoms reikia ne brangių dovanų, o dėmesio ir meilės.
Augindami vaiką netrunkame pastebėti, kad mūsų „auklėjimo taktika" toli gražu ne visada veikia taip, kaip norime. Kartais savo klaidas pastebime greičiau, kartais vėliau, tačiau niekada nevėlu iš jų pasimokyti. Kiekvieną iš šių klaidų esu (esame) ne kartą padariusi, prisipažįstu...
Atvirai: 5 didžiausios mano auklėjimo katastrofos
Kaip santykius su mama keičia nėštumas ir gimdymas <sup style="color: #ff0000;">(psichologės komentaras)</sup>
Kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama? Gal nėštumas ir gimdymas - puiki proga suartėti, jei iki šiol to trūko? Straipsnio konsultantė – „Invito" psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.
Jauna mama ryžosi iššūkiui – eksperimento rezultatai nustebino
Maniau, kad savaitė be cukraus prilygs nemenkam žygdarbiui – iššūkis, pareikalausiantis papildomų pastangų sprendžiant dėl kasdienio maisto raciono, ir geležinės valios, bandant atsispirti vyro vakarais skanaujamiems saldainiams, ar tam saldžios kavos puodeliui, mažajam užmigus! Bet buvo paprasta, net labai.
Kaip pavasaris daugelio mūsų neįsivaizduojamas be Kaziuko šurmulio, taip daugelis šeimų jo nebeįsivaizduoja be „Mamų mugės“. Ar mugės idėją palaiko žinomos Lietuvos mamos? Kiek joms artima idėja už simbolinę kainą parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir tuo pačiu metu žymiai pigiau įsigyti tinkamų? Šiuos klausimus uždavėme dviejų vaikų mamai Agnei Grigaliūnienei.
A.Grigaliūnienė: mes, moterys, linkusios dalintis
Kodėl svarbu lavinti įvairias vaiko raidos sritis
Tėvai, auginantys negalią turinčius vaikučius, susiduria su daugybe įvairaus pobūdžio gydymo ir ugdymo problemų. Priklausomai nuo to, koks vaiko negalios pobūdis, tėvai atitinkamai renkasi vienos srities specialisto pagalbą.
Mamos meilė neturi ribų: istorija, sujaudinusi pasaulį <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
„Jis yra gražiausias kūdikis pasaulyje. Jis – nuostabus“, – apie savo be nosies gimusį sūnelį kalba jo mama.
Sapnuojate, kad laukiatės ar gimdote? Sužinokime, ką reiškia dažniausi sapnai apie vaikus ir gimdymą.
Atvirai: ką reiškia sapnuoti vaikus, gimdymą, nėštumą
800 gramų sveriančio vaiko kova už teisę gyventi <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
25 nėštumo savaitę gimęs Kamilas svėrė vos 800 gramų ir turėjo rimtų sveikatos problemų. Jo gyvybę išgelbėjo "dirbtinis inkstas", ir kaip paaiškėjo jau vėliau, tai buvo jauniausias pacientas pasaulyje, kuriam buvo sėkmingai pritaikyta ši procedūra.
Interviu apie laimę su 4 vaikų mama, kuri Lietuvai dovanojo unikalų renginį
Tyrimai rodo, kad būti mama laimės požiūriu yra tas pats, kas kasdien eiti į darbą, t. y. kasdien „dirbdama" mama moteris patiria panašų laimės jausmą, kokį patiria ir labai pareiginga tarnautoja. Laimės projektas - nauja žurnalo „Tavo vaikas" rubrika. Kas mamą daro laimingą, šįkart teiraujamės „Mamų mugės" įkūrėjos Jurgos Barboros Jauniškienės.
Buvo laikotarpis, kai iš vyro komplimentus turėjau tiesiog iškaulyti. Žinoma, visą kaltę verčiau tik jam.
Mamos nuomonė: kaip po gimdymo išlikti patrauklia žmona
Jei motinystė būtų profesija, mamos darbo sutartis atrodytų TAIP
Būti mama – tai kartu yra ir darbas, ir atostogos, o ilgainiui tampa gyvenimo būdu. Galima kiekvieną dieną dejuoti, kaip pavargstu, kiek laiko nemiegojau, kokios didelės vaikiškų prekių kainos (ką aš dažniausiai ir darau), bet galima gyventi ir linksmiau, pažvelgti į tą mamos "dalią" su humoru ir plačiai nusišypsoti!
Be pagražinimų: 10 faktų apie svorio metimą
Gimus kūdikiui, svarbiausi tampa jo poreikiai, ypač jei tai pirmasis vaikelis ir viskas, kas susiję su jo priežiūra, yra nauja ir nepatirta. Pamažu, kai naujo gyvenimo ritmas nusistovi, moterys prisimena ir save. Tada joms ir kyla daug klausimų apie savo kūną: ar jis bus toks, kaip buvęs? Kada bus? Kodėl nedingsta nereikalingi kilogramai?
Deiminta ir Vytautas Noreikos – vilniečiai, visai neseniai tapę jaunais tėvais. Jų sūnui Ąžuolui neseniai suėjo 10 mėnesių. Būtent sūnaus gimimas paskatino šeimą imtis nuosavo verslo. Apie tai ir kalbamės su Deiminta.
Originalaus verslo idėją vilnietei pasufleravo motinystė <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
„Pavasaris ir spintoje pavasaris, todėl metas peržiūrėti ne tik savo, bet ir vaiko drabužinę. Mamai į pagalbą skuba mamos, žinomos dizainerės“, – pristatydama balandžio mėnesio žurnalo „Tavo vaikas“ numerį sako vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
Jurgitos šeimos drama: trys persileidimai ir du per anksti gimę vaikai
Jurgitos ir Eimanto Papirčių šeimos istorija nėra paprasta: tam, kad jų namuose apsigyventų vaikučiai Arnas ir Gerda, jie turėjo įdėti nemažai pastangų ir patirti daug skaudžių išbandymų. Istorija, kurią pasakoja mama Jurgita.
Neįgalus vaikas yra tikras iššūkis ir išbandymas visai šeimai. Susitaikymas su vaiko negalia yra ilgas, daug pastangų reikalaujantis procesas. Tai reikalauja daugybės žmogiškųjų resursų: kantrybės, pakantumo, supratimo, įsiklausymo, valios pastangų, emocinės ir fizinės stiprybės. Neįgalaus vaikelio gimimas gali itin suartinti abu tėvus arba atvirkščiai – sutrikdyti santykius",- sako neįgalių vaikų socialinės raidos ir reabilitacijos centro „Avevitus" psichologė Ingrida Ilekytė.
Kaip elgtis šeimai, jei gimė <em>kitoks</em> vaikas?
10 dalykų, kuriuos įsivaizduoji vienaip, o pagimdžiusi supranti, jog klydai
Kol dar nesilaukiau Adomo, vaikai man buvo kažkokios kosmoso gėlytės: mieli, draugiški, juokingi ir labai juokingi. Apie vaikų auginimą neturėjau jokio žalio supratimo, tik tai, kad jiems patinka dovanos.
Finansiškai nepriklausoma mama – mitas ar teisybė?
Motinystė apima visas moters gyvenimo sritis. Ji pakeičia požiūrį į save, šeimą, draugus ir supantį pasaulį.
Vaikui turi būti patogu ir šilta. Toks būtų pagrindinis stilistės Agnės Gilytės receptas formuojant mažylio spintą. „Nevergaukite drabužiams. Geriau pinigus leiskite vaikų lavinimui, pramogoms ir kelionėms," - pataria didžiulio populiarumo sulaukusios knygos „Spintologija" autorė, dvimečio Huberto mama. Daugiau nėštukės, mamos ir mažylio spintos receptų – šiame pokalbyje.
Stilistė Agnė Gilytė: mamos, nevergaukite daiktams
„Dolce &amp; Gabbana“ savo kolekcija pagerbė viso pasaulio mamas <span style="color: #ff0000;"><sup>(FOTO)</sup></span>
Garsusis dizainerių duetas „Dolce & Gabbana“ Milano mados savaitėje pristatė mamoms dedikuotą kolekciją. Podiumu žengė ne tik įprastos manekenės, bet ir besilaukiančios ar nešinos mažyliais. Pašnibždomis už besikartojančią stilistiką kritikuojami dizaineriai šį kartą parodė šį tą netikėto – kolekcijos įkvėpimu tapo vestuvinė aktorės Angelinos Jolie suknelė.
Garsi aktorė per Oskarų teikimus nusitraukė pieno kūdikiui
Vis daugiau įžymių mamų fotografuojasi žindydamos savo kūdikį, o nuotraukas leidžia publikuoti žurnalams arba viešina facebook'e. Tai tapo net savotiška mada. Tačiau aktorė Scarlett Johansson nustebino dar labiau.
Tinklaraštininkė Laura apžvelgia gerai žinomus prietarus apie vaikų planavimą, sveikatą ir auginimą, kurie atrodo sunkiai įtikėtini. Tačiau kartais iš tiesų pasiteisina.
Ką valgyti, kad gimtų sūnus ir kiti (ne)mitai apie sveikatą
15 vaikų mama: su kiekvienu vaiku laimės daugėja
Šiomis dienomis pasirodo naujas žurnalo „Tavo vaikas“ numeris (2015, nr. 3). Jo temas pristato vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui?
Gimus kūdikiui gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau. Vaikai atneša daug džiaugsmo ir atradimų, tačiau taip pat šio to reikia atsisakyti. Paklaustos mamos prisipažįsta, ko joms labiausiai trūksta atsiradus pirmagimiui.
Metams baigiantis įprasta dalinti pažadus, ką norėtume nuveikti, o ko atsisakysime naujaisiais metais. Jūsų dėmesiui – dviejų vaikų mamos pažadai sau, vaikams ir vyrui.
<span style="color: #ff0000;">Kitais metais pasižadu:</span> 7 mamos priesakai 2015 metams
Kaip pasiekti, kad seksas būtų malonumas, o ne pareiga
Sausa makštis, skausmas lytinių santykių metu ir po jų jaučiamas daugelio moterų.
Psichologė: vaiko žodis šeimoje neturi būti lemiamas
„Savo vaikams noriu būti draugas", - sako man daugiavaikis tėtis, kurį vaikai vadina... tiesiog Linu. Vardais lyg draugus jo vaikai šaukia mamą, močiutę, tetas ir dėdes. Stebiu tokią šiuolaikišką šeimą ir bandau įsivaizduoti, kaip ji atrodo vaikui. Ar „pametę" formalumus „nepametame" ir tradicinių vaidmenų, ar vaikui vis dar aišku, kas yra tokios gaujos vadas. O gal vado... net ir nereikia?
Ši istorija pastarosiomis dienomis apkeliavo daugelio pasaulio šalių mamoms ir tėčiams skirtus portalus. Negalėjome likti abejingi jai ir mes.
<span style="color: #ff0000;">JAUTRU:</span> motina atsisako neįgalaus vaiko, kurį užauginti pasiryžta tėtis <sup style="color: #ff0000;">(papildyta)</sup>
<span style="color: #ff0000;">NUOMONĖ:</span> aš vis tiek kelsiu vaiko nuotraukas į <em>feisbuką</em>
„Jokių kūdikio nuotraukų internete!“ – dar iki sūnaus gimimo sau nubrėžtas tabu, kurį spėjau sulaužyti jau antrą jo gyvenimo dieną. O šiandien Augusto pilna ne tik manuosiuose „Facebook“ ar „Instagram“ profiliuose, bet ir čia – viešame dienoraštyje. Kodėl? Turiu argumentų.
Agnė Jagelavičiūtė-Volkienė: noriu apie jį pasakoti!
Baigiantis sausiui pasirodo naujas žurnalo „Tavo vaikas" numeris (2015, Nr.2). Jo temas pristato vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
Vienas – mamai, antras – tėčiui, o trečias vaikutis – Lietuvai. Šį posakį girdėjo ne viena, tačiau mokslininkai įrodė, kad mamos turinčios tris vaikus patiria daugiausiai streso. Kur kas daugiau nei turinčios keturis ar du vaikučius. Apklausėme mamas ir mes – kiek vaikų auginti iš tikrųjų yra geriausia ir lengviausia?
Atvirai: kiek vaikų turėti yra geriausia?
Kaip susigrąžinti formą po gimdymo: pataria kineziterapeutė
Kol šimtai jaunų mamų suka galvą, kaip susigrąžinti bent per pus tokį liauną liemenį, kokiu džiaugėsi dar iki nėštumo, tokios Holivudo mamytės kaip Eva Mendes ir Scarlett Johansson, sūpuodamos vos kelių savaičių sulaukusias atžalas, jau demonstruoja nepriekaištingą figūrą ir naujus aukštakulnius. Kaip joms tai pavyksta? Tačiau, pasak kineziterapijos specialistų, greitas organizmo (ir figūros) atsistatymas po gimdymo nėra jokia paslaptis.
Sielvartaujanti mama nesusitaiko su sūnaus mirtimi
Sielvarto apimta motina išleidžia tūkstančius eurų, pirkdama žaislus ir rūbus prieš dvejus metus mirusiam sūnui. Laikas neužgydė Sabrinos McKenna'os (34) sielos žaizdų.
Dviejų vaikų mamos Redos požiūris į motinystę.
<span style="color: #ff0000;">2 vaikų mama ATVIRAI:</span> motinystė man – kaip budizmas
Jolita: prisiminus gimdymą, nukrečia šiurpas, daugiau jokių vaikų <sup style="color: #ff0000;">(psichologės komentaras)</sup>
Po sunkaus gimdymo moteriai reikia laiko atsigauti. Ir fiziškai, ir emociškai. Mums parašiusi Jolita sako, kad iki šiol prisiminus gimdymą, ją nukrečiau šiurpas. Šios baimės atsikratyti negalinti moteris su vyru neplanuoja daugiau vaikų. Ką moteriai patars psichologė?
Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.
Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas