Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

 (11)
Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.
Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
© Shutterstock nuotr.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Mamos kertelė

Seksologas: kaip po gimdymo nesužlugdyti intymumo (11)

Kad seksas suteiktų visišką pasitenkinimą, maždaug pusei natūraliai gimdžiusių moterų reikia keisti mylėjimosi padėtį. Kad staiga neištirptų anksčiau buvęs artumas, kartais tenka įdėti daug pastangų. Kaip po gimdymo nesužlugdyti intymumo?

Indrė Stonkuvienė: vaikai į namus grąžina Kalėdas (6)

Kokios temos vyrauja gruodžio mėnesio TAVO VAIKO žurnale? Kokius išskirtinius interviu čia rasime ir kokių idėjų galėsime pasisemti žurnale, kuris kaip niekad solidus - net 124 psl.!

Kas pakelia nuotaiką, kai už lango ir širdyje – dargana: 40 pasiūlymų (3)

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje paprašėme mūsų bičiulių pasidalinti asmenine patirtimi, kas padeda, kai už lango tamsu, darganota ir dėl to subjūra nuotaika.

30 kvailiausių prietarų apie vaikus ir nėštumą (9)

Kai kuriuos šiuos prietarus žinojo dar mūsų promočiutės, o kai kurie – šių dienų mamų forumų folkloro dalis.

Nėštumo ir motinystės realybė, apie kurią niekas nenori kalbėti (45)

Kai gimsta vaikas, visus nėštumo nemalonumus nubraukia lyg su ranka – svarbiausia, kad mažylis gyvas ir sveikas. Tačiau yra tam tikrų „tamsiųjų“ nėštumo pusių, apie kurias moterys nelinkusios daug atvirauti.

Sibilė gimė dviem mėnesiais anksčiau: ką išgyveno jos tėvai (13)

Niekada negalvojau, jog ir mane gali ištikti tokia patirtis – netikėtai greitai pasibaigęs nėštumas ir mažutė būtybė su mūsų bruožais, kurios brangią gyvybę palaiko tik aparatai ir tikėjimas, kad viskas baigsis gerai.

Esu gera mama, bet bloga žmona. Laiškas sutuoktiniui (50)

Šiandien, kai mane švelniai apkabinai, susimąsčiau. Toks jausmas, kad aš kaip žmona save praradau... Esu visiškai atsidavusi mūsų mažyliui, o Tau jokio moteriško dėmesio...

Neįgalų vaikelį auginanti Vilija: po gimdymo širdyje buvo gedulas (73)

Mums parašiusi mama Vilija važiuodama gimdyti antrojo vaikučio, nė neįtarė, kokie išbandymai jos laukia. Atviras, nuoširdus ir kitus tėvus drąsinantis mūsų skaitytojos laiškas.

ATVIRAI: gyvenu be sekso ir esu laiminga bei mylima (354)

Laišką parašiusios jaunos mamos vardą redakcija žino, tačiau norėdama apsaugoti ją nuo galimų interpretacijų, nusprendė neviešinti.

Ko iš tiesų moteriai reikia labiau: rūpintis šeima ar daryti karjerą?

Skatinti moterų verslumą tapo norma, kasdienybe ar net būtinybe - daugybė projektų vyksta ir Lietuvoje: „Sumani mama“, „Veikli“, „Išmani“, „Versli mama“ ir pan.

Po gimdymo liko nuoskaudų: iš manęs tiesiog tyčiojosi (113)

Mamos Ievos pasakojimas apie anksčiau laiko gimusią dukrytę Emiliją sujaudins ne tik dėl to, kad puikiai atspindės per anksti pagimdžiusios moters prieštaringus jausmus, bet ir parodys, kaip tokioje jautrioje situacijoje kartais elgiasi medikai.

Simona atvirai – apie retą dukters vardą, žindymą ir moterišką pilnatvę (21)

„Kai gyveni patogų ir saugų gyvenimą, turi susikūręs tam tikrų ritualų ir įpročių, labai sunku prisiruošti motinystei. O prisiruošęs supranti, kad vaikas yra didžiausias gėris, koks gali ištikti žmones, ir nejučiom pradedi jausti, jog norisi daugiau vaikų, kad namai būtų pilni jų juoko ir krykštavimo", – sako Simona.

25 nėštumo savaitę gimusios Elžbietos mama: tai buvo košmariška diena (4)

Savo laišką apie 25 nėštumo savaitę gimusią Elžbietą mama pavadino „Košmariška diena, virtusi džiaugsminga gyvenimo prasme“. Šiandien linksmos ir sveikos keturmetės dukrytės gyvybė po gimimo laikėsi ant plono, plono siūlo...

Per anksti gimusių trynukų mama: to, ką išvydau reanimacijoje, niekada nepamiršiu (13)

28 nėštumo savaitę gimusių Beno, Dano ir Gaudrės mama prisimena savo vaikučių gimimą: per anksti pasaulį išvydę ankstukai ilgai buvo reanimacijoje ir kovojo už galimybę gyventi.

5 skirtingi psichologiniai motinų tipai (7)

Kokių būna mamų? „Pačių įvairiausių", – šypsodamasi sako psichologė. Dažnai išskiriami sąlyginiai psichologiniai mamų tipai, kurių kiekvienas kitaip iliustruos mamos ir dukters tarpusavio santykį. Konsultuoja klinikinė psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.