Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
www.tavovaikas.lt /
Nuotrauka: Shutterstock nuotr.
2013 m. rugpjūčio 07 d. 09:10

Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

Griežta? Linksma? O gal atlaidi? Sužinokite, kokia esate mama pagal tai, koks jūsų Zodiako ženklas.

Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
Jei motinystė būtų profesija, mamos darbo sutartis atrodytų TAIP
Būti mama – tai kartu yra ir darbas, ir atostogos, o ilgainiui tampa gyvenimo būdu. Galima kiekvieną dieną dejuoti, kaip pavargstu, kiek laiko nemiegojau, kokios didelės vaikiškų prekių kainos (ką aš dažniausiai ir darau), bet galima gyventi ir linksmiau, pažvelgti į tą mamos "dalią" su humoru ir plačiai nusišypsoti!
Originalaus verslo idėją vilnietei pasufleravo motinystė <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Deiminta ir Vytautas Noreikos – vilniečiai, visai neseniai tapę jaunais tėvais. Jų sūnui Ąžuolui neseniai suėjo 10 mėnesių. Būtent sūnaus gimimas paskatino šeimą imtis nuosavo verslo. Apie tai ir kalbamės su Deiminta.
„Pavasaris ir spintoje pavasaris, todėl metas peržiūrėti ne tik savo, bet ir vaiko drabužinę. Mamai į pagalbą skuba mamos, žinomos dizainerės“, – pristatydama balandžio mėnesio žurnalo „Tavo vaikas“ numerį sako vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
TESTAS: kokie esate tėvai
Tėvų įtaka auginant mažus vaikus yra neįkainojama – jie pirmieji ir svarbiausieji mokytojai.
10 dalykų, kuriuos įsivaizduoji vienaip, o pagimdžiusi supranti, jog klydai
Kol dar nesilaukiau Adomo, vaikai man buvo kažkokios kosmoso gėlytės: mieli, draugiški, juokingi ir labai juokingi. Apie vaikų auginimą neturėjau jokio žalio supratimo, tik tai, kad jiems patinka dovanos.
Vilniuje prasidėjo dvi dienas truksianti konferencija tėvams „Atsakinga tėvystė“. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje konferencijoje žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi ir progresyviausi šio meto Lietuvos vaikų ir paauglių auklėjimo ir mokymo profesionalai.
Mamos ir tėčiai Vilniuje dvi dienas mokėsi būti geresniais tėvais
Kai moteris tampa mama, nutinka vienas įdomus dalykas
Tėvai, o tiksliau dažniausiai mamos, lygina savo vaikus su kitų mamų vaikais. Lygina pačiais įvairiausiais rakursas ir kampais: aukštesnis, storesnis, lieknesnis, greitesnis, gudresnis, kruopštesnis drąsesnis, draugiškesnis, meniškesnis, logiškesnis, dainingas, išmintingas... Maža to, lygina net tokius dalykus kaip kada apsivertė, atsisėdo, užsiaugino dantį, pradėjo ropoti, vaikščioti, kalbėti, skaičiuoti, skaityti ir t.t. ir t.t.
„Dolce &amp; Gabbana“ savo kolekcija pagerbė viso pasaulio mamas <span style="color: #ff0000;"><sup>(FOTO)</sup></span>
Garsusis dizainerių duetas „Dolce & Gabbana“ Milano mados savaitėje pristatė mamoms dedikuotą kolekciją. Podiumu žengė ne tik įprastos manekenės, bet ir besilaukiančios ar nešinos mažyliais. Pašnibždomis už besikartojančią stilistiką kritikuojami dizaineriai šį kartą parodė šį tą netikėto – kolekcijos įkvėpimu tapo vestuvinė aktorės Angelinos Jolie suknelė.
Asmenukių (angl. selfie) mada pamažu slopsta, tačiau socialiniuose tinkluose tarp jaunų mamų plinta nauja mada - fotografavimasis žindant (angl. brelfie).
Ragina nesidrovėti žindyti viešai ir įamžinti tai nuotraukose
Vilnietė sukūrė verslą, kurio misija – dovanoti gerą nuotaiką mamoms
Ar įmanoma verslą nuo...iki... sukurti per kelis mėnesius? Ar įmanoma verslo sėkme laikyti gerą nuotaiką ir šypsenas, kurias jis suteikia žmonėms? Ar įmanoma būti energinga įmonės vadove, mylinčia žmona ir kūdikį žindančia kūdikio mama? Mūsų atsakymas – TAIP. Ir tuoj sužinosite, kodėl.
15 vaikų mama: su kiekvienu vaiku laimės daugėja
Šiomis dienomis pasirodo naujas žurnalo „Tavo vaikas“ numeris (2015, nr. 3). Jo temas pristato vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
Susitikimo su mama tapusia garsia stiliste Agne Jagelavičiūte-Volkiene (34 m.) truputį bijojau. Įžūli, grubi, tiesmuka – toks šios moters įvaizdis.
Agnė Jagelavičiūtė – atvirai apie gimdymą, bemieges naktis ir nėščiųjų seksualumą
Kaip išsaugoti vyro ir moters meilę tapus tėvais
Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti? Pripažinkime – tėvystė ir motinystė yra nuolatinis darbas, jis iš esmės keičia sutuoktinių santykius. Kita vertus, santuoka – pamatas, ant kurio kuriama šeima. Jei jūsų santuoka tvirta, visa šeima bus stipri, gyvenimas bus taikus, jūs būsite geresni tėvai ir galiausiai turėsite daugiau džiaugsmo gyvenime.
Kaip pasiekti, kad seksas būtų malonumas, o ne pareiga
Sausa makštis, skausmas lytinių santykių metu ir po jų jaučiamas daugelio moterų.
Iki gimdymo dar buvo likę kone trys mėnesiai, kai sužadėtiniai iš Didžiosios Britanijos atskrido į JAV keletą dienų praleisti Niujorke. Čia vaikštinėjant po miestą, netikėtai nubėgo vaisiaus vandenys ir į pasaulį gerokai anksčiau laiko pasibeldė poros pirmagimis.
Dramos atomazga: neišnešiotukas grįžta namo
Angelina Jolie ir Bradas Pittas įsivaikina dar vieną vaiką?
Šiomis dienomis žiniasklaidos priemones apskriejo informacija apie galimai didėjančią aktorių Brado Pitto ir Angelinos Jolie šeimą. Pranešama, jog garsioji pora netrukus įsivaikins dar vieną vaiką. Tai bus ketvirtasis įvaikis ir septintasis vaikas šeimoje.
<span style="color: #ff0000;">NUOMONĖ:</span> aš vis tiek kelsiu vaiko nuotraukas į <em>feisbuką</em>
„Jokių kūdikio nuotraukų internete!“ – dar iki sūnaus gimimo sau nubrėžtas tabu, kurį spėjau sulaužyti jau antrą jo gyvenimo dieną. O šiandien Augusto pilna ne tik manuosiuose „Facebook“ ar „Instagram“ profiliuose, bet ir čia – viešame dienoraštyje. Kodėl? Turiu argumentų.
Tinklaraštį „Mamos rašo“ su bendramintėmis rašanti mama Eglė dalijasi savo pamąstymais apie supermamas. Eglė sako: „Išlaisvinkime mamas iš supermamų įvaizdžio. Jos neegzistuoja!“
Nuomonė: <em><span style="color: #ff0000;">supermamos</span></em> neegzistuoja!
Garsios moterys, kurioms nėštumas buvo kančia
Įprasta apie vaikelio laukimą kalbėti tarsi apie stebuklą – mamos pasakoja, kokios jos jausdavosi ypatingos ir koks džiugus buvo vaikučio laukimas. Tačiau ne vienai nėštumas realybėje būna tikras išbandymas – kelis mėnesius be atvangos pykina, tinsta kojos, auga svoris, o paskutiniais mėnesiais sunku judėti. Kelios gerai žinomos moterys taip pat nesidžiaugė savo nėštumu ir to neslėpė.
Kaip susigrąžinti formą po gimdymo: pataria kineziterapeutė
Kol šimtai jaunų mamų suka galvą, kaip susigrąžinti bent per pus tokį liauną liemenį, kokiu džiaugėsi dar iki nėštumo, tokios Holivudo mamytės kaip Eva Mendes ir Scarlett Johansson, sūpuodamos vos kelių savaičių sulaukusias atžalas, jau demonstruoja nepriekaištingą figūrą ir naujus aukštakulnius. Kaip joms tai pavyksta? Tačiau, pasak kineziterapijos specialistų, greitas organizmo (ir figūros) atsistatymas po gimdymo nėra jokia paslaptis.
Klysti yra žmogiška, atsiprašyti – taip pat. Jūsų dėmesiui – patarimų mamoms ir tėčiams, kurie padės jiems būti geresniais tėvais.
15 priesakų norintiems užauginti laimingus vaikus
A. Grigaliūnienė: per nėštumą priaugti kilogramai – ne tragedija
Nėštumo laikotarpiu priaugti kilogramai - ne tragedija. Tuo įsitikinusi prieš pusmetį antrosios atžalos susilaukusi komunikacijos įmonės bendraturtė Agnė Grigaliūnienė, mananti, kad jos šaldytuve galima aptikti nuodėmių.
Jolita: prisiminus gimdymą, nukrečia šiurpas, daugiau jokių vaikų <sup style="color: #ff0000;">(psichologės komentaras)</sup>
Po sunkaus gimdymo moteriai reikia laiko atsigauti. Ir fiziškai, ir emociškai. Mums parašiusi Jolita sako, kad iki šiol prisiminus gimdymą, ją nukrečiau šiurpas. Šios baimės atsikratyti negalinti moteris su vyru neplanuoja daugiau vaikų. Ką moteriai patars psichologė?
Alos Pugačiovos (65) ir Maksimo Galkino (38) dvynukai - daugiausiai dėmesio Rusijoje sulaukiantys vaikai. Dainininkė ir populiarusis TV laidų vedėjas saugo juos nuo viešumo, ir tai jiems visai neblogai pavyksta. Visgi kartais Ala Pugačiova ar Maksimas Galkinas pasidalina tėvystės džiaugsmais su savo gerbėjais.
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui
Dviejų vaikų mama imasi Lietuvoje neįprasto verslo <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Dviejų vaikų mama Dovilė Ščebedienė imasi verslo, apie kurį Lietuvoje iki šiol neteko girdėti. Ji pati kuria ir parduoda žindymo (maitinimo) papuošalus, skirtus mažus vaikučius auginančioms moterims. Kviečiame iš arčiau susipažinti su Dovile ir jos kūryba.
Kurie Zodiako ženklai iš prigimties yra geriausi tėčiai ir mamos
Kokių savybių turi skirtingų Zodiako ženklų mamos ir tėčiai? Į šį klausimą atsako motinystės ir tėvystės horoskopas visiems 12 Zodiako ženklų.
Aktyvi socialinių projektų ir renginių organizatorė Birutė Jakučionytė su keturiais vaikais po skyrybų persikėlė gyventi iš Lietuvos į Londoną. Kaip sekasi pritapti naujoje šalyje, Birutė pasakoja savo nepagražintuose dienoraščiuose portale TavoVaikas.lt.
<span style="color: #ff0000;">Kalėdos emigracijoje:</span> 4 vaikų mama Birutė turi dovanų mums
10 klausimų apie <em>mamystę</em> trijų, dviejų ir vieno vaiko mamoms
Trys mamos, rašančios tinklaraštį „Mamos rašo", atsako į tuos pačius klausimus apie tapimą ir buvimą mama.
5 daiktai, kurie iš tiesų palengvina vaiko auginimą
Mamos laimę tikrai galima nupirkti už pinigus! Na bent man džiaugsmo padaugėjo namuose atsiradus keliems pagalbininkams, padėjusiems mudviejų su Augustu kasdienybėje.
Auginti vaikus tikrai nėra lengva – tai pripažins bet kuri mama ar tėtis. Gimus pirmagimiui šeimos gyvenimas pasikeičia visam laikui. Tačiau tėvystė ne tik bemiegės naktys ir amžini rūpesčiai, bet ir begalinė meilė bei daugybė juoko. Kartais ir pro ašaras. Atrinkome penkias komedijas, kurias pažiūrėjus pasidarys lengviau – ne jūsų vienų atžala naują sofą papuošė miltų ir vandens mišiniu ar kol miegojote nukirpo jums plaukus.
Filmai apie tėvystę, kuriuos žiūrėdami kvatosite už pilvų susiėmę
Iki ašarų jautri šiaulietės išpažintis, kodėl ji ryžosi įsivaikinti mergaitę
Dauguma žmonių, paklausti apie įsivaikinimą, susigūžia arba užjaučia tėvų netekusius vaikus. Tačiau retas kuris pasako, kad norėčiau ir galėčiau įsivaikinti vaiką, kuris glaudžiasi kūdikių ar vaikų globos namuose. Galbūt giliai širdyje neturintys vaikų tėvai norėtų įsivaikinti, bet nedrįsta žengti pirmo žingsnio. Lina Vaičiuvienė iš Šiaulių rajono Naisių miestelio šiemet išdrįso įgyvendinti savo svajonę. Moteris tikisi, kad jos nuoširdus pasakojimas įkvėps geriems darbams.
<span style="color: #ff0000;">2 mln. peržiūrų:</span> kas nutinka, kai vaikas miega vienoje lovoje su tėvais <span style="color: #ff0000;"><sup>VIDEO</sup></span>
Šis vaizdelis bus pažįstamas daugeliui jaunų šeimų. Ypač toms, kurios migdo mažylius savo lovoje, kad jie visada būtų šalia. Rodos, jūs ką tik spėjote užmigti, o mažasis jau baksnoja jus: "Mama, tėti, laikas keltis".
Beveik metukų sūnų auginanti tinklaraštininkė Laura ryžosi nekasdieniam eksperimentui: praleisti savaitę su kūdikiu ant rankų apsiavus... aukštakulnius. Skaitom, kaip jai sekėsi.
Kūdikį auginanti mama ryžosi įdomiam eksperimentui
Kaip iš tiesų atrodo ir jaučiasi moteris po gimdymo
Po gimdymo atrodyti taip, lyg ką tik būtumėte nužengusi nuo podiumo, galima. Jei savo kompiuteryje turite „Photoshop" programą ir mokate ja naudotis. O kaip moteris atrodo ir jaučiasi pirmomis valandomis ir dienomis po gimdymo iš tiesų - mūsų parengtoje trumpoje apžvalgoje.
9 blogi įpročiai, kurių turint vaikų verčiau atsisakykite
Vaikai – mūsų veidrodis. Šį posakį greičiausiai esame girdėję kiekvienas. Ir tai nėra tik graži metafora. Auginant vaikus daug svarbiau ne tai, ką mes jiems sakome, o tai, kaip mes elgiamės. Į vieną vietą surinkome 9 blogus tėvų įpročius, kurių siūlome atsisakyti. Ne rytoj – šiandien!
Kokia mama jūs esate? Atlaidi ir pernelyg nesijaudinanti dėl to, kad vaikas jau antrą kartą per savaitę valgo bulvių traškučių? O gal lankotės tik ekologiškų prekių parduotuvėje ir jūsų šeima nepamena limonado skonio? Jūsų dėmesiui - šeši skirtingi mamų tipai. Į kurį panašiausia esate jūs?
6 skirtingi mamų tipai: sužinokite, kuriam priklausote jūs
Kas yra laimingesni: turintys vaikų ar neturintys?
Kartais ir pro sukąstus dantis, bet visi tėvai tvirtina: vaikai - didžiausias jų gyvenimo džiaugsmas. Ir dažniausiai jie atžalų neturinčius draugus ragina kuo skubiau kviesti gandrus. Nes tik vaikai – ne karjera ir ne turtai - tikroji laimė.
Nustatyta, kokį dar vieną pranašumą turi žindančios mamos
Apie žindymo naudą kalbama daug, ir niekas neabejoja, kad tai geriausias maistas naujagimiui bei kūdikiui. Tačiau šįkart aiškėja naujų detalių – žindymas yra labai naudingas mamai.
Yra vienas klausimas, į kurį net ir pasirodžius Augustui nesugebu surasti tinkamo, aiškaus, teisingo atsakymo: "Kodėl pasirenkame turėti vaikų?"
Kodėl mes ryžtamės turėti vaikų?
2 vaikų mama dirba svajonių darbą: į biurą eiti nereikia, vaikai – irgi namie
Bendraudamos su mamomis pastebėjome, kad net ir augindamos vaikelį jos svajoja būti verslios, siekia įgyvendinti senas savo svajones. Su viena tokių mamų, Aine Lučinskiene, auginančia 5 m. Audrę ir 5 mėn. Adą, susitinkame pasikalbėti apie pas mus naują verslą, į kurį ji įsitraukė gimus vaikams.
Kaip motinystė įkvepia moteris imtis verslo ar keisti gyvenimą iš esmės
Dar viena intriguojanti premjera mamoms šių metų parodoje „Vaikų šalis" – trijų dienų renginys „Sumanios mamos erdvė", vyksiantis lapkričio 21 - 23 d. parodoje "Vaikų šalis".
Rimto veido finansų patarėjai moko kalėdinėmis dovanomis pasirūpinti iš anksto, kad vėliau būtų mažiau streso ir išlaidų. Kalėdų dar teks laukti ilgiau nei mėnesį, bet mamos jau ima galvoti, ką padovanoti savo mažiesiems džiaugsmams. Nupirkti brangų ir madingą žaislą ar pačiai numegzti lėlę, padovanoti lavinamąjį žaidimą ar tai ko vaikas paprašė laiške Kalėdų seneliui?
Mamos atvirauja: ką ir už kiek dovanos vaikams per Kalėdas?
5 melagystės, arba kuo skundžiasi jaunos mamos
"Man nėra laiko net dantų išsivalyti!" - pasiskundė viena kūdikio mama, kai dar tik laukiausi Augusto. Ir tai buvo tik viena iš keliolikos mamų, vienas iš tūkstančių skundų, kuriais motinystės paragavusios moterys trumpai anonsuodavo, kas manęs laukia. Bus blogai - tuo buvau įsitikinusi.
7 įrodymai, kaip mamos skiriasi nuo moterų <em>nemamų</em>
"Utiutiutiutiu" - kartais atrodo, kad šitaip gatvėje sutikti senai matyti pažįstami kreipiasi ne tik į tavo mažąjį, bet ir į tave pačią. "Juk be sauskelnių keitimo ir tyrelių trynimo jai vargu ar kas berūpi", - išskaitai spėjimą sutiktojo akyse.
Po gimdymo dažna šeima kūdikėlį migdo savo didelėje lovoje - taip mažylis geriau miega, patogu žindyti per daug neišsibudinus ir t.t. Visgi, miegojimą vienoje lovoje besirenkantys tėvai abejoja dėl savo lytinio gyvenimo - o kaip jį suderinti su miegojimu trise?
Vienoje lovoje su vaiku: ar nenukentės intymus gyvenimas
Rita: po gimdymo pašlijo ir seksas, ir santykiai su vyru
Šį klausimą, kurį uždavė Rita, savyje nešiojasi ne viena jauna mama. Ką daryti, jei atšalo santykiai su vyru po gimdymo, jei vyro vietą lovoje užėmė mažytis kūdikėlis? Išklausykime, ką patars psichologė.
Jus nustebins atsakymas į klausimą, ar tėvai savo vaikus myli vienodai
Dalijant obuolį paprasta, šokoladą - taip pat, mat juos galima padalinti po lygiai, kad kiekvienas gautų po vienodą gabalą. Tačiau kaip yra tuomet, kai kalba eina apie meilę? Mokslininkai įsitikinę - meilė niekada nedalijama vienodai.
Kaip ir kada nujunkyti vaikutį. Iš kur žinoti, kad jam jau nebereikia mamos pieno. Kas - vaikas ar mama turėtų priimti sprendimą?
Gydytoja: sovietmečiu buvo sunaikinta žindymo kultūra
Kaip pažadinti po vaikų gimimo priblėsusią aistrą
Nors daugelis porų jaučiasi laimingi drauge, tačiau yra tema, kuri kai kurioms jų kelia nerimą - vis didėjantis nuobodulys seksualiniame gyvenime. Pirmųjų metų aistra beveik visiškai išnyko, o vietoj to viskas virto paprasčiausiu įpročiu. Kokios šios monotonijos priežastys? Kaip galima pakeisti šią situaciją ir įpūsti naujos aistros?
Inga: kaip atsikračiau per nėštumą priaugtų 20 kg
Mums parašiusi dviejų dukryčių mama Inga pasakoja, kaip jai sekėsi atsikratyti per nėštumą priaugto dviženklio kilogramų skaičiaus.
Šis horoskopas padės iššifruoti kiekvieno Zodiako ženklo motiniškų instinktų niuansus. Astrologijoje nėra nuostatos, kad vienų Zodiako ženklų atstovės yra geros, o kitų - blogos motinos. Šis horoskopas tiesiog padės geriau suprasti savo mamą arba numatyti, kokio tipo mama būsite jūs pati.
Geriausia ir blogiausia mama pagal Zodiako ženklą
Kada geriausia tapti mama – 20, 30 ar 40 metų?
Mama galima tapti ir 16-os, ir sulaukus 50-ies. Tačiau vienu atveju mama bus dar nepasirengusi tapti motina, o kitu kūdikio galima taip ir nesulaukti. Kada geriausia gimdyti šį kartą atsako ne medikai ar psichologai, bet pačios mamos.
6 patarimai, kaip <em>nesubobėti</em> po gimdymo
Vaiko gimimas - didelis išbandymas santuokai, todėl knygos „Parenting By Heart" autorė ir penkių vaikų motina Pinky McKay sako, kad abi pusės turi stengtis santykius puoselėti. Jos patarimai visiems esamiems ir būsimiems tėvams.
Daugybė moterų stengiasi atrasti pusiausvyrą augindamos sveikus, laimingus veikus, būdamos mylinčios žmonos, rūpindamosi namais ir dirbdamos.
Moteriai reikia pailsėti nuo vaikų auginimo – tik kaip?
Gydytoja apie seksą po gimdymo: kada ir kaip mylėtis
Po gimdymo kai kurios moterys laukia, kada gi galės pasimėgauti intymiais santykiais. O kitos neskuba vėl pulti mylimajam į glėbį: „Dar ne dabar"; „Ne šiandien"; „Ne rytoj." Kodėl?
Trenerės patarimai, kaip lengvai atsikratyti svorio po gimdymo
Kūdikius auginančioms moterims gydytojai rekomenduoja užsiimti aktyvia fizine veikla ir mankštintis, kadangi fiziniai pratimai ne tik padeda susigrąžinti buvusias formas, bet ir sumažina pogimdyvinės depresijos riziką. Be to, po gimdymo, ypač maitinant krūtimi, svoris krenta savaime, todėl norint atgauti gražias kūno formas pakanka kelių efektyvių pratimų. Net jei prieš nėštumą turėjote viršsvorio.
Mokslo jau seniausiai įrodyta, kad gyvybė neįmanoma be genų. Tačiau genai linkę kisti. Tam įtakos turi begalė pačių įvairiausių veiksnių: aplinka, kurioje asmuo gyvena, mityba, gyvenimo būdas ir pan. Dėl to ir pasitaiko įvairiausių fizinių bei protinių apsigimimų.
Ar visada persileidimas yra blogai
Kaip atsikratyti nemigos: 5 patarimai
Dauguma neseniai kūdikio susilaukusių moterų nenori nieko kito, kaip tik išsimiegoti, tačiau neretai nuėjus į lovą joms paprasčiausiai nepavyksta užmigti. Dėl to gali būti kalta per soti vakarienė, o gal pogulis dienos metu. Apžvelgiame pagrindines priežastis, neleidžiančias užmigti.
Mane erzina anyta - ką daryti? <sup style="color: #ff0000;">Psichologės komentaras</sup>
Portale TavoVaikas.lt atsidarė nauja rubrika „Klausk psichologo". Į jaunos mamos Ramunės klausimą atsako psichologė Vilma Jazgevičiūtė.
Mokslininkai pabandė išsiaiškinti, kodėl pirmagimes dukras auginančios šeimos skiriasi šiek tiek dažniau nei tos, kurios pirmiausia susilaukia sūnų. Ilgą laiką buvo manoma, kad taip yra todėl, kad vyrai pirmenybę teikia sūnums, tačiau tyrėjai šią hipotezę paneigė, praneša dailymail.co.uk.
Kodėl dukras auginančios šeimos skiriasi dažniau?