Reklama

Lietuvių pamėgtas Ventspilis: dvi vietos, kurias būtina aplankyti

 (9)
Vienas žinomiausių turistų galutinių tikslų Latvijoje yra Ventspilis - sutvarkytas, šiuolaikinis ir žydintis miestas prie Baltijos jūros, kuriame šeimos su vaikais ras įvairių poilsio galimybių. Mėgstami šeimos poilsio centrai Ventspilyje yra Nuotykių parkas ir Vandens nuotykių parkas.
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuotykių ieškoti – į Ventspilį!

Nuotykių parko istorija prasidėjo nuo slidinėjimo kalno sukūrimo idėjos, o dabar Ventspilio miesto pakraštyje dirbtinai formuojamas unikalus kalnas – Lembergo skrybėlė, kurio papėdėje išsidėstę įvairūs atrakcionai, virvių trasa su kliūtimis, o taip pat BMX trasa ir futbolo aikštė.

Prieš kelerius metus, 2013 metais, čia buvo atidaryta nauja Nuotykių parko atrakcionų zona.

Iš daugiau kaip dvidešimties Nuotykių parke prieinamų aktyvios veiklos rūšių kiekvienas suras sau tinkamą. Čia veiklos sau ras ir visai mažas turistas, ir iššūkių nebijantys jo tėveliai.

Vaikus ir suaugusiuosius džiugina čiuožimo su padangomis trasa, keturviečiai batutai su stogu, bamperių mašinų aikštė ir bamperių valčių atrakcionai.

Mažiausiuosius sudomins vaikų vairavimo mokykla, šuolių su guma batutai, žaidimų namelis su čiuožimo kalneliais ir spalvotais kamuoliais. Smagiai praleisti laiką galima taip pat ir virvių trasose „Katino takas" ir „Lokiukas".

Ekstremalių nuotykių mėgėjus sudomins tramplino valtys, nusileidžiančios laisvu kritimu nuo 9 m aukščio estakados. Jaunimo kompanija mielai išbandys dažasvydžio žaidimą, katapultavimąsi specialioje katapultoje ir rodeo ant buliaus.

Apie šiuos ir kitus atrakcionus, o taip pat paslaugų kainas ir darbo laiką sužinosite interneto tinklalapyje www.piedzivojumuparkas.lv

Po aktyvaus poilsio šviežiame ore maloniu kontrastu bus Vandens nuotykių parkas, esantis uždarose patalpose. Čia esančioje vandens atrakcionų zonoje sukurtas dirbtinių bangų baseinas, kuriame bangos veikia periodiškai, yra šiltas baseinas su vandens kaskadomis ir horizontaliomis masažo čiurkšlėmis.

Mažųjų laukia vaikų baseinas, o taip pat du čiuožimo takai ir dirbtinė kalnų upė.

Lankytojai gali relaksuotis SPA voniose ir saunoje. SPA zonoje yra trys pirtys, druskos kambarys, masažo vonia ir dušas. Ir vandens atrakcionus, ir SPA paslaugas galima įsigyti kartu ar atskirai.

Vasaros sezonu poilsiautojai pamėgo Paplūdimio vandens parką po atviru dangumi su nusileidimo takeliais, burbulų voniomis, sauna ir baseinais, o taip pat atskira mažylių zona.

Išsamią informaciją apie turizmo galimybes Ventspilyje lietuvių kalba rasite interneto tinklalapyje www.visitVentspilis.com

Nuotykių parkas

Saules gatvė 141, Ventspilis, telefonas +37128611333, www.piedzivojumuparkas.lv

Vandens nuotykių parkas

Lauku gatvė 5, Ventspilis, telefonas +37163623974, www.udensparkas.lv

Paplūdimio vandens parkas (veikia nuo birželio 3 d.)

Medņu gatvė 19, Ventspilis, telefonas +37126429684, www.pludmalesvandens parkas.lv

Užsakymo nr.: PT_71139468

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mokslai ir laisvalaikis

Po mokyklos – „Gap Year“: atradimų metai ar laiko švaistymas?

Panašu, kad ilgą laiką buvęs kelrodžiu, gyvenimo modelis „mokykla-universitetas-darbas" praranda savo pozicijas.

Kaip ugdyti vaikų verslumą jau nuo ikimokyklinio amžiaus?

Dėl vaikų savarankiškumo, kūrybiškumo, emocinio intelekto, socialinių įgūdžių lavinimo būtinumo diskusijų jau nekyla.

Nuo transplantacijos berniuką išgelbėjo ragenos sustiprinimo operacija

Pažaboti klastingą akių ligą paaugliui padėjo medicinos naujovė, apie kurią sergantis tėvas negalėjo net pasvajoti

Dr. Monika Skerytė-Kazlauskienė: ko reikia, kad patyčios išnyktų visiems laikams

Kartais viltingai atrodo, kad didėjant žmonių sąmoningumui patyčios vis mažiau pasireiškia mūsų gyvenime. Tačiau tuomet išgirstam apie subtilias, užslėptas patyčių formas, egzistuojančias net darželiuose, tokias, kurias sunku pastebėti, sunku įrodyti.

Vaikai kviečiami internete atlikti testą ir pasitikrinti, ar jie nepatiria patyčių (1)

Kovai su patyčiomis - naujas interaktyvus kampanijos „Už saugią Lietuvą" įrankis.

Visuomenė tampa vis labiau tolerantiška Dauno sindromą turintiems vaikams

Tyrimas parodė, kad 58 proc. lietuvių Dauno sindromą turintiems vaikams atvertų kelią į bendrojo lavinimo mokyklas.

Spręs, ką daryti, kad vaikai negimdytų vaikų

Žiniasklaidai paskelbus apie pagimdžiusią 12-os metų mergaitę, Lietuvos žmogaus teisių centras suabejojo Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programa, kuri pagaliau prasidėjo Lietuvos mokyklose.

Psichologas Vytis Valantinas: patarimai tėvams, kurių vaikai laikys egzaminus

Psichologo Vyčio Valantino trumpa atmintinė tėvams, kurie augina mokyklinio amžiaus vaikus ir šiais metais jų laukia egzaminai.

Dideli šalčiai gali pakoreguoti mokymo įstaigų darbą (1)

Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, Švietimo ir mokslo ministerija atkreipia moksleivių ir darželinukų tėvų dėmesį.

A. Landsbergienė pristatė dešimt principų, kaip ugdyti vaikus, kad jie patys norėtų mokytis

Pradėjusi dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais, o vėliau ir pradinukais, edukologė Austėja Landsbergienė pastebėjo, kad jie ugdomi nenatūraliai - tarsi kiaurą dieną lankytų daugybę būrelių.

Su kokio amžiaus vaikais ir kaip kalbėti apie alkoholį, rūkymą ir narkotikus

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) turimais duomenimis, dažniausiai suaugusieji vaikams apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo žalą yra linkę pasakoti tik tada, kai jie tampa paaugliais.

Dėl gripo 135 šalies mokyklose paskelbtas karantinas

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad šiandien Lietuvoje karantinas buvo paskelbtas maždaug 13 proc. visų šalies mokyklų.

Psichologė: svarbiausia, kad seksualinę prievartą patyręs vaikas aiškiai išgirstų: tai ne tavo kaltė

Tylėti - ne išeitis kilus įtarimui, kad vaikas patiria seksualinį smurtą. Vaikų, nukentėjusių nuo seksualinės prievartos, pagalbos centro psichologė Vilma Paliaukienė su naujienų agentūra ELTA pasidalijo patirtimi, ką sakyti ir ko nesakyti vaikui, kuris patyrė seksualinę prievartą.

Gyvenimas su paaugliu: kokias pamokas išmokau

„Geriausias būdas padėti savo paaugliams - išgyventi patiems". Šią frazę išgirdau vienos konferencijos apie paauglystę metu.

Išmaniųjų telefonų žala vaikams – kaip ją įveikti

Jau prieš kelerius metus JAV gydytojai psichoterapeutai pradėjo skambinti pavojaus varpais apie žalą, kurią vaikams sukelia išmanieji telefonai.