Geriausios šeimai skirtos programėlės

 (1)
Jei jūs ir jūsų namiškiai nepraleidžia dienos be išmaniojo telefono, į kiekvieno telefoną rekomenduojame atsisiųsti geriausias programėles, skirtas naudoti artimiausių šeimos narių rate.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kasdieniam planavimui

Svarbiausiems šeimos darbams ir įvykiams planuoti tiks „Appy Award" apdovanojimą, kaip geriausia šeimai skirta programėlė, gavusi „Cozi App". Ši aplikacija paverčia išmanųjį telefoną arba planšetę į patogų šeimos reikalų organizavimo įrenginį, kuriame galima rasti kalendorių, pirkinių, darbų sąrašus ir kitus planavimo įrankius.

Visi šeimos nariai kalendoriuje gali žymėtis ir matyti vienas kito darbus, gauti priminimus apie svarbiausiu dienos įvykius. Visiems pasiekiamame pirkinių sąraše, kiekvienas gali pažymėti jau nupirktus ar namuose trūkstamus produktus. Programėlėje taip pat yra šeimos žurnalas – platforma, kurioje kiekvienas gali įkelti nuotraukas ir tokiu būdu svarbiomis dienos akimirkomis pasidalinti su kitais šeimos nariais.

Nerimui sumažinti

Kiekvienas tėvas jaudinasi dėl savo vaikų, rūpinasi jų saugumu ir todėl nori būti užtikrintas, kur per dieną laiką leidžią jų atžalos. Programėlė „Life360" - kaip tik tokiems tėvams. Tai tarsi šeimos katalogas, leidžiantis matyti, ar atžalos yra mokykloje, ar po pamokų grįžo namo – jų buvimo koordinatės rodomos specialiame žemėlapyje.

Užtenka atsiųsti programėlę į kiekvieno šeimos nario telefoną ir įtraukti kiekvieną į specialų šeimos ratą. Beje, telefono vietos atpažinimo funkcija padės įrenginį atrasti pametus.

Rūpinimuisi vaikų sveikata

Mūsų dienomis daugelis tėvų supranta, jog išmanieji prietaisai iš tiesų palengvina gyvenimą, todėl jais naudotis leidžia ir savo vaikams. Kita vertus, labai svarbu, kad naudojimasis išmaniuoju telefonu ar planšete būtų taisyklingas. Kad ir žiūrėjimas į įrenginio ekraną tinkamu atstumu, taip apsaugant akis. Siekiant tą užtikrinti, visai neseniai pristatyta programėlė „Samsung Safety Screen". Joje - pažangi veido atpažinimo funkcija. Kai planšetė ar išmanusis telefonas laikomas per mažu atstumu nuo akių, pasirodžius simboliniam programėlės paveikslėliui, ekranas užrakinamas. Įrenginiu neleidžiama naudotis iki tol, kol vaikas nepasirenka tinkamo žiūrėjimo atstumo.

Šeimos istorijai atminti

Turbūt nėra tinkamesnės progos nei šeimos diena, pradėti pildyti genealoginį medį. Genealogai suskubs teigti, kad tai be galo rimtas ir sudėtingas mokslas, tačiau pradedantiesiems čia gali pasitarnauti išmaniesiems įrenginiams skirta programėlė. Pavyzdžiui, visiems Android įrenginiams pritaikyta programėlė „MyHeritage". Šioje platformoje galite išsaugoti ir dalintis savo šeimos istorija labai paprastai – fiksuoti ir dalintis tiek nuotraukomis bei atsiminimais, atrasti daugiau informacijos apie savo protėvius milijardiniuose istoriniuose įrašuose.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Pradinukas

Artėjant rudeniui ragina tėvus suklusti dėl vaikų sveikatos

Kiekviena rugsėjo pirmoji ypatinga tiek tėvams, tiek jų atžaloms. Kartu tai ir rūpinimasis mokyklinėmis reikmėmis, apranga bei jaudulys prieš mokslų pradžią. Ne ką mažiau dėmesio reikėtų skirti ir moksleivių sveikatai.

Rugsėjo pirmąją daugiau tėvų galės palydėti vaikus į mokyklą

Artėjant rugsėjo pirmajai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja apie pasikeitimus naujame Darbo kodekse, pagal kuriuos šiemet daugiau tėvų galės palydėti vaikus į mokyklą pirmąją mokslo metų dieną.

5 žingsniai, kaip sutaupyti išleidžiant vaiką į mokyklą

Liko vos trys savaitės iki mokslo metų pradžios, o tai daugumai šeimų neišvengiamai reiškia pirkimo maratoną, bėgiojant tarp mokyklinių prekių lentynų.

Pratimai, kurie padeda nuraminti įsišėlusį vaiką

Kartais mūsų mažieji nenuoramos taip įsišėlsta, kad nebegali sustoti. Iš nuovargio tampa pikti ir suirzę. Kas, jei ne mama, geriausiai gali padėti savo pipirui? Kartu atlikite mankštą, kuri padės nusiraminti ir atsipalaiduoti.

9 patarimai, kaip išsirinkti geriausią mokyklinę kuprinę

Talpi ir graži. Tai svarbiausia vaikui. Mamai rūpi, kad būtų patogi ir saugotų gerą laikyseną. Tėčiui – kad nedaug kainuotų. Kas dar svarbu renkantis kuprinę?

7 patarimai tėvams, išleidžiantiems vaiką į stovyklą

Gerokai įpusėjus vasarai, tėvams gali kilti klausimas ar jų vaikas tinkamai pailsėjo?

Į mokyklą – nuo šešerių metų: specialistės įvardija slypinčius pavojus (28)

Pasigirdus siūlymams į pirmą klasę išleisti šešiamečius, šių tėveliai šiek tiek sutriko ir su didesne atida žvilgtelėjo į savo vaikus: ar jie tikrai pasiruošę mokyklai?

Žinomo tėčio laiškas: valstybine dukters mokykla nusivylėme visi (33)

Pradinio mokyklinio amžiaus dukrytę auginančio aktoriaus ir „Teatriuko“ įkūrėjo Žilvino Ramanausko mintys apie mokyklą, į kurią lygiai prieš metus jis nuvedė savo pirmagimę Salomėją.

Kaip skatinti vaikus savarankiškai spręsti iškylančias problemas

Kiekvienas suaugęs žmogus šiuolaikiniame gyvenime susiduria su problemomis. Susidurdami su kasdieniais naujais iššūkiais patiriame skirtingus išgyvenimus ir susiduriame su jų keliamomis problemomis. Ar kada susimąstėme, kaip tokius dalykus išgyvena vaikai?

Kaip ugdyti vaiko savarankiškumą

Šešerių metų vaikai paprastai keliauja į priešmokyklinę grupę, tačiau kai kurie tėvai nusprendžia, kad jiems jau laikas ir į mokyklą.

Kaip paruošti būsimą pirmoką mokyklai (3)

Kas svarbiausia ruošiant vaiką mokyklai? Raidės, skaičiai ar tai, kad būtų savarankiškas?

Ar žinome, ką iš tikrųjų valgo mokyklose mūsų vaikai?

Keliaudama po Lietuvos mokyklas Raminta Bogušienė įsitikina, kad tiek valstybinėse, tiek privačiose ugdymo įstaigose teisės aktai eina sava vaga, o praktinis gyvenimas – sava. Nors teisės aktai ir tobulinami, bet praktinis jų įgyvendinimas atsilieka.

Lietuvos psichologų sąjunga: kada tinkamiausias laikas eiti į mokyklą – 6 ar 7 metų (8)

Dabartinės švietimo politikos siekis paankstinti privalomo ugdymo pradžią kelia diskutuotinų klausimų ir visuomenei, ir švietimo pagalbos specialistams.

10 patarimų, kaip sudominti vaiką mokytis

„Visada vaikai nori mokytis ne iš to, kuris puikiai žino dalyką, bet iš to, kuris parodė vaikui, kam to dalyko žinių reikia gyvenime, kaip jas galima panaudoti“.

Vaikui sunku susikaupti: priežastis gali būti netikėta

Priešmokyklinėje grupėje, o dar labiau pradinėse klasėse keičiasi vaikų dienotvarkė: vaikui tenka mokytis pasėdėti ramiai vienoje vietoje, klausyti, ką sako mokytoja ir atlikti tam tikras užduotis.