Fengšui patarimai planuojantiems vaikus

 (2)
Fenšgšui patarimai, kurie pravers visiems, galvojantiems apie šeimos pagausėjimą. Jie tinka ir planuojant pirmą vaikelį, ir paskesnius.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įsivaizduoti būsimą vaiką

Fengšui (feng shui) specialistai sako, kad tikslą daug lengviau pasiekti, jeigu esi nusiteikęs ir įsivaizduoji galutinį rezultatą. Reikia mintyse įsivaizduoti, nusipiešti paveikslą to, apie ką svajoji. Todėl planuojant konkrečios lyties vaiką, reikia įsivaizduoti, kaip atrodys tavo būsimasis vaikelis.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Septyni naujagimiai, kuriems gyvybes išgelbėjo stebuklas
Mirštantis vaikas dalyvavo savo tėvų vestuvėse

Norimos lyties vaiko figūrėlė arba fotografija

Kinų fengšui specialistai pataria namuose, tinkamiausioje vaikams vietoje (ji yra vakarinėje buto ar namo dalyje) pastatyti norimos lyties kūdikio figūrėlę. Jei svajojate apie mergaitę, tai turėtų būti mergaitiška lėlytė, jei apie berniuką - berniuko figūrėlė.

Galima vietoj figūrėlės pakabinti norimos lyties vaiko fotografiją. Ji turėtų būti ryškiai apšviestoje kambario vietoje. Dar vienas svarbus pastebėjimas: ant jos niekada neturi būti dulkių.

Svarbu, į kurią pusę miegant yra jūsų galva

Poroms, kurios nori susilaukti mergaitės, patariama gulėti taip, kad jų galva būtų į pietus. Jeigu norite berniuko - galva miegant turi būti į šiaurę.

Prie miegamojo durų patariama pasistatyti drambliukų statulėlių. Iš abiejų durų pusių. Dramblys yra sėkmę planuojant ir pradedant vaikus lemiantis simbolis. Todėl poroms, kurios negali susilaukti vaikų, patariama drambliuko statulėlę turėti savo kambaryje.

Kokios dienos svarbios pradedant kūdikį?

Nėra vieno metodo, kuris garantuotų norimos lyties vaikutį, fengšui - ne išimtis. Šis metodas, kaip ir visi kiti, remiasi tikėjimu. Jeigu jūs abejojate kažkuriuo metodu ar juo išvis netikite, jis jums ir nepadės.

Pagal fengšui, svarbu ir tai, kurią dieną po menstruacijų buvo pradėtas vaikas. Jeigu:

15, 13, 11, 9, 7, 5 po menstruacijų - bus berniukas;
16, 14, 12, 10, 8, 6, 4 po menstruacijų - bus mergaitė.

Ką valgyti, kad gimtų mergaitė

Tam, kad gimtų mergaitė, fengšui specialistai būsimai mamai pataria valgyti tam tikrus maisto produktus. Iš gėrimų tinka kakava, arbata su pienu, žolelių arbatos. Mėsos geriausia išvis atsisakyti. Žuvis tinkamiausia jūros ir šviežia, o ne šaldyta.

Vengti reikia abrikosų, slyvų ir apelsinų, taip pat menkaverčių saldumynų, tokių, kaip saldūs kepiniai. Jei norisi saldumo, geriau pasmaguriauti šaukšteliu medaus. Pieno produktai tinka visi be išimties.

Labai svarbus fengšui principas: moteriai nėštumo metu naudingiausias yra tas maistas, kuris jai mieliausias, tai yra, suteikia maloniausių pojūčių.

Ką valgyti, kad gimtų berniukas

Fengšui žinovai planuojančiai berniuką būsimai mamai pataria į meniu įtraukti kuo daugiau vaisių. O štai miltiniai bei pieno gaminiai nėra rekomenduojami.

Patariama nepiktnaudžiauti duonos gaminiais. Taip pat būsimoji mama gali drąsiai valgyti visų rūšių mėsą bei žuvį, iš gėrimų tinka žalioji arbata, įvairios vaisių sultys. Valgiaraštyje reikėtų riboti kopūstus bei žalios spalvos daržoves.

Linkime sėkmės planuojant!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Skaitytoja: labai noriu vaiko, bet beprotiškai bijau

TAVO VAIKO žurnalui parašiusi moteris nori antro vaiko, tačiau jaučia baimę. Gal jai padės specialisto komentaras?

Skaitytojos išpažintis: negaliu susilaukti vaikų ir svajoju apie įsivaikinimą (1)

Tavovaikas.lt portalo redakcija gavo moters laišką, kuri norėjo likti anonime. Gerbiame šį norą, todėl vardo ir miesto neskelbiame.

Gydytoja: kada anksčiausiai galima pamatyti būsimo vaiko lytį (1)

Nors 4 D echoskopas jau nėra didelė naujiena, vis tiek jis – tarsi stebuklas, nes rodo tai, ką vaisius veikia pilvelyje „čia" ir „dabar".

Romualdas Šemeta: būsimo vaiko sveikata formuojasi dar iki fizinio jo gyvybės užsimezgimo

Rytų šalyse nuo seno teigiama, jog vaikas pas mamą pirmiausia ateina dvasiniu pavidalu, likus 3-4 mėnesiams iki nėštumo pradžios, todėl sąmoningas tėvų požiūris į vaikelio auginimą turi prasidėti dar prieš planuojant naują gyvybę.

Kur lankytis nėštumo metu – pas šeimos gydytoją ar akušerį ginekologą?

Pagal SAM (Sveikatos apsaugos ministerijos) nustatytas ir patvirtintas metodikas mažos rizikos nėštumo priežiūros paslaugas teikia šeimos gydytojas ar PASP (pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos) komandos akušeris ginekologas. Kokia tikrovė? Konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė Ingrida Kravčenkienė.

Gydytoja I.Kravčenkienė nėščiosioms: neprisikurkite nereikalingų įsivaizdavimų

Apie pastojusią moterį tik ir kalbama, kokia ji ypatinga, kokia nuostabi jos būklė. Nereta prisipažįsta, kad tapusi nėščia šiek tiek nusivylė, kaip viena mūsų skaitytoja įvardijo, atrodo, gyvenimo šventė vyksta, o tu stovi kažkur už durų ir tavęs neįleidžia vidun... Nesijauti nei labai graži, nei labai ypatinga, tiesiog nei šiokia, nei tokia...

Ginekologė: geriausias amžius gimdyti vaikus yra... (6)

Vienos moterys džiaugiasi vyresne motinyste, o kitos išgyvena, kad delsė ir negimdė anksčiau, nes nebegali pastoti. Vyresnė motinystė. „Už" ir „prieš". Konsultuoja gydytoja ginekologė dr. Žaneta Kasilovskienė.

Specialistai: Lietuva kontraceptinių tablečių atžvilgiu išlieka konservatyvi

Specialistų teigimu, nors kontraceptinės tabletės pasaulyje yra vienas iš populiariausių kontracepcijos būdų, tačiau Lietuvoje šis apsisaugojimo būdas sukelia daug klausimų ir mitų.

Ginekologė: ką kiekviena moteris turi žinoti apie gimdos kaklelio vėžį

„Neturiu laiko", „turiu svarbesnių reikalų", „nejaučiu jokių nemalonių pojūčių" – tai yra dažniausi moterų pasiteisinimai, už kurių jos slapsto nesilankymo pas ginekologą priežastis, iš tiesų labiausiai bijodamos išgirsti nemalonią žinią apie savo lytinę sveikatą.

Gydytoja: kokie genetiniai tyrimai skiriami nėštumo metu

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Dabar motinystė atidėliojama vis vyresniam amžiui (nuo 35 m.). Medicina nestovi vietoje, jau nuo dešimtos nėštumo savaitės galite tiksliai sužinoti, ar jūsų būsimam kūdikiui negresia kokie pavojai.

Kas trukdo moteriai pastoti: gydytojo genetiko komentaras (2)

Planuojate šeimos pagausėjimą? Tuomet turite žinoti, kad vyrui pasiruošti užteks 3 mėnesių, o moteriai reikės viso gyvenimo.

Prieš tūkstantį metų žmonės planavo vaiko lytį: kai kurie metodai šiandien skamba neįtikėtinai (6)

Gims berniukas ar mergaitė? Šis klausimas rūpi žmonėms jau daugiau kaip keturis tūkstančius metų. Ir bent jau tiek pat laiko jie mėgina savo palikuonių lytį vienaip ar kitaip užfiksuoti prieš kūdikio pradėjimą ar jo metu. Daugiau ar mažiau sėkmingai

Ypač gabi atžala – išskirtinai vyresnio amžiaus moterims?

Gydytojų specialistų teigimu, jau kurį laiką amžius nebėra pagrindinis rodiklis, vertinant galimybę susilaukti vaikų.

Kaip suplanuoti vaiko lytį: populiariausi būdai (1)

Egzistuoja įvairių metodikų, siūlančių vaiko lytį tiesiog „užsisakyti". Kiek tai patikima, vėlgi spręsti kiekvienam asmeniškai, nes medicinos mokslas nėra nė vieno iš šių būdų patvirtinęs kaip patikimo.

Kūdikio kraitelis: ką tikrai būtina įsigyti prieš gimstant kūdikiui

Pirmasis vaikutis šeimoje visuomet laukiamas su didžiausiu nekantrumu ir baime – juk taip norisi tobulai pasiruošti. Tačiau iš didelio noro dažnai persistengiama – ypač ruošiant kūdikio kraitelį.