Fengšui patarimai planuojantiems vaikus

 (2)
Fenšgšui patarimai, kurie pravers visiems, galvojantiems apie šeimos pagausėjimą. Jie tinka ir planuojant pirmą vaikelį, ir paskesnius.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įsivaizduoti būsimą vaiką

Fengšui (feng shui) specialistai sako, kad tikslą daug lengviau pasiekti, jeigu esi nusiteikęs ir įsivaizduoji galutinį rezultatą. Reikia mintyse įsivaizduoti, nusipiešti paveikslą to, apie ką svajoji. Todėl planuojant konkrečios lyties vaiką, reikia įsivaizduoti, kaip atrodys tavo būsimasis vaikelis.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Septyni naujagimiai, kuriems gyvybes išgelbėjo stebuklas
Mirštantis vaikas dalyvavo savo tėvų vestuvėse

Norimos lyties vaiko figūrėlė arba fotografija

Kinų fengšui specialistai pataria namuose, tinkamiausioje vaikams vietoje (ji yra vakarinėje buto ar namo dalyje) pastatyti norimos lyties kūdikio figūrėlę. Jei svajojate apie mergaitę, tai turėtų būti mergaitiška lėlytė, jei apie berniuką - berniuko figūrėlė.

Galima vietoj figūrėlės pakabinti norimos lyties vaiko fotografiją. Ji turėtų būti ryškiai apšviestoje kambario vietoje. Dar vienas svarbus pastebėjimas: ant jos niekada neturi būti dulkių.

Svarbu, į kurią pusę miegant yra jūsų galva

Poroms, kurios nori susilaukti mergaitės, patariama gulėti taip, kad jų galva būtų į pietus. Jeigu norite berniuko - galva miegant turi būti į šiaurę.

Prie miegamojo durų patariama pasistatyti drambliukų statulėlių. Iš abiejų durų pusių. Dramblys yra sėkmę planuojant ir pradedant vaikus lemiantis simbolis. Todėl poroms, kurios negali susilaukti vaikų, patariama drambliuko statulėlę turėti savo kambaryje.

Kokios dienos svarbios pradedant kūdikį?

Nėra vieno metodo, kuris garantuotų norimos lyties vaikutį, fengšui - ne išimtis. Šis metodas, kaip ir visi kiti, remiasi tikėjimu. Jeigu jūs abejojate kažkuriuo metodu ar juo išvis netikite, jis jums ir nepadės.

Pagal fengšui, svarbu ir tai, kurią dieną po menstruacijų buvo pradėtas vaikas. Jeigu:

15, 13, 11, 9, 7, 5 po menstruacijų - bus berniukas;
16, 14, 12, 10, 8, 6, 4 po menstruacijų - bus mergaitė.

Ką valgyti, kad gimtų mergaitė

Tam, kad gimtų mergaitė, fengšui specialistai būsimai mamai pataria valgyti tam tikrus maisto produktus. Iš gėrimų tinka kakava, arbata su pienu, žolelių arbatos. Mėsos geriausia išvis atsisakyti. Žuvis tinkamiausia jūros ir šviežia, o ne šaldyta.

Vengti reikia abrikosų, slyvų ir apelsinų, taip pat menkaverčių saldumynų, tokių, kaip saldūs kepiniai. Jei norisi saldumo, geriau pasmaguriauti šaukšteliu medaus. Pieno produktai tinka visi be išimties.

Labai svarbus fengšui principas: moteriai nėštumo metu naudingiausias yra tas maistas, kuris jai mieliausias, tai yra, suteikia maloniausių pojūčių.

Ką valgyti, kad gimtų berniukas

Fengšui žinovai planuojančiai berniuką būsimai mamai pataria į meniu įtraukti kuo daugiau vaisių. O štai miltiniai bei pieno gaminiai nėra rekomenduojami.

Patariama nepiktnaudžiauti duonos gaminiais. Taip pat būsimoji mama gali drąsiai valgyti visų rūšių mėsą bei žuvį, iš gėrimų tinka žalioji arbata, įvairios vaisių sultys. Valgiaraštyje reikėtų riboti kopūstus bei žalios spalvos daržoves.

Linkime sėkmės planuojant!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Ginekologė: geriausias amžius gimdyti vaikus yra... (6)

Vienos moterys džiaugiasi vyresne motinyste, o kitos išgyvena, kad delsė ir negimdė anksčiau, nes nebegali pastoti. Vyresnė motinystė. „Už" ir „prieš". Konsultuoja gydytoja ginekologė dr. Žaneta Kasilovskienė.

Specialistai: Lietuva kontraceptinių tablečių atžvilgiu išlieka konservatyvi

Specialistų teigimu, nors kontraceptinės tabletės pasaulyje yra vienas iš populiariausių kontracepcijos būdų, tačiau Lietuvoje šis apsisaugojimo būdas sukelia daug klausimų ir mitų.

Ginekologė: ką kiekviena moteris turi žinoti apie gimdos kaklelio vėžį

„Neturiu laiko", „turiu svarbesnių reikalų", „nejaučiu jokių nemalonių pojūčių" – tai yra dažniausi moterų pasiteisinimai, už kurių jos slapsto nesilankymo pas ginekologą priežastis, iš tiesų labiausiai bijodamos išgirsti nemalonią žinią apie savo lytinę sveikatą.

Gydytoja: kokie genetiniai tyrimai skiriami nėštumo metu

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Dabar motinystė atidėliojama vis vyresniam amžiui (nuo 35 m.). Medicina nestovi vietoje, jau nuo dešimtos nėštumo savaitės galite tiksliai sužinoti, ar jūsų būsimam kūdikiui negresia kokie pavojai.

Kas trukdo moteriai pastoti: gydytojo genetiko komentaras (2)

Planuojate šeimos pagausėjimą? Tuomet turite žinoti, kad vyrui pasiruošti užteks 3 mėnesių, o moteriai reikės viso gyvenimo.

Prieš tūkstantį metų žmonės planavo vaiko lytį: kai kurie metodai šiandien skamba neįtikėtinai (6)

Gims berniukas ar mergaitė? Šis klausimas rūpi žmonėms jau daugiau kaip keturis tūkstančius metų. Ir bent jau tiek pat laiko jie mėgina savo palikuonių lytį vienaip ar kitaip užfiksuoti prieš kūdikio pradėjimą ar jo metu. Daugiau ar mažiau sėkmingai

Ypač gabi atžala – išskirtinai vyresnio amžiaus moterims?

Gydytojų specialistų teigimu, jau kurį laiką amžius nebėra pagrindinis rodiklis, vertinant galimybę susilaukti vaikų.

Kaip suplanuoti vaiko lytį: populiariausi būdai (1)

Egzistuoja įvairių metodikų, siūlančių vaiko lytį tiesiog „užsisakyti". Kiek tai patikima, vėlgi spręsti kiekvienam asmeniškai, nes medicinos mokslas nėra nė vieno iš šių būdų patvirtinęs kaip patikimo.

Kūdikio kraitelis: ką tikrai būtina įsigyti prieš gimstant kūdikiui

Pirmasis vaikutis šeimoje visuomet laukiamas su didžiausiu nekantrumu ir baime – juk taip norisi tobulai pasiruošti. Tačiau iš didelio noro dažnai persistengiama – ypač ruošiant kūdikio kraitelį.

Kokioms moterims yra didesnė tikimybė, kad gims dvynukai (3)

Pastaruoju metu netrūksta pranešimų apie tai, kad vieni ar kiti pažįstami susilaukė dvynukų. Tai, kas prieš 50 metų buvo tikrai retenybė, šiandien nutinka vis dažniau ir dažniau.

Svarbiausi gydytojo patarimai, jei planuojate susilaukti kūdikio

Planuojantys šeimos pagausėjimą jau ne kartą turbūt girdėjo, kad gydytojai abiems tėveliams rekomenduoja bent 3 mėnesius iki pastojimo vengti žalingų veiksnių, pakoreguoti savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Abejojate, ar norite vaiko: atsakykite sau į šiuos 10 klausimų (9)

Apsisprendimas susilaukti vaikų yra be galo atsakingas sprendimas. Jis turi būti abiejų partnerių susitarimas.

Sužinok būsimo vaiko lytį pagal savo amžių Kinų kalendorius

Daugelio mamyčių ir tėvelių pirmas klausimas po to, kai sužino, kad laukiasi, būna: „Kas bus? Berniukas ar mergaitė?“. Tai maga sužinoti ir artimiesiems bei draugams. Paprastai gydytojas gali pamatyti lytį patikrinimo ultragarsu metu, bet toks tyrimas nėra 100 proc. tikslus.

Kodėl įprasti vitaminai nėštumo metu netinka?

Nėštumo metu būtina užtikrinti reikalingą vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekį. Moksliniai tyrimai rodo, kad jų trūkumas gali lemti nėštumo ir gimdymo komplikacijas bei įvairias kūdikio ligas.

Auksinės mitybos taisyklės nėštumo metu – ką būtina valgyti, o ko geriau neliesti (2)

Nėštumo metu moters organizmui reikia daugiau energijos, mat jos turi užtekti ne tik būsimai mamai, bet ir besivystančiam mažyliui. Tačiau vis dar gajus įsitikinimas, kad tuo metu reikia valgyti už du ir ko tik širdis geidžia – visiška netiesa. Atvirkščiai, maistą reiktų kruopščiai atsirinkti, kad būtų ne tik skanu, bet ir naudinga sveikatai.