Fengšui patarimai planuojantiems vaikus

 (2)
Fenšgšui patarimai, kurie pravers visiems, galvojantiems apie šeimos pagausėjimą. Jie tinka ir planuojant pirmą vaikelį, ir paskesnius.
Fengšui patarimai planuojantiems vaikus
© Shutterstock nuotr.

Įsivaizduoti būsimą vaiką

Fengšui (feng shui) specialistai sako, kad tikslą daug lengviau pasiekti, jeigu esi nusiteikęs ir įsivaizduoji galutinį rezultatą. Reikia mintyse įsivaizduoti, nusipiešti paveikslą to, apie ką svajoji. Todėl planuojant konkrečios lyties vaiką, reikia įsivaizduoti, kaip atrodys tavo būsimasis vaikelis.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Septyni naujagimiai, kuriems gyvybes išgelbėjo stebuklas
Mirštantis vaikas dalyvavo savo tėvų vestuvėse

Norimos lyties vaiko figūrėlė arba fotografija

Kinų fengšui specialistai pataria namuose, tinkamiausioje vaikams vietoje (ji yra vakarinėje buto ar namo dalyje) pastatyti norimos lyties kūdikio figūrėlę. Jei svajojate apie mergaitę, tai turėtų būti mergaitiška lėlytė, jei apie berniuką - berniuko figūrėlė.

Galima vietoj figūrėlės pakabinti norimos lyties vaiko fotografiją. Ji turėtų būti ryškiai apšviestoje kambario vietoje. Dar vienas svarbus pastebėjimas: ant jos niekada neturi būti dulkių.

Svarbu, į kurią pusę miegant yra jūsų galva

Poroms, kurios nori susilaukti mergaitės, patariama gulėti taip, kad jų galva būtų į pietus. Jeigu norite berniuko - galva miegant turi būti į šiaurę.

Prie miegamojo durų patariama pasistatyti drambliukų statulėlių. Iš abiejų durų pusių. Dramblys yra sėkmę planuojant ir pradedant vaikus lemiantis simbolis. Todėl poroms, kurios negali susilaukti vaikų, patariama drambliuko statulėlę turėti savo kambaryje.

Kokios dienos svarbios pradedant kūdikį?

Nėra vieno metodo, kuris garantuotų norimos lyties vaikutį, fengšui - ne išimtis. Šis metodas, kaip ir visi kiti, remiasi tikėjimu. Jeigu jūs abejojate kažkuriuo metodu ar juo išvis netikite, jis jums ir nepadės.

Pagal fengšui, svarbu ir tai, kurią dieną po menstruacijų buvo pradėtas vaikas. Jeigu:

15, 13, 11, 9, 7, 5 po menstruacijų - bus berniukas;
16, 14, 12, 10, 8, 6, 4 po menstruacijų - bus mergaitė.

Ką valgyti, kad gimtų mergaitė

Tam, kad gimtų mergaitė, fengšui specialistai būsimai mamai pataria valgyti tam tikrus maisto produktus. Iš gėrimų tinka kakava, arbata su pienu, žolelių arbatos. Mėsos geriausia išvis atsisakyti. Žuvis tinkamiausia jūros ir šviežia, o ne šaldyta.

Vengti reikia abrikosų, slyvų ir apelsinų, taip pat menkaverčių saldumynų, tokių, kaip saldūs kepiniai. Jei norisi saldumo, geriau pasmaguriauti šaukšteliu medaus. Pieno produktai tinka visi be išimties.

Labai svarbus fengšui principas: moteriai nėštumo metu naudingiausias yra tas maistas, kuris jai mieliausias, tai yra, suteikia maloniausių pojūčių.

Ką valgyti, kad gimtų berniukas

Fengšui žinovai planuojančiai berniuką būsimai mamai pataria į meniu įtraukti kuo daugiau vaisių. O štai miltiniai bei pieno gaminiai nėra rekomenduojami.

Patariama nepiktnaudžiauti duonos gaminiais. Taip pat būsimoji mama gali drąsiai valgyti visų rūšių mėsą bei žuvį, iš gėrimų tinka žalioji arbata, įvairios vaisių sultys. Valgiaraštyje reikėtų riboti kopūstus bei žalios spalvos daržoves.

Linkime sėkmės planuojant!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Planuojantiems nėštumą: netikėkite viskuo, ką jums sako aplinkiniai (1)

Jūsų dėmesiui – 9 mitai apie pastojimą, kuriais siūlome netikėti.

7 mitai apie pastojimą, kuriais vis dar tikima XXI amžiuje (2)

Naujos gyvybės pradėjimas iki šių dienų gaubiamas mitų ir prietarų. Bene dažniausiai pasitaikančius aptarsime šiame straipsnyje.

A. Kaluginas: kaip į šeimą sugrąžinti intymų gyvenimą (51)

Turite vaikų, visko pilnus namus, jaukų miegamąjį, čiužinį iš reklamos ir net garsaus (brangaus) tapytojo paveikslą virš lovos. Bet neturite intymaus gyvenimo, kuris suteiktų sparnus? Skaitykite toliau - psichologas, kūno psichoterapijos specialistas, Geraspsichologas.lt autorius Andrius Kaluginas pasakoja, kas, kaip, kodėl.

Ar įmanoma sukurti laimingą šeimą be vaikų? (144)

TavoVaikas.lt skyrelyje „Klausk specialisto“ galite užduoti jums rūpimus klausimus, į kuriuos atsakys specialistai. Šįkart sulaukėme laiško apie vaikų planavimą. Ką daryti, jei vyras jų nori, o moteris – ne?

Vaisingumo problemos: tikrovė ir mitai (2)

Senesniais laikais buvo manoma, kad nevaisingumą į šeimą atneša moteris. Vyrai visuomet vaikščiojo iškėlę galvas ir tvirtindami, kad jei kas ir kaltas dėl to, kad palikuonių dar nėra, tai tikrai ne jie. Tobulėjančios diagnostinės technologijos panaikino šį mitą ir dabar jau žinome, kad tokių problemų gali turėti bet kuris šeimos narys.

Kokią sekso pozą rinktis, jei norite berniuko, o kokią – planuojantiems mergaitę (22)

Vieni mano, kad seksualinės pozos, laikas ir varpos įsiskverbimo gylis gali lemti būsimo kūdikio lytį. Kiti sako, kad nėra būdo nuspėti ar nulemti lytį.

Vyro ir moters Zodiako ženklai: kokie tėvai būsite savo vaikams (2)

Planuojant vaikus, visada knieti nors akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį: koks išrinktasis būtų tėtis, kokia mama galėtų būti mergina? Jūsų dėmesiui – lentelė, kuri padės jums atsakyti į šiuos klausimus.

Ar įmanoma pastoti menstruacijų metu? (9)

Kalbant apie apsisaugojimą nuo nepageidaujamo nėštumo, visada iškyla tas pats klausimas - ar įmanoma pastoti menstruacijų metu? Iš tiesų, tai įmanoma. Nors nėštumas nėra labai tikėtinas, tačiau visiškai atmesti jo tikimybės negalima.

Noriu kuo greičiau pastoti: tiesa ir mitai (3)

Planuojančios vaiką poros girdi ne vieną patarimą, kaip tą padaryti kuo greičiau ir sėkmingiau. Jūsų dėmesiui, bene dažniausieji jų: kuo tikėti verta, o kas tėra tik pramanai?

Kokių triukų griebiasi šeimos, norinčios susilaukti mergaitės (10)

Tikimybė susilaukti mergaitės arba berniuko yra daugmaž vienoda - apie 50 proc. Galite mesti monetą ir tikėtis geriausio, bet niekas negarantuoja, kad jūsų svajonė išsipildys.

Ką kiekviena moteris turėtų žinoti apie gimdos kaklelį (3)

Apžiūros pas ginekologą metu besilaukiančiai ir jau pagimdžiusiai moteriai neretai yra apčiuopiamas ir įvertinamas gimdos kaklelis. Ką svarbu žinoti apie šį organą?

Vaikus myliu, bet pastoti bijau: psichologės patarimas (10)

Mums parašiusi moteris prisipažįsta, kad vaikus labai myli, tačiau mintis apie nėštumą jai yra baisi. Kodėl taip yra?

Ar tikrai vaikus gimdyti geriausia iki 35 metų? (49)

Kada gimdyti pirmąjį vaiką? Kiek laiko reikia, kad po gimdymo atsigautų moters organizmas ir būtų galima toliau planuoti šeimos pagausėjimą? Šiuos klausimus gydytojai ginekologai girdi iš tiesų dažnai. Tačiau problema yra ta, kad joks gydytojas neduos jums vienareikšmio atsakymo, nes tai labai individualu. Aptarkime keletą aspektų.

Feisbuke išgarsėjusi moteris: neturiu vaikų? Tai ne jūsų reikalas! (55)

„Tai kada turėsite vaikų?“, – šis klausimas galvos skausmu tampa ne vienai šeimai, kuri neplanuoja ir nenori turėti vaikų. Aplinkiniams tarsi savaime suprantama, kad suradus antrąją pusę ir sukūrus šeimą, kitas žingsnis yra nėštumas ir gimdymas.

Ką kiekviena moteris turi žinoti apie menstruacijas (7)

Planuojant nėštumą, svarbu pažinti savo menstruacijų ciklą.