Kokioje padėtyje mylintis yra didesnė tikimybė susilaukti vaiko

 (55)
Pastojimo pozos – kokios jos? Čia aptarsime kelias pastoti padėsiančias pozas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Misionieriaus poza

Nors labai paprasta, tačiau gera poza. Vyrui esant ant moters, jis gali gerai į ją įsiskverbti, todėl gravitacija padės spermai patekti ten, kur reikia. Galima net gi pasikišti pagalvėlę po stuburo pagrindu.

Kojos prie galvos

Jei jūs gana lanksti, išmėginkite kitą misionieriaus pozos variantą. Vyras yra ant moters, kaip ir misionieriaus pozoje, ir remiasi rankomis, o moteris užkelia kojas taip, kad jos pėdos atsidurtų šalia pečių. Šioje pozoje vyrui yra lengviau judėti.

Šaukšteliai

Jei dar nesate bandę šaukštelių pozos, tikrai verta tai padaryti. Vyras ir moteris guli ant šonų bei žiūri ta pačia kryptimi, o vyras įsiskverbia į moterį iš nugaros. Nors ši poza užtikrina gerą įsiskverbimą, tačiau tai yra labiau ramiam vakarui skirta poza, kai abu esate pavargę ir norite intymumo, o ne siautulingo sekso. Šioje pozoje ne visiems patinka tai, kad negalite matyti partnerio veido, tačiau kai kuriuos tai net užveda.

Supimas lopšyje

Viskas taip pat, kaip šaukštelių pozoje, tačiau atsisukus į partnerį. Moteriai teks pakelti vieną koją ir apsivyti ja vyro kūno viršutinę dalį, kad jam būtų lengviau įsiskverbti.

Iš šono

Moteris guli ant šono. Jos viena koja pakelta, kad vyras galėtų atsiklaupti ant vieno kelio ir įsiskverbti į ją. Kai vyras įsitaiso savo pozoje, moteris gali pasukti viršutinę savo kūno dalį taip, kad ji gulėtų beveik plokščiai ir būtų veidu į partnerį. Jei vyras nori įsiskverbti giliau, jis gali šiek tiek pakelti moters koją į viršų ir link jos krūtinės.

Iš nugaros

Ši poza turi begalę variantų ir yra puiki, nes vyras gali giliai įsiskverbti į moterį.

Gulint - moteris guli ant pilvo, o vyras pasilenkia virš jos. Vyro kojos apžergia moters kojas. Tokiu būdu vyras gali puikiai įsiskverbti į moterį. Pradžioje vyrui reikia judėti atsargiai, kol išsiaiškins, ar moteriai tai malonu, nes per giliai įsiskverbus, galima pasiekti gimdos kaklelį, o moteriai tai gali būti nemalonu.

Sėdint - moteris sėdi nusisukusi nuo vyro ant jo kelių, todėl gali puikiai kontroliuoti įsiskverbimo gylį bei greitį.

Ant keturių - moteris stovi ant keturių, o vyras priklaupia už jos. Moteriai būtų patogiau ir maloniau, jei po alkūnėmis pasidėtų pagalvę.

Stovint - skirta drąsiausiems, nes čia teks sunkiai padirbėti! Norint sėkmingai giliai įsiskverbti, vyrui teks laikyti dalį moters svorio. Ją teks šiek tiek pakelti ir užsisodinti ant varpos. Daugumai porų prireiks sienos ar panašios atramos. Seksas stovint skirtas labai stipriems ir atletiškiems partneriams!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Gydytoja I.Kravčenkienė nėščiosioms: neprisikurkite nereikalingų įsivaizdavimų

Apie pastojusią moterį tik ir kalbama, kokia ji ypatinga, kokia nuostabi jos būklė. Nereta prisipažįsta, kad tapusi nėščia šiek tiek nusivylė, kaip viena mūsų skaitytoja įvardijo, atrodo, gyvenimo šventė vyksta, o tu stovi kažkur už durų ir tavęs neįleidžia vidun... Nesijauti nei labai graži, nei labai ypatinga, tiesiog nei šiokia, nei tokia...

Ginekologė: geriausias amžius gimdyti vaikus yra... (6)

Vienos moterys džiaugiasi vyresne motinyste, o kitos išgyvena, kad delsė ir negimdė anksčiau, nes nebegali pastoti. Vyresnė motinystė. „Už" ir „prieš". Konsultuoja gydytoja ginekologė dr. Žaneta Kasilovskienė.

Specialistai: Lietuva kontraceptinių tablečių atžvilgiu išlieka konservatyvi

Specialistų teigimu, nors kontraceptinės tabletės pasaulyje yra vienas iš populiariausių kontracepcijos būdų, tačiau Lietuvoje šis apsisaugojimo būdas sukelia daug klausimų ir mitų.

Ginekologė: ką kiekviena moteris turi žinoti apie gimdos kaklelio vėžį

„Neturiu laiko", „turiu svarbesnių reikalų", „nejaučiu jokių nemalonių pojūčių" – tai yra dažniausi moterų pasiteisinimai, už kurių jos slapsto nesilankymo pas ginekologą priežastis, iš tiesų labiausiai bijodamos išgirsti nemalonią žinią apie savo lytinę sveikatą.

Gydytoja: kokie genetiniai tyrimai skiriami nėštumo metu

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Dabar motinystė atidėliojama vis vyresniam amžiui (nuo 35 m.). Medicina nestovi vietoje, jau nuo dešimtos nėštumo savaitės galite tiksliai sužinoti, ar jūsų būsimam kūdikiui negresia kokie pavojai.

Kas trukdo moteriai pastoti: gydytojo genetiko komentaras (2)

Planuojate šeimos pagausėjimą? Tuomet turite žinoti, kad vyrui pasiruošti užteks 3 mėnesių, o moteriai reikės viso gyvenimo.

Prieš tūkstantį metų žmonės planavo vaiko lytį: kai kurie metodai šiandien skamba neįtikėtinai (6)

Gims berniukas ar mergaitė? Šis klausimas rūpi žmonėms jau daugiau kaip keturis tūkstančius metų. Ir bent jau tiek pat laiko jie mėgina savo palikuonių lytį vienaip ar kitaip užfiksuoti prieš kūdikio pradėjimą ar jo metu. Daugiau ar mažiau sėkmingai

Ypač gabi atžala – išskirtinai vyresnio amžiaus moterims?

Gydytojų specialistų teigimu, jau kurį laiką amžius nebėra pagrindinis rodiklis, vertinant galimybę susilaukti vaikų.

Kaip suplanuoti vaiko lytį: populiariausi būdai (1)

Egzistuoja įvairių metodikų, siūlančių vaiko lytį tiesiog „užsisakyti". Kiek tai patikima, vėlgi spręsti kiekvienam asmeniškai, nes medicinos mokslas nėra nė vieno iš šių būdų patvirtinęs kaip patikimo.

Kūdikio kraitelis: ką tikrai būtina įsigyti prieš gimstant kūdikiui

Pirmasis vaikutis šeimoje visuomet laukiamas su didžiausiu nekantrumu ir baime – juk taip norisi tobulai pasiruošti. Tačiau iš didelio noro dažnai persistengiama – ypač ruošiant kūdikio kraitelį.

Kokioms moterims yra didesnė tikimybė, kad gims dvynukai (3)

Pastaruoju metu netrūksta pranešimų apie tai, kad vieni ar kiti pažįstami susilaukė dvynukų. Tai, kas prieš 50 metų buvo tikrai retenybė, šiandien nutinka vis dažniau ir dažniau.

Svarbiausi gydytojo patarimai, jei planuojate susilaukti kūdikio

Planuojantys šeimos pagausėjimą jau ne kartą turbūt girdėjo, kad gydytojai abiems tėveliams rekomenduoja bent 3 mėnesius iki pastojimo vengti žalingų veiksnių, pakoreguoti savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Abejojate, ar norite vaiko: atsakykite sau į šiuos 10 klausimų (9)

Apsisprendimas susilaukti vaikų yra be galo atsakingas sprendimas. Jis turi būti abiejų partnerių susitarimas.

Sužinok būsimo vaiko lytį pagal savo amžių Kinų kalendorius

Daugelio mamyčių ir tėvelių pirmas klausimas po to, kai sužino, kad laukiasi, būna: „Kas bus? Berniukas ar mergaitė?“. Tai maga sužinoti ir artimiesiems bei draugams. Paprastai gydytojas gali pamatyti lytį patikrinimo ultragarsu metu, bet toks tyrimas nėra 100 proc. tikslus.

Kodėl įprasti vitaminai nėštumo metu netinka?

Nėštumo metu būtina užtikrinti reikalingą vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekį. Moksliniai tyrimai rodo, kad jų trūkumas gali lemti nėštumo ir gimdymo komplikacijas bei įvairias kūdikio ligas.