Kokių triukų griebiasi šeimos, norinčios susilaukti mergaitės

 (10)
Tikimybė susilaukti mergaitės arba berniuko yra daugmaž vienoda - apie 50 proc. Galite mesti monetą ir tikėtis geriausio, bet niekas negarantuoja, kad jūsų svajonė išsipildys.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Patarimai, kaip susilaukti mergaitės

Neabejojame, kad mylėsite savo vaiką, kokios lyties jis begimtų. Tačiau jei labai labai norite būtent kažkurios vienos lyties vaiko, galite išmėginti kelias gudrybes, kurios, sakoma, tikimybę padidina.

Gydytojas greičiausiai jums pasakys, kad niekas negali pakeisti likimo, bet ne visi sutinka su tokia nuomone. Joks metodas ar patarimas neužtikrina 100 procentų tikimybės. Taip pat reikėtų pasitarti su gydytoju prieš keičiant mitybą ar prieš kitus pokyčius, kurie gali turėti poveikį jūsų sveikatai. Atsiklauskite gydytojo, prieš taikydami bet kokius metodus.

Pateikiame kelis patarimus, kurie turėtų padidinti tikimybę susilaukti mergaitės.

Dažniau mylėkitės likus kelioms dienoms iki ovuliacijos

Pradėkite dažniau mylėtis likus kelioms dienoms iki ovuliacijos. Svarbu ne tik laikas, bet ir kiekis. Dažnai mylintis, spermatozoidų kiekis mažėja, o sumažėjus bendram spermatozoidų kiekiui, tuo pačiu sumažėja ir greitų spermatozoidų, kurie pradeda vyriškos lyties kūdikius, kiekis. Tokiu būdu išauga tikimybė būti apvaisintai spermatozoido su moteriškomis chromosomomis (kurie yra „lėtesni").

Atėjus ovuliacijai, tikimybė, kad užsimegs moteriškos lyties vaisius, gerokai išauga.

Mylėdamiesi nepatirkite orgazmo

Kad ir kaip nuviliančiai skambėtų, bet tai rimtas patarimas.

Orgazmas paskatina greitesnius spermatozoidus su vyriškomis chromosomomis. Jei norite susilaukti mergaitės, seksas turi būti švelnesnis, lėtesnis, nesibaigiantis orgazmu, kad vyriškos lyties spermatozoidai neturėtų daug šansų.

Be to, orgazmo metu makšties terpė tampa labiau šarminė, o tai nepalankiai veikia spermatozoidus su X (moteriškomis) chromosomomis.

Nenusiminkite - kai tik pastosite, galėsite patirti tiek orgazmų, kiek tik norėsite. Dauguma mamų sako, kad seksas nėštumo metu teikia daugiausiai malonumo. Tad jei norite susilaukti mergaitės, sueities metu atsipalaiduokite labiau nei paprastai.

Pasilepinkite karštoje vonioje

Kadangi spermatozoidai su moteriškomis chromosomomis ištveria aukštesnę temperatūrą, vyrui rekomenduojama prieš sueitį išsimaudyti karštoje vonioje arba reguliariai maudytis sūkurinėje vonioje. Jei tai ir nepadės susilaukti mergaitės, bet jau romantiškai nuteiks. Jei svajojate susilaukti berniuko, atvirkščiai, venkite karščio. Kodėl gi nepabandžius? Juk ilgos maudynės karštame vandenyje puikiai atpalaiduoja, tad, jei abu svajojate susilaukti mergaitės, prileiskite savo vyriškiui vonią ir paraginkite joje atsipalaiduoti. Galite prie jo prisijungti - tai bus puiki preliudija prieš tikslingą sueitį.

Vartokite kuo mažiau druskos

Manoma, kad vartojant mažai druskos, tikimybė pradėti mergaitę padidėja. Be to, sumažinti druskos kiekį ir šiaip sveika, tai gali būti sveikesnės mitybos pradžia, ypač jei šiaip esate pratusi valgyti sūriai.

Berkite mažiau druskos į gaminamus patiekalus, venkite sūdytos mėsos patiekalų, sūrio, alyvuogių, greito maisto ir kitų produktų, kurių sudėtyje daug druskos. Jei valgote mieste, informuokite personalą, kad ribojate druskos kiekį. Jei norisi kažko sūraus, yra puikių druskos pakaitalų, kurie patenkins jūsų troškimą, bet nesumažins tikimybės pradėti mergaitę.

Landrumo B. Shettles'o Metodas

Landrumo B. Shettles'o metodas pagrįstas faktu, kad kūdikio lytį nulemia vyro sperma. Kadangi X ir Y spermatozoidai funkcionuoja skirtingai, galima taikyti tam tikrus metodus, norint susilaukti mergaitės - mylėtis tam tikru ovuliacijos ciklo metu.

Mylėkitės likus 2-3 dienoms iki ovuliacijos ir praėjus 2 dienoms po ovuliacijos. Minėtomis dienomis tikimybė pradėti mergaitę yra didžiausia.

Ovuliacija ir E.Whelan metodas

Ryšį tarp temperatūros ir ovuliacijos atrado dr. Elizabeth Whelan. Jos metodas iš esmės yra naudingas siekiant nustatyti geriausią laiką sueičiai, jei norime pradėti konkrečios lyties kūdikį.

Taikant E. Whelan metodą, mylėtis reikia likus 2-3 dienoms iki ovuliacijos. Šis metodas pagrįstas faktu, kad spermatozoidai su moteriškomis ir vyriškomis chromosomomis yra gyvybingesni tam tikru ovuliacijos ciklo metu. Vis dėlto šio metodo veiksmingumas yra tik 57 proc.

Valgykite produktus, kuriuose yra daug kalcio ir magnio

Manoma, kad valgant daug magnio ir kalcio turinčių produktų išauga tikimybė pradėti mergaitę. Ne visi sutinka su šia nuomone, bet pabandyti verta.

Daug kalcio turi žalialapės daržovės, sūriai, sojų produktai, šparaginės pupelės, migdolai ir žuvis iš skardinės. Daug magnio yra taip pat žalialapėse daržovėse, riešutuose ir sėklose (ypač moliūgų sėklose), skumbrėje, pupelėse ir lęšiuose, lieso pieno produktuose, avokaduose, bananuose, džiovintuose produktuose ir juodajame šokolade. Viename tyrime netgi rekomenduojama moterims per dieną suvalgyti pusę kilogramo pieno produktų!

Daugumą išvardytų produktų rekomenduojama įtraukti į savo valgiaraštį nėštumo metu, bet jei norite susilaukti mergaitės, jų reikia valgyti dar daugiau.

Prieš taikydami išvardytus metodus, pasitarkite su gydytoju, kaip šie pokyčiai gali paveikti jūsų sveikatą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Ginekologė: geriausias amžius gimdyti vaikus yra... (6)

Vienos moterys džiaugiasi vyresne motinyste, o kitos išgyvena, kad delsė ir negimdė anksčiau, nes nebegali pastoti. Vyresnė motinystė. „Už" ir „prieš". Konsultuoja gydytoja ginekologė dr. Žaneta Kasilovskienė.

Specialistai: Lietuva kontraceptinių tablečių atžvilgiu išlieka konservatyvi

Specialistų teigimu, nors kontraceptinės tabletės pasaulyje yra vienas iš populiariausių kontracepcijos būdų, tačiau Lietuvoje šis apsisaugojimo būdas sukelia daug klausimų ir mitų.

Ginekologė: ką kiekviena moteris turi žinoti apie gimdos kaklelio vėžį

„Neturiu laiko", „turiu svarbesnių reikalų", „nejaučiu jokių nemalonių pojūčių" – tai yra dažniausi moterų pasiteisinimai, už kurių jos slapsto nesilankymo pas ginekologą priežastis, iš tiesų labiausiai bijodamos išgirsti nemalonią žinią apie savo lytinę sveikatą.

Gydytoja: kokie genetiniai tyrimai skiriami nėštumo metu

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Dabar motinystė atidėliojama vis vyresniam amžiui (nuo 35 m.). Medicina nestovi vietoje, jau nuo dešimtos nėštumo savaitės galite tiksliai sužinoti, ar jūsų būsimam kūdikiui negresia kokie pavojai.

Kas trukdo moteriai pastoti: gydytojo genetiko komentaras (2)

Planuojate šeimos pagausėjimą? Tuomet turite žinoti, kad vyrui pasiruošti užteks 3 mėnesių, o moteriai reikės viso gyvenimo.

Prieš tūkstantį metų žmonės planavo vaiko lytį: kai kurie metodai šiandien skamba neįtikėtinai (6)

Gims berniukas ar mergaitė? Šis klausimas rūpi žmonėms jau daugiau kaip keturis tūkstančius metų. Ir bent jau tiek pat laiko jie mėgina savo palikuonių lytį vienaip ar kitaip užfiksuoti prieš kūdikio pradėjimą ar jo metu. Daugiau ar mažiau sėkmingai

Ypač gabi atžala – išskirtinai vyresnio amžiaus moterims?

Gydytojų specialistų teigimu, jau kurį laiką amžius nebėra pagrindinis rodiklis, vertinant galimybę susilaukti vaikų.

Kaip suplanuoti vaiko lytį: populiariausi būdai (1)

Egzistuoja įvairių metodikų, siūlančių vaiko lytį tiesiog „užsisakyti". Kiek tai patikima, vėlgi spręsti kiekvienam asmeniškai, nes medicinos mokslas nėra nė vieno iš šių būdų patvirtinęs kaip patikimo.

Kūdikio kraitelis: ką tikrai būtina įsigyti prieš gimstant kūdikiui

Pirmasis vaikutis šeimoje visuomet laukiamas su didžiausiu nekantrumu ir baime – juk taip norisi tobulai pasiruošti. Tačiau iš didelio noro dažnai persistengiama – ypač ruošiant kūdikio kraitelį.

Kokioms moterims yra didesnė tikimybė, kad gims dvynukai (3)

Pastaruoju metu netrūksta pranešimų apie tai, kad vieni ar kiti pažįstami susilaukė dvynukų. Tai, kas prieš 50 metų buvo tikrai retenybė, šiandien nutinka vis dažniau ir dažniau.

Svarbiausi gydytojo patarimai, jei planuojate susilaukti kūdikio

Planuojantys šeimos pagausėjimą jau ne kartą turbūt girdėjo, kad gydytojai abiems tėveliams rekomenduoja bent 3 mėnesius iki pastojimo vengti žalingų veiksnių, pakoreguoti savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Abejojate, ar norite vaiko: atsakykite sau į šiuos 10 klausimų (9)

Apsisprendimas susilaukti vaikų yra be galo atsakingas sprendimas. Jis turi būti abiejų partnerių susitarimas.

Sužinok būsimo vaiko lytį pagal savo amžių Kinų kalendorius

Daugelio mamyčių ir tėvelių pirmas klausimas po to, kai sužino, kad laukiasi, būna: „Kas bus? Berniukas ar mergaitė?“. Tai maga sužinoti ir artimiesiems bei draugams. Paprastai gydytojas gali pamatyti lytį patikrinimo ultragarsu metu, bet toks tyrimas nėra 100 proc. tikslus.

Kodėl įprasti vitaminai nėštumo metu netinka?

Nėštumo metu būtina užtikrinti reikalingą vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekį. Moksliniai tyrimai rodo, kad jų trūkumas gali lemti nėštumo ir gimdymo komplikacijas bei įvairias kūdikio ligas.

Auksinės mitybos taisyklės nėštumo metu – ką būtina valgyti, o ko geriau neliesti (2)

Nėštumo metu moters organizmui reikia daugiau energijos, mat jos turi užtekti ne tik būsimai mamai, bet ir besivystančiam mažyliui. Tačiau vis dar gajus įsitikinimas, kad tuo metu reikia valgyti už du ir ko tik širdis geidžia – visiška netiesa. Atvirkščiai, maistą reiktų kruopščiai atsirinkti, kad būtų ne tik skanu, bet ir naudinga sveikatai.