N-18: kokia poza mylėtis, kad greičiau pastotum

 (1)
Nėra atlikta konkrečių tyrimų, parodančių, kokios sekso pozos padeda pastoti, o kokios nėra labai veiksmingos norint susilaukti vaikų. Tačiau akivaizdu, kad vienas iš svarbiausių dalykų, kai pora mylis norėdama susilaukti vaikų - seksas turi būti malonus abiems, nes moteriai patiriant orgazmą sperma lengviau patenka į gimdą, be to, atsipalaidavus ir patiriant malonumą, tikimybė pastoti padidėja.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei mėgindami pastoti mylėsitės daug ir dažnai, ir tai taps rutina, abu greit nuvargsite. Įvairovė gali tapti gyvenimo prieskoniu.

Pateikiame keletą idėjų, kokios pozos padeda pastoti:

Misionieriaus poza

Ši tiesmuka ir daug vaizduotės nereikalaujanti poza, kai vyras viršuje, užtikrina geresnį įsiskverbimą, ir gravitacijos jėgos veikiama sperma geriau patenka į vaginą. Dar geresnį rezultatą užsitikrinsite, jei moteris po dubeniu pasidės pagalvėlę.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Intymiausi klausimai apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti
Ar prigis Lietuvoje amerikietiška "baby shower" tradicija?

Kojos prie galvos

Jei esate pakankamai lanksti, išmėginkite variaciją misionieriaus pozos tema. Vyras viršuje, kaip ir mylintis misionieriaus poza, remiasi rankomis, o moteris iškėlusi kojas į viršų taip, kad pėdos yra netoli pečių. Šioje pozoje vyras turi būti pasiruošęs dažniau keisti judesius.

Šaukštelių poza

Jei nesate šia poza mylėjęsi anksčiau, tikrai verta išbandyti. Partneriai guli ant šono ta pačia kryptimi, vyras įsiskverbia į moterį iš nugaros. Ši poza užtikrina gerą įsiskverbimą, bet tuo pačiu tai labai švelni poza, puikiai tinkanti, kai abu esate pavargę ir norite daugiau intymumo, o ne laukinės aistros. Vieniems žmonėms nepatinka, kad mylintis tokia poza jie nemato vienas kito veido, o kitus tai kaip tik labiau jaudina.

Lopšio poza

Panašiai kaip šaukštelių poza, tik šįkart partneriai pasisukę veidu vienas į kitą, moteris viena koja apsivijusi vyro kūną, kad palengvintų įsiskverbimą.

Iš šono

Moteris guli ant šono iškėlusi vieną koją, o kita jos koja tarp atsiklaupusio vyro kojų, jis į ją įeina visas, galingais judesiais. Vyrui įėjus, moteris gali pasisukti, kad gulėtų daugiau ar mažiau tiesiai, žiūrėdama į partnerį. Norėdamas įsiskverbti giliau, vyras gali šiek tik kilstelėti viršuje esančią jos koją į viršų ir prilenkti ją prie jos krūtinės.

Iš nugaros

Yra daugybė variacijų tema, kai vyras įeina iš nugaros, visos jos geros, nes leidžia giliai įsiskverbti.

Gulint – moteris guli ant pilvo, vyras iš viršaus priglunda prie jos. Kojomis apimdamas jos kojas, jis gali visas į ją įeiti, ir judėdamas gilinti įsiskverbimą. Tačiau iš pradžių mylėkitės atsargiai, kol pajusite, kur jūsų ribos, ir ar jums malonu, kai vyras pasiekia gimdos kaklelį - tai visa tikėtina, mylintis šia poza.

Sėdint – moteris nugara sėdi ant parnerio kelių, ir gali lengvai kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir judesių greitį.

Klūpint pasirėmus rankomis – moteris klūpi ant keturių, vyras atsiklaupia už jos. Galbūt jums bus patogiau ir maloniau, jei moteris pasirems ant alkūnių, pasikišusi pagalvę.

Stovint – ši poza tinka iššūkių nebijančioms ir nuotykius mėgstančioms poroms, ji gali būti gana sudėtinga. Kad galėtų kuo giliau įsiskverbti, vyrui tikriausiai teks šiek tiek kilstelėti moterį į viršų, įeiti į ją, ir po to ją laikyti. Galima remtis į sieną, nes mylėtis be jokios atramos stovint gali tik labai sportiški ir stiprūs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Skaitytoja: labai noriu vaiko, bet beprotiškai bijau

TAVO VAIKO žurnalui parašiusi moteris nori antro vaiko, tačiau jaučia baimę. Gal jai padės specialisto komentaras?

Skaitytojos išpažintis: negaliu susilaukti vaikų ir svajoju apie įsivaikinimą (1)

Tavovaikas.lt portalo redakcija gavo moters laišką, kuri norėjo likti anonime. Gerbiame šį norą, todėl vardo ir miesto neskelbiame.

Gydytoja: kada anksčiausiai galima pamatyti būsimo vaiko lytį (1)

Nors 4 D echoskopas jau nėra didelė naujiena, vis tiek jis – tarsi stebuklas, nes rodo tai, ką vaisius veikia pilvelyje „čia" ir „dabar".

Romualdas Šemeta: būsimo vaiko sveikata formuojasi dar iki fizinio jo gyvybės užsimezgimo

Rytų šalyse nuo seno teigiama, jog vaikas pas mamą pirmiausia ateina dvasiniu pavidalu, likus 3-4 mėnesiams iki nėštumo pradžios, todėl sąmoningas tėvų požiūris į vaikelio auginimą turi prasidėti dar prieš planuojant naują gyvybę.

Kur lankytis nėštumo metu – pas šeimos gydytoją ar akušerį ginekologą?

Pagal SAM (Sveikatos apsaugos ministerijos) nustatytas ir patvirtintas metodikas mažos rizikos nėštumo priežiūros paslaugas teikia šeimos gydytojas ar PASP (pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos) komandos akušeris ginekologas. Kokia tikrovė? Konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė Ingrida Kravčenkienė.

Gydytoja I.Kravčenkienė nėščiosioms: neprisikurkite nereikalingų įsivaizdavimų

Apie pastojusią moterį tik ir kalbama, kokia ji ypatinga, kokia nuostabi jos būklė. Nereta prisipažįsta, kad tapusi nėščia šiek tiek nusivylė, kaip viena mūsų skaitytoja įvardijo, atrodo, gyvenimo šventė vyksta, o tu stovi kažkur už durų ir tavęs neįleidžia vidun... Nesijauti nei labai graži, nei labai ypatinga, tiesiog nei šiokia, nei tokia...

Ginekologė: geriausias amžius gimdyti vaikus yra... (6)

Vienos moterys džiaugiasi vyresne motinyste, o kitos išgyvena, kad delsė ir negimdė anksčiau, nes nebegali pastoti. Vyresnė motinystė. „Už" ir „prieš". Konsultuoja gydytoja ginekologė dr. Žaneta Kasilovskienė.

Specialistai: Lietuva kontraceptinių tablečių atžvilgiu išlieka konservatyvi

Specialistų teigimu, nors kontraceptinės tabletės pasaulyje yra vienas iš populiariausių kontracepcijos būdų, tačiau Lietuvoje šis apsisaugojimo būdas sukelia daug klausimų ir mitų.

Ginekologė: ką kiekviena moteris turi žinoti apie gimdos kaklelio vėžį

„Neturiu laiko", „turiu svarbesnių reikalų", „nejaučiu jokių nemalonių pojūčių" – tai yra dažniausi moterų pasiteisinimai, už kurių jos slapsto nesilankymo pas ginekologą priežastis, iš tiesų labiausiai bijodamos išgirsti nemalonią žinią apie savo lytinę sveikatą.

Gydytoja: kokie genetiniai tyrimai skiriami nėštumo metu

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Dabar motinystė atidėliojama vis vyresniam amžiui (nuo 35 m.). Medicina nestovi vietoje, jau nuo dešimtos nėštumo savaitės galite tiksliai sužinoti, ar jūsų būsimam kūdikiui negresia kokie pavojai.

Kas trukdo moteriai pastoti: gydytojo genetiko komentaras (2)

Planuojate šeimos pagausėjimą? Tuomet turite žinoti, kad vyrui pasiruošti užteks 3 mėnesių, o moteriai reikės viso gyvenimo.

Prieš tūkstantį metų žmonės planavo vaiko lytį: kai kurie metodai šiandien skamba neįtikėtinai (6)

Gims berniukas ar mergaitė? Šis klausimas rūpi žmonėms jau daugiau kaip keturis tūkstančius metų. Ir bent jau tiek pat laiko jie mėgina savo palikuonių lytį vienaip ar kitaip užfiksuoti prieš kūdikio pradėjimą ar jo metu. Daugiau ar mažiau sėkmingai

Ypač gabi atžala – išskirtinai vyresnio amžiaus moterims?

Gydytojų specialistų teigimu, jau kurį laiką amžius nebėra pagrindinis rodiklis, vertinant galimybę susilaukti vaikų.

Kaip suplanuoti vaiko lytį: populiariausi būdai (1)

Egzistuoja įvairių metodikų, siūlančių vaiko lytį tiesiog „užsisakyti". Kiek tai patikima, vėlgi spręsti kiekvienam asmeniškai, nes medicinos mokslas nėra nė vieno iš šių būdų patvirtinęs kaip patikimo.

Kūdikio kraitelis: ką tikrai būtina įsigyti prieš gimstant kūdikiui

Pirmasis vaikutis šeimoje visuomet laukiamas su didžiausiu nekantrumu ir baime – juk taip norisi tobulai pasiruošti. Tačiau iš didelio noro dažnai persistengiama – ypač ruošiant kūdikio kraitelį.