N-18: kokia poza mylėtis, kad greičiau pastotum

 (1)
Nėra atlikta konkrečių tyrimų, parodančių, kokios sekso pozos padeda pastoti, o kokios nėra labai veiksmingos norint susilaukti vaikų. Tačiau akivaizdu, kad vienas iš svarbiausių dalykų, kai pora mylis norėdama susilaukti vaikų - seksas turi būti malonus abiems, nes moteriai patiriant orgazmą sperma lengviau patenka į gimdą, be to, atsipalaidavus ir patiriant malonumą, tikimybė pastoti padidėja.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei mėgindami pastoti mylėsitės daug ir dažnai, ir tai taps rutina, abu greit nuvargsite. Įvairovė gali tapti gyvenimo prieskoniu.

Pateikiame keletą idėjų, kokios pozos padeda pastoti:

Misionieriaus poza

Ši tiesmuka ir daug vaizduotės nereikalaujanti poza, kai vyras viršuje, užtikrina geresnį įsiskverbimą, ir gravitacijos jėgos veikiama sperma geriau patenka į vaginą. Dar geresnį rezultatą užsitikrinsite, jei moteris po dubeniu pasidės pagalvėlę.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Intymiausi klausimai apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti
Ar prigis Lietuvoje amerikietiška "baby shower" tradicija?

Kojos prie galvos

Jei esate pakankamai lanksti, išmėginkite variaciją misionieriaus pozos tema. Vyras viršuje, kaip ir mylintis misionieriaus poza, remiasi rankomis, o moteris iškėlusi kojas į viršų taip, kad pėdos yra netoli pečių. Šioje pozoje vyras turi būti pasiruošęs dažniau keisti judesius.

Šaukštelių poza

Jei nesate šia poza mylėjęsi anksčiau, tikrai verta išbandyti. Partneriai guli ant šono ta pačia kryptimi, vyras įsiskverbia į moterį iš nugaros. Ši poza užtikrina gerą įsiskverbimą, bet tuo pačiu tai labai švelni poza, puikiai tinkanti, kai abu esate pavargę ir norite daugiau intymumo, o ne laukinės aistros. Vieniems žmonėms nepatinka, kad mylintis tokia poza jie nemato vienas kito veido, o kitus tai kaip tik labiau jaudina.

Lopšio poza

Panašiai kaip šaukštelių poza, tik šįkart partneriai pasisukę veidu vienas į kitą, moteris viena koja apsivijusi vyro kūną, kad palengvintų įsiskverbimą.

Iš šono

Moteris guli ant šono iškėlusi vieną koją, o kita jos koja tarp atsiklaupusio vyro kojų, jis į ją įeina visas, galingais judesiais. Vyrui įėjus, moteris gali pasisukti, kad gulėtų daugiau ar mažiau tiesiai, žiūrėdama į partnerį. Norėdamas įsiskverbti giliau, vyras gali šiek tik kilstelėti viršuje esančią jos koją į viršų ir prilenkti ją prie jos krūtinės.

Iš nugaros

Yra daugybė variacijų tema, kai vyras įeina iš nugaros, visos jos geros, nes leidžia giliai įsiskverbti.

Gulint – moteris guli ant pilvo, vyras iš viršaus priglunda prie jos. Kojomis apimdamas jos kojas, jis gali visas į ją įeiti, ir judėdamas gilinti įsiskverbimą. Tačiau iš pradžių mylėkitės atsargiai, kol pajusite, kur jūsų ribos, ir ar jums malonu, kai vyras pasiekia gimdos kaklelį - tai visa tikėtina, mylintis šia poza.

Sėdint – moteris nugara sėdi ant parnerio kelių, ir gali lengvai kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir judesių greitį.

Klūpint pasirėmus rankomis – moteris klūpi ant keturių, vyras atsiklaupia už jos. Galbūt jums bus patogiau ir maloniau, jei moteris pasirems ant alkūnių, pasikišusi pagalvę.

Stovint – ši poza tinka iššūkių nebijančioms ir nuotykius mėgstančioms poroms, ji gali būti gana sudėtinga. Kad galėtų kuo giliau įsiskverbti, vyrui tikriausiai teks šiek tiek kilstelėti moterį į viršų, įeiti į ją, ir po to ją laikyti. Galima remtis į sieną, nes mylėtis be jokios atramos stovint gali tik labai sportiški ir stiprūs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Patarimai jai ir jam

Gydytoja: kokie genetiniai tyrimai skiriami nėštumo metu

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Dabar motinystė atidėliojama vis vyresniam amžiui (nuo 35 m.). Medicina nestovi vietoje, jau nuo dešimtos nėštumo savaitės galite tiksliai sužinoti, ar jūsų būsimam kūdikiui negresia kokie pavojai.

Kas trukdo moteriai pastoti: gydytojo genetiko komentaras (2)

Planuojate šeimos pagausėjimą? Tuomet turite žinoti, kad vyrui pasiruošti užteks 3 mėnesių, o moteriai reikės viso gyvenimo.

Prieš tūkstantį metų žmonės planavo vaiko lytį: kai kurie metodai šiandien skamba neįtikėtinai (6)

Gims berniukas ar mergaitė? Šis klausimas rūpi žmonėms jau daugiau kaip keturis tūkstančius metų. Ir bent jau tiek pat laiko jie mėgina savo palikuonių lytį vienaip ar kitaip užfiksuoti prieš kūdikio pradėjimą ar jo metu. Daugiau ar mažiau sėkmingai

Ypač gabi atžala – išskirtinai vyresnio amžiaus moterims?

Gydytojų specialistų teigimu, jau kurį laiką amžius nebėra pagrindinis rodiklis, vertinant galimybę susilaukti vaikų.

Kaip suplanuoti vaiko lytį: populiariausi būdai (1)

Egzistuoja įvairių metodikų, siūlančių vaiko lytį tiesiog „užsisakyti". Kiek tai patikima, vėlgi spręsti kiekvienam asmeniškai, nes medicinos mokslas nėra nė vieno iš šių būdų patvirtinęs kaip patikimo.

Kūdikio kraitelis: ką tikrai būtina įsigyti prieš gimstant kūdikiui

Pirmasis vaikutis šeimoje visuomet laukiamas su didžiausiu nekantrumu ir baime – juk taip norisi tobulai pasiruošti. Tačiau iš didelio noro dažnai persistengiama – ypač ruošiant kūdikio kraitelį.

Kokioms moterims yra didesnė tikimybė, kad gims dvynukai (3)

Pastaruoju metu netrūksta pranešimų apie tai, kad vieni ar kiti pažįstami susilaukė dvynukų. Tai, kas prieš 50 metų buvo tikrai retenybė, šiandien nutinka vis dažniau ir dažniau.

Svarbiausi gydytojo patarimai, jei planuojate susilaukti kūdikio

Planuojantys šeimos pagausėjimą jau ne kartą turbūt girdėjo, kad gydytojai abiems tėveliams rekomenduoja bent 3 mėnesius iki pastojimo vengti žalingų veiksnių, pakoreguoti savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Abejojate, ar norite vaiko: atsakykite sau į šiuos 10 klausimų (9)

Apsisprendimas susilaukti vaikų yra be galo atsakingas sprendimas. Jis turi būti abiejų partnerių susitarimas.

Sužinok būsimo vaiko lytį pagal savo amžių Kinų kalendorius

Daugelio mamyčių ir tėvelių pirmas klausimas po to, kai sužino, kad laukiasi, būna: „Kas bus? Berniukas ar mergaitė?“. Tai maga sužinoti ir artimiesiems bei draugams. Paprastai gydytojas gali pamatyti lytį patikrinimo ultragarsu metu, bet toks tyrimas nėra 100 proc. tikslus.

Kodėl įprasti vitaminai nėštumo metu netinka?

Nėštumo metu būtina užtikrinti reikalingą vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekį. Moksliniai tyrimai rodo, kad jų trūkumas gali lemti nėštumo ir gimdymo komplikacijas bei įvairias kūdikio ligas.

Auksinės mitybos taisyklės nėštumo metu – ką būtina valgyti, o ko geriau neliesti (2)

Nėštumo metu moters organizmui reikia daugiau energijos, mat jos turi užtekti ne tik būsimai mamai, bet ir besivystančiam mažyliui. Tačiau vis dar gajus įsitikinimas, kad tuo metu reikia valgyti už du ir ko tik širdis geidžia – visiška netiesa. Atvirkščiai, maistą reiktų kruopščiai atsirinkti, kad būtų ne tik skanu, bet ir naudinga sveikatai.

2 vitaminai, kurių labiausiai reikia nėščiosioms

Nėštumas – tikras išbandymas būsimos mamos organizmui. Visos naudingosios medžiagos pirmiausia skiriamos vaisiui, o moters organizmas jų likučiais stengiasi palaikyti svarbiausių organų sklandžią veiklą.

Kokia sperma yra gera ir tinkama apvaisinimui (5)

Bėgant metams vyrų spermos kokybė prastėja. Devyni iš dešimties tyrimuose dalyvavusių vyrų turi prastos kokybės spermą. Tačiau kaip iš tikrųjų matuojama spermos kokybė?

Planuojantiems nėštumą: netikėkite viskuo, ką jums sako aplinkiniai (1)

Jūsų dėmesiui – 9 mitai apie pastojimą, kuriais siūlome netikėti.