Skaitytojos išpažintis: atrodė, kad vaikelis miega, deja, jis buvo be gyvybės ženklų
Jeigu kas nors prieš trejus metus būtų paklausęs, kaip susitaikytum su kūdikio mirtimi, turbūt atsakyčiau labai paprastai: „Taip tiesiog negali nutikti. Tik ne man“. Bet, deja, šią tragediją patyriau būdama 24 – erių metų.
Atviras Majos laiškas apie patirtą persileidimą
Šiomis dienomis daug kalbama apie motinystę. Mano manymu, tai viena plačiausių ir spalvingiausių temų. Pati pirmoji jos spalva – rožinė, kai nėštumo teste pasirodo dvi juostelės.
TavoVaikas.lt portalo redakcija gavo skaitytojos laišką, kuris skiriasi nuo daugumos gaunamų. Du vaikučius auginanti mama prisipažįsta, kad nesijaučia laiminga.
Atviras skaitytojos laiškas: esu bloga mama tobulųjų pasaulyje
Gimdymo nesuplanuosi: netikėta komplikacija sujaukė visus planus
Laukiame ir jūsų gimdymo istorijų, rašykite el.paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien suteikiame žodį mums parašiusiai Oskaro mamai.
Ankstukės Sofijos stebuklas
Per anksti gimusios Sofijos mamos laiškas apie netikėtai prasidėjusį gimdymą ir pirmąjį praleistą mėnesį ligoninėje.
Ankstukė Donata, kuri šiandien yra guvi ir protinga mokinukė, į pasaulį pasibeldė trimis mėnesiais anksčiau laiko. Jos mama Laura dalijasi prisiminimais, kaip jautėsi ir ką patyrė susilaukusi per anksti gimusios mažylės.
Per plauką nuo mirties: ankstukės Donatos istorija
Absoliučia klausa apdovanota Vaida gimė vos 26 nėštumo savaitę
Kas išaugs iš mano mažylio? Šį klausimą neretai užduoda sau per anksti gimusio vaikelio mama, rymodama prie jo inkubatoriaus ligoninėje. Vaidos istorija jus įkvėps nenusiminti ir tikėti savimi bei vaiku.
Monikos išpažintis: niekam nelinkėčiau tokio nėštumo
Visada galvojant apie vaikus, mintyse iškildavo nėštukės su pūpsinčiais pilvukais ir spindinčiomis iš džiaugsmo akimis. Tikrai, niekada neįsivaizdavau kitokio nėštumo, gal todėl ir teko labai nusivilti. Pradėkim nuo pradžių.
Mūsų dukrytės atėjimo į šį pasaulį istorija prasidėjo nuo begalinio noro susilaukti vaikelio. Man tuo metų buvo 27 metai, o vyrui - 30. Taigi, mėnuo po mėnesio vis dariausi testus, ir- nieko.
Jovitos gimdymo istorija: laimingas skaičius – 5
Gabrielė: mano gimdymas truko 4 valandas
Nesu iš tų žmonių, kurie mėgsta savo nuomonę reikšti viešai, tačiau šia istorija noriu padrąsinti visas būsimas dar negimdžiusias, o gal apie antrą gimdymą nedrįstančias galvoti mamas.
Pirmi žodžiai po gimdymo: „Ir ką – tai viskas?!“ <sup style="color: #ff0000;">Gimdymo istorija</sup>
Jei norite papasakoti savo gimdymo istoriją, rašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų, jei norite pasidalinti savąja patirtimi, rašykite el.paštu tavovaikas@delfi.lt. Įdomiausias istorijas publikuosime portale TavoVaikas.lt.
Ankstuko Ajaus gimimo istorija
Jolanta: nesutinku, kad Anglijoje blogiau prižiūri nėštumą ir gimdymą, negu Lietuvoje
TavoVaikas.lt portale vakar publikavę istoriją apie lietuvės gimdymą Didžiojoje Britanijoje ir atsainų vietos medikų požiūrį į jos nėštumą, sulaukėme net kelių oponuojančių laiškų. Publikuojame Jolantos laišką.
Beata: nemaniau, kad vietoj vežimėlio teks pirkti karstą
Mums parašiusi Beata pasakoja liūdniausią savo gyvenimo įvykį, kuris sukrėtė šeimą ir paliko daug neatsakytų klausimų KODĖL? Prašome jūsų supratingumo komentuojant istoriją.
Jei norite papasakoti savąją gimdymo istoriją, rašykite ją el. paštu tavovaikas@delfi.lt.
Dovilės gimdymas: dukrytė gimė stebuklingu laiku
Aušros natūralaus ir sklandaus gimdymo paslaptis
Norite papasakoti savo gimdymo istoriją? Nedelskite, laukiame jūsų laiškų el.paštu tavovaikas@delfi.lt.
Kaip aš nugalėjau didžiulę gimdymo fobiją <span style="color: #ff0000;"><sup>(skaitytojos istorija)</sup></span>
Jeigu norite papasakoti savąją gimdymo istoriją, rašykite el.paštu tavovaikas@delfi.lt.
Jeigu norite papasakoti savąją gimdymo istoriją, rašykite el.paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Evelinos laišką, kuriame ji pasakoja per anksti į pasaulį atėjusio sūnaus gimimo istoriją.
<span style="color: #ff0000;">Mano gimdymas:</span> sūnus gimė skambant bažnyčios varpams
Lietuvės gimdymas Norvegijoje: prireikė net sraigtasparnio
Norite papasakoti savo gimdymo istoriją? Portalo TavoVaikas.lt elektroninis paštas yra tavovaikas@delfi.lt. Laukiam!
Mano gimdymas baigėsi operacija <sup style="color: #ff0000;">(skaitytojos istorija)</sup>
Laukiame ir jūsų gimdymo istorijų, elektroniniu paštu tavovaikas@delfi.lt. Šįkart mums parašiusi Agnė pasakoja savo gimdymo istoriją Klaipėdoje. Jos gimdymas pasisuko netikėta linkme ir pasibaigė operacija.
Jei norite parašyti savąją gimdymo istoriją, laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Kristinos laišką, kuriame ji pasakoja apie grubų akušerės elgesį gimdymo metu. Praėjo metai po gimdymo, tačiau įspūdžiai neblėsta.
Akušerė gimdymą pavertė košmaru: Kristinos atviras laiškas
Rasa: už sienos girdėjau kitos gimdyvės riksmus
Jei norite parašyti savąją gimdymo istoriją, laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Rasos laišką, kuriame ji pasakoja apie savo nepamirštamą gimdymą.
Lengvas nėštumas = sunkus gimdymas? <span style="color: #ff0000;"><sup>Skaitytojos istorija</sup></span>
Jeigu norite su mūsų portalo skaitytojais pasidalinti savo didžiausiu įvykiu – gimdymo istorija – rašykite mums el.paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Živilės laišką.
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame dovanėle. Šį kartą publikuojame mamos Dalios istoriją, kuri savo vyro dalyvavimą gimdyme prilygina nuskausminamųjų vaistų poveikiui.
Vyras gimdyme veikia kaip nuskausminamieji vaistai
<span style="color: #ff0000;">Skaitytojos istorija:</span> į mokyklą ėjau iki pat gimdymo
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame dovanėle.
Gimdymas vyko žaibiškai ir truko vos 2 valandas <span style="color: #ff0000;"><sup>(skaitytojos istorija)</sup></span>
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame dovanėle.
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai Vilijai.
<span style="color: #ff0000;">Vilijos gimdymas:</span> šokiai gimdykloje ir knyga, kurią būtina perskaityti
<span style="color: #ff0000;">Skaitytojos istorija:</span> buvau įsitikinusi, kad pagimdysiu greitai ir lengvai
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai jaunai mamai, kuriai lengvai pagimdyti padėjo ir nusiteikimas, ir humoro jausmas.
Agnė savo nėštumą įamžino originaliai – pamatykite patys <sup style="color: #ff0000;">VIDEO</sup>
Savo portale ne kartą esame publikavę kūrybingų tėvų sukurtus filmukus apie mažylio laukimą ar gimimą. Deja, kone visi jie būdavo užsienietiški. Tačiau šįkart bus išimtis: filmuką apie savo laukimą sukūrė ir mums atsiuntė Kaune gyvenanti šeima.
Mums parašiusi dviejų dukryčių mama Inga pasakoja, kaip jai sekėsi atsikratyti per nėštumą priaugto dviženklio kilogramų skaičiaus.
Inga: kaip atsikračiau per nėštumą priaugtų 20 kg
Julijos išpažintis: po skaudžios diagnozės šansai pastoti buvo maži
Laukiame Jūsų gimdymo istorijų el. paštu tavovaikas@delfi ir suteikiame žodį mums parašiusiai mamai Julijai.
Julijos istorija: malda už mirusią dukrytę ir žindymo stebuklas
Ilgai trukusioje kovoje už gerokai per anksti gimusios dukrelės gyvybę nugalėjusios kaunietės Julijos Kulik-Dulskienės pasakojimas - tikras manifestas jaunoms mamoms. Skaitykite jį.
Jeigu neseniai gimdėte arba mintys apie vaikučio gimimą jau seniai prašyte prašosi išguldomos popieriuje, laukiame ir jūsų gimdymo istorijų, mūsų el. paštas tavovaikas@delfi.lt.
Oksana: visada žinojau, kad per gimdymą nenoriu matyti vyro
Agnė: vardus vaikams renkame nepažeisdami tradicijos
Išrinkti vaikui vardą nėra juokų darbas, tai -  atsakingas ir apgalvotas poelgis, abiejų tėvų bendras sutarimas. Kai kurios šeimos turi savų tradicijų, kaip rinkti vaikui vardą, apie vieną tokią mums papasakojo skaitytoja Agnė.
Mano nelengvas žindymo kelias <sup style="color: #ff0000;">(skaitytojos istorija)</sup>
Žindyti kūdikį nėra taip paprasta. Kartais reikia daug kantrybės ir užsispyrimo. Tuo įsitikino skaitytoja Robertina. Jos žindymo istorijoje yra ir išgąsčio dėl per mažai priaugto svorio, ir keli mėnesiai darbo kol sūnus vėl pradėjo žįsti pats.
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Šiandien publikuojame Monikos gimdymo istoriją.
Pavojinga operacija nėštumo metu ir grėsmė vaikui <sup style="color: #ff0000;">(skaitytojos istorija)</sup>
<span style="color: #ff0000;">Neringa:</span> 5 mano išbandyti efektyvūs patarimai metant svorį
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Mums parašiusi Neringa per nėštumą priaugo 18, o numetė - 24 kg. Išklausykime jos pasakojimo.
Eglė: per nėštumą priaugau 30 kg, kurių kratausi iki šiol
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Sulaukėme Gretos laiško, kuriame ji pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo.
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt.
Nusivylusi Lietuvos medicina, Agnė nevaisingumą gydėsi ir gimdė Anglijoje
<span style="color: #ff0000;">Pametinukų mama Asta:</span> kaip aš vargais negalais numečiau 20 kg
Laukiame jūsų istorijų mūsų istorijų konkurse „Kaip aš sulieknėjau po gimdymo". Pasidalinkite savo patirtimi ir įkvėpkite kitas jaunas mamas, kurios šiandien sprendžia „sumažėjusių rūbų problemą". Dviejų vaikučių mama Asta dalijasi savo istorija, kaip numetė per du nėštumus sukauptus 20 kilogramų.
Kaip aš po gimdymo be vargo atsikračiau 13 kilogramų <sup style="color: #ff0000;">naujas istorijų konkursas</sup>
Sulaukėme pirmojo pasakojimo mūsų konkurse „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio". Vieno vaikučio mama iš Kauno pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo.
Buvo 2009 metų vasara, kai sužinojau esanti nėščia. Turėjau draugą, su kuriuo kartu dar buvom neilgai, bet atsitiko taip, kad pastojau. Aptemo protas.
Simona: jaučiuosi žudike, kuri neišdrįso gimdyti
Renatos gimdymas: stresas, įtampa ir didelis nerimas
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai Renatai.
<span style="color: #ff0000;">Pakraupusi skaitytoja:</span> mama paliko automobilyje verkiantį kūdikį
Mūsų portalo bičiulė Tatjana šiandien buvo patekusi į nemalonų incidentą, po kurio ji suskubo rašyti mums laišką, prašydama apie tai pakalbėti viešai. Sutinkame, kad tai tema, apie kurią reikia kalbėti, todėl viešiname Tatjanos laišką ir kviečiame į diskusiją.
Elzė tikėjo, kad maitins sūnelį pati net tada, kai rankas nuleido jai patarianti žindymo specialistė. Paskaitykime drąsios ir atkaklios moters žindymo istoriją.
Nieko nėra neįmanomo <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Žindysiu, kol atsisakys pats <span style="color: #ff0000;"><sup>istorijų konkursas</sup></span>
Kaunietė Daiva mama tapo trisdešimties. Iš karto po gimdymo jai pablogėjo sveikata, ir ji atsidūrė reanimacijoje. Šios moters žindymo istorija išties neeilinė!
Žindymas per daug idealizuojamas <span style="color: #ff0000;"><sup>istorijų konkursas</sup></span>
Irma prisistačiusi mama pasakoja dvi savo žindymo istorijas. Kandus stilius ir taiklios įžvalgos - verta paskaityti!
Keturmečio berniuko mama Marija dalijasi unikalia savo trejų metų žindymo patirtimi.
Trejų metų žindymo patirtis <span style="color: #ff0000;"><sup>istorijų konkursas</sup></span>
Atkaklumas grąžino pieną <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Editos žindymo istorija panaši į daugelio mūsų: iš pradžių atrodė, kad pieno gaminasi per mažai, ir teko mažylį primaitinti. Tačiau mamos užsispyrimas ir atkaklumas pildo svajones.
Gumbus gydžiau vaiko šlapimu <sup style="color: #ff0000;">žindymo istorijų konkursas</sup>
Inesos žindymo istorija nebuvo lengva. Tiesą pasakius, net labai sunki. Tačiau pati ji sako, kad "tikėjimas daro stebuklus". Ir negali tuo netikėti!
Evelinos atsiųstoji žindymo istorija visai nepanaši į iki šiol mūsų publikuotąsias. Drąsios mintys, kurias ir siūlome paskaityti.
Kitoks požiūris į mamos pieną <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Kopūsto lapai, mamos pienas ir IQ <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Mama Rasa, auginant beveik metukų Deimantę, planuoja ją mamos pienuku maitinti dar metus. Tačiau jos žindymo istorijos pradžia nebuvo labai sklandi.
Ačiū pientraukio išradėjui <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Lolitos žindymo istorija, kuria ji nori pasakyti, kad mamos meilė vaikui yra vienodai didelė - ar ji maitina krūtimi, ar nemaitina.
Mama Donata parašė ne vieną, o iš karto dvi žindymo istorijas. Jų metu netikėtumų jaunai mamai netrūko. Kartą net teko griebtis "mišinuko dietos".
"Mišinuko dieta" <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Litras ašarų ir kryžiaus keliai <span style="color: #ff0000;"><sup>žindymo istorijų konkursas</sup></span>
Dviejų vaikučių mama Jurgita prisimena savo žindymo patirtį ir pateikia labai tikslių įžvalgų.
Dievų maistas kūdikiui <sup style="color: #ff0000;">žindymo istorijų konkursas</sup>
Esu Raimonda, 4 mėn. dukrelės Rūtos mama. Visada yra rašoma, koks nuostabus ir stebuklingas yra mamos pienas, kiek jame yra maistingų medžiagų, antikūnių ir vitaminų. Todėl su nuostaba apsižiūriu aplink, kai beveik visos mano pažįstamos jaunos mamos nemaitina vaikų mamos pienu.
Lina savo pienu maitino ne vieną, o iš karto du vaikučius. Todėll jos patirtis - ypatinga.
Žindžiau iš karto du! <sup style="color: #ff0000;">žindymo istorijų konkursas</sup>
Vaikystė be čiulptukų <sup style="color: #ff0000;">Žindymo istorijų konkursas</sup>
Rugpjūčio pirmąją savaitę minima Tarptautinė žindymo savaitė. Šių metų šūkis "Žindymo parama: arčiau mamų". Kviečiame dalintis savo žindymo patirtimi ir įkvėpti mamas ieškoti sprendimų susidūrus su sunkumais. Publikuojame trijų vaikų mamos Jūratės istoriją.
Laura: sužinojęs, kad esu nėščia, vaiko tėtis mane paliko
Lauros istorija bus artima daugeliui iš mūsų. Mintys, ar vaikelis į šeimą ateina laiku, ar sugebėsiu jį išlaikyti, aplanko ne vieną pastojusią mamą.
Noriu pasidalinti savo patirtimi ir kitas mamas įkvėpti maitinti savo vaikus mamos pienu. Iškart noriu prisipažinti, kad į žindymo kursus nėjau, nors mano mieste jie buvo nemokami. Tiesiog dirbau iki 8 mėnesio, turėjau per savaitę vieną laisvą dieną - sekmadienį, tad laiko tam nebuvo, o vėliau mąsčiau, kad kas čia tokio sudėtingo - maitino akmens amžiuje, maitinsiu ir aš dabar. Skaičiau apie tai internete, žurnaluose, pirkau knygas. Buvau nusistačiusi kategoriškai - mano vaikas mišinėlio negaus! Bet tai nebuvo taip paprasta...
<span style="color: #ff0000;">Kristinos išpažintis:</span> noras žindyti buvo stipresnis už visus likimo išbandymus