7 priežastys, kodėl kai kurie vyrai nenori vaikų

 (99)
Ilgai draugaujate su vaikinu, galbūt jau esate vedę prieš kurį laiką, o jis vis dar nenori girdėti apie bendrus vaikus? Priežasčių gali būti kelios. Apžvelkime bene dažniausiai pasitaikančias.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Aš dar labai jaunas!

Šį pasiteisinimą iš tiesų galima dažnai išgirsti iš vyrų lūpų. Kaip, beje, iš moterų irgi. O kada jūsų nuomone yra tinkamiausias laikas tapti tėčiu? 30 metų? 40 metų? 50 metų? Idealaus amžiaus tapti mama ar tėčiu nėra, todėl nurodyti, kada atėjo TAS amžius tapti tėvais tikrai neįmanoma.

Aš noriu pirmiau padaryti karjerą

O kas sakė, kad vaikas bus kliūtis daryti karjerą? Atvirkščiai, vaikų susilaukusios šeimos įgyja naujų įgūdžių, kurie praverčia ir profesiniame gyvenime: planuoti laiką, efektyviai organizuoti darbus, pagaliau, išmoksta būti kantresni ir empatiškesni. Buvo atlikta netgi tyrimų, kad vaikų turintys vyrai uždirba daugiau, negu bevaikiai.

Auginti vaiką yra brangu

Atsakymas į šį klausimą būtų ir taip, ir ne. Kūdikio kraitelis gali kainuoti ir 100 eurų, ir 10 000, priklausomai nuo tėvų poreikių ir norų. Jei mama maitina kūdikį mamos pienu, išlaidos gerokai sumažėja. Didžiąją jų dalį sudaro pinigai sauskelnėms, tačiau tai tikrai ne priežastis atsisakyti galimybės ir džiaugsmo tapti tėčiu.

Gimus vaikui mano žmona subobės

Oho, kokia rimta priežastis būti bevaikiu... Ironizuojam, aišku. Šiais laikais niekas netiki pasakomis, kad nėštumo metu negalima dažyti plaukų ar darytis manikiūro, niekas nebesirengia beformiais languotais kombinezonais. Stilingos ir patrauklios moterys tampa stilingomis ir patraukliomis nėščiosiomis, o vėliau – ir mamomis. Jeigu tavo moteris iki nėštumo rūpinosi savimi ir išvaizda, būk ramus, kad taip bus ir toliau.

Gimus vaikui nebus sekso

Kodėl gi? Jei nėštumas sklandus ir nėra komplikacijų, lytinius santykius galima turėti visus 9 mėnesius. Pogimdyminiu periodu, maždaug 6 savaites, rekomenduojama nesimylėti. Vėliau apsilankius pas gydytoją ir pasitarus dėl kontracepcijos (jos reikia ir žindančiai mamai), galima atnaujinti lytinius santykius.

Neliks laisvo laiko sau

Faktas yra tas, kad gimus vaikui para nesutrumpėja – ji ir toliau trunka 24 valandas. Gal laisvų vakarų su alaus bokalu ir draugais bus mažiau, tačiau padaugės vakarų važinėjant su vežimėliu parke, o vėliau žaidžiant su mažyliu futbolą, krepšinį ar šachmatais.

Abejoju, ar būsiu geras tėtis ir tinkamai auklėsiu vaiką

Niekas negimė mokėdamas, ko gero, ir žmona apie save galvoja tą patį. Gera žinia yra ta, kad vaikams visai nereikia tobulų tėvų – jiems reikia pakankamai gerų tėvų, kurie jais rūpinasi, myli, patenkina svarbiausius poreikius. Tokiais tėvais tampama, ir jei tau apskritai kilo tokia dvejonė, tai jau yra ženklas, kad tau rūpi būti geru tėčiu, ir tu toks būsi!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aš - tėtis

10 klausimų gydytojai apie intymius santykius po gimdymo

Po gimdymo kai kurios moterys laukia, kada gi galės pasimėgauti intymiais santykiais. O kitos neskuba vėl pulti mylimajam į glėbį: „Dar ne dabar"; „Ne šiandien"; „Ne rytoj." Kodėl?

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Šeimyninių barnių įtaka vaiko psichikai

Jeigu aiškinatės santykius, pasistenkite daryti tai ne prie vaiko.

Psichologė įvardija, kokioms šeimoms susilaukus vaiko kyla daugiau bėdų

Nuo tos akimirkos, kai išgirstate pirmąjį savo kūdikio riksmą, judu - ne tik partneriai, meilužiai, sutuoktiniai, bet ir tėvai. Kai kurie tyrimai rodo, kad tik 19 proc. porų su nauju vaidmeniu susitvarko sėkmingai. Kas kiša koją?

Seksas po gimdymo: tai svarbu žinoti ir vyrams, ir moterims

Ar tiesa, kad po gimdymo intymūs santykiai kitokio skonio? Kodėl kai kurioms moterims baisu atsiduoti aistrai?

Įtempti moters ir anytos santykiai: ką patars specialistas (28)

Mums parašiusi jauna mama klausia patarimo, kaip bendrauti su anyta, su kuria santykiai iki šių dienų nebuvo sklandūs.

Geriausias tėtis pagal Zodiako ženklą yra...

Horoskopų mamoms yra daugybė, tačiau tėčiai neretai būna primiršti. Jūsų dėmesiui - smagus vyrų, tapusių tėčiais, horoskopas.

Kodėl vaikas mieliau būna ir žaidžia su mama, o ne tėčiu

Ne visada tėčiai noriai dalijasi su mamomis vaiko auginimo rūpesčiais perpus, ne visada vaikai vienodai laiko praleidžia su tėčiu ir su mama. Ką daryti, kad ir tėčio dalyvavimas šeimos gyvenime būtų pilnavertis?

Gimdymas su vyru: argumentai UŽ ir PRIEŠ (5)

Apie gimdymą kartu su vyru vis dar kyla aštrios diskusijos, tačiau pagrindiniai argumentai už ir prieš išlieka tie patys.

Lukas Kašėta: netyčiukas – dovana, o ne problema!

Apie būsimą tėvystę Lukas sužinojo vos devyniolikos. Pora draugavo kiek daugiau nei mėnesį.

Psichoterapeutas: tėčiui būtina bendrauti su vaiku nuo jo gimimo (2)

Natūraliai kyla klausimas, kokias vertybes vaikams turėtų perteikti tėtis ir mama? Konsultuoja individualiosios (Adlerio) psichologijos analitikas seksologas Viktoras Šapurovas.

Moteris žindo vaiką: kaip jai padėti gali vyras (2)

Atrodo, žindymas – moters paskirtis, tačiau ne viena mūsų be vyro ne tik sunkiau augintų kūdikį, bet ir turėtų daugiau žindymo bėdų. Konsultuoja „Mano šeimos akademijos“ žindymo konsultantė Danutė Butėnienė.

Timūras Augucevičius: viskas, ko reikia vaikui – dėmesys ir meilė

Dviejų vaikų tėtis Timūras Augucevičius prieš tapdamas tėčiu turėjo kelias tėvystės baimes, kurias šiandien drąsiai paneigia.

Pažintis su ypatingu 3 vaikų tėčiu: ne tik mamos turi intuiciją (1)

Tėtis – ne mamos pavaduotojas – ir tikrai ne tas, kurio tikslas – tik uždirbti pinigų, o vaikų reikalus užkrauti žmonai ant pečių. Susipažinkite su šiuolaikiniu tėčiu, kuris turi vaikų auginimo viziją ir filosofiją. Ir, svarbiausia, nori daug vaikų!

Klausimas psichologui: pamilau vyrą, kuris turi vaikų (3)

Skaitytojos klausimas specialistui: kaip kurti santykius su vyru, kuris yra našlys ir turi dvi mažametes dukteris?