Geriausias tėtis pagal Zodiako ženklą yra...

Horoskopų mamoms yra daugybė, tačiau tėčiai neretai būna primiršti. Jūsų dėmesiui - smagus vyrų, tapusių tėčiais, horoskopas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas (kovo 21 diena – balandžio 20 diena)

Tėvystė yra moterų reikalas

Vaikų priežiūrą po Avino ženklu gimęs tėvas įsivaizduoja labai paprastai: kartą per dieną šiltas maistas, kiek dažniau – naujos sauskelnės ir nuolatinis veiksmas. Auklėjimo reikalus jis mielai perleidžia vaiko mamai, užtat noriai ima atžalas kartu su savimi į sporto aikštelę, sporto salę ar pasikarstyti laipiojimo sienomis.

Jautis (balandžio 21 diena – gegužės 20 diena)

Šiltnamio sąlygoms - ne

Po Jaučio ženklu gimęs tėvas leidžia vaikams augti ramybėje. Jis siūlo materialinį saugumą, stoišką kantrybę ir derlingą emocinį pagrindą, kad atžalos galėtų įsitvirtinti ir vėliau tvirtai abiem kojomis stovėti ant žemės.

Dvyniai (gegužės 21 diena – birželio 21 diena)

Belaidės technologijos – modernu

„Ar galiu nukirpti kabelį?" – klausia ką tik iškeptas tėtis, norintis nukirpti virkštelę. Šiuolaikinė technika gimdykloje sulaukia didelio jo susidomėjimo, jis mielai dalinasi savo žiniomis su vyriausiuoju gydytoju, o namuose naujagimio jau laukia radijo ryšiu aprūpintas vaikų kambarys.

Vėžys (birželio 22 diena – liepos 22 diena)

Tėvas su motinos krūtine

Žindantys vyrai nėra retenybė. Tai žino kiekvienas, kuris turi po Vėžio ženklu gimusį tėtį arba tokį pažįsta. Ir šį kartą kalbam ne apie saldų pienelį, o apie saugumo jausmą tėčio glėbyje, paties keptą pyragą ar kartu pralietas ašaras dėl pirmosios meilės. Juk visa tai neįtikėtinai ramina.

Liūtas (liepos 23 diena – rugpjūčio 23 diena)

Vaikai, ateikite žaisti"

Ir kas čia patiria daugiau džiaugsmo: po Liūto ženklu gimęs tėtis ar pats vaikas? Po šiuo Zodiako ženklu gimusi šeimos galva rengia šventes, organizuoja šeimos išvykas į cirką arba išdidžiai atveda savąją princesę į atranką pagrindiniam vaidmeniui.

Mergelė (rugpjūčio 24 diena – rugsėjo 23 diena)

Į lenteles sudėliotas gyvenimas

Teisingai surašytas kiekvienas užaugtas centimetras, visos vystymosi stadijos ir skiepų grafikas darbo kabinete – visa tai po Mergelės ženklu gimę tėvai laiko savo pareiga. Kiekviena mažiausia smulkmena bus tiksliai dokumentuota, įtraukta į šeimos statistiką, o atėjus atžalos vestuvių dienai svečiai sužinos, kokio ūgio gimė jaunikis ir kiek jis svėrė sulaukęs vienerių.

Svarstyklės (rugsėjo 24 diena – spalio 23 diena)

Tėtukas yra auksinės svarstyklės

Jeigu po Svarstyklių ženklu gimęs tėtis turi ne vieną vaiką, jam pakankamai sudėtinga pasverti savo dėmesį taip, kad nei viena atžala neliktų nuskriausta. Kad tik šeimoje vyrautų taika, jis pasiruošęs visiems ir visada sakyti „taip", ir dar tai daro švelniai ir minkštai.

Skorpionas (spalio 24 diena – lapkričio 22 diena)

Čia niekas nebus nutylima

Gyvenimas gali būti toks bjaurus, todėl būtina labai stengtis ir galėsite išvengti paslaptingų jo kampų. Gyvenimas turi ir tamsiąją savo pusę – tai po Skorpiono ženklu gimęs tėtis savo atžalai pasako be jokių užuolankų, o prieš miegą vietoj pasakos skaito kraują stingdančią kriminalinę istoriją.

Šaulys (lapkričio 23 diena – gruodžio 21 diena)

Tobulėjimo filosofija

Kad vaikas pasiektų aukštus tėvo idealus, būtina jį nuolat ir intensyviai lavinti. Mažiausiai trys užsienio kalbos, gaublys naujagimio kambaryje, nuotykių žaidimų aikštelė kieme ir po Šaulio ženklu gimęs tėtis, kuris kaip įkvepiantis ir motyvuojantis treneris skatina siekti vis puikesnių rezultatų.

Ožiaragis (gruodžio 22 diena – sausio 20 diena)

Kietoji tėčio pusė

Atrodo, kad pati prigimtis užprogramavo sakinį, kurį po Ožiaragio ženklu gimę tėčiai pradeda kartoti kaip maldą vos gimus atžalai: „Aš esu tavo tėtis, o mūsų šeimos taisyklės yra šios (...) Tiesa, tėčio ketinimai patys geriausi, jis savo atžalai nori tik paties geriausio.

Vandenis (sausio 21 diena – vasario 19 diena)

Kitoks auklėjimas

Namų areštas namisėdai, kas palieka lėkštėje maisto, į lovą eina basas, o tai, už ką vakar vaikas sulaukė pagyrų, šiandien sulauks bausmė – po Vandenio ženklu gimęs tėtis nesiliauna stebinti savo keistomis idėjomis. Šalia jo vaikai būna itin ramūs, nes nežinia, ką jis vėl sugalvos.

Žuvys (vasario 20 diena – kovo 20 diena)

Tėvas Teresė

Paskutiniai švarūs marškiniai, automobilis, santaupos ir paskutiniai ego likučiai – po Žuvų ženklu gimęs tėtis mielai viską atiduos savo vaikams. Ir kai jo atžala sudaužys automobilį ar iššvaistys pinigus, toks tėtis dar apgaubs vaiką supratimu ir globa.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aš - tėtis

Simonas Urbonas – apie tėvystės atostogas atvirai

Šeimoje gimus vaikeliui įprasta, jog nuo darbų atsitraukia ir vaiko priežiūros atostogų eina mama. Tačiau tėvystės atostogos – vis dažnesnis reiškinys ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje!

Tapęs tėčiu garsus fotografas nepabūgo iššūkio: laimė matuojama visai kitais dalykais

„Lemiama pokyčių akimirka, manau, buvo tada, kai sūnui sukako 8 mėnesiai ir aš išėjau vaiko priežiūros atostogų. Likau namie su sūnumi ir supratau, kad man ta nauja rutina labai patinka", – sako garsus fotografas Marius Žičius.

Andrius Kaluginas: seksui išnaudokite laiką, kai vaikų nėra namie (8)

Psichoterapeutas Andrius Kaluginas įsitikinęs, kad „seksui geriausia išnaudoti tas akimirkas, kai mažųjų nėra namuose!“.

Andrius Kaluginas: kaip suderinti seksą, romantiką ir motinystę

Vyras ir moteris tapo tėčiu ir mama. Kas pasikeitė? Pasikeitė mintys, kūnas, elgesys, potraukis, noras, orgazmas... Viskas!

Atviras dainininko Justino Jaručio interviu apie tėvystę

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.

Penkių vaikų tėvas: „vaiko pinigai“ pamina elementarią pagarbą tėvams (2)

Iš dirbančių tėvų kišenės paėmus mokesčių lengvatą ir įdėjus į kitą, pavadintą „vaiko pinigais", labai garsiai šaukti, kaip mes padėjom šeimoms - įžūlu. Taip interviu naujienų agentūrai ELTA teigė penkių vaikų tėvas, komunikacijos dėstytojas, LRT tarybos narys Darius Chmieliauskas.

Radistas Rolandas Mackevičius: tas jausmas su niekuo nesulyginamas

Artėjant tarptautinei konferencijai „Sveika ir laiminga mama" savo įžvalgomis tėvystės klausimais sutiko pasidalinti visiems puikiai pažįstamas radistas Rolandas Mackevičius, dviejų vaikų tėtis.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

STANO: jei turėsime sveikatos, bus ir ketvirtas vaikas

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona Indre (28 m.) augina tris vaikus – Ričardą Aleksandrą (8 m.), Adomą (beveik trijų) ir Joaną Mariją (2 mėn.).

Radistas Rolandas Mackevičius: ką iš tiesų vyrui reiškia būti tėčiu?

Džiugu, jog sąmoningos tėvystės ir darnaus šeimos kūrimo temos ypač aktualios šiandienos visuomenėje. Panašiai, kaip sveikos mitybos svarba – iš pradžių naujovė, tuomet išskirtinė mada, o dabar jau norma, daugeliui savaime suprantamas reiškinys!

10 klausimų gydytojai apie intymius santykius po gimdymo

Po gimdymo kai kurios moterys laukia, kada gi galės pasimėgauti intymiais santykiais. O kitos neskuba vėl pulti mylimajam į glėbį: „Dar ne dabar"; „Ne šiandien"; „Ne rytoj." Kodėl?

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Šeimyninių barnių įtaka vaiko psichikai

Jeigu aiškinatės santykius, pasistenkite daryti tai ne prie vaiko.

Psichologė įvardija, kokioms šeimoms susilaukus vaiko kyla daugiau bėdų

Nuo tos akimirkos, kai išgirstate pirmąjį savo kūdikio riksmą, judu - ne tik partneriai, meilužiai, sutuoktiniai, bet ir tėvai. Kai kurie tyrimai rodo, kad tik 19 proc. porų su nauju vaidmeniu susitvarko sėkmingai. Kas kiša koją?

Seksas po gimdymo: tai svarbu žinoti ir vyrams, ir moterims

Ar tiesa, kad po gimdymo intymūs santykiai kitokio skonio? Kodėl kai kurioms moterims baisu atsiduoti aistrai?