Geriausias tėtis pagal Zodiako ženklą yra...

Horoskopų mamoms yra daugybė, tačiau tėčiai neretai būna primiršti. Jūsų dėmesiui - smagus vyrų, tapusių tėčiais, horoskopas.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas (kovo 21 diena – balandžio 20 diena)

Tėvystė yra moterų reikalas

Vaikų priežiūrą po Avino ženklu gimęs tėvas įsivaizduoja labai paprastai: kartą per dieną šiltas maistas, kiek dažniau – naujos sauskelnės ir nuolatinis veiksmas. Auklėjimo reikalus jis mielai perleidžia vaiko mamai, užtat noriai ima atžalas kartu su savimi į sporto aikštelę, sporto salę ar pasikarstyti laipiojimo sienomis.

Jautis (balandžio 21 diena – gegužės 20 diena)

Šiltnamio sąlygoms - ne

Po Jaučio ženklu gimęs tėvas leidžia vaikams augti ramybėje. Jis siūlo materialinį saugumą, stoišką kantrybę ir derlingą emocinį pagrindą, kad atžalos galėtų įsitvirtinti ir vėliau tvirtai abiem kojomis stovėti ant žemės.

Dvyniai (gegužės 21 diena – birželio 21 diena)

Belaidės technologijos – modernu

„Ar galiu nukirpti kabelį?" – klausia ką tik iškeptas tėtis, norintis nukirpti virkštelę. Šiuolaikinė technika gimdykloje sulaukia didelio jo susidomėjimo, jis mielai dalinasi savo žiniomis su vyriausiuoju gydytoju, o namuose naujagimio jau laukia radijo ryšiu aprūpintas vaikų kambarys.

Vėžys (birželio 22 diena – liepos 22 diena)

Tėvas su motinos krūtine

Žindantys vyrai nėra retenybė. Tai žino kiekvienas, kuris turi po Vėžio ženklu gimusį tėtį arba tokį pažįsta. Ir šį kartą kalbam ne apie saldų pienelį, o apie saugumo jausmą tėčio glėbyje, paties keptą pyragą ar kartu pralietas ašaras dėl pirmosios meilės. Juk visa tai neįtikėtinai ramina.

Liūtas (liepos 23 diena – rugpjūčio 23 diena)

Vaikai, ateikite žaisti"

Ir kas čia patiria daugiau džiaugsmo: po Liūto ženklu gimęs tėtis ar pats vaikas? Po šiuo Zodiako ženklu gimusi šeimos galva rengia šventes, organizuoja šeimos išvykas į cirką arba išdidžiai atveda savąją princesę į atranką pagrindiniam vaidmeniui.

Mergelė (rugpjūčio 24 diena – rugsėjo 23 diena)

Į lenteles sudėliotas gyvenimas

Teisingai surašytas kiekvienas užaugtas centimetras, visos vystymosi stadijos ir skiepų grafikas darbo kabinete – visa tai po Mergelės ženklu gimę tėvai laiko savo pareiga. Kiekviena mažiausia smulkmena bus tiksliai dokumentuota, įtraukta į šeimos statistiką, o atėjus atžalos vestuvių dienai svečiai sužinos, kokio ūgio gimė jaunikis ir kiek jis svėrė sulaukęs vienerių.

Svarstyklės (rugsėjo 24 diena – spalio 23 diena)

Tėtukas yra auksinės svarstyklės

Jeigu po Svarstyklių ženklu gimęs tėtis turi ne vieną vaiką, jam pakankamai sudėtinga pasverti savo dėmesį taip, kad nei viena atžala neliktų nuskriausta. Kad tik šeimoje vyrautų taika, jis pasiruošęs visiems ir visada sakyti „taip", ir dar tai daro švelniai ir minkštai.

Skorpionas (spalio 24 diena – lapkričio 22 diena)

Čia niekas nebus nutylima

Gyvenimas gali būti toks bjaurus, todėl būtina labai stengtis ir galėsite išvengti paslaptingų jo kampų. Gyvenimas turi ir tamsiąją savo pusę – tai po Skorpiono ženklu gimęs tėtis savo atžalai pasako be jokių užuolankų, o prieš miegą vietoj pasakos skaito kraują stingdančią kriminalinę istoriją.

Šaulys (lapkričio 23 diena – gruodžio 21 diena)

Tobulėjimo filosofija

Kad vaikas pasiektų aukštus tėvo idealus, būtina jį nuolat ir intensyviai lavinti. Mažiausiai trys užsienio kalbos, gaublys naujagimio kambaryje, nuotykių žaidimų aikštelė kieme ir po Šaulio ženklu gimęs tėtis, kuris kaip įkvepiantis ir motyvuojantis treneris skatina siekti vis puikesnių rezultatų.

Ožiaragis (gruodžio 22 diena – sausio 20 diena)

Kietoji tėčio pusė

Atrodo, kad pati prigimtis užprogramavo sakinį, kurį po Ožiaragio ženklu gimę tėčiai pradeda kartoti kaip maldą vos gimus atžalai: „Aš esu tavo tėtis, o mūsų šeimos taisyklės yra šios (...) Tiesa, tėčio ketinimai patys geriausi, jis savo atžalai nori tik paties geriausio.

Vandenis (sausio 21 diena – vasario 19 diena)

Kitoks auklėjimas

Namų areštas namisėdai, kas palieka lėkštėje maisto, į lovą eina basas, o tai, už ką vakar vaikas sulaukė pagyrų, šiandien sulauks bausmė – po Vandenio ženklu gimęs tėtis nesiliauna stebinti savo keistomis idėjomis. Šalia jo vaikai būna itin ramūs, nes nežinia, ką jis vėl sugalvos.

Žuvys (vasario 20 diena – kovo 20 diena)

Tėvas Teresė

Paskutiniai švarūs marškiniai, automobilis, santaupos ir paskutiniai ego likučiai – po Žuvų ženklu gimęs tėtis mielai viską atiduos savo vaikams. Ir kai jo atžala sudaužys automobilį ar iššvaistys pinigus, toks tėtis dar apgaubs vaiką supratimu ir globa.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aš - tėtis

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Visa tiesa apie seksą ir poros santykius po gimdymo: psichoterapeutas ir seksologas aptaria daugelį rūpimų klausimų

Po gimdymo negalima, o moteriai net ir nesinori mylėtis, pasikeitęs partnerės kūnas nejaudina vyro. Tai tik kelios didelės baimės, kuriomis vis dar tiki tėvais tapę vyras ir moteris.

Visame pasaulyje išgarsėjusi lietuvė fotografė pristato įspūdingą Tėvo dienai skirtą ciklą (2)

JAV gyvenanti lietuvių kilmės fotografė Giedrė Gomes, prieš kurį laiką publikavusi išskirtinių fotografijų ciklą, skirtą Motinos dienai, sugrįžta su įspūdingu projektu, skirtu tėčiams.

Kaip yra iš tiesų: ar vyrui vieta gimdyme? (11)

Ar vyrui dalyvauti gimdyme, yra abiejų partnerių sutarimas. Net jei vyriškoji pusė labai entuziastingai nusiteikusi ir nori dalyvauti, labai svarbu, ką apie tai mano moteris.

Paulius Skučas – atvirai, ką reiškia būti dukters tėčiu

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Tėčio dieną. Ta proga žurnalas TAVO VAIKAS pakalbino vieną žinomą ir labai mylintį tėtį.

Žinomi tėčiai – apie vaikus, laimę ir tėčio dienos tradicijas

Visi keturi kalbinti tėčiai prisipažino, kad viena geriausių dovanų tėčiams – apkabinimas.

Tėvystės atostogos: kaip yra dabar ir kas gali keistis

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, galimybė eiti 30 kalendorinių dienų trukmės tėvystės atostogų vyrams yra bet kuriuo metu iki vaikui sukaks 3 mėnesiai (komplikuoto gimdymo atveju arba gimus dviem ir daugiau vaikų - nuo vaiko gimimo, iki vaikui sukanka šeši mėnesiai).

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters

Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti?

Simonas Urbonas – apie tėvystės atostogas atvirai

Šeimoje gimus vaikeliui įprasta, jog nuo darbų atsitraukia ir vaiko priežiūros atostogų eina mama. Tačiau tėvystės atostogos – vis dažnesnis reiškinys ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje!

Tapęs tėčiu garsus fotografas nepabūgo iššūkio: laimė matuojama visai kitais dalykais

„Lemiama pokyčių akimirka, manau, buvo tada, kai sūnui sukako 8 mėnesiai ir aš išėjau vaiko priežiūros atostogų. Likau namie su sūnumi ir supratau, kad man ta nauja rutina labai patinka", – sako garsus fotografas Marius Žičius.

Andrius Kaluginas: seksui išnaudokite laiką, kai vaikų nėra namie (8)

Psichoterapeutas Andrius Kaluginas įsitikinęs, kad „seksui geriausia išnaudoti tas akimirkas, kai mažųjų nėra namuose!“.

Andrius Kaluginas: kaip suderinti seksą, romantiką ir motinystę

Vyras ir moteris tapo tėčiu ir mama. Kas pasikeitė? Pasikeitė mintys, kūnas, elgesys, potraukis, noras, orgazmas... Viskas!

Atviras dainininko Justino Jaručio interviu apie tėvystę

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.

Penkių vaikų tėvas: „vaiko pinigai“ pamina elementarią pagarbą tėvams (2)

Iš dirbančių tėvų kišenės paėmus mokesčių lengvatą ir įdėjus į kitą, pavadintą „vaiko pinigais", labai garsiai šaukti, kaip mes padėjom šeimoms - įžūlu. Taip interviu naujienų agentūrai ELTA teigė penkių vaikų tėvas, komunikacijos dėstytojas, LRT tarybos narys Darius Chmieliauskas.

Radistas Rolandas Mackevičius: tas jausmas su niekuo nesulyginamas

Artėjant tarptautinei konferencijai „Sveika ir laiminga mama" savo įžvalgomis tėvystės klausimais sutiko pasidalinti visiems puikiai pažįstamas radistas Rolandas Mackevičius, dviejų vaikų tėtis.