Kristupas Krivickas: vaikai man padėjo atsikratyti blogų įpročių

 (2)
Televizijos laidų vedėjo ir prodiuserio Kristupo Krivicko šeimoje dabar ypatingas metas. Jis su žmona Jurgita gyvena laukimu – vasaros gale jų namuose jau krykštaus ketvirta atžala. Tris dukras turintiems tėvams žinia, kad gims sūnus – itin džiugi.
© DELFI / Tomas Vinickas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaikai man padėjo atsikratyti blogų įpročių ir disciplinuoti save", - šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki..." prisipažins Kristupas, atsisakęs cigarečių, privengiantis alkoholio ir netrukus laikysiantis egzaminą gauti juodąjį kiokušin karate diržą.

Kristupas patikina, kad dukros auga be didelių suvaržymų – šoka baletą, piešia, dainuoja ir apie būsimą karjerą negalvoja. Tačiau sūnui jis jau yra numatęs rimtesnių užduočių, tokių kaip savanoriška karinė tarnyba ar karate užsiėmimai.

"Mes labai ilgai galvojom prieš nuspręsdami turėti ketvirtą vaiką. Kad tai būtų saugu ir sveika. Nevartojome alkoholio, nerūkėme, gyvename šeimos gyvenimą. Svarbus ir amžius – nėra taip, kad man tai būtų trečia santuoka, ir aš būdamas 58 metų, pasiėmęs jauną gražią trečią žmoną dar bandau kažką", - sako K. Krivickas.

Jurgita neslepia – kantrios ir ramios žmonos įvaizdis visuomenėje susiformavo ne veltui – ji iš tiesų patikina dirbanti namuose pilnu etatu – keliasi pirmoji, gamina šeimai pusryčius, veža dukras į darželį ir mokyklą, ruošia su jomis pamokas.

Tačiau Jurgita patikina, kad niekada nesigailėjo save atidavusi šeimai ir mintis apie karjerą ir asmenines ambicijas jau seniai pamiršo. „Puikiai suprantu, kad niekada nebepadarysiu neeilinės karjeros, bet tai niekada ir nebuvo mano prioritetas", - sako Jurgita.

Kristupas neslepia – darbas televizijoje labai nepastovus. Vienus metus tu gali turėti puikių darbo pasiūlymų, o kitą būti pamirštas. Ir kai esi vienintelis didelės šeimos maitintojas, ta atsakomybė slegia. "Tačiau aš pasitikiu savimi ir nemanau, kad ateis diena, kai nebegalėsiu išlaikyti savo šeimos. Aš esu jaunas, sveikas ir protingas žmogus", - sako Kristupas.

Kristupas neabejoja – jų šeima laiminga dėl to, kad kiekvienas žino savo pareigas. Vyras uždirba pinigus, moteris rūpinasi vaikais, buitimi ir namais. Tačiau Kristupui nepatinka teiginys, kad Jurgita paaukojo save šeimai. „Moteriai atsiduoti šeimai ir nedirbti tai tas pat, kaip laimėti loterijoje", - mano jis.

Kristupas nelabai supranta moterų, kurioms už motinystę kur kas svarbiau apginti daktaro disertaciją ar siekti karjeros ir tai vadina tuščiomis ambicijomis. Jo nežavi karjeristės, kurios tik pagimdžiusios išskuba į darbus.

"Vyrai silpnėja ir moteriškėja, todėl moterims nebelieka iš ko rinktis, reikia laikyti visus namų kampus ir dar uždirbti šeimai pinigus", - sako Kristupas ir neneigia, kad viena svarbiausių moteriškumo išraiškų jis laiko moters grožį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aš - tėtis

Andrius Kaluginas: kaip suderinti seksą, romantiką ir motinystę

Vyras ir moteris tapo tėčiu ir mama. Kas pasikeitė? Pasikeitė mintys, kūnas, elgesys, potraukis, noras, orgazmas... Viskas!

Atviras dainininko Justino Jaručio interviu apie tėvystę

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.

Penkių vaikų tėvas: „vaiko pinigai“ pamina elementarią pagarbą tėvams (2)

Iš dirbančių tėvų kišenės paėmus mokesčių lengvatą ir įdėjus į kitą, pavadintą „vaiko pinigais", labai garsiai šaukti, kaip mes padėjom šeimoms - įžūlu. Taip interviu naujienų agentūrai ELTA teigė penkių vaikų tėvas, komunikacijos dėstytojas, LRT tarybos narys Darius Chmieliauskas.

Radistas Rolandas Mackevičius: tas jausmas su niekuo nesulyginamas

Artėjant tarptautinei konferencijai „Sveika ir laiminga mama" savo įžvalgomis tėvystės klausimais sutiko pasidalinti visiems puikiai pažįstamas radistas Rolandas Mackevičius, dviejų vaikų tėtis.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

STANO: jei turėsime sveikatos, bus ir ketvirtas vaikas

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona Indre (28 m.) augina tris vaikus – Ričardą Aleksandrą (8 m.), Adomą (beveik trijų) ir Joaną Mariją (2 mėn.).

Radistas Rolandas Mackevičius: ką iš tiesų vyrui reiškia būti tėčiu?

Džiugu, jog sąmoningos tėvystės ir darnaus šeimos kūrimo temos ypač aktualios šiandienos visuomenėje. Panašiai, kaip sveikos mitybos svarba – iš pradžių naujovė, tuomet išskirtinė mada, o dabar jau norma, daugeliui savaime suprantamas reiškinys!

10 klausimų gydytojai apie intymius santykius po gimdymo

Po gimdymo kai kurios moterys laukia, kada gi galės pasimėgauti intymiais santykiais. O kitos neskuba vėl pulti mylimajam į glėbį: „Dar ne dabar"; „Ne šiandien"; „Ne rytoj." Kodėl?

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Šeimyninių barnių įtaka vaiko psichikai

Jeigu aiškinatės santykius, pasistenkite daryti tai ne prie vaiko.

Psichologė įvardija, kokioms šeimoms susilaukus vaiko kyla daugiau bėdų

Nuo tos akimirkos, kai išgirstate pirmąjį savo kūdikio riksmą, judu - ne tik partneriai, meilužiai, sutuoktiniai, bet ir tėvai. Kai kurie tyrimai rodo, kad tik 19 proc. porų su nauju vaidmeniu susitvarko sėkmingai. Kas kiša koją?

Seksas po gimdymo: tai svarbu žinoti ir vyrams, ir moterims

Ar tiesa, kad po gimdymo intymūs santykiai kitokio skonio? Kodėl kai kurioms moterims baisu atsiduoti aistrai?

Įtempti moters ir anytos santykiai: ką patars specialistas (28)

Mums parašiusi jauna mama klausia patarimo, kaip bendrauti su anyta, su kuria santykiai iki šių dienų nebuvo sklandūs.

Geriausias tėtis pagal Zodiako ženklą yra...

Horoskopų mamoms yra daugybė, tačiau tėčiai neretai būna primiršti. Jūsų dėmesiui - smagus vyrų, tapusių tėčiais, horoskopas.

Kodėl vaikas mieliau būna ir žaidžia su mama, o ne tėčiu

Ne visada tėčiai noriai dalijasi su mamomis vaiko auginimo rūpesčiais perpus, ne visada vaikai vienodai laiko praleidžia su tėčiu ir su mama. Ką daryti, kad ir tėčio dalyvavimas šeimos gyvenime būtų pilnavertis?