Kristupas Krivickas: vaikai man padėjo atsikratyti blogų įpročių

 (2)
Televizijos laidų vedėjo ir prodiuserio Kristupo Krivicko šeimoje dabar ypatingas metas. Jis su žmona Jurgita gyvena laukimu – vasaros gale jų namuose jau krykštaus ketvirta atžala. Tris dukras turintiems tėvams žinia, kad gims sūnus – itin džiugi.
© DELFI / Tomas Vinickas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaikai man padėjo atsikratyti blogų įpročių ir disciplinuoti save", - šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki..." prisipažins Kristupas, atsisakęs cigarečių, privengiantis alkoholio ir netrukus laikysiantis egzaminą gauti juodąjį kiokušin karate diržą.

Kristupas patikina, kad dukros auga be didelių suvaržymų – šoka baletą, piešia, dainuoja ir apie būsimą karjerą negalvoja. Tačiau sūnui jis jau yra numatęs rimtesnių užduočių, tokių kaip savanoriška karinė tarnyba ar karate užsiėmimai.

"Mes labai ilgai galvojom prieš nuspręsdami turėti ketvirtą vaiką. Kad tai būtų saugu ir sveika. Nevartojome alkoholio, nerūkėme, gyvename šeimos gyvenimą. Svarbus ir amžius – nėra taip, kad man tai būtų trečia santuoka, ir aš būdamas 58 metų, pasiėmęs jauną gražią trečią žmoną dar bandau kažką", - sako K. Krivickas.

Jurgita neslepia – kantrios ir ramios žmonos įvaizdis visuomenėje susiformavo ne veltui – ji iš tiesų patikina dirbanti namuose pilnu etatu – keliasi pirmoji, gamina šeimai pusryčius, veža dukras į darželį ir mokyklą, ruošia su jomis pamokas.

Tačiau Jurgita patikina, kad niekada nesigailėjo save atidavusi šeimai ir mintis apie karjerą ir asmenines ambicijas jau seniai pamiršo. „Puikiai suprantu, kad niekada nebepadarysiu neeilinės karjeros, bet tai niekada ir nebuvo mano prioritetas", - sako Jurgita.

Kristupas neslepia – darbas televizijoje labai nepastovus. Vienus metus tu gali turėti puikių darbo pasiūlymų, o kitą būti pamirštas. Ir kai esi vienintelis didelės šeimos maitintojas, ta atsakomybė slegia. "Tačiau aš pasitikiu savimi ir nemanau, kad ateis diena, kai nebegalėsiu išlaikyti savo šeimos. Aš esu jaunas, sveikas ir protingas žmogus", - sako Kristupas.

Kristupas neabejoja – jų šeima laiminga dėl to, kad kiekvienas žino savo pareigas. Vyras uždirba pinigus, moteris rūpinasi vaikais, buitimi ir namais. Tačiau Kristupui nepatinka teiginys, kad Jurgita paaukojo save šeimai. „Moteriai atsiduoti šeimai ir nedirbti tai tas pat, kaip laimėti loterijoje", - mano jis.

Kristupas nelabai supranta moterų, kurioms už motinystę kur kas svarbiau apginti daktaro disertaciją ar siekti karjeros ir tai vadina tuščiomis ambicijomis. Jo nežavi karjeristės, kurios tik pagimdžiusios išskuba į darbus.

"Vyrai silpnėja ir moteriškėja, todėl moterims nebelieka iš ko rinktis, reikia laikyti visus namų kampus ir dar uždirbti šeimai pinigus", - sako Kristupas ir neneigia, kad viena svarbiausių moteriškumo išraiškų jis laiko moters grožį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aš - tėtis

Visa tiesa apie seksą ir poros santykius po gimdymo: psichoterapeutas ir seksologas aptaria daugelį rūpimų klausimų

Po gimdymo negalima, o moteriai net ir nesinori mylėtis, pasikeitęs partnerės kūnas nejaudina vyro. Tai tik kelios didelės baimės, kuriomis vis dar tiki tėvais tapę vyras ir moteris.

Visame pasaulyje išgarsėjusi lietuvė fotografė pristato įspūdingą Tėvo dienai skirtą ciklą (2)

JAV gyvenanti lietuvių kilmės fotografė Giedrė Gomes, prieš kurį laiką publikavusi išskirtinių fotografijų ciklą, skirtą Motinos dienai, sugrįžta su įspūdingu projektu, skirtu tėčiams.

Kaip yra iš tiesų: ar vyrui vieta gimdyme? (10)

Ar vyrui dalyvauti gimdyme, yra abiejų partnerių sutarimas. Net jei vyriškoji pusė labai entuziastingai nusiteikusi ir nori dalyvauti, labai svarbu, ką apie tai mano moteris.

Paulius Skučas – atvirai, ką reiškia būti dukters tėčiu

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Tėčio dieną. Ta proga žurnalas TAVO VAIKAS pakalbino vieną žinomą ir labai mylintį tėtį.

Žinomi tėčiai – apie vaikus, laimę ir tėčio dienos tradicijas

Visi keturi kalbinti tėčiai prisipažino, kad viena geriausių dovanų tėčiams – apkabinimas.

Tėvystės atostogos: kaip yra dabar ir kas gali keistis

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, galimybė eiti 30 kalendorinių dienų trukmės tėvystės atostogų vyrams yra bet kuriuo metu iki vaikui sukaks 3 mėnesiai (komplikuoto gimdymo atveju arba gimus dviem ir daugiau vaikų - nuo vaiko gimimo, iki vaikui sukanka šeši mėnesiai).

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters

Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti?

Simonas Urbonas – apie tėvystės atostogas atvirai

Šeimoje gimus vaikeliui įprasta, jog nuo darbų atsitraukia ir vaiko priežiūros atostogų eina mama. Tačiau tėvystės atostogos – vis dažnesnis reiškinys ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje!

Tapęs tėčiu garsus fotografas nepabūgo iššūkio: laimė matuojama visai kitais dalykais

„Lemiama pokyčių akimirka, manau, buvo tada, kai sūnui sukako 8 mėnesiai ir aš išėjau vaiko priežiūros atostogų. Likau namie su sūnumi ir supratau, kad man ta nauja rutina labai patinka", – sako garsus fotografas Marius Žičius.

Andrius Kaluginas: seksui išnaudokite laiką, kai vaikų nėra namie (8)

Psichoterapeutas Andrius Kaluginas įsitikinęs, kad „seksui geriausia išnaudoti tas akimirkas, kai mažųjų nėra namuose!“.

Andrius Kaluginas: kaip suderinti seksą, romantiką ir motinystę

Vyras ir moteris tapo tėčiu ir mama. Kas pasikeitė? Pasikeitė mintys, kūnas, elgesys, potraukis, noras, orgazmas... Viskas!

Atviras dainininko Justino Jaručio interviu apie tėvystę

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.

Penkių vaikų tėvas: „vaiko pinigai“ pamina elementarią pagarbą tėvams (2)

Iš dirbančių tėvų kišenės paėmus mokesčių lengvatą ir įdėjus į kitą, pavadintą „vaiko pinigais", labai garsiai šaukti, kaip mes padėjom šeimoms - įžūlu. Taip interviu naujienų agentūrai ELTA teigė penkių vaikų tėvas, komunikacijos dėstytojas, LRT tarybos narys Darius Chmieliauskas.

Radistas Rolandas Mackevičius: tas jausmas su niekuo nesulyginamas

Artėjant tarptautinei konferencijai „Sveika ir laiminga mama" savo įžvalgomis tėvystės klausimais sutiko pasidalinti visiems puikiai pažįstamas radistas Rolandas Mackevičius, dviejų vaikų tėtis.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.