Kuo ypatingi vaikai, gimę mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis: numerologės komentaras

 (4)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „vienetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.Numerologija - galingas ir naudingas instrumentas pažinti save, savo mylimukus. Siūlome pasidomėti ką pasakoja gimimo diena, ir galbūt rasite keletą atsakymų, kodėl vienoje šeimoje gimę vaikai būna tokie skirtingi. Gimimo dienos skaičiai yra patys svarbiausi mūsų gyvenime, ir nesvarbu, ar vaikui vienas mėnuo, ar 101 metai.

Pradėkime nuo „Vienetukų“, tai yra vaikų, gimusių bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis

Tokie vaikai yra tikrasis savo tėvų lobis. Juos globoja Saulė. Jie - stiprūs, aktyvūs, imlūs, pasižymi puikia atmintimi. Jie žingeidūs, jų minčių seka skiriasi nuo bendraamžių. Turi stiprų poreikį viską išbandyti, todėl prieštaraus tiems, kas bandys sustabdyti.

Vaikai, gimę šiomis dienomis, labiau pergyvena dėl iškilusių abejonių tėvų ar mokytojų autoritetu nei dėl būtinybės paklusti tvarkos taisyklėms. Tokie vaikai savo išmintingais klausimais stebina ir glumina daugelį tėvų. Jie žino savo vidinę jėgą ir mėgaujasi savo išskirtumu. "Vienetukai" moka stebinti ir linksminti. Tačiau juos reikia auklėti bendrystės dvasioje, kad netaptų užkietėjusiais egoistais, ypač tai aktualu vaikams, gimusiems 19 ir 28 dienomis.

Šiems vaikams būtina atidi, dėmesinga globa. Tėvų pareiga - padėti vaikams pajausti tikrąją savivertę. Būtina, kad tėveliai palaikytų besiformuojantį vaiko požiūrį į gyvenimą. Tokių vaikų valios stiprybė - teigiama savybė. Ypač aukštu moralės kodeksu pasižymi 10 dieną gimę vaikai. Jie jau nuo vystyklų elgiasi kaip brandi individualybė. Suaugusieji ir pedagogai turi patikėti jiems spręsti sudėtingas užduotis. Būtina sąlyga - jiems reikia išsikalbėti ir būti išgirstiems. Tokie vaikai mėgsta savo erdvėje išbandyti savas idėjas. Jiems reikalinga auditorija, kuriai jie mielai demonstruoja savo atradimus.

Šiomis dienomis gimusiems vaikams būtina išmokti bendradarbiauti ir suprasti, kad kiti irgi būna teisūs. Jei tėvai bendraus su tokiais vaikais kaip su brandžiomis asmenybėmis, jie netaps abejingais kitiems žmonėms. Šiems vaikams būdingas toks stiprus pasitikėjimas savimi, kad tėvai net nesusimąsto apie palaikymo, paskatinimo būtinybę. Tėveliai, būkit dėmesingi savo vaikučiams, gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis. Jūsų kantrybė ir švelnumas neleis jiems atsiriboti ar užsisklęsti savyje, o vaikai jums su meile atsidėkos už šį pasitikėjimą.

„Vienetukai" moka džiaugtis buvimu su savimi, tačiau jiems būtinas bendravimas su žmonėmis, turinčiais išvystytą intuiciją. Tokie vaikai savo gimdytojams gali duoti labai daug. Jiems teks išmokti būti kantriais su savo tėvais, o pastariesiems vertėtų surasti kuo įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų. Jei mamytė ir tėvelis yra stiprios asmenybės, tai jų atžala gerbs savo tėvus ir šeimoje karaliaus bendradarbiavimo atmosfera. Ir visi bus laimingi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.