Kuo ypatingi vaikai, gimę mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis: numerologės komentaras

 (4)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „vienetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.Numerologija - galingas ir naudingas instrumentas pažinti save, savo mylimukus. Siūlome pasidomėti ką pasakoja gimimo diena, ir galbūt rasite keletą atsakymų, kodėl vienoje šeimoje gimę vaikai būna tokie skirtingi. Gimimo dienos skaičiai yra patys svarbiausi mūsų gyvenime, ir nesvarbu, ar vaikui vienas mėnuo, ar 101 metai.

Pradėkime nuo „Vienetukų“, tai yra vaikų, gimusių bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis

Tokie vaikai yra tikrasis savo tėvų lobis. Juos globoja Saulė. Jie - stiprūs, aktyvūs, imlūs, pasižymi puikia atmintimi. Jie žingeidūs, jų minčių seka skiriasi nuo bendraamžių. Turi stiprų poreikį viską išbandyti, todėl prieštaraus tiems, kas bandys sustabdyti.

Vaikai, gimę šiomis dienomis, labiau pergyvena dėl iškilusių abejonių tėvų ar mokytojų autoritetu nei dėl būtinybės paklusti tvarkos taisyklėms. Tokie vaikai savo išmintingais klausimais stebina ir glumina daugelį tėvų. Jie žino savo vidinę jėgą ir mėgaujasi savo išskirtumu. "Vienetukai" moka stebinti ir linksminti. Tačiau juos reikia auklėti bendrystės dvasioje, kad netaptų užkietėjusiais egoistais, ypač tai aktualu vaikams, gimusiems 19 ir 28 dienomis.

Šiems vaikams būtina atidi, dėmesinga globa. Tėvų pareiga - padėti vaikams pajausti tikrąją savivertę. Būtina, kad tėveliai palaikytų besiformuojantį vaiko požiūrį į gyvenimą. Tokių vaikų valios stiprybė - teigiama savybė. Ypač aukštu moralės kodeksu pasižymi 10 dieną gimę vaikai. Jie jau nuo vystyklų elgiasi kaip brandi individualybė. Suaugusieji ir pedagogai turi patikėti jiems spręsti sudėtingas užduotis. Būtina sąlyga - jiems reikia išsikalbėti ir būti išgirstiems. Tokie vaikai mėgsta savo erdvėje išbandyti savas idėjas. Jiems reikalinga auditorija, kuriai jie mielai demonstruoja savo atradimus.

Šiomis dienomis gimusiems vaikams būtina išmokti bendradarbiauti ir suprasti, kad kiti irgi būna teisūs. Jei tėvai bendraus su tokiais vaikais kaip su brandžiomis asmenybėmis, jie netaps abejingais kitiems žmonėms. Šiems vaikams būdingas toks stiprus pasitikėjimas savimi, kad tėvai net nesusimąsto apie palaikymo, paskatinimo būtinybę. Tėveliai, būkit dėmesingi savo vaikučiams, gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis. Jūsų kantrybė ir švelnumas neleis jiems atsiriboti ar užsisklęsti savyje, o vaikai jums su meile atsidėkos už šį pasitikėjimą.

„Vienetukai" moka džiaugtis buvimu su savimi, tačiau jiems būtinas bendravimas su žmonėmis, turinčiais išvystytą intuiciją. Tokie vaikai savo gimdytojams gali duoti labai daug. Jiems teks išmokti būti kantriais su savo tėvais, o pastariesiems vertėtų surasti kuo įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų. Jei mamytė ir tėvelis yra stiprios asmenybės, tai jų atžala gerbs savo tėvus ir šeimoje karaliaus bendradarbiavimo atmosfera. Ir visi bus laimingi.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

2018-aisiais žvaigždės pataria tėvams kuo labiau pasistengti suprasti savo mažuosius, skirti jiems dėmesio ir laiko. Verčiau atsisakyti nereikalingų priekaištų, o štai nuoširdaus rūpesčio per daug nebus. Tuomet ne tik pagerės vaikų ir tėvų santykiai, bet ir padidės mažųjų savivertė, jie ims labiau pasitikėti savimi ir kitais, gerbs suaugusiuosius.

Išsiskirdamas su mama vaikas verkia: ką patars psichologė (3)

Išsiskiriant ar atsisveikinant su vaiku, kai mama išeina į darbą arba atvedus jį į darželį, neretai patiriama daug emocijų: vaikas verkia, nenori paleisti tėvų. Kaip elgtis panašiose situacijose, pataria psichologė.

Svarbi taisyklė, kurios turi nepamiršti 2 metų vaikus auginantys tėvai

Dvejų metų vaiką auginanti mama pastebi, kad jos sūnus nuolat mėto daiktus ant žemės. Psichologės patarimai skaitytojai, kaip tinkamai sureaguoti tokioje situacijoje.

Kokių vaikų auklėjimo paslapčių galime pasimokyti iš žydų (24)

Kone trečdalis Nobelio premijos laureatų, daugybė žinomų teisininkų, verslininkų, populiarių menininkų yra žydų tautybės. Žydų tautybė yra tarsi kokybės ženklas. Vieni jais žavisi, kiti pavydi, tačiau abejingųjų šiai tautai nėra. Kur slypi žydų tautos išskirtinumas?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Mamos ir anytos nesutarimai dėl vaiko auginimo: ką patars specialistė (21)

Redakcija gavo jaunos mamos laišką, kuriame ji klausia patarimo apie bendravimą su anyta, vaiko močiute. Mamai skaudu, kad anyta dažnai komentuoja vaiko auginimą ir taip tarsi nuvertina mamos pastangas.

Vaikas rodo ožius mamai, o su kitais būna auksinis: psichologės komentaras (2)

Turbūt, nereta šeima susiduria su situacija, kuomet su kitais žmonėmis vaikas būna ramesnis, paklusnesnis ir geriau elgiasi negu savo tėvų akivaizdoje. Kodėl taip nutinka ir ar galima tokį elgesį pakoreguoti?

Psichologė: kodėl svarbu jau vaikystėje mokėti valdyti emocijas

Gebėti valdyti emocijas darbe ir šeimoje – užduotis, su kuria ne kasdien susitvarko net suaugusieji. Socialiniai ir emociniai vaiko įgūdžiai: kaip juos lavinti?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 8, 17, 26 dienomis (15)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Neištikimybė šeimoje, kurioje auga vaikai: atleisti ar ne?

Šį straipsnį parašyti paskatino liūdnas skaitytojos laiškas, kuriame ji guodėsi, kad nors augina metukų sūnų, vyras nusprendė ją palikti ir išeiti pas kitą.

Mamos dalijasi patirtimi, kaip prižiūri mažylių dantukus

Dažniausiai būtent mamos rūpinasi ne tik savo, bet ir vaikų sveikata, o ypatingo dėmesio kasdien reikalauja dantukų priežiūra.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Logopedės patarimai, kaip tėvai gali padėti vaiko kalbos raidai

Tik gimus vaikui išgirstame jo riksmą, vėliau jis pradeda guguoti, čiauškėti, reaguoti balsu į aplinką, o baigiantis pirmiesiems metams išgirstame ir taip lauktą pirmąjį žodį, kuris dažniausiai būna dviejų vienodų skiemenų.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 6, 15, 24 dienomis (2)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Rečiausi Lietuvoje girdėti vardai: nuo Mėnulės iki Leopardo (24)

TavoVaikas.lt portale publikuotas straipsnis apie retus vaikų vardus sulaukė didelio atgarsio. Tęsiame temą.