Kuo ypatingi vaikai, gimę mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis: numerologės komentaras

 (4)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „vienetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.Numerologija - galingas ir naudingas instrumentas pažinti save, savo mylimukus. Siūlome pasidomėti ką pasakoja gimimo diena, ir galbūt rasite keletą atsakymų, kodėl vienoje šeimoje gimę vaikai būna tokie skirtingi. Gimimo dienos skaičiai yra patys svarbiausi mūsų gyvenime, ir nesvarbu, ar vaikui vienas mėnuo, ar 101 metai.

Pradėkime nuo „Vienetukų“, tai yra vaikų, gimusių bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis

Tokie vaikai yra tikrasis savo tėvų lobis. Juos globoja Saulė. Jie - stiprūs, aktyvūs, imlūs, pasižymi puikia atmintimi. Jie žingeidūs, jų minčių seka skiriasi nuo bendraamžių. Turi stiprų poreikį viską išbandyti, todėl prieštaraus tiems, kas bandys sustabdyti.

Vaikai, gimę šiomis dienomis, labiau pergyvena dėl iškilusių abejonių tėvų ar mokytojų autoritetu nei dėl būtinybės paklusti tvarkos taisyklėms. Tokie vaikai savo išmintingais klausimais stebina ir glumina daugelį tėvų. Jie žino savo vidinę jėgą ir mėgaujasi savo išskirtumu. "Vienetukai" moka stebinti ir linksminti. Tačiau juos reikia auklėti bendrystės dvasioje, kad netaptų užkietėjusiais egoistais, ypač tai aktualu vaikams, gimusiems 19 ir 28 dienomis.

Šiems vaikams būtina atidi, dėmesinga globa. Tėvų pareiga - padėti vaikams pajausti tikrąją savivertę. Būtina, kad tėveliai palaikytų besiformuojantį vaiko požiūrį į gyvenimą. Tokių vaikų valios stiprybė - teigiama savybė. Ypač aukštu moralės kodeksu pasižymi 10 dieną gimę vaikai. Jie jau nuo vystyklų elgiasi kaip brandi individualybė. Suaugusieji ir pedagogai turi patikėti jiems spręsti sudėtingas užduotis. Būtina sąlyga - jiems reikia išsikalbėti ir būti išgirstiems. Tokie vaikai mėgsta savo erdvėje išbandyti savas idėjas. Jiems reikalinga auditorija, kuriai jie mielai demonstruoja savo atradimus.

Šiomis dienomis gimusiems vaikams būtina išmokti bendradarbiauti ir suprasti, kad kiti irgi būna teisūs. Jei tėvai bendraus su tokiais vaikais kaip su brandžiomis asmenybėmis, jie netaps abejingais kitiems žmonėms. Šiems vaikams būdingas toks stiprus pasitikėjimas savimi, kad tėvai net nesusimąsto apie palaikymo, paskatinimo būtinybę. Tėveliai, būkit dėmesingi savo vaikučiams, gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis. Jūsų kantrybė ir švelnumas neleis jiems atsiriboti ar užsisklęsti savyje, o vaikai jums su meile atsidėkos už šį pasitikėjimą.

„Vienetukai" moka džiaugtis buvimu su savimi, tačiau jiems būtinas bendravimas su žmonėmis, turinčiais išvystytą intuiciją. Tokie vaikai savo gimdytojams gali duoti labai daug. Jiems teks išmokti būti kantriais su savo tėvais, o pastariesiems vertėtų surasti kuo įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų. Jei mamytė ir tėvelis yra stiprios asmenybės, tai jų atžala gerbs savo tėvus ir šeimoje karaliaus bendradarbiavimo atmosfera. Ir visi bus laimingi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?

Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?