Kuo ypatingi vaikai, gimę mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis: numerologės komentaras

 (4)
Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „vienetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.Numerologija - galingas ir naudingas instrumentas pažinti save, savo mylimukus. Siūlome pasidomėti ką pasakoja gimimo diena, ir galbūt rasite keletą atsakymų, kodėl vienoje šeimoje gimę vaikai būna tokie skirtingi. Gimimo dienos skaičiai yra patys svarbiausi mūsų gyvenime, ir nesvarbu, ar vaikui vienas mėnuo, ar 101 metai.

Pradėkime nuo „Vienetukų“, tai yra vaikų, gimusių bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis

Tokie vaikai yra tikrasis savo tėvų lobis. Juos globoja Saulė. Jie - stiprūs, aktyvūs, imlūs, pasižymi puikia atmintimi. Jie žingeidūs, jų minčių seka skiriasi nuo bendraamžių. Turi stiprų poreikį viską išbandyti, todėl prieštaraus tiems, kas bandys sustabdyti.

Vaikai, gimę šiomis dienomis, labiau pergyvena dėl iškilusių abejonių tėvų ar mokytojų autoritetu nei dėl būtinybės paklusti tvarkos taisyklėms. Tokie vaikai savo išmintingais klausimais stebina ir glumina daugelį tėvų. Jie žino savo vidinę jėgą ir mėgaujasi savo išskirtumu. "Vienetukai" moka stebinti ir linksminti. Tačiau juos reikia auklėti bendrystės dvasioje, kad netaptų užkietėjusiais egoistais, ypač tai aktualu vaikams, gimusiems 19 ir 28 dienomis.

Šiems vaikams būtina atidi, dėmesinga globa. Tėvų pareiga - padėti vaikams pajausti tikrąją savivertę. Būtina, kad tėveliai palaikytų besiformuojantį vaiko požiūrį į gyvenimą. Tokių vaikų valios stiprybė - teigiama savybė. Ypač aukštu moralės kodeksu pasižymi 10 dieną gimę vaikai. Jie jau nuo vystyklų elgiasi kaip brandi individualybė. Suaugusieji ir pedagogai turi patikėti jiems spręsti sudėtingas užduotis. Būtina sąlyga - jiems reikia išsikalbėti ir būti išgirstiems. Tokie vaikai mėgsta savo erdvėje išbandyti savas idėjas. Jiems reikalinga auditorija, kuriai jie mielai demonstruoja savo atradimus.

Šiomis dienomis gimusiems vaikams būtina išmokti bendradarbiauti ir suprasti, kad kiti irgi būna teisūs. Jei tėvai bendraus su tokiais vaikais kaip su brandžiomis asmenybėmis, jie netaps abejingais kitiems žmonėms. Šiems vaikams būdingas toks stiprus pasitikėjimas savimi, kad tėvai net nesusimąsto apie palaikymo, paskatinimo būtinybę. Tėveliai, būkit dėmesingi savo vaikučiams, gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis. Jūsų kantrybė ir švelnumas neleis jiems atsiriboti ar užsisklęsti savyje, o vaikai jums su meile atsidėkos už šį pasitikėjimą.

„Vienetukai" moka džiaugtis buvimu su savimi, tačiau jiems būtinas bendravimas su žmonėmis, turinčiais išvystytą intuiciją. Tokie vaikai savo gimdytojams gali duoti labai daug. Jiems teks išmokti būti kantriais su savo tėvais, o pastariesiems vertėtų surasti kuo įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų. Jei mamytė ir tėvelis yra stiprios asmenybės, tai jų atžala gerbs savo tėvus ir šeimoje karaliaus bendradarbiavimo atmosfera. Ir visi bus laimingi.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 2, 11, 20 ir 29 dienomis (4)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „dvejetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 2, 11, 20 ir 29 dienomis.

Kuo ypatingi vaikai, gimę mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis: numerologės komentaras (4)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „vienetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis.

Jaunos mamos išpažintis: gimus vaikui mane ištiko šokas (27)

Auginu metinuką. Tikriausiai tai pasako daug. Kad esu neišsimiegojusi, užtinusiais paakiais, kad niekam neturiu laiko, o mano pokalbių temos – tik apie kakučius ir košytes.

Vaikas pyksta, ožiuojasi ir verkia: 11 žodžių, kurių dabar jam labiausiai reikia (6)

Kai kitą kartą teks turėti reikalų su emocijų apimtu ir verkiančiu mažyliu, akimirkai sustokite ir įsitikinkite, kad esate ramūs. Jei pykstate, jaučiate stresą ar esate sutrikę, bet kokie vaikui pasakyti žodžiai situaciją tik dar labiau pablogins.

Motinos dialogas su vaiku troleibuse pribloškė: mamos, ar jūs apie tai svajojote? (55)

- Sėdėk tiesiai! Ko susikūprinai? Nebliauk! Nebliauk, kam pasakiau!!! Kur čia dabar susiruošei eiti?!

Tėvai bergždžiai iš vaikų tikisi šių 5 dalykų, tokie jų lūkesčiai netgi kenkia

Visi mes kažko tikimės iš savo vaikų, tačiau tie lūkesčiai neretai padaro daugiau žalos, nei naudos. Ko gi nevertėtų tikėtis iš vaiko?

3 aukso vertės patarimai, kaip žaisti kartu su vaiku, bet ne vietoje jo

Vaikų žaidimai tokie patrauklūs ir įvairūs, kad kartais nupirkusiems žaislą savo vaikui suaugusiesiems kyla noras pažaisti patiems.

Jei tai darysite – tik pakenksite savo vaikui (2)

Daugelis tėvų itin dėmesingai stebi svetimų vaikų vystymąsi ir pamiršta rūpintis savo mažyliu. Jie mano, kad jau spėjo ką nors praleisti, pavyzdžiui, nėštumas nevyko sklandžiai, pasirinktas ne tas darželis, ne tie žaislai. Trumpai tariant, nuolat gilinantis į pačias įvairiausias priežastis vaikui laiko gali paprasčiausiai nebelikti.

Frazės, kurias sakome norėdami gero, tačiau iš tiesų jos kenkia

Bendraudami su vaikais tėvai ne visada susimąsto, kaip mažyliai suvokia jiems sakomas frazes. Juk žodžiai gali paguosti, prajuokinti, suteikti viltį arba kaip tik pasėti mažojo žmogaus širdyje nepasitikėjimą ir abejones.

Įskaudinta mama: vaikas labiau myli tėtį, o ne mane (11)

Dvejų metų dukrytę auginanti mama sunerimo: jos mažylė grįžusią iš darbo mamą atstumia ir labiau nori būti su tėčiu. Kodėl taip yra ir ar galima ką pakeisti?

Vaiko kambarys: patarimai, kaip išsirinkti saugius tapetus

Vaiko kambarys – artimiausia mažylio erdvė, kurią jis greitai atpažįsta, nuolat tyrinėja ir praleidžia daug laiko.

Kai vaikui sakote NE ir NEGALIMA, turite kai ką atminti (3)

Norėdami išmokyti mažylį teisingai reaguoti į žodį „negalima", vadovaukitės keliais svarbiais patarimais.

Vienas žaviausių Zodiako ženklų, kurio energija liejasi per kraštus (6)

Jeigu auginate vaiką Liūtą, greičiausiai, jau spėjote pasidomėti, kokios įgimtos charakterio savybės jam būdingos. Jei ne, skubame į pagalbą ir pateikiame šio Zodiako ženklo trumpą astrologinę charakteristiką.

Protingų vaikų ugdymas: 29 patarimai tėvams (2)

Kaip užauginti laimingą, savimi pasitikintį ir klysti nebijantį žmogų? Edukaciniai.lt paruošė net 29 patarimus tėvams.

Laiškas visoms pavargusioms mamoms (49)

Mama veda mažą dukrą į mokyklą, laikydama ją už rankos, o galvoje nesiliauja suktis mintys apie begalę reikalų, kuriuos reikia nuveikti: užsukti į parduotuvę maisto, sutvarkyti namus, pagaminti pietus.