Kurį Zodiako ženklą galima apibūdinti kaip „tobulas vaikas“

Jeigu mėgstate pavartyti horoskopus, jūsų dėmesiui – 12 Zodiako ženklų apžvalga: kurie iš jų tvirtą charakterį rodo nuo gimimo, o su kuriais lengviausia susitarti?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

OŽIARAGIS

Ožiaragio taip lengvai iš kantrybės neišvesite. Jis labai anksti pradeda ruoštis rimtam gyvenimui. Šio Zodiako ženklo atstovai yra prieraišūs ir švelnūs.

Ožiaragiai anksti pradeda vertinti nusistovėjusią tvarką. Nors kartais tą jo tvarką bando sujaukti tėvai! Jeigu jie viską iškęs, bus apdovanoti ramiomis naktimis. Gyvenime Ožiaragis yra ambicingas ir turi stiprų pareigos jausmą.

VANDENIS

Vandenis jau kūdikystėje nėra lengvas vaikas - dar būdami vystykluose nori išsilaisvinti ir viską daro kitaip, nei visi kiti kūdikiai. Jis supainioja dieną su naktimi, nori būti žindomas tada, kai to padaryti neįmanoma, o vėliau būtinai pabando išsiropšti iš maitinimo kėdės. Tai išveda iš kantrybės net pačias stipriausias motinas. Trumpai tariant, Vandenis pasižymi labai stipria valia. Ir tai jis demonstruoja visą gyvenimą. Dar vaikystėje toks vaikas sugeba primesti savo valią kitiems.

Po šiuo Zodiako ženklu gimę mažyliai labai greitai tampa savarankiškais, greitai mokosi ir taip pat greitai „nukerpa virkštelę". Tai byloja apie jų drąsą. Jie greičiau už kitus vaikus pradeda pažinti pasaulį.

ŽUVYS

Kūdikiai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, pasižymi jautrumu. Išvydę pasaulį jie reikalauja švelnumo ir apsaugos. Žuvų ženklo mažyliai žavi visus, kai miega tarsi angeliukai. Vis dėlto, pakanka situacijai pasisukti kitaip, nei jiems norėtųsi, ir Žuvys paleidžia gerklę. Baisių pasakų šie vaikai taip pat nenori klausytis.

Šis jautrumas kartais gali virsti problema, nes barnių Žuvys absoliučiai netoleruoja. Tuomet verčiau toks vaikas pasitraukia į kampą. Vis dėlto, aiškų „ne" jis supranta. Nors Žuvys mielai „plaukioja", tačiau svarbiose situacijose būna susikoncentravusios kaip niekada.

AVINAS

Avinas į pasaulį ateina su fanfaromis. Ar bent jau garsiai verkia, mat šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi užsispyrimu ir gebėjimu nuolat veikti. Kai toks vaikas auga, baldai ir visi kiti daiktai išlaiko neilgai. Tačiau teisingai auklėjant, galima sutramdyti net ir labiausiai nevaldomus Avinus. Šiuo atveju magiškas žodis - sportas. Čia Avinas gali išlieti energiją. Tačiau kai jam skauda, toks vaikas nori sulaukti paguodos ir apkabinimo.

Mokykloje Avinui reikia pagyrimo, tada jis į mokymąsi žvelgs džiaugsmingai ir nestokos atkaklumo.

JAUTIS

Net jei šio mažylio kelnės pilnos tikrąja to žodžio prasme, jam tai netrukdo ir jis jaučiasi ramus. Pavydėtina ištvermė! Jeigu pieno pakanka, atsirūgti pavyksta, o užpakaliukas nuolat švariuose vystykluose, Jautis ir toliau ramiai gulės savo lopšyje.

Jautis vaikas mėgsta glaustytis, mėgsta būti giriamas ir pats sugalvoja žaidimus. Jaučiui būdinga laki vaizduotė, jis visais rūpinasi ir negali pakęsti, jeigu kažkam jo pagalbos nereikia. Tėvai gali tik džiaugtis, mat po šiuo Zodiako ženklu gimę vaikai mielai padeda namuose. Nors galbūt Jautis tai daro vien todėl, kad kaip paskatinimą gauna saldumynų. Jautis yra tikras smaližius.

DVYNIAI

Na, tai tikras šnekorius! Jau ankstyvoje vaikystėje Dvyniai pasižymi komunikabilumu. Tokie vaikai nevengia pašalinių ir kažką burba net miegodami. Tad nenuostabu, kad po šio Zodiako ženklu gimę žmonės mėgsta kalbėti.

Dvyniams retai būna nuobodu, o jei jau taip nutinka, tuomet jie patys prasimano įvairių istorijų. Be to, jiems būdingas polinkis nuolat vėluoti. Tokie vaikai yra smalsūs ir gyvybingi. Tiesa, kartais nesibaigiantys jų klausimai gali išvesti tėvus iš kantrybės. Dvyniai ypač myli gyvūnus ir pasižymi atsakingumu.

VĖŽYS

Po Vėžio ženklu gimę mažyliai yra prieraišūs! Jie glaustosi ir trokšta būti arčiau mamos ir tėčio iki pat mokyklos. Tokie vaikai yra emocionalūs ir greitai reaguoja į blogą nuotaiką. Tačiau jeigu po šiuo Zodiako ženklu gimusiam vaikui suteiksite trokštamą meilę ir prielankumą, atgal gausite to paties dvigubai ar net trigubai. Tačiau Vėžiai yra labai pavydūs, tai apsunkina santykius su broliais ir seserimis, mat jie linkę savintis mamą.

Vėžys moka užsiimti pats ir dažnai tai gali trukti ilgas valandas. Tačiau tik tuomet, jeigu netoliese yra mama. Tokie vaikai yra jautrūs, todėl tėveliams reikia daug kantrybės ir supratimo su tokiais vaikais.

LIŪTAS

Liūtas vežimėlyje sukels didžiulį triukšmą, jeigu, jo manymu, tėtis ir mama neprisistato pakankamai greitai. Broliams ir seserims su Liūtu nėra paprasta - jis nori dominuoti ir vadovauti. Šio ženklo atstovai yra ambicingi, mėgsta būti dėmesio centre ir mielai atlieka gynėjo vaidmenį. Liūtams būdingas stipriai išreikštas pasitikėjimas savimi, todėl tėvai su tokiu vaiku turėtų elgtis labai tiksliai - jeigu Liūto ambicingumą pasuksite reikiama linkme, mokykloje jam bus smagu ir puikiai seksis.

MERGELĖ

Mergelė jau vaikystėje išsiskiria punktualumu. Nuo pirmos dienos toks kūdikis puikiai miega, gerai valgo ir tėvams nekelia jokių rūpesčių. Kitaip tariant, yra tobulas kūdikis, galima būtų pamanyti...

Net jeigu Mergelė yra tvarkinga, paklusni, puikiai elgiasi ir ją lengva auklėti, kartais jai reikia paaiškinti, kodėl viskas yra vienaip, o ne kitaip. Pavyzdžiui, jeigu kalbėsime apie pinigus, tai Mergelės yra labai taupios. Tačiau jeigu esate tokio vaiko tėvai, privalote stebėti, kad tai nevirstų godumu. Mokykloje po šiuo Zodiako ženklu gimę vaikai pasižymi stropumu ir motyvacija.

Nei su vienu kitu vaiku tinkamas auklėjimas neduoda tokių puikių rezultatų, kaip su Mergele. Todėl galėsite nuolat džiaugtis pagyrimais, koks geras ir paklusnus yra jūsų vaikas.

SVARSTYKLĖS

Po šiuo Zodiako ženklu gimę vaikai puikiai žino, kaip šeimą apsukti aplink pirštą. Tokio mažylio šypsena nuginkluos mamą, papirks tėtį ir privers paklusti brolį. Jeigu Svarstyklės ko nors užsimano, gali būti neįtikėtinai malonios. Malonesnės nei bet kurio kito ženklo vaikai.

Tačiau Svarstyklėms dažnai sunku apsispręsti, todėl kartais tokiems vaikams reikia nedidelio postūmio. Toks vaikas mielai leidžiasi nešiojamas. Jis dažnai dėkoja savo tėvams ir daro tai su šypsena. Taip pat visur puikiai jaučiasi ir mielai žaidžia vienas. Tik į barnius ir pyktį reaguoja labai jautriai.

SKORPIONAS

Skorpionas nėra paprastas vaikas! Protestai, nemalonūs kvapai, bado akcijos - Skorpioną auginančių tėvų laukia nelengva dalia. Toks užsispyrimas šiems vaikams būdingas iki pat paauglystės. Tėvai pasiekti savo gali tik apsiginklavę kantrybe ir geranoriškumu. Negalima elgtis per griežtai - tik meile ir kantrybe Skorpioną galima pakreipti reikiama linkme.

Skorpionas yra pavyzdinis mokinys su puikiai pažymiais. Po šiuo Zodiako ženklu gimę vaikai yra labai tvirti, keliai jiems retai kada linksta. Jie mielai karstosi po medžius ir stipriai mina pedalus.

Skorpionai anksti tampa savarankiškais ir reikalauja savo laisvės. Leiskite savo vaikui augti ir jis visada žinos, kur jo namai.

ŠAULYS

Šaulys dievina veiksmą! Jis nori nuolat būti užsiėmęs. Net ir ankstyvame amžiuje po šiuo Zodiako ženklu gimęs vaikas nori nuolat būti lauke. Jis dievina gamtą - jam reikia daug saulės, gryno oro ir savo laisvės. Be to, Šaulys mėgsta gyvūnus.

Šie vaikai mielai mokosi ir jiems puikiai sekasi. Ramus sėdėjimas - ne jiems, todėl Šauliui labai sunku susikaupti ir padaryti namų darbus. Norėdami, kad jis tuos namų darbus vis dėlto padarytų, pirmiausia turite leisti Šauliui pažaisti lauke, o tada pakviesti prisėsti prie rašomojo stalo. Be to, Šauliai nepasižymi punktualumu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Patarimai, kaip surengti jaukias ir subtilias krikštynas

Krikštynos paprastai rengiamos, kai gamta žydi ir spinduliuoja visu savo grožiu bei gyvybe. Po Krikšto sakramento ateina antrasis etapas – įamžinti brangias akimirkas, nes krikštynos būna vieną kartą gyvenime.

Atviras skaitytojos laiškas: aš noriu pasakyti kai ką svarbaus šiuolaikiniams tėvams

Kiekvienas tėtis ir mama nori užauginti laimingą ir savimi pasitikintį vaiką. Tačiau neretai mūsų, tėvų, žodžiai gerokai skiriasi nuo mūsų pačių veiksmų. Kokias klaidas šiuolaikiniai tėvai daro dažniausiai? Vienos skaitytojos nuomonė.

Teo ir Ieva pristato: namuose gaminame ekologišką modeliną (1)

Kad ir kur bebūtume – ar svetur pas tėtį, ar namuose Kaune, ar sodyboje, visuomet pasigaminame mūsų taip mėgstamo ekologiško modelino. Su juo žaisti yra begalė būdų, o jį pagaminti vienas juokas!

Kurį Zodiako ženklą galima apibūdinti kaip „tobulas vaikas“

Jeigu mėgstate pavartyti horoskopus, jūsų dėmesiui – 12 Zodiako ženklų apžvalga: kurie iš jų tvirtą charakterį rodo nuo gimimo, o su kuriais lengviausia susitarti?

5 nieko nekainuojantys būdai, kaip sutvirtinti ryšį su vaiku

Kiekvienas iš mūsų norime būti dar geresniais tėvais savo vaikams, tačiau neretai nežinome nuo ko pradėti.

Vaikas nesitraukia nuo mamos: įprasta raidos dalis ar perdėtas jautrumas (2)

Dvejų metų vaiką auginanti mama klausia psichologės patarimo, kaip elgtis su itin jautria dukrele.

Patarimai, kaip nuo gimimo lavinti vaiko smulkiąją motoriką

Vaikas gimsta stipriai sugniaužtais kumščiais ir pirštus „išlaisvina“ tik paūgėjęs. Kaip namuose galime lavinti jo smulkiąją motoriką nuo gimimo?

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.