Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jūsų dėmesiui, mūsų feisbuko paskyros bičiulių rekomendacijos, kokie mamų rašomi tinklaraščiai Lietuvoje joms labiausiai patinka.

Radvilė:

Labiausiai patinka „Dienoraštis Mamoms". Nes čia randu daug informacijos įvairiomis temomis: pradedant žaislų pristatymais ir baigiant pasakojimais apie keliones. Patinka ivairūs skelbiami vaizdo įrašo, smagūs paveikslėliai iš mamų gyvenimo. Kasdien aplankau šį blogą.

Dienoraštis Mamoms

Dienoraštis Mamoms. 9.3K likes. Tinklaraštis,skirtas mamoms ir jų vaikams.

Ramunė:

„Mamalogas“. Ten vienintelė vieta, kur dangus nėra nuolat žydras, visada šviečia saulė ir čiulba paukštukai. Kiti blogai - per „saldūs“.

Mamalogas

Mamalogas. 21K likes. 3 vaikų mamos blogas apie geriausias prekes ir paslaugas vaikams bei vaikų auginimą be pagražinimų ir makiažo. Jautrioms supermamoms nesubalansuota!

Edita:

Man labiausiai patinka tinklaraštis „Viena mama sako“.

Viena mama sako

Viena mama sako. 4,995 likes · 457 talking about this. Viena mama sako apie motinystę, laisvalaikį, įdomius atradimus, naudingą patirtį ir smagius nutikimus.

Donata:

Tinklaraštis „Ponas Leonas“ — su sveiku humoro jausmu apie motinystę.

Ponas Leonas

Ponas Leonas. 780 likes. Ponas Leonas - apie meilę bet kokiam grožiui

Daina:

Pats šilčiausias mano stebimas tinklaraštis yra „Cukrinis avinėlis“.

Cukrinis avinėlis

Cukrinis avinėlis. Cukrinis avinėlis... kažkas labai labai lengvo, mielo, ir, žinoma, saldaus! Tai nuotaikingų, jaukių ir skanių idėjų tinklaraštis visai šeimai, nuo paties jauniausio iki seniausio!

Urtė:

Man labiausiai patinka tinklaraštis mamytėms „BabyBlog“.

BabyBlog

BabyBlog. Tai apžvalgų tinklaraštis apie vaikų bei mamų prekes ir paslaugas. Nuoširdžios ir atviros rekomendacijos. Linksmi filmukai apie motinystę

Jurgita:

Pats geriausias man – „Tobula netobula šeima“.

Tobula netobula šeima

Tobula netobula šeima. 6,088 likes · 385 talking about this. Apie netobulos šeimos kasdienybę ir šeimai reikalingus pirkinius internetu.

Judita:

Mano mėgstamiausias yra „Two makes six“.

Two makes six

Two makes six, Vilnius, Lithuania. 9.2K likes. PIRMIAUSIA VAIKAI BŪNA MŪSŲ SVAJONĖS, VĖLIAU TOS SVAJONĖS VIRSTA REALYBE IR TUOMET JIE PADEDA MUMS ĮGYVENDINTI SAVO SVAJONES.

Gražina:

Man patinka „Planas B“.

Planas B

Planas B. Kur įmanoma patekti su vaikišku vežimėliu? Ką valgyti, kai, atrodo, negali nieko valgyti? Ir kiti mamiški dalykėliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (1)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.

Kaip auklėti ir lavinti 2-4 metų vaikus: pataria pedagogės

Vaikystė – tai pats nuostabiausias laikas žmogaus gyvenime. Būtent tuo metu padedami patys svarbiausi pagrindai žmogaus gyvenime. Tai laikotarpis, kuris pilnas emocijų, išgyvenimų ir naujų atradimų. Tai laikotarpis, kuris palieka ryškią žymę žmogaus gyvenime.

Vaidas Arvasevičius: vieni vaikai atkeliauja į šeimą kaip dovana, o kiti – kaip pamoka

Neretas mūsų, jau suaugę, mesteli tėvams: „O tu mano seserį ar brolį visada mylėjai labiau." Maža to, „Tu manęs niekada nemylėjai..."

Kai mama specialiai susargdina vaiką: kas yra Miunhauzeno sindromas (1)

Kartais pasitaiko mamų, kurioms patinka... kai jų vaikas serga. Jos tyčia daro viską, kad jis nepasveiktų arba susirgtų iš naujo. Tada tokios mamos jaučiasi reikalingos, stiprios, galinčios kalnus nuversti. Juk viskas dėl vaiko sveikatos.

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?