Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jūsų dėmesiui, mūsų feisbuko paskyros bičiulių rekomendacijos, kokie mamų rašomi tinklaraščiai Lietuvoje joms labiausiai patinka.

Radvilė:

Labiausiai patinka „Dienoraštis Mamoms". Nes čia randu daug informacijos įvairiomis temomis: pradedant žaislų pristatymais ir baigiant pasakojimais apie keliones. Patinka ivairūs skelbiami vaizdo įrašo, smagūs paveikslėliai iš mamų gyvenimo. Kasdien aplankau šį blogą.

Dienoraštis Mamoms

Dienoraštis Mamoms. 9.3K likes. Tinklaraštis,skirtas mamoms ir jų vaikams.

Ramunė:

„Mamalogas“. Ten vienintelė vieta, kur dangus nėra nuolat žydras, visada šviečia saulė ir čiulba paukštukai. Kiti blogai - per „saldūs“.

Mamalogas

Mamalogas. 21K likes. 3 vaikų mamos blogas apie geriausias prekes ir paslaugas vaikams bei vaikų auginimą be pagražinimų ir makiažo. Jautrioms supermamoms nesubalansuota!

Edita:

Man labiausiai patinka tinklaraštis „Viena mama sako“.

Viena mama sako

Viena mama sako. 4,995 likes · 457 talking about this. Viena mama sako apie motinystę, laisvalaikį, įdomius atradimus, naudingą patirtį ir smagius nutikimus.

Donata:

Tinklaraštis „Ponas Leonas“ — su sveiku humoro jausmu apie motinystę.

Ponas Leonas

Ponas Leonas. 780 likes. Ponas Leonas - apie meilę bet kokiam grožiui

Daina:

Pats šilčiausias mano stebimas tinklaraštis yra „Cukrinis avinėlis“.

Cukrinis avinėlis

Cukrinis avinėlis. Cukrinis avinėlis... kažkas labai labai lengvo, mielo, ir, žinoma, saldaus! Tai nuotaikingų, jaukių ir skanių idėjų tinklaraštis visai šeimai, nuo paties jauniausio iki seniausio!

Urtė:

Man labiausiai patinka tinklaraštis mamytėms „BabyBlog“.

BabyBlog

BabyBlog. Tai apžvalgų tinklaraštis apie vaikų bei mamų prekes ir paslaugas. Nuoširdžios ir atviros rekomendacijos. Linksmi filmukai apie motinystę

Jurgita:

Pats geriausias man – „Tobula netobula šeima“.

Tobula netobula šeima

Tobula netobula šeima. 6,088 likes · 385 talking about this. Apie netobulos šeimos kasdienybę ir šeimai reikalingus pirkinius internetu.

Judita:

Mano mėgstamiausias yra „Two makes six“.

Two makes six

Two makes six, Vilnius, Lithuania. 9.2K likes. PIRMIAUSIA VAIKAI BŪNA MŪSŲ SVAJONĖS, VĖLIAU TOS SVAJONĖS VIRSTA REALYBE IR TUOMET JIE PADEDA MUMS ĮGYVENDINTI SAVO SVAJONES.

Gražina:

Man patinka „Planas B“.

Planas B

Planas B. Kur įmanoma patekti su vaikišku vežimėliu? Ką valgyti, kai, atrodo, negali nieko valgyti? Ir kiti mamiški dalykėliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.

Vienintelis dalykas, kurio norėčiau palinkėti naujoms mamoms

Tinklaraščio „Švelni tėvystė“ autorės, dviejų vaikų mamos Mildos Kukulskienės žvilgsnis į motinystę.

Sumani mama dalijasi žaidimo idėja, kuriam išleisite mažiau kaip 1 eurą

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip nustebinti vaikus užsiėmimu, kurio priemonės kainuoja mažiau kaip 1 eurą.

Kaip vystosi vaikas nuo gimimo iki dvejų metų ir ką šiuo metu su juo žaisti

Mažyliai tikrai daug moka. Jie labai greit ima suvokti pasaulį. Verta žinoti, kokie žaislai kokiame laikotarpyje naudingiausi.

Ką iš tiesų reiškia būti dviejų vaikų mama (2)

Jau 9 mėnesiai, kai esu dviejų vaikų mama. 9 spalvingi mėnesiai.

dr. Jolita Jonynienė: kodėl po miego kai kurie vaikai būna irzlūs

Po miego prabudusi dvimetė mažylė nerimsta: ji verkia, atrodo lyg išsigandusi, lyg nuliūdusi, lyg suirzusi. Kaip tokią akimirką turėtų elgtis jos artimieji?

Psichologė Milda Kukulskienė: 8 paprastos ir smagios veiklos dvimečiams

Sveikatos psichologė ir dviejų vaikučių mama Milda Kukulskienė dalijasi aštuoniomis paprastomis idėjomis, ką kūrybiško ir nesudėtingo galima nuveikti su vaikais namuose. Šiems darbeliams nereikia jokių ypatingų pasiruošimų ar medžiagų.

Ką protingiausia daryti, kai mažą vaiką apima didelis pyktis

Vaikas spyrė mamai, užtvojo draugui, sumušė silpnesnį, nuskriaudė ir paliko mirtimi vaduotis gyvūną. Panašių istorijų šimtai. Kodėl vaikai tokie žiaurūs? Konsultuoja vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

5 dalykai, kurie stiprina ir vienija šeimą

Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.